Výsledky závodu: Mistrovství oblasti v nočním OB

Datum:
06.04.2016
Místo konání:
Šternberk, restaurace Na Koupališti
Pořadatel:
STE - SK SKI-OB Šternberk
Mapa:
Bludička (revize podzim/zima 2015)
Ředitel závodu:
Skyvová Kristýna - R3
Hlavní rozhodčí:
Skyva Petr - R3
Stavitel tratí:
Skoupý Jan - R2, Doležel Ondřej
Kategorie:
D16     D21     D35     H16     H18     H21     H35     P    
D16
2.60 km, 80 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 38:29
D21
5.70 km, 160 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janošíkova Tereza UOL9950 A SK UP Olomouc 64:20 0
2. Čechová Klára AOP9951 B Přátelé orientačního běhu Opava 66:16 + 1:56 0
3. Fukalová Hana AOP9850 A Přátelé orientačního běhu Opava 67:50 + 3:30 0
4. Plhalová Šárka ASU0097 A Magnus Orienteering 84:40 + 20:20 0
Horčičková Eva UOL7051 C SK UP Olomouc DISK 0
D35
3.50 km, 140 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cicvárková Lucie ZBM7651 C SK Žabovřesky Brno 62:17
2. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 64:35 + 2:18
H16
3.00 km, 85 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický František STE0204 B SK SKI-OB Šternberk 23:56
2. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 26:56 + 3:00
3. Kostka Jiří AOP0201 B Přátelé orientačního běhu Opava 28:29 + 4:33
4. Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 45:29 + 21:33
H18
5.70 km, 160 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupka Josef UOL9801 C SK UP Olomouc 66:21
2. Skalický Johan KUO9901 B KOB Ústí nad Orlicí 72:58 + 6:37
3. Paukert Lukáš KUO9801 B KOB Ústí nad Orlicí 78:59 + 12:38
Valík Tomáš AOP0001 B Přátelé orientačního běhu Opava DISK
H21
6.70 km, 260 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7351
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Schuster Marek AOP9303 E Přátelé orientačního běhu Opava 50:07 7555
2. Bořánek Michal STE0007 A SK SKI-OB Šternberk 50:47 + 0:40 7460
3. Sklenář Martin AOP9501 A Přátelé orientačního běhu Opava 53:44 + 3:37 7039
4. Skalický Matyáš KUO9605 B KOB Ústí nad Orlicí 58:27 + 8:20 6367
5. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 58:43 + 8:36 6328
6. Valík Luděk AOP7101 C Přátelé orientačního běhu Opava 66:14 + 16:07 5256
7. Horčička Vít UOL9919 A SK UP Olomouc 71:55 + 21:48 4446
8. Štěpánek Milan KUO8301 C KOB Ústí nad Orlicí 76:48 + 26:41 3749
9. Kala Matěj OOL8901 C SK Haná orienteering 83:31 + 33:24 2791
10. Schuster Martin AOP6502 C Přátelé orientačního běhu Opava 84:33 + 34:26 2644
11. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 103:18 + 53:11 0
Koláček Josef 51X8600 C Torpedo Libosváry DISK
H35
5.50 km, 200 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Havířov 53:44
2. Svoboda Lukáš SHK7905 C OK Slavia Hradec Králové 54:26 + 0:42
3. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 56:49 + 3:05
4. Krtička Luděk SSU7847 C SK Severka Šumperk 57:41 + 3:57
5. Šimek Roman UOL6503 C SK UP Olomouc 62:20 + 8:36
6. Cicvárek Ivo ZBM7504 C SK Žabovřesky Brno 67:24 + 13:40
7. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 70:45 + 17:01
8. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Havířov 78:11 + 24:27
9. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 115:44 + 62:00
Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering DISK
Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Binar Robert UOL7500 C SK UP Olomouc DISK
P
2.60 km, 80 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poštulka Tomáš STE9700 B SK SKI-OB Šternberk 24:37
2. Poštulka Lukáš STE0104 C SK SKI-OB Šternberk 30:14 + 5:37
3. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:26 + 6:49
4. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 31:33 + 6:56
5. Dosedělová Klára STE9751 C SK SKI-OB Šternberk 34:11 + 9:34
6. Dostál Zdenek 3SX0200 C 77:52 + 53:15
7. Roubalík Radovan 3SX6400 C 80:24 + 55:47
Koutník Tomáš XXX0000 C DISK