Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošíková Marie | VCB0752 | OB České Budějovice | 21:48 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosobudová Anna | VTA0551 | vebr-sport | 15:31 | ||
2. | Pekařová Nela | VTA0552 | vebr-sport | 26:01 | + 10:30 | |
3. | Balková Markéta | OPI0450 | Orientační sporty Písek | 26:53 | + 11:22 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosobudová Kateřina | VTA0253 | vebr-sport | 22:30 | ||
2. | Rudová Magdaléna | VTA0254 | vebr-sport | 25:54 | + 3:24 | |
3. | Šafaříková Lucie | OPI0350 | Orientační sporty Písek | 26:59 | + 4:29 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svobodová Anna | KTA0151 | SK Kotnov Tábor | 39:41 | ||
2. | Nováková Barbora | VTA0152 | vebr-sport | 43:02 | + 3:21 | |
3. | Štráchalová Diana | KRE0150 | OOB TJ Sokol Křemže | 45:15 | + 5:34 | |
4. | Klimešová Šarlota | KRE0051 | OOB TJ Sokol Křemže | 45:52 | + 6:11 | |
5. | Janovská Gabriela | OPI0051 | Orientační sporty Písek | 55:45 | + 16:04 | |
6. | Nováková Kateřina | KRE0052 | OOB TJ Sokol Křemže | 66:51 | + 27:10 | |
7. | Heczková Rachel | OPI0154 | Orientační sporty Písek | 69:56 | + 30:15 | |
8. | Svátová Barbora | OPI0155 | Orientační sporty Písek | 76:25 | + 36:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svobodová Jana | KTA9951 | SK Kotnov Tábor | 58:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gottfriedová Adéla | VCB9755 | OB České Budějovice | 65:37 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Míková Lenka | KSU7653 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:12 | 0 | ||
2. | Flašarová Kristýna | NNN9054 | Neregistrovaní | 41:25 | + 0:13 | ||
3. | Teringlová Martina | VCB7851 | OB České Budějovice | 43:43 | + 2:31 | 0 | |
4. | Tomešová Daniela | SJC8451 | Sportcentrum Jičín | 47:33 | + 6:21 | 0 | |
5. | Kovářová Lenka | SJH8651 | SJH Jindřichův Hradec | 61:06 | + 19:54 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dulovcová Marie | KRE7051 | OOB TJ Sokol Křemže | 49:12 | ||
2. | Flašarová Marie | KCK5756 | KOB Český Krumlov | 54:22 | + 5:10 | |
3. | Tichá Jana | SJH6451 | SJH Jindřichův Hradec | 58:08 | + 8:56 | |
4. | Kopecká Květa | OPI8050 | Orientační sporty Písek | 60:43 | + 11:31 | |
5. | Votíková Monika | VCB7254 | OB České Budějovice | 61:09 | + 11:57 | |
6. | Pelcová Pavla | CST7454 | OB Strakonice | 62:52 | + 13:40 | |
7. | Veselá Eva | VCB7853 | OB České Budějovice | 65:28 | + 16:16 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pokorná Eva | TCB5751 | SK Technik České Budějovice | 40:46 | ||
2. | Hejzlarová Vladimíra | VCB5651 | OB České Budějovice | 43:58 | + 3:12 | |
3. | Kovaříčková Darja | KRE6352 | OOB TJ Sokol Křemže | 46:27 | + 5:41 | |
4. | Sochorová Hana | HAV6250 | SKOB Havířov | 53:25 | + 12:39 | |
5. | Gottfriedová Marcela | VCB7055 | OB České Budějovice | 58:19 | + 17:33 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paulerová Eva | OPI5550 | Orientační sporty Písek | 41:26 | ||
2. | Kovářová Milena | SJH5350 | SJH Jindřichův Hradec | 52:57 | + 11:31 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matějů Ladislava | UVP4750 | Slovan Praha | 32:39 | ||
2. | Boučková Ludmila | OCB4351 | OC České Budějovice | 35:11 | + 2:32 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pelc Tadeáš | CST0601 | OB Strakonice | 17:00 | ||
2. | Svoboda Jan | KTA0701 | SK Kotnov Tábor | 24:01 | + 7:01 | |
3. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | OB České Budějovice | 29:02 | + 12:02 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pelc Matyáš | CST0401 | OB Strakonice | 16:08 | ||
2. | Maxera Kryštof | TCB0501 | SK Technik České Budějovice | 26:11 | + 10:03 | |
3. | Velát Vojtěch | OPI0404 | Orientační sporty Písek | 27:22 | + 11:14 | |
4. | Žalud Jan | VTA0401 | vebr-sport | 37:51 | + 21:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Jakub | KRE0201 | OOB TJ Sokol Křemže | 44:06 | ||
2. | Mikuláš Jiří | VCB0303 | OB České Budějovice | 57:40 | + 13:34 | |
Špulák Vojtěch | NNN0201 | Neregistrovaní | DISK | |||
Sobotka Radim | OPI0300 | Orientační sporty Písek | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gottfried Adam | VCB0005 | OB České Budějovice | 82:17 | ||
2. | Mikuláš Jan | VCB0103 | OB České Budějovice | 88:18 | + 6:01 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pelc Václav | CST6702 | OB Strakonice | 34:06 | 5025 | ||
2. | Šafařík Ivo | CST7401 | OB Strakonice | 34:44 | + 0:38 | 4935 | |
3. | Hejzlar Josef | VCB5601 | OB České Budějovice | 35:27 | + 1:21 | 4834 | |
4. | Klimeš Petr | KRE7701 | OOB TJ Sokol Křemže | 35:42 | + 1:36 | 4798 | |
5. | Hošek Lubomír | VCB6101 | OB České Budějovice | 37:27 | + 3:21 | 4550 | |
6. | Teringl Radek | VCB6502 | OB České Budějovice | 40:05 | + 5:59 | 4176 | |
7. | Hulec Filip | PCB9401 | SKP České Budějovice | 40:20 | + 6:14 | 4141 | |
8. | Majer Vítek | PCB8301 | SKP České Budějovice | 40:59 | + 6:53 | 4049 | |
9. | Blažek Vojtěch | OPI8700 | Orientační sporty Písek | 41:44 | + 7:38 | 3942 | |
10. | Tichý Martin | SJH6401 | SJH Jindřichův Hradec | 42:19 | + 8:13 | 3860 | |
11. | Bouček Jakub | OCB9501 | OC České Budějovice | 47:22 | + 13:16 | 3143 | |
12. | Kouba Pavel | 53X8400 | Pisek neregistrovany | 52:43 | + 18:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošík Radek | VCB7402 | OB České Budějovice | 41:34 | ||
2. | Princ David | TCB6901 | SK Technik České Budějovice | 43:57 | + 2:23 | |
3. | Pšenička Jiří | TCB6301 | SK Technik České Budějovice | 47:35 | + 6:01 | |
4. | Sochor Tomáš | HAV6301 | SKOB Havířov | 49:44 | + 8:10 | |
5. | Kopecky Martin | OPI7400 | Orientační sporty Písek | 50:24 | + 8:50 | |
6. | Mareš Ladislav | MIL7202 | Tesil Milevsko | 51:01 | + 9:27 | |
7. | Janda Libor | OPI7500 | Orientační sporty Písek | 52:04 | + 10:30 | |
8. | Heřman Daniel | KRE7100 | OOB TJ Sokol Křemže | 52:55 | + 11:21 | |
9. | Hartvich Otto | OPI6900 | Orientační sporty Písek | 55:08 | + 13:34 | |
10. | Pešta Jiří | MIL7201 | Tesil Milevsko | 58:40 | + 17:06 | |
11. | Váňa Richard | 1BX7200 | Václavkovi | 77:10 | + 35:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Funda Jiří | API6401 | OK Andante Písek | 40:29 | ||
2. | Blabla Zdeněk | PCB5901 | SKP České Budějovice | 47:02 | + 6:33 | |
3. | Flašar Jan | KCK5701 | KOB Český Krumlov | 47:20 | + 6:51 | |
4. | Ledvina Tomáš | NNN6301 | Neregistrovaní | 50:36 | + 10:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blažek Václav | OPI5500 | Orientační sporty Písek | 33:12 | ||
2. | Pšenička Miloslav | TCB6101 | SK Technik České Budějovice | 35:51 | + 2:39 | |
3. | Šafařík Bedřich | CST4601 | OB Strakonice | 36:12 | + 3:00 | |
4. | Bouček Václav | OCB4101 | OC České Budějovice | 40:17 | + 7:05 | |
5. | Pich Josef | CST4002 | OB Strakonice | 61:32 | + 28:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matějů Ivan | UVP4600 | Slovan Praha | 20:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošík Ivan | VCB1002 | OB České Budějovice | 16:03 | ||
2. | Wierer Jan | NNN0700 | Neregistrovaní | 16:58 | + 0:55 | |
3. | Wierer Antonín | NNN1100 | Neregistrovaní | 17:02 | + 0:59 | |
4. | Sobotková Lada | OPI0951 | Orientační sporty Písek | 17:50 | + 1:47 | |
5. | Blažková Amálie | OPI0950 | Orientační sporty Písek | 22:01 | + 5:58 | |
6. | Míka Ondřej | NNN1001 | Neregistrovaní | 24:47 | + 8:44 | |
7. | Teringlová Veronika | VCB1251 | OB České Budějovice | 30:14 | + 14:11 | |
8. | Tomešová Evelína | 43:49 | + 27:46 | |||
9. | Gottfried Štěpán | NNN0909 | Neregistrovaní | 71:26 | + 55:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sobotka Ivo | OPI0600 | Orientační sporty Písek | 17:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošíková Olga | VCB7552 | OB České Budějovice | 32:37 | ||
2. | Balek Zdeněk | NNN6302 | Neregistrovaní | 34:19 | + 1:42 | |
3. | Fundová Veronika | API8951 | OK Andante Písek | 34:21 | + 1:44 | |
4. | Maxerová Jana | NNN7051 | Neregistrovaní | 35:48 | + 3:11 | |
5. | Kolařík Petr | NNN | Neregistrovaní | 57:46 | + 25:09 | |
6. | Špulák Cyril a Libor | NNN0501 | Neregistrovaní | 104:59 | + 72:22 |