Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D21L

Datum:
02.04.2016
Místo konání:
Hodkovice nad Mohelkou, koupaliště
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Mapa:
Kozí brada 1:10 000, ekvidistance 5 m, formát max. A4, stav 3/2016
Ředitel závodu:
Karmazín Petr
Hlavní rozhodčí:
Ježek Ladislav - R3
Stavitel tratí:
Horáček Michal - R2
JURY:
Pachnerová Dominika, Peterka Vojtěch, Dikoš Pavel
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
D21L
4.83 km, 155 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8417
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štičková Anna LLI9651 TJ Loko Liberec 35:33 8950
2. Tichovská Martina PGP8658 SK Praga 38:49 + 3:16 8226
3. Krafková Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 39:30 + 3:57 8074
4. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 39:44 + 4:11 8022
5. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 39:51 + 4:18 7997
6. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 40:42 + 5:09 7808
7. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 41:00 + 5:27 7741
8. Košárková Iva AOP8152 Orientační Běh Opava 41:04 + 5:31 7727
9. Folbrechtová Šárka BOR9051 OK Jiskra Nový Bor 41:48 + 6:15 7564
10. Soukupová Lucie SJC8951 Sportcentrum Jičín 43:42 + 8:09 7143
11. Szeliga Malgorzata STB9399 TJ Stadion Nový Bor 45:48 + 10:15 6677
11. Pavlovcová Petra TUR9353 OOB TJ Turnov 45:48 + 10:15 6677
13. Linková Alena TUR9751 OOB TJ Turnov 45:56 + 10:23 6648
14. Neradová Alena LIT8551 KOB Chemopetrol Litvínov 46:18 + 10:45 6566
15. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 47:11 + 11:38 6370
16. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 47:44 + 12:11 6248
17. Masopustová Elis PGP8656 SK Praga 48:22 + 12:49
18. Myslivečková Zuzana TUR9253 OOB TJ Turnov 49:37 + 14:04 5831
19. Peterová Věra DOB8751 KOB Dobruška 50:11 + 14:38 5705
20. Setínková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 50:20 + 14:47 5672
21. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 50:57 + 15:24 5535
22. Fürstová Anna LLI9854 TJ Loko Liberec 51:30 + 15:57 5413
23. Tihonová Hana TAP9052 KOB TRETRA Praha 51:35 + 16:02 5395
24. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 51:52 + 16:19 5332
25. Fólová Martina SMR8850 SK SNS Smržovka 53:33 + 18:00 4959
26. Zamrzlová Eva SJC8759 Sportcentrum Jičín 53:52 + 18:19 4888
27. Havlínová Zuzana SCP8150 OK Sparta Praha 54:14 + 18:41 4807
28. Hošková Tereza DOB8971 KOB Dobruška 54:17 + 18:44 4796
29. Ondráčková Veronika EKP7850 VŠTJ Ekonom Praha 54:19 + 18:46 4789
30. Karbanová Vendula DKP8350 Oddíl OB Kotlářka 54:47 + 19:14 4685
31. Westin Kjersti PGP9255 SK Praga 54:59 + 19:26 4641
32. Würzová Anna FYD9451 Jizerský klub OB Frýdlant 56:26 + 20:53 4319
33. Kalinová Markéta EKP8259 VŠTJ Ekonom Praha 56:54 + 21:21 4216
34. Hanušová Michaela TUR9554 OOB TJ Turnov 58:39 + 23:06 3828
35. Šákrová Michaela BOR8850 OK Jiskra Nový Bor 59:48 + 24:15 3573
36. Fátorová Barbora DOB7878 KOB Dobruška 61:23 + 25:50 3222
37. Foglarová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 62:14 + 26:41 3033
38. Ouhrabková Radka EKP8151 VŠTJ Ekonom Praha 63:19 + 27:46 2793