Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Kategorie: H21

Datum:
09.04.2016
Místo konání:
Staré Město pod Sněžníkem, kulturní dům
Pořadatel:
SSU - SK Severka Šumperk
Mapa:
Goldek, 1:4000
Ředitel závodu:
Král Václav - R2
Hlavní rozhodčí:
Krtička Luděk - R1
Stavitel tratí:
Král Vojtěch - R1
JURY:
Otruba Marek, Strachota Jaroslav, Chmelař Miroslav
Protokol:
Závodu se zúčastnilo 296 závodníků. Nebyl podán protest.
H21
2.20 km, 120 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 9152
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Schuster Marek AOP9303 E Orientační Běh Opava 15:08 9399
2. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 15:17 + 0:09 9307
3. Minář Marek ASU9444 E Magnus Orienteering 15:18 + 0:10 9297
4. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering 15:26 + 0:18 9216
4. Bořánek Michal STE0007 A SK SKI-OB Šternberk 15:26 + 0:18 9216
6. Horvát Petr ASU9447 R Magnus Orienteering 15:37 + 0:29 9103
7. Vystavěl Ondřej JPV9807 A Oddíl OS SK Prostějov 15:53 + 0:45 8940
8. Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 15:57 + 0:49 8899
9. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 16:02 + 0:54 8848
10. Kočí Josef JPV9824 A Oddíl OS SK Prostějov 16:04 + 0:56 8828
11. Oľhava Rastislav ASU8949 C Magnus Orienteering 16:13 + 1:05 8736
12. Skoupý Jan STE9411 C SK SKI-OB Šternberk 16:38 + 1:30 8480
13. Hraboš Matěj ASU9547 C Magnus Orienteering 16:57 + 1:49 8286
14. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 17:08 + 2:00 8174
15. Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:10 + 2:02 8154
16. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 17:23 + 2:15 8021
17. Košárek Pavel AOP7102 C Orientační Běh Opava 17:42 + 2:34 7827
18. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:07 + 2:59 7572
19. Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 18:24 + 3:16 7398
20. Šrubař Michal ASU8606 C Magnus Orienteering 18:33 + 3:25 7306
21. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 18:34 + 3:26 7296
22. Horčička Vít UOL9919 A SOB Olomouc 18:42 + 3:34 7215
23. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 18:52 + 3:44 7112
24. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 18:57 + 3:49 7061
25. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:12 + 4:04 6908
26. Bubela Tomáš ASU8101 C Magnus Orienteering 19:19 + 4:11 6837
27. Šincl Jiří ASU9446 C Magnus Orienteering 20:05 + 4:57 6367
28. Schuster Martin AOP6502 C Orientační Běh Opava 20:29 + 5:21 6122
29. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 20:35 + 5:27 6061
30. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 25:50 + 10:42 2845
Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0