Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21K

Datum:
02.04.2016
Místo konání:
Hodkovice nad Mohelkou, koupaliště
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Mapa:
Kozí brada 1:10 000, ekvidistance 5 m, formát max. A4, stav 3/2016
Ředitel závodu:
Karmazín Petr
Hlavní rozhodčí:
Ježek Ladislav - R3
Stavitel tratí:
Horáček Michal - R2
JURY:
Pachnerová Dominika, Peterka Vojtěch, Dikoš Pavel
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
H21K
4.56 km, 150 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4975
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Melichar Petr LLI0001 TJ Loko Liberec 39:28 4982
2. Novák Filip TJN9801 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:32 + 0:04 4973
3. Galbavý Matěj CHA0000 OK Chrastava 39:33 + 0:05 4971
4. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 39:50 + 0:22 4936
5. Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov 39:53 + 0:25 4929
6. Melichar Vojtěch LLI9802 TJ Loko Liberec 41:08 + 1:40 4772
7. Michek David TJN9802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:21 + 1:53 4745
8. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 42:29 + 3:01 4602
9. Hnízdil Jan KAS7100 KOB KAS 45:52 + 6:24 4176
10. Gorčica Pavel CHA6200 OK Chrastava 46:34 + 7:06 4088
11. Vaniš Ondřej TJN9500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:44 + 7:16 4067
12. Khel Richard SCP7500 OK Sparta Praha 47:43 + 8:15 3943
13. Moravec Jan TUR9000 OOB TJ Turnov 47:59 + 8:31 3909
14. Hlubuček Tomáš CHA9704 OK Chrastava 48:26 + 8:58 3853
15. Kubíček Zdeněk 5BC7200 OK Mnichovo Hradiště 49:06 + 9:38
16. Domín Nikolas EKP8806 VŠTJ Ekonom Praha 49:13 + 9:45 3754
17. Hájek Vojtěch TJN9502 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:20 + 13:52 3236
18. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 55:26 + 15:58 2971
19. Koucký Martin EKP9700 VŠTJ Ekonom Praha 56:00 + 16:32 2900
20. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 56:04 + 16:36 2892
21. Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 56:13 + 16:45 2873
22. Šafránek Jan TJN8502 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57:16 + 17:48 2741
23. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 60:08 + 20:40 2380
24. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 60:27 + 20:59 2340
25. Křenek Tomáš LLI8300 TJ Loko Liberec 63:39 + 24:11 1937
26. Šmol Marcel DOK7300 OK Doksy 64:40 + 25:12 1809
27. Vokál Vojtěch CHA7900 OK Chrastava 65:41 + 26:13 1681
28. Kunc Štěpán TJN8449 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 66:52 + 27:24 1532
29. Juren Lukáš LTP9703 OOB TJ Lokomotiva Teplice 71:16 + 31:48 978
30. Vágner Vladislav SJC8602 Sportcentrum Jičín 72:20 + 32:52 844
31. Hulha Lukáš LTP9405 OOB TJ Lokomotiva Teplice 81:54 + 42:26 0
32. Moutvička Ondřej LIT8301 KOB Chemopetrol Litvínov 105:10 + 65:42 0
33. Hájek Jan JEN9703 OB Jenišovice 158:25 + 118:57 0
Adamec Martin TJN0106 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK 0
Kadečka Adam JEN9601 OB Jenišovice DISK 0
Kočvara Oldřich JEN9705 OB Jenišovice DISK 0