Logo

Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Kategorie: H21L

Datum:
23.04.2016
Místo konání:
Jíloviště, celní škola
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
Mapa:
Jíloviště 1:10 000, e 5 m, stav jaro 2016, autor Borovička
Ředitel závodu:
Skripnik Ondřej
Hlavní rozhodčí:
Nitsch Karel - R2
Stavitel tratí:
Kužel Tomáš
JURY:
Pašek František, Makovský Jakub, Novák Miloš
Protokol:
vše v pořádku

H21L 4.94 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8662

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sysel Ctibor PGP8700 R SK Praga 28:38 8952
2. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 29:09 + 0:31 8795
3. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 29:16 + 0:38 8759
4. Kazda Ondřej SJC8202 C Sportcentrum Jičín 29:21 + 0:43 8734
5. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 29:34 + 0:56 8668
6. Kettner Lukáš KAM9403 C OK Kamenice 30:00 + 1:22 8536
7. Janata Martin DKP8306 R Oddíl OB Kotlářka 30:25 + 1:47 8409
8. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 30:53 + 2:15 8267
9. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 31:18 + 2:40 8140
10. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 31:28 + 2:50 8089
11. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 31:42 + 3:04 8018
12. Seidl Miroslav EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha 32:01 + 3:23 7922
13. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 32:08 + 3:30 7886
14. Rusý Tomáš KAM9301 C OK Kamenice 32:30 + 3:52 7775
15. Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 32:52 + 4:14 7663
16. Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 32:53 + 4:15 7658
17. Falta Ondřej DKP8502 C Oddíl OB Kotlářka 33:02 + 4:24 7612
18. Procházka Pavel PGP9002 C SK Praga 33:21 + 4:43 7516
19. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 33:24 + 4:46 7501
20. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 33:36 + 4:58 7440
21. Arnošt Kamil DOR7301 C OK Dobříš 34:05 + 5:27 7292
22. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 34:14 + 5:36 7247
23. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 34:29 + 5:51 7171
24. Hošek Radim DOB8737 C KOB Dobruška 34:41 + 6:03 7110
25. Kapal Tomáš KAM9402 C OK Kamenice 35:00 + 6:22 7013
26. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 35:20 + 6:42 6912
27. Skoupý Jan STE9411 C SK SKI-OB Šternberk 35:40 + 7:02 6810
28. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 35:49 + 7:11 6765
29. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 36:35 + 7:57 6531
30. Vlášek Jakub TAP9702 A KOB TRETRA Praha 37:07 + 8:29 6369
31. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 37:12 + 8:34 6344
32. Škvor Ota KAM9900 A OK Kamenice 37:16 + 8:38 6323
33. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 37:18 + 8:40 6313
34. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 37:21 + 8:43 6298
35. Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany 37:30 + 8:52 6252
36. Prášil Ondřej SJC8401 C Sportcentrum Jičín 37:45 + 9:07 6176
37. Dvořák Miroslav ZBP7601 C OOB SK Zbraslav 37:50 + 9:12 6151
38. Jalový Vlastimil RBK8604 C SK Radioklub Blansko 37:59 + 9:21 6105
39. Rožek David RIC7403 C OB Říčany 38:47 + 10:09 5861
40. Uhlíř Marek PGP9405 C SK Praga 39:18 + 10:40 5704
41. Kopecký Pavel VSP7800 C USK Praha 40:04 + 11:26 5471
42. Vlach Martin PGP8605 C SK Praga 40:16 + 11:38 5410
43. Blahuta Marek MFP7301 C VŠSK MFF UK Praha 40:31 + 11:53 5334
44. Wohanka Petr VRL7305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:39 + 12:01 5293
45. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 41:08 + 12:30 5146
46. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 41:13 + 12:35 5120
47. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 41:20 + 12:42 5085
48. Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha 41:57 + 13:19 4897
49. Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 42:13 + 13:35 4816
50. Beneš Filip TAP8701 C KOB TRETRA Praha 42:27 + 13:49 4745
51. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 43:59 + 15:21 4278
52. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 44:28 + 15:50 4131
53. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 44:41 + 16:03 4065
54. Laga Miroslav ZBP7900 C OOB SK Zbraslav 44:58 + 16:20 3979
55. Oujeský Tomáš ADA7433 C OOB Spartak Adamov 45:01 + 16:23 3963
56. Buk Jindřich ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem 45:07 + 16:29 3933
57. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 45:16 + 16:38 3887
58. Šimon Václav LBE9100 C TJ Lokomotiva Beroun 45:49 + 17:11 3720
59. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 45:50 + 17:12 3715
60. Besta Lukáš KNC8101 C Sokol Kostelec n. Č. l. 46:43 + 18:05 3446
61. Komín David PGP7405 C SK Praga 47:49 + 19:11 3111
62. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 49:39 + 21:01 2553
63. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 49:52 + 21:14 2487
64. Klusáček Radim BOR7710 C OK Jiskra Nový Bor 49:54 + 21:16 2477
65. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 50:46 + 22:08 2213
66. Šedivý Ondřej KNC9103 C Sokol Kostelec n. Č. l. 51:10 + 22:32 2091
67. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 52:38 + 24:00 1644
68. Mikan Albert EKP8606 C VŠTJ Ekonom Praha 53:40 + 25:02 1330
69. Gregoriades Zdeněk MKP5400 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 58:02 + 29:24 0
70. Knotek Kamil OLP8501 C PSK Olymp Praha 58:33 + 29:55 0
71. Brožek Jiří NNN Neregistrovaní 58:40 + 30:02
72. Cvrček Antonín TAP9000 KOB TRETRA Praha 61:25 + 32:47
73. Matějka Zbyněk DKP8403 C Oddíl OB Kotlářka 63:56 + 35:18 0
74. Bartoň Jaroslav PGP8708 C SK Praga 64:03 + 35:25 0
75. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 66:42 + 38:04 0
Semerád Antonín DKP9801 A Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice DISK 0
Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga DISK 0