Výsledky závodu: Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q)

Kategorie: H21C

Datum:
10.06.2017
Místo konání:
Lipnice nad Sázavou, louka SV od obce
Pořadatel:
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Mapa:
Ústa pravdy, 1:10000, E = 5 m
Ředitel závodu:
Wurzel Břetislav - R3
Hlavní rozhodčí:
Venhoda Milan - R1
Stavitel tratí:
Krejsa Jan - R2
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Kromě běžných povrchových poranění byla ošetřena distorze kolena a úraz obličejového skeletu.
H21C
5.70 km, 160 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9397
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 31:04 9981
2. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 31:56 + 0:52 9714
3. Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 32:14 + 1:10 9622
4. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 33:41 + 2:37 9176
5. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering 34:08 + 3:04 9037
6. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 34:24 + 3:20 8955
7. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 34:25 + 3:21 8950
8. Schuster Marek SSU9303 E SK Severka Šumperk 35:06 + 4:02 8739
9. Dlabaja Štěpán TZL8508 R SKOB Zlín 35:09 + 4:05 8724
10. Šmehlík Eduard SHK8702 C OK Slavia Hradec Králové 35:12 + 4:08 8709
11. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 35:17 + 4:13 8683
12. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 35:46 + 4:42 8534
13. Jirásek Michal SHK8901 C OK Slavia Hradec Králové 36:14 + 5:10 8391
14. Čech Jan SJI9601 R OK Jihlava 36:36 + 5:32 8278
15. Rusý Tomáš KAM9301 C OK Kamenice 37:04 + 6:00 8134
16. Šmelík Martin ASU9644 R Magnus Orienteering 37:17 + 6:13 8067
17. Vacek Vojtěch SJI9602 C OK Jihlava 37:41 + 6:37 7944
18. Argaláš Michal TRI9301 R TJ TŽ Třinec 38:32 + 7:28 7683
19. Bořil Tomáš ZBM8833 C SK Žabovřesky Brno 38:33 + 7:29 7677
20. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 38:42 + 7:38 7631
21. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 38:43 + 7:39 7626
22. Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 38:46 + 7:42 7611
23. Lindman Per 11S1003 C Finspangs SOK 38:48 + 7:44
24. Polášek Jan TZL8601 C SKOB Zlín 38:49 + 7:45 7595
25. Kapal Tomáš KAM9402 C OK Kamenice 39:16 + 8:12 7457
26. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 39:17 + 8:13 7452
27. Stehlík Martin ZBM8503 C SK Žabovřesky Brno 39:53 + 8:49 7267
28. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 40:05 + 9:01 7205
29. Baier Martin TUR7603 R OOB TJ Turnov 40:08 + 9:04 7190
30. Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:16 + 9:12 7149
31. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 40:45 + 9:41 7000
32. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 41:01 + 9:57 6918
33. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:02 + 10:58 6605
34. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:10 + 11:06 6564
35. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 43:04 + 12:00 6287
36. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 43:13 + 12:09 6241
37. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:31 + 14:27 5533
38. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 45:39 + 14:35 5492
39. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 46:11 + 15:07 5327