Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D21K

Datum:
16.04.2016
Místo konání:
louka v bývalé obci Jabloneček (Ralsko)
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Jabloneček
Ředitel závodu:
Wolf Daniel - R1
Hlavní rozhodčí:
Baier Martin - R2
Stavitel tratí:
Dlabaja Tomáš - R3
D21K
4.97 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6991
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 35:13 7276
2. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 36:28 + 1:15 7038
3. Burdová Adéla BOR9161 OK Jiskra Nový Bor 38:28 + 3:15 6658
4. Zamazalová Kateřina TAP9053 KOB TRETRA Praha 38:35 + 3:22 6635
5. Matějů Kateřina VLI8054 Slavia Liberec orienteering 41:00 + 5:47 6175
6. Lankašová Barbora CHA8050 OK Chrastava 41:09 + 5:56 6147
7. Štemberová Natálie TJN9851 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:22 + 9:09 5534
8. Lukavcová Ivana SMR8754 SK SNS Smržovka 45:22 + 10:09 5344
9. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 45:53 + 10:40 5245
10. Horáčková Kateřina VLI8150 Slavia Liberec orienteering 47:03 + 11:50 5023
11. Žáčková Radka PGP8751 SK Praga 47:52 + 12:39 4868
12. Švihovská Eva SJC8352 Sportcentrum Jičín 47:54 + 12:41 4862
13. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 47:55 + 12:42 4858
14. Rypáčková Dana 5HX7900 TO Nezmaři 48:03 + 12:50
15. Krtičková Michaela CHA7952 OK Chrastava 48:47 + 13:34 4693
16. Kučerková Romana STB8196 TJ Stadion Nový Bor 49:25 + 14:12 4573
17. Kvapilová Lenka TUV8151 SOK TJ Turnov 50:16 + 15:03 4411
18. Hanušová Petra STB8297 TJ Stadion Nový Bor 52:06 + 16:53 4062
19. Ouhrabková Radka EKP8151 VŠTJ Ekonom Praha 52:37 + 17:24 3963
20. Brozová Zuzana CHA8950 OK Chrastava 53:40 + 18:27 3764
21. Trčková Helena EKP8756 VŠTJ Ekonom Praha 54:02 + 18:49 3694
22. Zakouřilová Kamila TUV8557 SOK TJ Turnov 54:08 + 18:55 3675
23. Nedvídková Iva RUM8551 ZOOB Rumburk 55:39 + 20:26 3386
24. Kuchařová Ada TBM5855 KOS TJ Tesla Brno 58:18 + 23:05 2881
25. Höferová Petra SJC8761 Sportcentrum Jičín 58:19 + 23:06 2878
26. Vajcová Hana CHA5651 OK Chrastava 58:21 + 23:08 2872
27. Kalinová Markéta EKP8259 VŠTJ Ekonom Praha 60:49 + 25:36 2402
28. Mikanová Kateřina EKP8461 VŠTJ Ekonom Praha 60:50 + 25:37 2399
29. Neradová Eva LIT8951 KOB Chemopetrol Litvínov 71:42 + 36:29 330
30. Dobešová Kateřina KPY8750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 80:07 + 44:54 0
31. Brzáková Kristýna VLI8650 Slavia Liberec orienteering 99:08 + 63:55 0