Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Klubové výsledky : SSU (19)

Datum:
16.04.2016
Místo konání:
Pořadatel:
OOL - SK Haná orienteering
Mapa:
Ředitel závodu:
Zdráhal Robert - R3
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Hynek Petr - R3
Kategorie:
D16     D18     D35     D45     DH10N     H14     H16     H20     H35     H45     H65     HDR    
D16
4.60 km, 130 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
7. Zatloukalová Hana SSU0158 C SK Severka Šumperk 60:21 + 13:08
D18
5.50 km, 140 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zatloukalová Romana SSU9950 B SK Severka Šumperk 52:51
D35
5.50 km, 140 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
11. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 56:53 + 8:27
22. Matoušková Jana SSU7951 C SK Severka Šumperk 65:01 + 16:35
D45
5.10 km, 120 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 58:31 + 15:02
DH10N
1.80 km, 35 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Seidenglanzová Johana SSU0650 C SK Severka Šumperk 18:24 + 2:35
3. Matoušková Johana SSU0750 C SK Severka Šumperk 19:08 + 3:19
H14
4.60 km, 130 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 43:30 + 6:06
H16
6.90 km, 195 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 66:29 + 10:47
H20
7.90 km, 240 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
2. Vosáhlo Jan SSU9701 B SK Severka Šumperk 92:46 + 19:57 0
H35
7.90 km, 240 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Matoušek Jiří SSU7504 C SK Severka Šumperk 57:23 + 5:55
25. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 70:11 + 18:43
27. Krtička Luděk SSU7847 C SK Severka Šumperk 72:01 + 20:33
37. Seidenglanz Marek SSU7401 C SK Severka Šumperk 81:40 + 30:12
H45
6.80 km, 235 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
14. Zatloukal Tomáš SSU6700 C SK Severka Šumperk 78:22 + 23:25
H65
4.00 km, 110 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 54:47 + 12:46
HDR
1.80 km, 35 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
36. Matoušek Jan SSU0909 C SK Severka Šumperk 30:16 + 14:55
39. Krtička Antonín SSU1000 C SK Severka Šumperk 32:25 + 17:04
42. Krtička Mikuláš SSU1100 C SK Severka Šumperk 32:53 + 17:32