Výsledky závodu: Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE

Kategorie: H40A

Datum:
11.06.2017
Místo konání:
Lipnice nad Sázavou, louka SV od obce
Pořadatel:
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Mapa:
Zlatý voči, 1:10000, E = 5 m
Ředitel závodu:
Wurzel Břetislav - R3
Hlavní rozhodčí:
Venhoda Milan - R1
Stavitel tratí:
Kamenický Radan - R2
Protokol:
Závod proběhl bez závad. V cíli byla ošetřena drobná zranění.
H40A
4.00 km, 220 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 31:08
2. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 32:41 + 1:33
3. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 33:06 + 1:58
4. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 35:12 + 4:04
5. Seidl Miroslav EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha 36:29 + 5:21
6. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 36:49 + 5:41
7. Matějů Luboš PGP7601 C SK Praga 37:22 + 6:14
8. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 37:30 + 6:22
9. Netopil Libor VAM7401 C OOB Vamberk 39:09 + 8:01
10. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 39:11 + 8:03
11. Koťátko Zdeněk SJC7701 C Sportcentrum Jičín 39:22 + 8:14
12. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:23 + 8:15
13. Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 39:53 + 8:45
14. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 39:56 + 8:48
15. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 40:24 + 9:16
16. Toužil Karel SHK7602 C OK Slavia Hradec Králové 41:03 + 9:55
17. Jašek Petr STE7601 C SK SKI-OB Šternberk 41:43 + 10:35
18. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 43:35 + 12:27
19. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 44:02 + 12:54
20. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:27 + 13:19
21. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 45:01 + 13:53
22. Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 45:22 + 14:14
23. Slovák Miroslav SHK7704 C OK Slavia Hradec Králové 45:23 + 14:15
24. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 45:36 + 14:28
25. Daněk Roman SBK7541 C KOB Start Blansko 46:30 + 15:22
26. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 47:20 + 16:12
27. Polák Vlastimil VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:36 + 16:28
28. Vítek Pavel CHT7501 C OOB SK Chrast 47:43 + 16:35
29. Zámečník David KAM7500 C OK Kamenice 49:48 + 18:40
30. Binar Robert OOL7501 C SK Haná orienteering 53:54 + 22:46
31. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 54:31 + 23:23