Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Kategorie: D21L

Datum:
24.04.2016
Místo konání:
Stráž pod Ralskem
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
1:10.000 Kozí hřbet A4
Ředitel závodu:
Folbrechtová Šárka - R3
Hlavní rozhodčí:
Karvánek Petr - R1
Stavitel tratí:
Pavlovec Jan
JURY:
Kašková Kateřina, Picek Jan, Kobr Tomáš
Protokol:
Prezentace, start, cíl i samotný závod proběhly bez závad za chladného počasí. Protesty proti porušení pravidel nebyly podány. Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích Závod absolvovalo 638 závodníků.
D21L
3.60 km, 160 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8058
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 38:16 8685
2. Neradová Alena LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvínov 41:26 + 3:10 8043
3. Valešová Jana PHK9154 C OK 99 Hradec Králové 42:00 + 3:44 7929
4. Kolínová Kristýna DKP8450 R Oddíl OB Kotlářka 43:57 + 5:41 7533
5. Krafková Lucie TUR8650 R OOB TJ Turnov 45:30 + 7:14 7219
6. Szeliga Malgorzata STB9399 C TJ Stadion Nový Bor 45:37 + 7:21 7196
7. Soukupová Lucie SJC8951 C Sportcentrum Jičín 47:02 + 8:46 6909
8. Pavlovcová Petra TUR9353 C OOB TJ Turnov 47:25 + 9:09 6831
9. Kovářová Lenka LTP9750 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:06 + 9:50 6693
10. Hrobařová Lenka ASU7751 C Magnus Orienteering 49:57 + 11:41 6318
11. Kopcová Michaela KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 51:14 + 12:58 6058
12. Setínková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 52:26 + 14:10 5815
13. Gorčicová Eliška CHA9150 C OK Chrastava 54:24 + 16:08 5416
14. Horáková Veronika TUR8751 C OOB TJ Turnov 55:22 + 17:06 5220
15. Kolmanová Josefa LTP8653 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 57:21 + 19:05 4819
16. Ticháčková Magdalena SJC7962 C Sportcentrum Jičín 57:36 + 19:20 4768
17. Myslivečková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov 63:24 + 25:08 3593
18. Vejstrková Zuzana CHA8852 C OK Chrastava 64:22 + 26:06 3397
19. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 71:05 + 32:49 2036
20. Krpatová Klára TJN9353 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 73:47 + 35:31 1489
21. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 81:41 + 43:25 0
22. Würzová Anna FYD9451 C Jizerský klub OB Frýdlant 85:15 + 46:59 0
Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK 0