Výsledky závodu: Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE

Kategorie: H21A

Datum:
11.06.2017
Místo konání:
Lipnice nad Sázavou, louka SV od obce
Pořadatel:
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Mapa:
Zlatý voči, 1:10000, E = 5 m
Ředitel závodu:
Wurzel Břetislav - R3
Hlavní rozhodčí:
Venhoda Milan - R1
Stavitel tratí:
Kamenický Radan - R2
Protokol:
Závod proběhl bez závad. V cíli byla ošetřena drobná zranění.
H21A
5.80 km, 340 m, 29 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 9763
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 40:35 10899
2. Šedivý Jan PGP8409 E SK Praga 41:16 + 0:41 10721
3. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 41:44 + 1:09 10599
4. Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 42:17 + 1:42 10456
5. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 42:19 + 1:44 10447
6. Minář Marek ASU9444 E Magnus Orienteering 42:35 + 2:00 10377
7. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 42:44 + 2:09 10338
8. Chromý Adam TBM8841 E KOS TJ Tesla Brno 43:21 + 2:46 10178
9. Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice 44:16 + 3:41 9939
10. Döllgast Moritz TUR9504 C OOB TJ Turnov 44:20 + 3:45 9921
11. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 44:49 + 4:14 9795
12. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 45:00 + 4:25 9747
13. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 45:16 + 4:41 9678
14. Schuster Marek SSU9303 E SK Severka Šumperk 45:46 + 5:11 9548
15. Škoda Jakub VLI8800 R Slavia Liberec orienteering 46:16 + 5:41 9417
16. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 46:19 + 5:44 9404
17. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 46:28 + 5:53 9365
18. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 46:37 + 6:02 9326
19. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 46:45 + 6:10 9291
20. Kantor Ondřej TRI9103 R TJ TŽ Třinec 46:59 + 6:24 9230
21. Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 47:11 + 6:36 9178
22. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 47:13 + 6:38 9170
23. Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 48:14 + 7:39 8904
24. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 48:42 + 8:07 8783
25. Kamenický Matěj LPU9036 E OK Lokomotiva Pardubice 49:29 + 8:54 8579
26. Grundmann Jan LPU9410 C OK Lokomotiva Pardubice 50:40 + 10:05 8270
27. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 51:04 + 10:29 8166
28. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering 51:59 + 11:24 7927
29. Malý Aleš JIL8702 C OK Jilemnice 55:41 + 15:06 6962
30. Komanec Václav SHK8406 R OK Slavia Hradec Králové 57:34 + 16:59 6471
31. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 59:52 + 19:17 5872