Logo

Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Kategorie: H21C

Datum:
09.04.2016
Místo konání:
Brno – Královo Pole, ZŠ Herčíkova 19
Pořadatel:
JMO - Jihomoravská oblast
Mapa:
Královo Pole, 1:4 000, E=5m
Ředitel závodu:
Zřídkaveselý Libor - R3
Hlavní rozhodčí:
Přikryl Petr - R3
Stavitel tratí:
Zřídkaveselý Libor - R3
JURY:
Zelinka Jiří, Toman Ondřej, Zháňal Jan
Protokol:
K závodu se přihlásilo v termínu přihlášek a do konce prezentace 328 závodníků, cílem prošlo (čip si vyčetlo, výsledková listina obsahuje) 301 závodníků z Jihomoravské oblasti, jednotlivců z dalších oblastí a neregistrovaných závodníků. Počasí bylo chladné a deštivé, teplota kolem 9°C. Užitím staršího sw pro zpracování závodu bylo nutné čipy verze 10 a 11 vyčítat nezávisle. Data z nich byla následně přenesena do oficiálních výsledků, včetně mezičasů. Další problémy sportovně technického charakteru nenastaly a hlavní rozhodčí schválil výsledky závodu pro zařazení a vyhodnocení soutěží, do kterých byl závod zařazen v celém rozsahu, vč. použití pro postupy na MČR ve sprintu. V průběhu závodu ani po něm nebylo nutné ošetřovat žádné ohlášené zranění.

H21C 2.40 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8781

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Brlica Pavel ZBM9302 R SK Žabovřesky Brno 13:32 9126
2. Peter Mathias ZBM9601 C SK Žabovřesky Brno 13:40 + 0:08 9040
3. Mokrý Stanislav ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno 14:11 + 0:39 8704
4. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 14:22 + 0:50 8585
5. Dlabaja Štěpán TZL8508 R SKOB Zlín 14:27 + 0:55 8531
6. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 14:28 + 0:56 8520
7. Hruška Jakub ZBM9515 R SK Žabovřesky Brno 14:34 + 1:02 8455
8. Kamenický Jeroným OSN9549 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 14:36 + 1:04 8434
9. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 14:39 + 1:07 8401
10. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 14:40 + 1:08 8390
11. Hlaváč Ondřej ZBM9901 A SK Žabovřesky Brno 14:42 + 1:10 8369
12. Švirák Ondřej ZBM9103 R SK Žabovřesky Brno 14:45 + 1:13 8336
13. Kubelka Stefan ZBM9630 C SK Žabovřesky Brno 15:06 + 1:34 8109
14. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 15:16 + 1:44 8001
15. Hikl Tomáš ZBM8100 C SK Žabovřesky Brno 15:22 + 1:50 7936
16. Slíva Jan LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovice 15:29 + 1:57 7860
17. Kelbl Vladimír ZBM9711 A SK Žabovřesky Brno 15:33 + 2:01 7817
18. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 15:40 + 2:08 7741
19. Palát Petr ABM7415 C KOB Moira Brno 15:42 + 2:10 7719
20. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB Moira Brno 15:43 + 2:11 7709
21. Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno 15:45 + 2:13 7687
22. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 15:47 + 2:15 7665
23. Dekrét Jakub ZBM9907 A SK Žabovřesky Brno 16:05 + 2:33 7470
24. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 16:22 + 2:50 7286
25. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 16:34 + 3:02 7157
26. Kafka Miloš LPU8608 C OK Lokomotiva Pardubice 16:39 + 3:07 7103
27. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 16:41 + 3:09 7081
28. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 16:54 + 3:22 6940
29. Šesták Jakub RBK9001 C SK Radioklub Blansko 16:59 + 3:27 6886
30. Redlich Tomáš MAS8200 C KČT Aš 17:29 + 3:57 6561
31. Kožoušek Adam ZBM8512 C SK Žabovřesky Brno 17:33 + 4:01 6518
32. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 19:03 + 5:31 5544
33. Důrek Milan NNN9102 Neregistrovaní 19:30 + 5:58
34. Dvořák Martin ZBM8425 C SK Žabovřesky Brno 19:52 + 6:20 5014
34. Obrátil Štěpán ABM9409 C KOB Moira Brno 19:52 + 6:20 5014
36. Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno 19:53 + 6:21 5003
37. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 20:06 + 6:34 4862
38. Čech Viktor VBM8001 C VSK Mendelu Brno 20:29 + 6:57 4614
39. Chloupek Tomáš VBM8404 C VSK Mendelu Brno 20:46 + 7:14 4430
40. Kůr Jiří ZBM8304 C SK Žabovřesky Brno 20:50 + 7:18 4386
41. Otrusina Jan ABM9210 C KOB Moira Brno 21:20 + 7:48 4062
42. Drašar Martin 8XC8400 NER - Neregistrovaní 21:58 + 8:26
43. Pátek Richard ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno 22:07 + 8:35 3553
44. Kurečka Robert ABM7210 C KOB Moira Brno 22:09 + 8:37 3531
45. Olexa Zdeněk BBM8700 C BETA URSUS Orienteering 22:55 + 9:23 3034
46. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 23:12 + 9:40 2850
47. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 23:20 + 9:48 2763
48. Dressler Jan SBK7911 C KOB Start Blansko 24:22 + 10:50 2092
49. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 26:17 + 12:45 848
50. Barát Dominik 1ZS9301 Neregistrovaní SVK 27:16 + 13:44
51. Toman Viktor 1ZS9300 Neregistrovaní SVK 28:21 + 14:49
Suchomel Vít MBM8448 C O-mikron DISK 0