Výsledky závodu: Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q)

Kategorie: H21B

Datum:
10.06.2017
Místo konání:
Lipnice nad Sázavou, louka SV od obce
Pořadatel:
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Mapa:
Ústa pravdy, 1:10000, E = 5 m
Ředitel závodu:
Wurzel Břetislav - R3
Hlavní rozhodčí:
Venhoda Milan - R1
Stavitel tratí:
Krejsa Jan - R2
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Kromě běžných povrchových poranění byla ošetřena distorze kolena a úraz obličejového skeletu.
H21B
5.70 km, 155 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9348
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 30:34 9989
2. Minář Marek ASU9444 E Magnus Orienteering 31:34 + 1:00 9679
3. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 32:09 + 1:35 9499
4. Šedivý Jan PGP8409 E SK Praga 32:20 + 1:46 9442
5. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 33:22 + 2:48 9122
6. Komanec Václav SHK8406 R OK Slavia Hradec Králové 33:25 + 2:51 9107
7. Škoda Jakub VLI8800 R Slavia Liberec orienteering 34:08 + 3:34 8885
8. Chromý Adam TBM8841 E KOS TJ Tesla Brno 34:16 + 3:42 8844
9. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 34:41 + 4:07 8715
10. Bukovac Palo ZBM8101 C SK Žabovřesky Brno 35:19 + 4:45 8519
11. Palas Jan ZBM8507 C SK Žabovřesky Brno 35:57 + 5:23 8323
12. Klusáček Jan ZBM9301 C SK Žabovřesky Brno 36:14 + 5:40 8236
13. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 36:15 + 5:41 8230
13. Hubáček Michal LCE9301 R OOB TJ Slovan Luhačovice 36:15 + 5:41 8230
15. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 36:21 + 5:47 8199
16. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 37:31 + 6:57 7839
17. Horák Patrik TUR9502 R OOB TJ Turnov 37:52 + 7:18 7730
18. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 37:53 + 7:19 7725
19. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 38:11 + 7:37 7632
20. Kettner Lukáš KAM9403 R OK Kamenice 38:12 + 7:38 7627
21. Habán Ivo VLI7707 C Slavia Liberec orienteering 38:14 + 7:40 7617
22. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 38:21 + 7:47 7581
23. Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno 38:48 + 8:14 7442
24. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 39:24 + 8:50 7256
25. Fehérvári Dániel 62H9000 C Salgótarjáni Dornyay SE 39:52 + 9:18
26. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 40:11 + 9:37 7014
27. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 40:39 + 10:05 6869
28. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 41:00 + 10:26 6761
29. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 41:09 + 10:35 6715
30. Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:40 + 11:06 6555
31. Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 41:44 + 11:10 6534
32. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 42:23 + 11:49 6333
33. Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 42:37 + 12:03 6261
34. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 42:47 + 12:13 6209
35. Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 42:54 + 12:20 6173
36. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 43:47 + 13:13 5900
37. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 44:46 + 14:12 5596
38. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 46:32 + 15:58 5049
Landovský Jakub PGP9601 R SK Praga DISK 0
Navrátil Boris KAM9203 R OK Kamenice DISK 0