Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21C

Datum:
16.04.2016
Místo konání:
Karolín okr.Blansko
Pořadatel:
RBK - SK Radioklub Blansko
Mapa:
Lenčák 1:10000, E=5M
Ředitel závodu:
Jalový Jaroslav - R3
Hlavní rozhodčí:
Šesták Jakub - R3
Stavitel tratí:
Henek Michal, Jalový Jaroslav - R3
Protokol:
Závod proběhl za příjemného jarního počasí při teplotách okolo 14 stupňů. Vyčítací jednotkou v cíli prošlo 397 závodníků. Děkujeme všem za účast.
H21C
5.50 km, 230 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7818
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Palát Petr ABM7415 KOB Moira Brno 35:50 8409
2. Henek Vladan VBM8002 VSK Mendelu Brno 39:03 + 3:13 7761
3. Píro Matěj TTR8802 OOB Třebíč 41:25 + 5:35 7283
4. Mokrý Ondřej ABM9410 KOB Moira Brno 41:56 + 6:06 7179
5. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 42:06 + 6:16 7146
6. Kazda Adam ZBM9104 SK Žabovřesky Brno 42:29 + 6:39 7068
7. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 43:59 + 8:09 6766
8. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 44:45 + 8:55 6611
9. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 45:35 + 9:45 6443
10. Drábek Jan ZBM8511 SK Žabovřesky Brno 45:49 + 9:59 6396
11. Jalový Milan RBK8347 SK Radioklub Blansko 46:31 + 10:41 6255
12. Kheil Radim PBM7301 TJ Spartak 1. Brněnská 46:53 + 11:03 6181
13. Redlich Tomáš MAS8200 KČT Aš 48:15 + 12:25 5905
14. Kožoušek Adam ZBM8512 SK Žabovřesky Brno 49:50 + 14:00 5586
15. Fiala Jan BBM7205 BETA URSUS Orienteering 50:35 + 14:45 5435
16. Kříž Lukáš TTR8201 OOB Třebíč 50:35 + 14:45 5435
17. Veselý Martin ZBM7502 SK Žabovřesky Brno 51:08 + 15:18 5324
18. Berka Milan RBK9011 SK Radioklub Blansko 51:35 + 15:45
19. Liščinský Tomáš ZBM8411 SK Žabovřesky Brno 52:36 + 16:46 5028
20. Finstrle Luděk ZBM7902 SK Žabovřesky Brno 54:34 + 18:44 4632
21. Verner Tomáš VBM8204 VSK Mendelu Brno 55:38 + 19:48 4416
22. Auermüller Vít 65X6700 žabovřesky brno 56:17 + 20:27
23. Berka Miroslav RBK9210 SK Radioklub Blansko 57:33 + 21:43
24. Procházka Jiří ADA7512 OOB Spartak Adamov 60:30 + 24:40 3435
25. Zelený Pavel ZBM7302 SK Žabovřesky Brno 60:38 + 24:48 3408
26. Bouzek Petr SVS7901 Orientklub Vsetín 62:53 + 27:03 2954
27. Oujeský Tomáš ADA7433 OOB Spartak Adamov 64:02 + 28:12 2722
28. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 65:13 + 29:23 2484
29. Pátek Richard ZBM7609 SK Žabovřesky Brno 66:41 + 30:51 2188
30. Eliáš Jan ZBM8207 SK Žabovřesky Brno 67:31 + 31:41 2020
31. Dvořák Martin ZBM8425 SK Žabovřesky Brno 68:15 + 32:25 1872
32. Baše Martin 3FC8400 TJ SIGMA HRANICE 125:07 + 89:17
Palas Jan ZBM8507 SK Žabovřesky Brno DISK 0