Výsledky závodu: Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE

Kategorie: H21D

Datum:
11.06.2017
Místo konání:
Lipnice nad Sázavou, louka SV od obce
Pořadatel:
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Mapa:
Zlatý voči, 1:10000, E = 5 m
Ředitel závodu:
Wurzel Břetislav - R3
Hlavní rozhodčí:
Venhoda Milan - R1
Stavitel tratí:
Kamenický Radan - R2
Protokol:
Závod proběhl bez závad. V cíli byla ošetřena drobná zranění.
H21D
4.80 km, 310 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8301
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 39:21 8720
2. Grätsch Markus 71D9600 C USV TU Dresden 40:18 + 0:57
3. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 40:34 + 1:13 8466
4. Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 41:46 + 2:25 8215
5. Baier Martin TUR7603 R OOB TJ Turnov 42:28 + 3:07 8069
6. Landovský Jakub PGP9601 R SK Praga 42:34 + 3:13 8048
6. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 42:34 + 3:13 8048
8. Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:48 + 3:27 7999
9. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 42:52 + 3:31 7986
9. Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:52 + 3:31 7986
11. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 42:57 + 3:36 7968
12. Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov 42:58 + 3:37 7965
13. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 43:46 + 4:25 7798
14. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 43:47 + 4:26 7794
15. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 43:49 + 4:28 7787
16. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 43:53 + 4:32 7773
17. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 44:34 + 5:13 7631
18. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 44:45 + 5:24 7592
19. Šákr Vít BOR9301 C OK Jiskra Nový Bor 44:48 + 5:27 7582
20. Skoupý Jan STE9411 C SK SKI-OB Šternberk 45:01 + 5:40 7537
21. Navrátil Boris KAM9203 R OK Kamenice 45:36 + 6:15 7415
22. Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 45:54 + 6:33 7352
23. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:25 + 7:04 7245
24. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 46:31 + 7:10 7224
25. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 46:36 + 7:15 7206
26. Slezák Jiří LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:43 + 7:22 7182
27. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 47:06 + 7:45 7102
28. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 47:43 + 8:22 6973
29. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 48:01 + 8:40 6911
30. Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 48:29 + 9:08 6813
31. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 48:35 + 9:14 6792
32. Slíva Jan LCE9602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 48:56 + 9:35 6719
33. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:58 + 9:37 6712
34. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:23 + 10:02 6625
35. Benroth Martin TZL9206 C SKOB Zlín 49:29 + 10:08 6604
36. Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 49:48 + 10:27 6538
37. Stehlík Martin ZBM8503 C SK Žabovřesky Brno 50:14 + 10:53 6448
38. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 50:29 + 11:08 6396
39. Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 50:52 + 11:31 6316
40. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 51:27 + 12:06 6194
41. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 51:39 + 12:18 6152
42. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 51:49 + 12:28 6117
43. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 52:26 + 13:05 5989
44. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB ALFA Brno 52:32 + 13:11 5968
45. Franco Paulo 1FP8100 C CLAC 52:59 + 13:38
46. Kolárik Jan TZL9003 C SKOB Zlín 53:08 + 13:47 5842
47. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 55:57 + 16:36 5255
48. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 56:26 + 17:05 5154
49. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 56:32 + 17:11 5133
50. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 59:05 + 19:44 4600
51. Remeš Petr SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové 61:04 + 21:43 4186
52. Strachota Petr TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:18 + 22:57 3929
53. Sanderberg Noak 11S1001 C Finspangs SOK 62:21 + 23:00
54. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB ALFA Brno 67:18 + 27:57 2885