Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lostáková Ela | LTP0951 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 31:55 | ||
2. | Pekná Alzbeta | ROU0950 | SKOB Roudnice nad Labem | 36:48 | + 4:53 | |
3. | Bauerová Aneta | SKV0752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 37:15 | + 5:20 | |
4. | Miseková Lucie | KAM1050 | OK Kamenice | 48:20 | + 16:25 | |
5. | Sitrová Stepánka | LPM0850 | OK Lokomotiva Plzeň | 51:25 | + 19:30 | |
6. | Perinová Eliska | 5MC0750 | LK Slovan K.Vary | 66:50 | + 34:55 | |
Vlasímská Karolína | SKV0851 | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK | |||
MS | Kovacová Nikola | 68C0401 | LK Nové Hamry | 48:54 | + 16:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kozísková Katerina | LPM0652 | OK Lokomotiva Plzeň | 25:30 | ||
2. | Vlasímská Bára | SKV0651 | TJ Slovan Karlovy Vary | 29:15 | + 3:45 | |
3. | Gelnerová Markéta | KRL0952 | Kometa Kralovice | 31:21 | + 5:51 | |
4. | Cadková Marcela | KRL0654 | Kometa Kralovice | 35:16 | + 9:46 | |
5. | Gelnerová Anna | KRL0653 | Kometa Kralovice | 39:23 | + 13:53 | |
6. | Malecková Pavlína | PGP0850 | SK Praga | 39:24 | + 13:54 | |
7. | Reháková Mirka | SKV0652 | TJ Slovan Karlovy Vary | 50:56 | + 25:26 | |
8. | Kolovratová Tereza | 5MC0650 | LK Slovan K.Vary | 52:50 | + 27:20 | |
9. | Miseková Katerina | KAM0756 | OK Kamenice | 54:34 | + 29:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sauli Katerina | VPM0456 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 19:36 | ||
2. | Malecková Hana | PGP0550 | SK Praga | 20:29 | + 0:53 | |
3. | Dítková Markéta | SKV0451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 22:07 | + 2:31 | |
4. | Kulová Laura | ONO0552 | SKOB Ostrov | 23:10 | + 3:34 | |
5. | Bartosová Marie | MLA0451 | MLOK Mariánské Lázně | 23:44 | + 4:08 | |
6. | Simsová Pavla | MFP0551 | VŠSK MFF UK Praha | 23:58 | + 4:22 | |
7. | Kolovratová Adéla | 5MC0452 | LK Slovan K.Vary | 25:15 | + 5:39 | |
8. | Zmarzláková Olga | KRL0552 | Kometa Kralovice | 25:20 | + 5:44 | |
9. | Postránská Adéla | MLA0551 | MLOK Mariánské Lázně | 26:12 | + 6:36 | |
10. | Ziebová Veronika | NEJ0450 | TJ Jiskra Nejdek | 26:41 | + 7:05 | |
11. | Cáslavská Klára | NEJ0550 | TJ Jiskra Nejdek | 26:51 | + 7:15 | |
12. | Kolenatá Ema | 5MC0451 | LK Slovan K.Vary | 28:09 | + 8:33 | |
13. | Kovácová Klauda | MLA0458 | MLOK Mariánské Lázně | 28:40 | + 9:04 | |
14. | Blahutová Martina | MFP0550 | VŠSK MFF UK Praha | 34:21 | + 14:45 | |
15. | Nováková Anna | SKV0452 | TJ Slovan Karlovy Vary | 39:42 | + 20:06 | |
16. | Dvoráková Karla | 5MC0455 | LK Slovan K.Vary | 40:28 | + 20:52 | |
17. | Nejedlá Klára | ONO0450 | SKOB Ostrov | 42:17 | + 22:41 | |
18. | Novácková Johanka | 5MC0454 | LK Slovan K.Vary | 44:12 | + 24:36 | |
19. | Krízková Marie | MAS0450 | KČT Aš | 44:19 | + 24:43 | |
20. | Perinová Zuzana | 5MC0456 | LK Slovan K.Vary | 49:09 | + 29:33 | |
21. | Sevcíková Anezka | ONO0550 | SKOB Ostrov | 52:28 | + 32:52 | |
22. | Smejkalová Víta | 5MC0453 | LK Slovan K.Vary | 62:40 | + 43:04 | |
Stepánská Tereza | KRL0553 | Kometa Kralovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichá Dorotea | DKP0351 | Oddíl OB Kotlářka | 20:33 | ||
2. | Sanna Karin | DKP0250 | Oddíl OB Kotlářka | 23:25 | + 2:52 | |
3. | Stanková Radka | VPM0452 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 24:37 | + 4:04 | |
4. | Maresová Klára | NEJ0250 | TJ Jiskra Nejdek | 25:24 | + 4:51 | |
5. | Radová Lucie | DKP0251 | Oddíl OB Kotlářka | 25:30 | + 4:57 | |
6. | Vítová Lucie | BSO0250 | KOB Baník Sokolov | 26:39 | + 6:06 | |
7. | Krízová Daniela | MAS0250 | KČT Aš | 27:48 | + 7:15 | |
8. | Nádenícková Iva | NEJ0350 | TJ Jiskra Nejdek | 28:31 | + 7:58 | |
9. | Petríková Adéla | MAS0352 | KČT Aš | 30:51 | + 10:18 | |
10. | Reháková Gabriela | SKV0351 | TJ Slovan Karlovy Vary | 31:07 | + 10:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tokárová Regina | NEJ0151 | TJ Jiskra Nejdek | 21:53 | ||
2. | Nádenícková Pavla | NEJ0150 | TJ Jiskra Nejdek | 23:47 | + 1:54 | |
3. | Biersaková Dagmar | KRL0051 | Kometa Kralovice | 25:16 | + 3:23 | |
4. | Kalousková Marie | DKP0151 | Oddíl OB Kotlářka | 27:26 | + 5:33 | |
5. | Mudrová Lenka | KRL0052 | Kometa Kralovice | 31:27 | + 9:34 | |
6. | Cerná Katerina | MLA0251 | MLOK Mariánské Lázně | 32:46 | + 10:53 | |
7. | Simsová Barbora | MFP0150 | VŠSK MFF UK Praha | 34:39 | + 12:46 | |
8. | Lucanová Barbora | MAS0051 | KČT Aš | 36:01 | + 14:08 | |
9. | Blahová Pavla | EKP0153 | VŠTJ Ekonom Praha | 41:55 | + 20:02 | |
10. | Zampachová Bára | 5MC0150 | LK Slovan K.Vary | 46:56 | + 25:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sieglová Eliska | PGP9954 | SK Praga | 22:42 | ||
2. | Hanáková Lenka | KRL9951 | Kometa Kralovice | 32:20 | + 9:38 | |
3. | Dolezalová Dorotka | VPM9950 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 32:21 | + 9:39 | |
4. | Pelcová Tereza | MAS9853 | KČT Aš | 35:14 | + 12:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hanáková Magda | KRL9651 | Kometa Kralovice | 29:32 | 7339 | ||
2. | Chvalová Vera | LPM9452 | OK Lokomotiva Plzeň | 31:24 | + 1:52 | 6917 | |
3. | Plochová Dominika | DKP8651 | Oddíl OB Kotlářka | 32:06 | + 2:34 | 6759 | |
4. | Skvorová Barbora | KAM9150 | OK Kamenice | 34:29 | + 4:57 | 6221 | |
5. | Svobodová Jitka | VSP7450 | USK Praha | 34:37 | + 5:05 | 6191 | |
6. | Jarosová Klára | DCE7950 | KOB Dobřichovice | 40:08 | + 10:36 | 4944 | |
7. | Setínková Eva | SJC8765 | Sportcentrum Jičín | 43:47 | + 14:15 | 4120 | |
8. | Typltová Hana | OOL8750 | SK Haná orienteering | 48:35 | + 19:03 | 3036 | |
9. | Dolezalová Barbora | VPM9252 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 48:51 | + 19:19 | 2975 | |
10. | Kofrová Michaela | 88C9050 | SvětBěhu.cz | 51:24 | + 21:52 | ||
11. | Stepánová Petra | OOL8950 | SK Haná orienteering | 58:57 | + 29:25 | 694 | |
Silhavá Lucie | LPM9451 | OK Lokomotiva Plzeň | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Simsová Jana | MFP7651 | VŠSK MFF UK Praha | 26:12 | ||
2. | Lostáková Ivana | LTP7758 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 28:28 | + 2:16 | |
3. | Lisá Monika | ONO6750 | SKOB Ostrov | 32:04 | + 5:52 | |
4. | Urbánková Jana | ONO7851 | SKOB Ostrov | 32:08 | + 5:56 | |
5. | Sauli Iva | VPM7852 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 32:15 | + 6:03 | |
6. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 33:49 | + 7:37 | |
7. | Hejduková Jana | BSO7250 | KOB Baník Sokolov | 37:40 | + 11:28 | |
8. | Malecková Iva | PGP7559 | SK Praga | 40:32 | + 14:20 | |
9. | Dítková Jitka | SKV7752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 41:14 | + 15:02 | |
10. | Bredlerová Tereza | SKV7551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 42:12 | + 16:00 | |
11. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 45:30 | + 19:18 | |
12. | Blahutová Hanka | MFP7953 | VŠSK MFF UK Praha | 48:49 | + 22:37 | |
13. | Nyklová Helena | MFP7550 | VŠSK MFF UK Praha | 48:52 | + 22:40 | |
14. | Hellerová Alena | ROU7850 | SKOB Roudnice nad Labem | 52:53 | + 26:41 | |
15. | Krízková Jitka | MAS8050 | KČT Aš | 54:12 | + 28:00 | |
16. | Bredlerová Gabriela | SKV7451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 117:25 | + 91:13 | |
Hulcová Pavla | KSH7753 | OB Kašperské Hory | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stanková Marcela | VPM6951 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 24:59 | ||
2. | Vejvodová Mirka | LPM5750 | OK Lokomotiva Plzeň | 27:44 | + 2:45 | |
3. | Soupová Jana | LPM6850 | OK Lokomotiva Plzeň | 30:14 | + 5:15 | |
4. | Eschlboeck Gudrun | 68A0001 | TVN Linz | 33:28 | + 8:29 | |
5. | Silhavá Jana | LPM5951 | OK Lokomotiva Plzeň | 34:19 | + 9:20 | |
6. | Tokárová Regina | NEJ6950 | TJ Jiskra Nejdek | 36:15 | + 11:16 | |
7. | Blahová Markéta | EKP6951 | VŠTJ Ekonom Praha | 46:04 | + 21:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Strossová Jirina | DCE5650 | KOB Dobřichovice | 34:40 | ||
2. | Zavadilová Nada | SCP5450 | OK Sparta Praha | 38:14 | + 3:34 | |
3. | Dolezalová Libena | VPM5950 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 42:22 | + 7:42 | |
4. | Nováková Svatava | SKV5351 | TJ Slovan Karlovy Vary | 38:22 | + 3:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hankovská Jana | PGP4050 | SK Praga | 35:03 | ||
2. | Rysavá Lubomíra | TJP4750 | TJ Sokol Troja | 43:33 | + 8:30 | |
3. | Stehnová Hana | DKP5150 | Oddíl OB Kotlářka | 49:26 | + 14:23 | |
4. | Nyklová Helena | 2RC5150 | Dalovice | 54:40 | + 19:37 | |
5. | Zenkerová Miluse | LCV4550 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 63:06 | + 28:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vodrázka Stepán | VPM0802 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 26:55 | ||
2. | Matousek Martin | MFP0600 | VŠSK MFF UK Praha | 31:02 | + 4:07 | |
3. | Vyskocil Jan | 5MC0600 | LK Slovan K.Vary | 32:18 | + 5:23 | |
MS | Karliczek Tomás | 68C0300 | LK Nové Hamry | 22:20 | + | |
MS | Kríz Filip | 68C0400 | LK Nové Hamry | 29:55 | + 3:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janoch Mikulás | MLA0700 | MLOK Mariánské Lázně | 19:43 | ||
2. | Jecmen Matyás | ONO0600 | SKOB Ostrov | 20:44 | + 1:01 | |
3. | Subrt Jáchym | DKP0800 | Oddíl OB Kotlářka | 22:05 | + 2:22 | |
4. | Havlák René | ROU0602 | SKOB Roudnice nad Labem | 25:42 | + 5:59 | |
5. | Heller Jakub | ROU0702 | SKOB Roudnice nad Labem | 26:50 | + 7:07 | |
6. | Biersak Petr | KRL0701 | Kometa Kralovice | 28:00 | + 8:17 | |
7. | Stehlík Jakub | LPM0700 | OK Lokomotiva Plzeň | 28:21 | + 8:38 | |
8. | Skrle Michael | KRL0702 | Kometa Kralovice | 36:13 | + 16:30 | |
9. | Kuc David | SCP0600 | OK Sparta Praha | 39:05 | + 19:22 | |
10. | Bejvancicky Josef | KRL0703 | Kometa Kralovice | 40:35 | + 20:52 | |
11. | Kulhánek Jáchym | 5MC0602 | LK Slovan K.Vary | 40:52 | + 21:09 | |
12. | Veselenák Karel | BSO0601 | KOB Baník Sokolov | 43:15 | + 23:32 | |
13. | Smejkal Robert | 5MC0601 | LK Slovan K.Vary | 47:19 | + 27:36 | |
14. | Havlák Stepán | ROU0801 | SKOB Roudnice nad Labem | 77:39 | + 57:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janoch Samuel | MLA0502 | MLOK Mariánské Lázně | 18:16 | ||
2. | Sterba Marek | SKV0401 | TJ Slovan Karlovy Vary | 19:17 | + 1:01 | |
3. | Hasman Jakub | VPM0500 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 20:28 | + 2:12 | |
4. | Kuc Radim | SCP0400 | OK Sparta Praha | 21:33 | + 3:17 | |
5. | Heller Jirí | ROU0501 | SKOB Roudnice nad Labem | 22:52 | + 4:36 | |
6. | Cerny Jonás | MLA0501 | MLOK Mariánské Lázně | 25:02 | + 6:46 | |
7. | Stehlík Simon | LPM0501 | OK Lokomotiva Plzeň | 25:09 | + 6:53 | |
8. | Subrt Vojtech | DKP0502 | Oddíl OB Kotlářka | 25:11 | + 6:55 | |
9. | Kollár Nikola | 5MC0401 | LK Slovan K.Vary | 26:48 | + 8:32 | |
10. | Bauer Matyás | SKV0402 | TJ Slovan Karlovy Vary | 30:25 | + 12:09 | |
11. | Dvorák Jan | 5MC0402 | LK Slovan K.Vary | 30:26 | + 12:10 | |
12. | Soupa Martin | LPM0500 | OK Lokomotiva Plzeň | 31:57 | + 13:41 | |
13. | Cáslavsky David | NEJ0401 | TJ Jiskra Nejdek | 33:53 | + 15:37 | |
14. | Rádl Mikes | 5MC0500 | LK Slovan K.Vary | 41:09 | + 22:53 | |
15. | Kulhánek Ondra | 5MC0400 | LK Slovan K.Vary | 50:30 | + 32:14 | |
16. | Kosina Tobiás | SKV0502 | TJ Slovan Karlovy Vary | 60:21 | + 42:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Simsa Martin | PGP0309 | SK Praga | 18:25 | ||
2. | Tokár Radim | NEJ0300 | TJ Jiskra Nejdek | 19:48 | + 1:23 | |
3. | Sauli Filip | VPM0301 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 25:16 | + 6:51 | |
4. | Mayer Simon | KSH0202 | OB Kašperské Hory | 25:17 | + 6:52 | |
5. | Vítecek Jáchym | DKP0204 | Oddíl OB Kotlářka | 26:17 | + 7:52 | |
6. | Subrt Matej | DKP0205 | Oddíl OB Kotlářka | 27:18 | + 8:53 | |
7. | Kohoutek Oldrich | BSO0301 | KOB Baník Sokolov | 28:50 | + 10:25 | |
8. | Jirka Matyás | ZPV0201 | KOB ZPV Prostějov | 31:45 | + 13:20 | |
9. | Hejduk Zdenek | BSO0201 | KOB Baník Sokolov | 32:20 | + 13:55 | |
10. | Krízek Josef | MAS0201 | KČT Aš | 33:38 | + 15:13 | |
11. | Kovác Frantisek | MLA0201 | MLOK Mariánské Lázně | 38:34 | + 20:09 | |
12. | Milota Bretislav | MLA0300 | MLOK Mariánské Lázně | 40:01 | + 21:36 | |
13. | Sesták Stepán | MLA0302 | MLOK Mariánské Lázně | 44:31 | + 26:06 | |
14. | Vendelberger Tomás | MAS0302 | KČT Aš | 46:06 | + 27:41 | |
15. | Weissar Samuel | LPM0300 | OK Lokomotiva Plzeň | 61:11 | + 42:46 | |
16. | Novák Ondrej | MLA0303 | MLOK Mariánské Lázně | 69:13 | + 50:48 | |
Nykl Petr | MFP0302 | VŠSK MFF UK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Siegl Matyás | PGP0104 | SK Praga | 22:20 | ||
2. | Cerny Jan | MAS0100 | KČT Aš | 24:03 | + 1:43 | |
3. | Bartos Václav | PGP0105 | SK Praga | 26:15 | + 3:55 | |
4. | Vecko Jan | NEJ0002 | TJ Jiskra Nejdek | 32:53 | + 10:33 | |
5. | Newiak Nick | NEJ0101 | TJ Jiskra Nejdek | 34:33 | + 12:13 | |
6. | Hejduk Jan | BSO0001 | KOB Baník Sokolov | 42:56 | + 20:36 | |
7. | Tesarík Jáchym | DKP0106 | Oddíl OB Kotlářka | 54:26 | + 32:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zieba Jakub | NEJ9800 | TJ Jiskra Nejdek | 37:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vales Jirí | LPM9502 | OK Lokomotiva Plzeň | 26:32 | 7727 | ||
2. | Kamaryt Tomás | VPM8807 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 28:38 | + 2:06 | 7176 | |
3. | Vodrázka Ondrej | VPM7702 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 28:49 | + 2:17 | 7128 | |
4. | Petras Tomás | VAM8801 | OOB Vamberk | 29:11 | + 2:39 | 7032 | |
5. | Bartos Vojtech | PGP9809 | SK Praga | 32:44 | + 6:12 | 6100 | |
6. | Boránek Petr | VSP7000 | USK Praha | 35:20 | + 8:48 | 5418 | |
7. | Václavek Tomás | STE5809 | SK SKI-OB Šternberk | 36:01 | + 9:29 | 5239 | |
8. | Blaha Ondrej | EKP7002 | VŠTJ Ekonom Praha | 37:05 | + 10:33 | 4959 | |
9. | Silhavy Jakub | LPM8500 | OK Lokomotiva Plzeň | 37:20 | + 10:48 | 4894 | |
10. | Lepsík Petr | SJC8203 | Sportcentrum Jičín | 39:23 | + 12:51 | 4356 | |
11. | Pesek Martin | LPM9602 | OK Lokomotiva Plzeň | 41:54 | + 15:22 | 3696 | |
12. | Lohr Ivo | SCP6801 | OK Sparta Praha | 45:02 | + 18:30 | 2874 | |
13. | Snyrch Marek | OOL8700 | SK Haná orienteering | 49:39 | + 23:07 | 1663 | |
14. | Stepán Marek | OOL8900 | SK Haná orienteering | 62:17 | + 35:45 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ritter Ales | ONO7401 | SKOB Ostrov | 27:40 | ||
2. | Blahuta Marek | MFP7301 | VŠSK MFF UK Praha | 28:20 | + 0:40 | |
3. | Kucera Petr | MFP7602 | VŠSK MFF UK Praha | 30:47 | + 3:07 | |
4. | Sevcík Petr | ONO7200 | SKOB Ostrov | 31:32 | + 3:52 | |
5. | Vlasímsky Robert | SKV7201 | TJ Slovan Karlovy Vary | 31:54 | + 4:14 | |
6. | Mares Alexander | NEJ7300 | TJ Jiskra Nejdek | 33:49 | + 6:09 | |
7. | Heller Jirí | ROU7708 | SKOB Roudnice nad Labem | 34:27 | + 6:47 | |
8. | Jecmen Vladimír | ONO7900 | SKOB Ostrov | 34:28 | + 6:48 | |
9. | Gladis David | 88C7400 | SvětBěhu.cz | 36:26 | + 8:46 | |
10. | Rehák Miroslav | KAD7101 | Originální Vivalín Team Kadaň | 37:00 | + 9:20 | |
11. | Vítecek Jan | DKP7201 | Oddíl OB Kotlářka | 37:06 | + 9:26 | |
12. | Dvorák Pavel | LPM7805 | OK Lokomotiva Plzeň | 39:34 | + 11:54 | |
13. | Valtr Pavel | MFP6600 | VŠSK MFF UK Praha | 44:04 | + 16:24 | |
14. | Slapánek René | ROU7904 | SKOB Roudnice nad Labem | 48:20 | + 20:40 | |
15. | Zeman Tomás | DCE7500 | KOB Dobřichovice | 52:48 | + 25:08 | |
16. | Dítko Jan | SKV7301 | TJ Slovan Karlovy Vary | 53:24 | + 25:44 | |
17. | Krízek Filip | MAS7822 | KČT Aš | 57:20 | + 29:40 | |
18. | Bodurka Jaroslav | KRL7301 | Kometa Kralovice | 71:59 | + 44:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovár Jindrich | MAS6800 | KČT Aš | 28:41 | ||
2. | Václavek Jirí | STE5701 | SK SKI-OB Šternberk | 30:06 | + 1:25 | |
3. | Subrt Antonín | DKP7100 | Oddíl OB Kotlářka | 31:14 | + 2:33 | |
4. | Siegl Roman | MFP6700 | VŠSK MFF UK Praha | 31:36 | + 2:55 | |
5. | Michalec Jan | DCH5701 | Radioelektronika Cheb | 33:00 | + 4:19 | |
6. | Pilar Karel | MAS5501 | KČT Aš | 33:23 | + 4:42 | |
7. | Simsa Jaromír | MFP7100 | VŠSK MFF UK Praha | 35:15 | + 6:34 | |
8. | Kavka Jirí | SCP5900 | OK Sparta Praha | 35:29 | + 6:48 | |
9. | Eschlboeck Rainer | 68A0000 | TVN Linz | 35:55 | + 7:14 | |
10. | Soupa Karel | LPM6900 | OK Lokomotiva Plzeň | 41:29 | + 12:48 | |
11. | Malecek Vít | PGP6801 | SK Praga | 54:03 | + 25:22 | |
12. | Weissar Petr | LPM7020 | OK Lokomotiva Plzeň | 54:26 | + 25:45 | |
13. | Zieba Jaroslav | NEJ6500 | TJ Jiskra Nejdek | 58:13 | + 29:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaros Vladimír | DCE5400 | KOB Dobřichovice | 29:59 | ||
2. | Gurka Jirí | TUV4601 | SOK TJ Turnov | 30:51 | + 0:52 | |
3. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 30:55 | + 0:56 | |
4. | Jun Drahomír | KNC5501 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 35:19 | + 5:20 | |
5. | Precek Zdenek | SCP5200 | OK Sparta Praha | 37:41 | + 7:42 | |
6. | Hones Sepp | 26A5400 | HSV Ried | 45:09 | + 15:10 | |
7. | Pech Jirí | LPM5402 | OK Lokomotiva Plzeň | 46:26 | + 16:27 | |
8. | Sváb Jan | VSP5801 | USK Praha | 47:57 | + 17:58 | |
9. | Dolezal Jan | VPM5701 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 52:09 | + 22:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horínek Jaroslav | VSP5000 | USK Praha | 25:26 | ||
2. | Jirásek Jaroslav | DCH4701 | Radioelektronika Cheb | 26:04 | + 0:38 | |
3. | Böhm Eduard | 17A4800 | ASKÖ Salzburg/Henndorf | 26:49 | + 1:23 | |
4. | Stehno Pavel | DKP4900 | Oddíl OB Kotlářka | 30:33 | + 5:07 | |
5. | Fiala Milos | KSH4801 | OB Kašperské Hory | 34:35 | + 9:09 | |
6. | Novák Milos | SCP4600 | OK Sparta Praha | 35:21 | + 9:55 | |
7. | Sklenár Antonín | STE4801 | SK SKI-OB Šternberk | 37:28 | + 12:02 | |
8. | Hamácek Bohuslav | LBE5000 | TJ Lokomotiva Beroun | 37:34 | + 12:08 | |
9. | Schimm Dieter | BSO4401 | KOB Baník Sokolov | 38:39 | + 13:13 | |
10. | Fisak Jan | MLA4401 | MLOK Mariánské Lázně | 39:24 | + 13:58 | |
11. | Rysavy Vít | TJP4700 | TJ Sokol Troja | 40:30 | + 15:04 | |
12. | Sklenár Jan | MLA4201 | MLOK Mariánské Lázně | 42:15 | + 16:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Frey Jaromír | NEJ4100 | TJ Jiskra Nejdek | 35:53 | ||
2. | Attl Vladimír | PGP3800 | SK Praga | 39:08 | + 3:15 | |
3. | Hanák Milan | FSP3400 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 72:35 | + 36:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jecmenová Veronika | ONO0950 | SKOB Ostrov | 18:52 | ||
2. | Vorácková Pavlína | MAS0650 | KČT Aš | 21:56 | + 3:04 | |
3. | Mála Matyás | MAS0800 | KČT Aš | 23:32 | + 4:40 | |
4. | Fisáková Leonka | MLA1111 | MLOK Mariánské Lázně | 24:56 | + 6:04 | |
5. | Urbánková Lucie | ONO1150 | SKOB Ostrov | 26:45 | + 7:53 | |
6. | Pichlík Tomás | 68C0500 | LK Nové Hamry | 28:19 | + 9:27 | |
7. | Sterík Jan | 68C0501 | LK Nové Hamry | 28:52 | + 10:00 | |
8. | König Petr | 68C0800 | LK Nové Hamry | 28:54 | + 10:02 | |
9. | Postránsky Adam | MLA0900 | MLOK Mariánské Lázně | 29:01 | + 10:09 | |
10. | Pejsa Antonín | 68C1300 | LK Nové Hamry | 29:29 | + 10:37 | |
11. | Kuspálová Bára | ROU0850 | SKOB Roudnice nad Labem | 29:57 | + 11:05 | |
12. | Sterík Jakub | 68C1000 | LK Nové Hamry | 30:05 | + 11:13 | |
13. | Pejsová Barbora | 68C0801 | LK Nové Hamry | 31:19 | + 12:27 | |
14. | Vodrázková Barbora | VPM1050 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 31:22 | + 12:30 | |
15. | Krízek Ivo | MAS0801 | KČT Aš | 31:46 | + 12:54 | |
16. | Kovác Roman | 68C1100 | LK Nové Hamry | 32:04 | + 13:12 | |
17. | Krízek Vilém | MAS1000 | KČT Aš | 32:15 | + 13:23 | |
18. | Sterba Lukás | SKV1001 | TJ Slovan Karlovy Vary | 33:38 | + 14:46 | |
19. | Muchka Matyás | 68C0601 | LK Nové Hamry | 33:55 | + 15:03 | |
20. | Louda Jakub | 68C0600 | LK Nové Hamry | 33:58 | + 15:06 | |
21. | Hanáková Aneta | KRL0951 | Kometa Kralovice | 34:44 | + 15:52 | |
22. | Nenicka Antonín | MLA | MLOK Mariánské Lázně | 41:30 | + 22:38 | |
23. | Pjencák Adam | MAS0802 | KČT Aš | 44:34 | + 25:42 | |
24. | Hulec Frantisek | KSH1101 | OB Kašperské Hory | 50:59 | + 32:07 | |
Misek Michal | KAM7202 | OK Kamenice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novácek Jan | 18:34 | ||||
2. | Sevcík Daniel | ONO0200 | SKOB Ostrov | 23:24 | + 4:50 | |
3. | Miseková Martina | KAM7851 | OK Kamenice | 23:30 | + 4:56 | |
4. | Snyrchová Bozena | OOL5050 | SK Haná orienteering | 27:06 | + 8:32 | |
5. | Lipavská Klára | 68C0201 | LK Nové Hamry | 27:51 | + 9:17 | |
6. | Sasek Pavel | 68C7500 | LK Nové Hamry | 27:54 | + 9:20 | |
7. | Kassáková Anna | 68C0200 | LK Nové Hamry | 28:25 | + 9:51 | |
8. | Karliczeková Martina | 68C7601 | LK Nové Hamry | 28:37 | + 10:03 | |
9. | Stepánová Michaela | NNN0050 | Neregistrovaní | 32:29 | + 13:55 | |
10. | Misek Michal | NNN | Neregistrovaní | 37:08 | + 18:34 | |
11. | Haider Anna | 26A5650 | HSV Ried | 40:39 | + 22:05 | |
12. | Valvodová Jitka | 68C7100 | LK Nové Hamry | 41:55 | + 23:21 | |
13. | Pichlíková Martina | 68C7600 | LK Nové Hamry | 41:59 | + 23:25 | |
14. | Bicencová Kvetoslava | 68C0100 | LK Nové Hamry | 51:34 | + 33:00 | |
15. | Karliczek Jan | 68C0000 | LK Nové Hamry | 51:37 | + 33:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pivec Lukás | NNN | Neregistrovaní | 28:48 | ||
2. | Sitrová Lucie | LPM7867 | OK Lokomotiva Plzeň | 34:19 | + 5:31 | |
3. | Cáslavsky Jakub | NEJ7200 | TJ Jiskra Nejdek | 41:49 | + 13:01 | |
4. | Pekná Eva | ROU7550 | SKOB Roudnice nad Labem | 71:20 | + 42:32 |