Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21C

Datum:
02.04.2016
Místo konání:
Hranice na Moravě – Rybáře
Pořadatel:
UOL - SOB Olomouc
Mapa:
Ředitel závodu:
Smička Jindřich - R3
Hlavní rozhodčí:
Vystavěl Dušan - R1
Stavitel tratí:
Otrusina Jiří - R1
H21C
6.30 km, 285 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7778
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 45:27 7938
2. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:38 + 1:11 7740
3. Vopařil Jan LCE9911 A OOB TJ Slovan Luhačovice 47:08 + 1:41 7656
4. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 48:04 + 2:37 7500
5. Matuš Vojtěch VRB9606 R Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 48:05 + 2:38 7497
6. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 48:18 + 2:51 7461
7. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 48:19 + 2:52 7458
8. Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín 48:36 + 3:09 7410
9. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 49:11 + 3:44 7313
10. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 49:36 + 4:09 7243
11. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 50:11 + 4:44 7145
12. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 50:14 + 4:47 7137
13. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 50:33 + 5:06 7084
14. Mudrák Stanislav LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 50:54 + 5:27 7025
15. Papuga Miroslav TKE C 50:57 + 5:30
16. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 52:08 + 6:41 6818
17. Černocký Libor LCE9803 A OOB TJ Slovan Luhačovice 52:12 + 6:45 6807
18. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:14 + 6:47 6801
19. Skoupý Jan STE9411 C SK SKI-OB Šternberk 52:28 + 7:01 6762
20. Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov 52:45 + 7:18 6715
21. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 53:16 + 7:49 6628
22. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 53:23 + 7:56 6609
23. Kunčar Vít LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 53:51 + 8:24 6530
24. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 53:55 + 8:28 6519
25. Walach Ondřej TRI9601 B TJ TŽ Třinec 54:17 + 8:50 6458
26. Svoboda Ondřej SHK7605 C OK Slavia Hradec Králové 54:19 + 8:52 6452
27. Polášek Jan TZL8601 C SKOB Zlín 54:43 + 9:16 6385
28. Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 55:37 + 10:10 6234
29. Frainšic Michal BFM8303 C SKOB Frýdek - Místek 56:27 + 11:00 6095
30. Stoklasa Bohumil PLU8417 C TJ SOKOL Plumlov 57:24 + 11:57 5935
31. Stoszek Jakub AOP8300 C Orientační Běh Opava 58:25 + 12:58 5765
32. Navrátil Marek KYL7100 C SK SP Kylešovice 58:55 + 13:28 5681
33. Trávníček Jan UOL7501 C SOB Olomouc 59:20 + 13:53 5611
34. Panovec Jan VIC8931 C OB Vizovice 59:31 + 14:04 5581
35. Hrouza Jan KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 59:37 + 14:10 5564
36. Svoboda Lukáš SHK7905 C OK Slavia Hradec Králové 59:44 + 14:17 5544
37. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 60:00 + 14:33 5500
38. Minarčík Tomáš KRN8102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 60:06 + 14:39 5483
39. Bernatík Lukáš SFM9801 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 61:43 + 16:16 5212
40. Slíva Jan LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovice 62:18 + 16:51 5114
41. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 62:38 + 17:11 5058
42. Poštulka Tomáš STE9700 B SK SKI-OB Šternberk 63:09 + 17:42 4972
43. Pospíšil Petr SOP9301 C OOB TJ Slezan Opava 65:00 + 19:33 4662
44. Špacír Jan UOL8805 C SOB Olomouc 66:23 + 20:56 4430
45. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 66:51 + 21:24 4351
46. Lichý Ondřej SOP8802 C OOB TJ Slezan Opava 67:01 + 21:34 4323
47. Vondrouš Jaroslav PHK5201 C OK 99 Hradec Králové 67:48 + 22:21 4192
48. Klabouch Martin 42S9600 C Slávia Žilinská univerzita Žilina 68:05 + 22:38
49. Procházka Josef KON7219 C KOB Konice 68:30 + 23:03 4075
50. Hrazdil Roman RAD7401 C TJ Sokol Radslavice 71:36 + 26:09 3555
51. Kindl Jakob ASU9643 C Magnus Orienteering 72:54 + 27:27 3337
52. Kašpar Jakub ASU9747 B Magnus Orienteering 74:54 + 29:27 3002
53. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 76:24 + 30:57 2751
54. Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 77:43 + 32:16 2530
55. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 81:23 + 35:56 1915
56. Peterek Vít AOP8600 C Orientační Běh Opava 82:39 + 37:12 1703
57. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 83:50 + 38:23 1505
58. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 86:44 + 41:17 1019
59. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 88:32 + 43:05 717
60. Špičák František CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 89:08 + 43:41 616
61. Musil Martin STE9701 C SK SKI-OB Šternberk 91:45 + 46:18
62. Kadlček Václav NNN8901 C Neregistrovaní 93:08 + 47:41
63. Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 94:15 + 48:48 0
64. Sláčík Tomáš 35X9100 C VIK (Vizovice, Chrastěšov) 99:48 + 54:21
65. Ticháček Jan AOP8000 C Orientační Běh Opava 114:30 + 69:03 0
66. Pantálek Jáchym 1LX9700 C Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 114:43 + 69:16
67. Janda Jiří NES0041 C Český svaz neslyšících sportovců 119:46 + 74:19
68. Honkyš Pavel JPV9707 C Oddíl orientačního sportu 119:50 + 74:23 0
69. Číp Jan 1LX9200 C Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 139:46 + 94:19
Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Erben Martin SOP9001 C OOB TJ Slezan Opava DISK 0