Výsledky závodu: Litoměřický TULIPÁN E5

Datum:
08.05.2016
Místo konání:
ROUDNICE, 1 : 4 000, E 2m, stav 2016, autor P. Nosek, A4
Pořadatel:
DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice
ROU - SKOB Roudnice nad Labem
Mapa:
Roudnice centrum
Ředitel závodu:
Nosek Martina
Hlavní rozhodčí:
Babický Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Nosek Petr
Kategorie:
D0     D1     D2     D3     D4     D5     H0     H1     H2     H3     H4     H5     HDR-DH10L     N    
D0
9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohoutová Zdeňka DKL0651 C KOB Kladno 31:51
2. Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 32:03 + 0:12
3. Dittrtová Rozálie LME0650 C SK Los Mělník 33:04 + 1:13
4. Průšová Johana Marie DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 34:37 + 2:46
D1
10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černá Ema ROU0451 B SKOB Roudnice nad Labem 17:06
2. Podrábská Alžběta VLI0451 B Slavia Liberec orienteering 22:58 + 5:52
3. Červená Alena ROU7952 C SKOB Roudnice nad Labem 25:30 + 8:24
4. Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 25:57 + 8:51
5. Žejdlíková Jitka LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 28:26 + 11:20
6. Karpíšková Kateřina LTP0450 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:49 + 12:43
7. Karpíšková Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:55 + 12:49
8. Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 30:15 + 13:09
9. Dobiášová Anna ROU0550 C SKOB Roudnice nad Labem 37:45 + 20:39
10. Pěkná Eva ROU7550 C SKOB Roudnice nad Labem 43:07 + 26:01
11. Červená Anna ROU0651 C SKOB Roudnice nad Labem 55:15 + 38:09
Červená Ema ROU0452 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
D2
14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Marie VLI0251 B Slavia Liberec orienteering 22:52
2. Kosíková Eliška VSP0051 C USK Praha 22:56 + 0:04
3. Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha 23:18 + 0:26
4. Pološčuková Monika SMB6551 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 25:29 + 2:37
5. Fürstová Katka LLI6950 C TJ Loko Liberec 25:30 + 2:38
6. Kosíková Helena VSP6550 C USK Praha 26:10 + 3:18
7. Švarcová Lenka TUR6457 C OOB TJ Turnov 27:23 + 4:31
8. Kubecová Magdalena STB0550 C TJ Stadion Nový Bor 27:52 + 5:00
9. Dittrtová Lucie LME6852 C SK Los Mělník 28:23 + 5:31
10. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 29:46 + 6:54
11. Šritrová Lenka TUV0252 C SOK TJ Turnov 30:02 + 7:10
12. Dobiášová Jitka ROU0350 C SKOB Roudnice nad Labem 30:53 + 8:01
13. Táchová Lenka NNN0051 Neregistrovaní 32:00 + 9:08
14. Nehasilová Veronika LDC0350 C KOB Děčín 32:52 + 10:00
15. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 34:02 + 11:10
16. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 35:30 + 12:38
17. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 35:37 + 12:45
18. Koucká Barbora EKP0050 C VŠTJ Ekonom Praha 36:32 + 13:40
19. Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 36:37 + 13:45
20. Stibalová Věra LDC6051 C KOB Děčín 36:52 + 14:00
21. Vokálová Jaroslava CHA8250 OK Chrastava 37:47 + 14:55
22. Kohoutová Zdeňka DKL7251 C KOB Kladno 37:51 + 14:59
23. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 38:18 + 15:26
24. Hrdličková Ludmila SLA9851 C SKOB Slaný 39:40 + 16:48
25. Ledinská Leona DKP8161 C Oddíl OB Kotlářka 41:35 + 18:43
26. Bednaříková Olga Marie VLI5151 C Slavia Liberec orienteering 49:00 + 26:08
D3
12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kraemer Karin 18D6350 Post SV Dresden 22:10
2. Marková Jana LLI7152 C TJ Loko Liberec 22:20 + 0:10
3. Žejdlíková Karolína LTP9950 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:21 + 0:11
4. Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 23:06 + 0:56
5. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 23:07 + 0:57
6. Juckelandt Sabine 71D6350 USV TU Dresden 23:11 + 1:01
7. Derksen Antje 51D8050 SV Bad Düben 24:52 + 2:42
8. Löhning Susanne 71D7850 USV TU Dresden 25:44 + 3:34
9. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 26:00 + 3:50
10. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:50 + 4:40
11. Konečná Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 27:15 + 5:05
12. Rambová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 27:22 + 5:12
13. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 27:32 + 5:22
14. Kubecová Kateřina BOR9959 B OK Jiskra Nový Bor 28:07 + 5:57
15. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 28:19 + 6:09
16. Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 28:36 + 6:26
17. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 29:29 + 7:19
18. JUCKELANDT Wolf-Gerold 24D5551 SV Robotron Dresden 29:53 + 7:43
19. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 31:48 + 9:38
20. Martanová Lea VLI0555 B Slavia Liberec orienteering 33:00 + 10:50
21. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 33:16 + 11:06
22. Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 33:49 + 11:39
23. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 38:32 + 16:22
Foglarová Naďa DKP6553 C Oddíl OB Kotlářka DISK
D4
14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 20:59
2. Košťálová Petra DKP8256 C Oddíl OB Kotlářka 22:28 + 1:29
3. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 24:44 + 3:45
4. Pološčuková Lucie SMB9051 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 29:41 + 8:42
5. Křenková Geislerová Blanka LLI8450 C TJ Loko Liberec 29:54 + 8:55
6. Dubnová Kateřina LDC8250 C KOB Děčín 36:11 + 15:12
D5
17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 34:18
2. Matějková Martina LTP6850 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:59 + 0:41
3. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 38:22 + 4:04
H0
9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuc David SCP0600 C OK Sparta Praha 26:06
2. Heller Jakub ROU0702 C SKOB Roudnice nad Labem 31:24 + 5:18
3. Ledinský Matěj DKP0602 C Oddíl OB Kotlářka 43:37 + 17:31
4. Havlák Štěpán ROU0801 C SKOB Roudnice nad Labem 60:35 + 34:29
Berka Ondřej TJN1100 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Coufal Kryštof ROU0603 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
H1
10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuc Radim SCP0400 C OK Sparta Praha 20:20
2. Hampl Jakub LME0500 C SK Los Mělník 22:46 + 2:26
3. Heller Jiří ROU0501 C SKOB Roudnice nad Labem 25:27 + 5:07
4. KLAWUN KENDRAY NNN4201 Neregistrovaní 25:47 + 5:27
5. Havlák René ROU0602 C SKOB Roudnice nad Labem 30:19 + 9:59
6. Průša Josef DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 37:01 + 16:41
7. Vanžura David ROU0502 C SKOB Roudnice nad Labem 48:50 + 28:30
Löhning Jakob 71D0500 USV TU Dresden DISK
Přibyl Adam LDC9100 C KOB Děčín DISK
H2
14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 21:37
2. Dittrt Štěpán LME0001 C SK Los Mělník 22:03 + 0:26
3. Šašek Jan LTP0301 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 24:22 + 2:45
4. Stibal Ivan LDC5701 C KOB Děčín 26:08 + 4:31
5. Švarc Lukáš TUR OOB TJ Turnov 26:18 + 4:41
6. Kern Wilmar 51D4500 SV Bad Düben 26:27 + 4:50
7. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 29:58 + 8:21
8. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 32:02 + 10:25
9. Reisingová Eliška DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 34:06 + 12:29
10. Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga 37:02 + 15:25
11. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 38:43 + 17:06
12. Bednařík Libor VLI5200 C Slavia Liberec orienteering 48:57 + 27:20
H3
12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:10
2. Gossel Heiko 71D6500 USV TU Dresden 20:11 + 0:01
3. Bílý Jakub LTP0104 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:27 + 0:17
4. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:30 + 0:20
5. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 20:36 + 0:26
6. CONRAD Helmut NNN4001 Neregistrovaní 21:19 + 1:09
7. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:00 + 1:50
8. Juren Lukáš LTP9703 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:15 + 2:05
9. Šlapánek René ROU7904 C SKOB Roudnice nad Labem 22:32 + 2:22
10. Ulrich Michal DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 23:49 + 3:39
11. Hnízdil Matěj KAS0301 C KOB Kamenický Šenov 24:05 + 3:55
12. Kruschina Jan LTP7202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 25:11 + 5:01
13. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 25:27 + 5:17
14. Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:40 + 6:30
15. Táborský Ondřej TJN5605 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:45 + 6:35
16. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 26:47 + 6:37
17. Kraemer Werner 18D5800 Post SV Dresden 26:54 + 6:44
18. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 26:57 + 6:47
19. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 27:34 + 7:24
20. Kohout Zdeněk DKL7200 C KOB Kladno 27:46 + 7:36
21. Hulha Lukáš LTP9405 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:27 + 9:17
22. Coufal Marek ROU7400 C SKOB Roudnice nad Labem 31:59 + 11:49
23. Hulha Karel LTP6001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 33:29 + 13:19
24. Karpíšek Tomáš LTP6807 OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:34 + 14:24
25. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:11 + 16:01
26. Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 41:18 + 21:08
27. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 48:40 + 28:30
28. Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha 51:15 + 31:05
Přibyl Luboš LDC6600 C KOB Děčín DISK
H4
15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Derksen Andre 51D7300 SV Bad Düben 18:10
2. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 19:01 + 0:51
3. Löhning Michael 71D7300 USV TU Dresden 19:04 + 0:54
4. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 19:18 + 1:08
5. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 19:32 + 1:22
6. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 21:30 + 3:20
7. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 21:31 + 3:21
8. Ledinský Martin DKP7901 C Oddíl OB Kotlářka 21:46 + 3:36
9. Vokál Vojtěch CHA7900 C OK Chrastava 24:53 + 6:43
10. Marek Martin LLI7000 C TJ Loko Liberec 25:06 + 6:56
11. Kohout Václav DKL0101 C KOB Kladno 30:19 + 12:09
H5
17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundisch Wieland 71D8500 USV TU Dresden 20:06
2. Buk Jindřich ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem 22:30 + 2:24
3. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 23:55 + 3:49
4. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 24:28 + 4:22
5. Heller Jiří ROU SKOB Roudnice nad Labem 24:37 + 4:31
6. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 24:40 + 4:34
7. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 25:19 + 5:13
8. Gálus Igor LDC7302 C KOB Děčín 26:18 + 6:12
9. Forejt Michal ROU9002 C SKOB Roudnice nad Labem 26:28 + 6:22
10. Buk Michal ROU9601 B SKOB Roudnice nad Labem 26:38 + 6:32
11. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 27:20 + 7:14
12. Duben Jiří LDC8101 C KOB Děčín 28:33 + 8:27
13. Kolorenč Pavel jr. LDC8601 C KOB Děčín 30:14 + 10:08
14. Bajer Jan NNN Neregistrovaní 31:22 + 11:16
15. Červený Mojmír ROU7402 C SKOB Roudnice nad Labem 32:08 + 12:02
16. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 32:22 + 12:16
17. Hromádka Miroslav SUL6000 C OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 32:50 + 12:44
18. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 34:41 + 14:35
19. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 40:44 + 20:38
Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov DISK
Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice DISK
HDR-DH10L
12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 17:42
2. Šašek Jakub LTP0801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:31 + 2:49
3. Vanžura Pavel DCE KOB Dobřichovice 24:11 + 6:29
4. Mrázkovi Berta a Emil SJC1151 C Sportcentrum Jičín 27:17 + 9:35
5. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 34:24 + 16:42
6. Škorpil Marek SJC09 Sportcentrum Jičín 36:13 + 18:31
7. van Dongen Tim DKP1000 C Oddíl OB Kotlářka 39:37 + 21:55
8. Hampl Jan LME0900 C SK Los Mělník 54:06 + 36:24
Pěkná Alžběta ROU0950 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
N
10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Havláková Daniela ROU7951 C SKOB Roudnice nad Labem DISK