Výsledky závodu: Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE

Kategorie: D21A

Datum:
11.06.2017
Místo konání:
Lipnice nad Sázavou, louka SV od obce
Pořadatel:
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Mapa:
Zlatý voči, 1:10000, E = 5 m
Ředitel závodu:
Wurzel Břetislav - R3
Hlavní rozhodčí:
Venhoda Milan - R1
Stavitel tratí:
Kamenický Radan - R2
Protokol:
Závod proběhl bez závad. V cíli byla ošetřena drobná zranění.
D21A
4.60 km, 260 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 9789
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horčičková Vendula LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovice 36:58 11231
2. Hrušková Barbora ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno 39:09 + 2:11 10623
3. Tužilová Magdaléna ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno 39:46 + 2:48 10451
4. Mechlová Lenka SHK9051 E OK Slavia Hradec Králové 39:50 + 2:52 10432
5. Indráková Adélka ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 40:08 + 3:10 10348
6. Voborníková Alena CTB9451 R SK OB Chotěboř 40:32 + 3:34 10237
7. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 41:07 + 4:09 10074
8. Matějů Martina PGP8556 C SK Praga 41:09 + 4:11 10065
9. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 41:18 + 4:20 10023
10. Knapová Jana LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice 41:35 + 4:37 9944
11. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 42:08 + 5:10 9791
12. Štičková Anna LLI9651 E TJ Loko Liberec 42:17 + 5:19 9749
13. Hlavová Hana ZBM8888 R SK Žabovřesky Brno 42:43 + 5:45 9628
14. Hlavová Jindra ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno 42:51 + 5:53 9591
15. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 43:02 + 6:04 9540
16. Kozáková Zdenka TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 43:20 + 6:22 9456
17. Jakobová Adélka PGP9056 E SK Praga 44:33 + 7:35 9117
18. Chromá Kateřina ZBM9451 E SK Žabovřesky Brno 45:20 + 8:22 8899
19. Poklopová Lenka ZBM8950 E SK Žabovřesky Brno 45:34 + 8:36 8834
20. Čermáková Magdalena LCE9155 R OOB TJ Slovan Luhačovice 47:26 + 10:28 8313
21. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 47:47 + 10:49 8216
22. Chmelařová Michaela SHK9151 C OK Slavia Hradec Králové 50:26 + 13:28 7477
23. Chládková Simona LPU9658 R OK Lokomotiva Pardubice 51:38 + 14:40 7143
24. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 52:16 + 15:18 6966