Výsledky závodu: Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE

Kategorie: D45A

Datum:
11.06.2017
Místo konání:
Lipnice nad Sázavou, louka SV od obce
Pořadatel:
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Mapa:
Zlatý voči, 1:10000, E = 5 m
Ředitel závodu:
Wurzel Břetislav - R3
Hlavní rozhodčí:
Venhoda Milan - R1
Stavitel tratí:
Kamenický Radan - R2
Protokol:
Závod proběhl bez závad. V cíli byla ošetřena drobná zranění.
D45A
3.40 km, 205 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivdová Lenka CHC7251 C K.O.B. Choceň 34:11
2. Eckardt Cornelia 71D6900 C USV TU Dresden 36:33 + 2:22
3. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 37:08 + 2:57
4. Novotná Petra PHK6651 C OK 99 Hradec Králové 37:15 + 3:04
5. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 37:28 + 3:17
6. Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 39:07 + 4:56
7. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 39:42 + 5:31
8. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 40:17 + 6:06
9. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 40:53 + 6:42
10. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 41:29 + 7:18
11. Kašparová Ivana UOL6951 C SOB Olomouc 43:51 + 9:40
12. Staňková Marcela VPM6951 C KOS Slavia Plzeň 44:15 + 10:04
13. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 45:03 + 10:52
14. Šmelíková Hana ASU6999 C Magnus Orienteering 45:27 + 11:16
15. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 46:00 + 11:49
16. Hudečková Helena KTA6951 C SK Kotnov Tábor 47:12 + 13:01
17. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:52 + 13:41
18. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 51:40 + 17:29
19. Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 52:03 + 17:52
20. Čechová Zuzana BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrchů 52:04 + 17:53
21. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 52:31 + 18:20
22. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 53:10 + 18:59
23. Švancárová Helena KSU7252 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 60:26 + 26:15
Dulovcová Marie KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže DISK