Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
23.04.2016
Místo konání:
Dolní Sokolovec
Pořadatel:
CTB - SK OB Chotěboř
Mapa:
Ševcova skalka - 1:10 000 E=5, stav 2016; mapa není vodovzdorně upravena, formát A4 - 210 x 297 mm; tisk na laserové tiskárně
Ředitel závodu:
Žanda Jan
Hlavní rozhodčí:
Šťastný Karel - R3
Stavitel tratí:
Gregor Martin - R3
Protokol:
Závod proběhl bez závad, hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu. Nebyla hlášena žádná zranění. Nebyly podány žádné protesty.
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
1.70 km, 25 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doleželová Anna PZR0651 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 15:50
2. Běloušková Kateřina CTB0752 SK OB Chotěboř 19:20 + 3:30
3. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 22:08 + 6:18
4. Pejchalová Veronika SJI0652 OK Jihlava 22:27 + 6:37
5. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 30:58 + 15:08
D10N
1.70 km, 15 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotková Gabriela PZR0850 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 23:15
2. Kopencová Anna SJH0752 SJH Jindřichův Hradec 23:21 + 0:06
3. Gregorová Julie RUZ0750 TJ Růžená 26:22 + 3:07
4. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 26:46 + 3:31
5. Dvořáčková Jana OSN0757 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 39:06 + 15:51
D12
1.90 km, 30 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srbová Michaela SJI0551 OK Jihlava 14:18
2. Stoklasová Zuzana OSN0454 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 14:58 + 0:40
3. Novotná Jitka SJH0454 SJH Jindřichův Hradec 15:26 + 1:08
4. Blažková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec 16:21 + 2:03
5. Marečková Ema OSN0450 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 18:14 + 3:56
6. Pilná Klára CHT0452 OOB SK Chrast 20:08 + 5:50
7. Kubáková Nela SJH0451 SJH Jindřichův Hradec 20:28 + 6:10
8. Komárková Jindra SJH0453 SJH Jindřichův Hradec 21:07 + 6:49
9. Nepustilová Kateřina OSN0550 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 23:04 + 8:46
10. Honzáková Lenka JHB0551 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 23:23 + 9:05
D14
2.60 km, 35 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 17:17
2. Sobotková Klára PZR0351 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 20:35 + 3:18
3. Starková Terezie CHT0251 OOB SK Chrast 21:12 + 3:55
4. Veselá Aneta SJH0352 SJH Jindřichův Hradec 23:45 + 6:28
5. Dočkalová Klára SJI0250 OK Jihlava 26:46 + 9:29
6. Pittnerová Adéla RUZ0250 TJ Růžená 26:57 + 9:40
7. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 30:54 + 13:37
8. Jelínková Adéla RUZ0251 TJ Růžená 31:43 + 14:26
D16
3.30 km, 45 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 29:16
2. Polanská Nelly PZR0152 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:09 + 1:53
3. Stoklasová Daniela OSN0055 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 34:03 + 4:47
D18
3.90 km, 70 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petráčková Kristýna SJI9851 OK Jihlava 39:33
2. Dvořáková Klára CHT9852 OOB SK Chrast 48:51 + 9:18
D21C
4.40 km, 60 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6819
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Benešová Jana SJH9451 SJH Jindřichův Hradec 33:03 7058
2. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 33:12 + 0:09 7028
3. Paulíčková Renata SJI8057 OK Jihlava 36:30 + 3:27 6371
4. Matrasová Vendula CHT8251 OOB SK Chrast 37:24 + 4:21 6192
5. Matrasová Kateřina CHT8353 OOB SK Chrast 38:28 + 5:25 5980
6. Korecká Lenka CHT8053 OOB SK Chrast 39:51 + 6:48 5704
7. Šrámková Michaela SJH9352 SJH Jindřichův Hradec 40:22 + 7:19 5601
8. Hojná Dominika SJH9852 SJH Jindřichův Hradec 40:31 + 7:28 5572
9. Fencíková Lucie JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod 41:58 + 8:55
10. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 42:32 + 9:29 5170
11. Bulvová Hana CHT6655 OOB SK Chrast 43:49 + 10:46 4914
12. Culková Hana JHB8951 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 44:05 + 11:02 4861
13. Ondráčková Lucie CHT9254 OOB SK Chrast 47:08 + 14:05 4254
14. Míková Michaela SJH8251 SJH Jindřichův Hradec 52:20 + 19:17 3219
15. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 54:18 + 21:15 2827
16. Smutná Pavla VAM8651 OOB Vamberk 59:40 + 26:37 1759
17. Šmídová Stanislava CHT8751 OOB SK Chrast 60:49 + 27:46 1530
MS Šťastná Lenka CTB8351 SK OB Chotěboř 37:57 + 4:54 0
D21D
3.00 km, 40 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 231
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Krejsová Martina CHT8152 OOB SK Chrast 32:09 277
2. Prášilová Mirka TTR OOB Třebíč 37:47 + 5:38
3. Suková Renata PZR7352 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:10 + 11:01 214
4. Brychtová Zuzana JHB8053 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 45:05 + 12:56 203
5. Palátová Lenka TTR7551 OOB Třebíč 46:53 + 14:44 192
6. Binková Jana CHT8651 OOB SK Chrast 50:44 + 18:35 170
7. Kaňáková Petra SJI8751 OK Jihlava 79:58 + 47:49 2
Vítková Eva CHT7251 OOB SK Chrast DISK 0
D35
4.20 km, 65 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:29
2. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 41:29 + 3:00
3. Dvořáčková Jana OSN7850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:45 + 5:16
4. Kroupa Diana TTR8156 OOB Třebíč 43:50 + 5:21
5. Honzáková Jana JHB7753 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 48:37 + 10:08
6. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 50:16 + 11:47
7. Kučerová Vladimíra CHT6460 OOB SK Chrast 56:12 + 17:43
8. Blažková Markéta SJH7550 SJH Jindřichův Hradec 66:27 + 27:58
D45
3.50 km, 55 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 34:51
2. Čechová Zuzana BZR6951 Bratrstvo Ždárských vrchů 35:58 + 1:07
3. Jansová Alena CHT5852 OOB SK Chrast 39:06 + 4:15
4. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 40:04 + 5:13
5. Doleželová Iva PZR7171 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 41:35 + 6:44
6. Hojná Tereza SJH6951 SJH Jindřichův Hradec 42:29 + 7:38
7. Tichá Jana SJH6451 SJH Jindřichův Hradec 42:35 + 7:44
8. Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:30 + 14:39
9. Řezníčková Hana CHT6051 OOB SK Chrast 51:09 + 16:18
10. Dundáčková Hana SJH7052 SJH Jindřichův Hradec 53:48 + 18:57
11. Rachůnková Markéta SJI7150 OK Jihlava 57:34 + 22:43
12. Pittnerová Lenka RUZ7150 TJ Růžená 67:45 + 32:54
13. Kosová Leona LPU7153 OK Lokomotiva Pardubice 69:18 + 34:27
Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering DISK
Choutková Lenka SOB6350 SOBSA DISK
D55
3.00 km, 40 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černíková Zdeňka OSN5964 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:35
2. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 39:47 + 2:12
3. Jelínková Jana RUZ5552 TJ Růžená 45:17 + 7:42
4. Orálková Libuše TTR5351 OOB Třebíč 51:00 + 13:25
5. Podhorská Věra FJI5252 SK FREE Jihlava 55:33 + 17:58
H10N
1.70 km, 15 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černý Vojtěch SJI0603 OK Jihlava 22:18
2. Bořil David PZR0707 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 24:51 + 2:33
3. Frýba Matyáš SJI0700 OK Jihlava 26:31 + 4:13
4. Jirků František SJI0600 OK Jihlava 28:20 + 6:02
5. Prášil Adam SJI0901 OK Jihlava 32:15 + 9:57
6. Sviták Václav SJH0801 SJH Jindřichův Hradec 41:23 + 19:05
7. Venhauer Štepán SJI0803 OK Jihlava 48:39 + 26:21
H10
1.90 km, 30 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 13:41
2. Hendrych Vít SJI0601 OK Jihlava 16:13 + 2:32
3. Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 18:57 + 5:16
4. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 21:19 + 7:38
5. Coufal Petr SJI0703 OK Jihlava 31:55 + 18:14
6. Vítek Vojtěch CHT0801 OOB SK Chrast 40:17 + 26:36
7. Rachůnek Stanislav SJI0602 OK Jihlava 42:30 + 28:49
Palát Přemek TTR0601 OOB Třebíč DISK
MS Beneš Tomáš SJI0501 OK Jihlava 50:45 + 37:04
H12
2.60 km, 35 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dundáček Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec 20:34
2. Gregor Jáchym RUZ0400 TJ Růžená 20:58 + 0:24
3. Prášil Tomáš TTR0501 OOB Třebíč 21:28 + 0:54
4. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 24:07 + 3:33
5. Rosecký Adam PZR0501 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 30:14 + 9:40
6. Hybeš Michal CHT0401 OOB SK Chrast 31:18 + 10:44
7. Potužník Viktor SJH0504 SJH Jindřichův Hradec 34:00 + 13:26
8. Venhauer Vojtěch SJI0505 OK Jihlava 41:30 + 20:56
9. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 44:24 + 23:50
10. Dvořáček Tomáš OSN0505 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:29 + 27:55
Jelínek Filip RUZ0500 TJ Růžená DISK
Novotný Jakub SJI0504 OK Jihlava DISK
Cícha Václav TTR0401 OOB Třebíč DISK
H14
3.30 km, 45 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojný Jáchym SJH0301 SJH Jindřichův Hradec 26:50
2. Palát Bohuslav TTR0201 OOB Třebíč 28:49 + 1:59
3. Kopecký Jan PZR0202 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:21 + 5:31
4. Pobuda Vojtěch SJH0302 SJH Jindřichův Hradec 32:51 + 6:01
5. Jelínek Kryštof RUZ0301 TJ Růžená 32:59 + 6:09
6. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 33:32 + 6:42
7. Tkáč Juraj SJI0200 OK Jihlava 33:38 + 6:48
8. Vokoun Petr TTR0303 OOB Třebíč 44:25 + 17:35
9. Močuba Václav Josef OSN0202 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 50:19 + 23:29
H16
3.90 km, 70 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veselý Vojtěch SJH0001 SJH Jindřichův Hradec 31:27
2. Záboj Petr SJI0101 OK Jihlava 36:23 + 4:56
3. Cícha Matěj TTR0102 OOB Třebíč 45:27 + 14:00
4. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 47:26 + 15:59
5. Bořil Šimon PZR0101 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:28 + 18:01
6. Brychta Jiří JHB0002 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 57:18 + 25:51
7. Kalas Tomáš PZR0105 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 58:14 + 26:47
Rosecký Jan PZR0106 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
MS Bulvová Tereza CHT OOB SK Chrast 43:13 + 11:46
H18
5.00 km, 70 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Foltýn Tomáš SJI9801 OK Jihlava 58:30
H21C
6.10 km, 105 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7957
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice 37:21 8250
2. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 37:48 + 0:27 8158
3. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 41:11 + 3:50 7464
4. Čech Petr SJI0001 OK Jihlava 41:29 + 4:08 7402
5. Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:54 + 6:33 6906
6. Veverka Tomáš VAM8401 OOB Vamberk 45:57 + 8:36 6486
7. Drahokoupil Aleš CHT8501 OOB SK Chrast 46:05 + 8:44 6458
8. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 46:12 + 8:51 6434
9. Kafka Matěj SJI9903 OK Jihlava 46:15 + 8:54 6424
10. Krejsa Jan CHT8701 OOB SK Chrast 46:19 + 8:58 6410
11. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 46:36 + 9:15 6352
12. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 47:59 + 10:38 6068
13. Jirků Roman SJI8309 OK Jihlava 48:19 + 10:58 6000
14. Srb Vladimír SJI7801 OK Jihlava 48:22 + 11:01 5990
15. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 49:19 + 11:58 5795
16. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 49:32 + 12:11 5750
17. Chaloupka Martin CHT7301 OOB SK Chrast 50:31 + 13:10 5549
18. Dvořáček Jiří OSN7502 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 50:51 + 13:30 5480
19. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 52:41 + 15:20 5104
20. Peřinka Šimon BBM9700 BETA URSUS Orienteering 52:57 + 15:36 5049
21. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 54:32 + 17:11 4724
22. Nouza Petr ml. SJH9300 SJH Jindřichův Hradec 55:26 + 18:05 4540
23. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 55:46 + 18:25 4471
24. Pitra Martin CHT9204 OOB SK Chrast 56:18 + 18:57 4362
25. Korecký Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast 57:03 + 19:42 4208
26. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 58:28 + 21:07 3917
27. Kysilko Zdeněk CHT8602 OOB SK Chrast 58:50 + 21:29
28. Kamenický Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 59:22 + 22:01 3732
29. Novohradský Petr PZR8903 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 60:16 + 22:55 3548
30. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 64:18 + 26:57 2720
31. Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 65:21 + 28:00 2505
32. Lužnický Jiří 69X8500 HO Humanita 66:05 + 28:44
33. Moravec Štěpán SJI8101 OK Jihlava 74:30 + 37:09 627
Krejsa Vladimír CHT9202 OOB SK Chrast DISK 0
Komárek Arnošt SJH7702 SJH Jindřichův Hradec DISK 0
H21D
5.00 km, 70 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 761
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Černík Václav OSN SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:07
2. Holý Michal 3FX7800 OMT Pardubice 49:53 + 6:46
3. Choutka Jaroslav BZR8000 Bratrstvo Ždárských vrchů 52:47 + 9:40 780
4. Coufal Petr 3MC8000 FBŠ Jihlava 53:16 + 10:09
5. Nepustil Petr OSN7700 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 54:23 + 11:16 757
6. Leksa Robert CHT8002 OOB SK Chrast 55:15 + 12:08 745
7. Konfršt Josef 6HC8100 OB Vepřová 57:35 + 14:28
8. Honzák Tomáš JHB7702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 59:17 + 16:10 688
9. Pobuda Michal SJH7403 SJH Jindřichův Hradec 70:25 + 27:18 532
10. Skryja Ondřej PZR9502 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 71:32 + 28:25 516
11. Nešetřil Tomáš CHT8901 OOB SK Chrast 87:19 + 44:12 294
12. Rosecký Karel PZR7302 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 90:06 + 46:59 255
H35
4.90 km, 80 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 37:30
2. Tichý Martin SJH6401 SJH Jindřichův Hradec 41:06 + 3:36
3. Klvaňa Milan CHT7500 OOB SK Chrast 43:04 + 5:34
4. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 43:05 + 5:35
5. Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 44:56 + 7:26
6. Veselý Oldřich SJH7101 SJH Jindřichův Hradec 48:14 + 10:44
7. Klaška Jan NER 48:26 + 10:56
8. Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava 49:16 + 11:46
9. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 53:20 + 15:50
10. Stoklasa Radek OSN7500 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 62:16 + 24:46
Vacek František CHT OOB SK Chrast DISK
H45
4.40 km, 60 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wurzel Břetislav OSN6005 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:43
2. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 37:07 + 0:24
3. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 37:56 + 1:13
4. Parkan Jiří SJH6801 SJH Jindřichův Hradec 39:06 + 2:23
5. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 40:15 + 3:32
6. Nouza Petr SJH6501 SJH Jindřichův Hradec 40:20 + 3:37
7. Kopáček Miroslav CHT6049 OOB SK Chrast 40:47 + 4:04
8. Skryja Bořivoj PZR6106 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:50 + 4:07
9. Dundáček Milan SJH6902 SJH Jindřichův Hradec 41:51 + 5:08
10. Trojan Jiří SJH6601 SJH Jindřichův Hradec 42:12 + 5:29
11. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 43:37 + 6:54
12. Pilný Jaroslav CHT6904 OOB SK Chrast 44:08 + 7:25
13. Hojný Jaroslav SJH7002 SJH Jindřichův Hradec 45:00 + 8:17
14. Beneš Martin SJI6900 OK Jihlava 49:07 + 12:24
15. Suk Marek PZR6701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:14 + 12:31
16. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 50:17 + 13:34
17. Culka Josef JHB6202 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 52:44 + 16:01
18. Kos Radovan LPU7110 OK Lokomotiva Pardubice 63:36 + 26:53
19. Nechuta Milan PZR7007 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 65:36 + 28:53
Mareček Petr OSN6900 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
H55
3.50 km, 55 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černík Zdeněk OSN6025 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 31:24
2. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 34:06 + 2:42
3. Kubálek Zdeněk RUZ5306 TJ Růžená 36:18 + 4:54
4. Matras Jaroslav CHT5301 OOB SK Chrast 37:31 + 6:07
5. Vítek Josef CHT4802 OOB SK Chrast 37:49 + 6:25
6. Orálek Miroslav TTR5201 OOB Třebíč 40:08 + 8:44
7. Štefec Jaroslav CHT5801 OOB SK Chrast 41:48 + 10:24
8. Nosek Vladimír SJH5901 SJH Jindřichův Hradec 42:58 + 11:34
9. Fiala Petr TTR6102 OOB Třebíč 44:05 + 12:41
10. Paulíček Jiří SJI4911 OK Jihlava 44:34 + 13:10
11. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:45 + 13:21
12. Šenkýř Vladimír SJI6000 OK Jihlava 45:14 + 13:50
13. Novohradský Jan PZR5309 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:36 + 18:12
14. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 50:22 + 18:58
15. Musil Jiří CHT OOB SK Chrast 54:17 + 22:53
16. Jelínek Luboš RUZ5504 TJ Růžená 60:40 + 29:16
H65
3.00 km, 40 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blecha Ladislav FJI5106 SK FREE Jihlava 34:19
2. Vodrážka Oldřich CHT4701 OOB SK Chrast 36:20 + 2:01
3. Starka František CHT4801 OOB SK Chrast 41:47 + 7:28
4. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 43:43 + 9:24
HDR
1.70 km, 15 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Šimon TTR0901 OOB Třebíč 14:11
2. Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 17:02 + 2:51
3. Gregorová Alice CTB0751 SK OB Chotěboř 19:54 + 5:43
4. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 22:53 + 8:42
5. Klusáček Mikuláš CTB SK OB Chotěboř 24:01 + 9:50
6. Pejchalová Zuzana SJI0850 OK Jihlava 24:17 + 10:06
7. Šidlák Dominik JHB0801 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 26:16 + 12:05
8. Honzáková Nelka JHB0851 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 27:34 + 13:23
9. Horká Terezie NER 27:47 + 13:36
10. Kopenec Šimon SJH1002 SJH Jindřichův Hradec 27:57 + 13:46
11. Nováková Anna Marie CTB0951 SK OB Chotěboř 30:45 + 16:34
12. Jirků Ondřej SJI0904 OK Jihlava 31:20 + 17:09
13. Kroupa Hana TTR0853 OOB Třebíč 31:33 + 17:22
14. Kroupa Vít TTR1001 OOB Třebíč 31:47 + 17:36
15. Korecká Eva CHT1054 OOB SK Chrast 32:25 + 18:14
16. Vítková Eva CHT1053 OOB SK Chrast 32:34 + 18:23
17. Komárková Radka SJH1151 SJH Jindřichův Hradec 34:18 + 20:07
18. Höfer Robin SJI0800 OK Jihlava 34:25 + 20:14
19. Dvořáčková Eva OSN1050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:33 + 22:22
20. Oulická Tereza FJI0550 SK FREE Jihlava 37:06 + 22:55
21. Pilná Anna CHT OOB SK Chrast 37:39 + 23:28
22. Novotná Julie SJI0951 OK Jihlava 43:00 + 28:49
23. Fikar Michal CTB SK OB Chotěboř 46:36 + 32:25
24. Kubáková Laura SJH1550 SJH Jindřichův Hradec 49:24 + 35:13
25. Svitáková Ludmila SJH1152 SJH Jindřichův Hradec 49:52 + 35:41
26. Gregor Marek CTB0901 SK OB Chotěboř 55:03 + 40:52
27. Běloušek Matěj CTB SK OB Chotěboř 57:50 + 43:39
Gregorová Magdalena CTB1151 SK OB Chotěboř DISK
P
2.20 km, 30 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venhauer Jaroslav NER 19:14
2. Cícha Radek TTR7503 OOB Třebíč 19:43 + 0:29
3. Bořil Tomáš PZR6808 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 22:13 + 2:59
4. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 23:34 + 4:20
5. Kovačič Marek NER 24:11 + 4:57
6. Frýba Robert NER 25:32 + 6:18
7. Šenkýř Matěj SJI9902 OK Jihlava 25:40 + 6:26
8. Cíchová Pavlína TTR7452 OOB Třebíč 26:31 + 7:17
9. Potužníková Eva SJH7652 SJH Jindřichův Hradec 26:45 + 7:31
10. Kopenec Milan SJH7102 SJH Jindřichův Hradec 28:06 + 8:52
11. Kubák Martin ml. SJH9902 SJH Jindřichův Hradec 29:19 + 10:05
12. Sobotka Petr PZR7008 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 30:57 + 11:43
13. Němec Jan CTB SK OB Chotěboř 32:54 + 13:40
14. Jelínek Jaromír 8RC BZP 33:45 + 14:31
15. Němcová Barbora CTB SK OB Chotěboř 36:22 + 17:08
16. Hülle Jan CHT6903 OOB SK Chrast 37:19 + 18:05
17. Langr Jan BOR3601 OK Jiskra Nový Bor 47:42 + 28:28
18. Langrová Marie BOR3750 OK Jiskra Nový Bor 49:32 + 30:18