Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
21.05.2016
Místo konání:
Ctětín, Ctětínek, hřiště
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
Oběšinka (1:15000 resp. 1:10000)
Ředitel závodu:
Haas Karel - R2
Hlavní rozhodčí:
Klimplová Zuzana - R3
Stavitel tratí:
Štěrba Zbyněk - R3
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D20C     D21C     D21D     D35C     D35D     D40C     D45C     D45D     D50C     D55C     D60C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H40C     H45C     H45D     H50C     H55C     H55D     H60C     H65C     H70C     HDR     P     T    
D10N
2.50 km, 25 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krummerová Veronika CHC0652 C K.O.B. Choceň 27:26
2. Švíglerová Kateřina LPU0752 C OK Lokomotiva Pardubice 33:38 + 6:12
3. Hanušová Markéta VRL0852 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:01 + 6:35
4. Holcová Nikola LPU0660 C OK Lokomotiva Pardubice 36:24 + 8:58
5. Kuricová Natálie LPU0690 C OK Lokomotiva Pardubice 38:11 + 10:45
6. Stavrinou Kristýna SRK0751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:19 + 11:53
7. Nožičková Lea LPU0753 C OK Lokomotiva Pardubice 41:25 + 13:59
8. Růžková Markéta LPU0780 C OK Lokomotiva Pardubice 45:10 + 17:44
9. Hanlová Kristýna SRK0752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:33 + 18:07
10. Hájková Lucie CET0751 C TJ Loko Česká Třebová 46:24 + 18:58
11. Zitková Veronika LPU1051 C OK Lokomotiva Pardubice 48:41 + 21:15
12. Fialová Eliška KOR0652 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 50:33 + 23:07
13. Čivrná Eliška VRL0851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:55 + 32:29
14. Čapková Markéta PHK0850 C OK 99 Hradec Králové 70:26 + 43:00
15. Morávková Alžběta SHK0653 C OK Slavia Hradec Králové 73:37 + 46:11
D10C
2.30 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Příkazská Zuzana PHK0654 C OK 99 Hradec Králové 22:32
2. Neumannová Alžběta PHK0650 C OK 99 Hradec Králové 23:47 + 1:15
3. Kučerová Amálie Evelína PHK0651 C OK 99 Hradec Králové 25:58 + 3:26
4. Novotná Vendula PHK0777 C OK 99 Hradec Králové 28:37 + 6:05
5. Dvořáková Kateřina LPU0656 C OK Lokomotiva Pardubice 30:10 + 7:38
6. Zitková Andrea LPU0751 C OK Lokomotiva Pardubice 31:04 + 8:32
7. Pitrmucová Lucie JIL0651 C OK Jilemnice 34:48 + 12:16
8. Vodičková Veronika LPU0651 C OK Lokomotiva Pardubice 37:01 + 14:29
9. Rybínová Vendula KOR0651 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 37:37 + 15:05
10. Náměstková Aneta EKP0756 C VŠTJ Ekonom Praha 43:02 + 20:30
11. Čečková Karolína SHK0650 C OK Slavia Hradec Králové 44:01 + 21:29
D12C
3.30 km, 25 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Randáková Adéla VRL0452 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:01
2. Chvátilová Johana PHK0450 B OK 99 Hradec Králové 31:56 + 3:55
3. Chrástová Magdaléna STH0551 C SK Studenec 32:38 + 4:37
4. Čapková Anna PHK0451 B OK 99 Hradec Králové 33:17 + 5:16
5. Knobová Agáta VRL0453 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:45 + 6:44
6. Hanušová Kateřina VRL0455 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:33 + 7:32
7. Štefanová Markéta STH0550 C SK Studenec 36:42 + 8:41
8. Kroniková Sylvie SHK0450 B OK Slavia Hradec Králové 38:45 + 10:44
9. Brožková Tereza KUO0451 C KOB Ústí nad Orlicí 40:44 + 12:43
10. Cachová Mirka LPU0555 C OK Lokomotiva Pardubice 41:11 + 13:10
11. Mrskočová Markéta LPU0553 C OK Lokomotiva Pardubice 41:25 + 13:24
12. Holubářová Viktorie KUO0599 C KOB Ústí nad Orlicí 41:45 + 13:44
13. Suková Tereza VRL0454 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:15 + 16:14
14. Gottsteinová Ema JIL0451 B OK Jilemnice 44:38 + 16:37
15. Mitkovová Jindřiška LTU0550 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:49 + 16:48
16. Kuczerová Tereza PHK0551 C OK 99 Hradec Králové 45:14 + 17:13
17. Kosinová Kristýna SJC0453 C Sportcentrum Jičín 47:51 + 19:50
18. Morávková Zuzana SRK0551 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:27 + 20:26
19. Cejpková Karolína SRK0552 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:40 + 23:39
20. Messnerová Lucie VRL0456 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:25 + 25:24
21. Kociánová Hana SHK0453 C OK Slavia Hradec Králové 58:18 + 30:17
22. Trlidová Agáta LPU0554 C OK Lokomotiva Pardubice 61:06 + 33:05
23. Suková Majka LTU0450 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:30 + 37:29
24. Růžičková Eliška SJC0452 C Sportcentrum Jičín 67:14 + 39:13
25. Matušincová Anna PHK0561 C OK 99 Hradec Králové 73:23 + 45:22
D12D
2.90 km, 20 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Junková Anna LTU0453 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:21
2. Licková Štěpánka LTU0452 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:47 + 0:26
3. Výchová Veronika KOR0550 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 36:07 + 0:46
4. Matěásková Šárka JIL0551 C OK Jilemnice 36:14 + 0:53
5. Kay Nathalie LPU0559 C OK Lokomotiva Pardubice 37:54 + 2:33
6. Hošková Kateřina LTU0451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:04 + 7:43
7. Gurinová Gabriela SJC0557 C Sportcentrum Jičín 48:52 + 13:31
8. Tomášová Anna SRK0554 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:15 + 13:54
9. Smisitelová Elena KOR0551 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 52:10 + 16:49
10. Kejvalová Radka SJC0552 C Sportcentrum Jičín 56:32 + 21:11
11. Suchomelová Josefína ZAM0451 C OB T.J. Sokol Žamberk 59:02 + 23:41
12. Hovadová Iveta ZAM0552 C OB T.J. Sokol Žamberk 59:11 + 23:50
13. Zajícová Radomíra LPU0453 C OK Lokomotiva Pardubice 79:09 + 43:48
Hanlová Nikola SRK0553 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
MS Šodorová Katarína NNN0002 C Neregistrovaní 40:09 + 4:48
D14C
4.30 km, 50 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice 30:27
2. Vandasová Adéla PHK0255 B OK 99 Hradec Králové 30:32 + 0:05
3. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 30:35 + 0:08
4. Karlová Anna JIL0352 B OK Jilemnice 30:42 + 0:15
5. Holečková Petra SHK0250 A OK Slavia Hradec Králové 31:53 + 1:26
6. Fejfarová Tereza LPU0360 B OK Lokomotiva Pardubice 32:55 + 2:28
7. Suchá Simona SHK0351 B OK Slavia Hradec Králové 33:56 + 3:29
8. Raková Petra SHK0251 B OK Slavia Hradec Králové 35:22 + 4:55
9. Thýnová Martina SHK0350 B OK Slavia Hradec Králové 35:26 + 4:59
10. Suchánková Eliška PHK0250 C OK 99 Hradec Králové 35:33 + 5:06
11. Kovářová Jana CET0251 B TJ Loko Česká Třebová 36:45 + 6:18
12. Kuchařová Rozálie SJC0251 B Sportcentrum Jičín 36:51 + 6:24
13. Klacková Štěpánka SJC0253 C Sportcentrum Jičín 38:09 + 7:42
14. Janků Anna SJC0252 A Sportcentrum Jičín 38:55 + 8:28
15. Pušová Bára LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice 39:38 + 9:11
16. Vodičková Johana LPU0354 B OK Lokomotiva Pardubice 41:22 + 10:55
17. Vedrová Ela TBM0357 B KOS TJ Tesla Brno 41:46 + 11:19
18. Kodytková Denisa SHK0252 C OK Slavia Hradec Králové 42:20 + 11:53
19. Hrnčířová Ivana STH0351 B SK Studenec 42:56 + 12:29
20. Besedová Katka PHK0351 B OK 99 Hradec Králové 44:35 + 14:08
21. Randáková Alžběta VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:39 + 14:12
22. Kološová Veronika LPU0351 B OK Lokomotiva Pardubice 47:22 + 16:55
23. Machová Viktorie PHK0252 C OK 99 Hradec Králové 48:14 + 17:47
24. Horáková Veronika PHK0353 C OK 99 Hradec Králové 49:13 + 18:46
25. Pitrmucová Antonie JIL0251 C OK Jilemnice 50:15 + 19:48
26. Bolechová Vendula HOR0351 C TJ Jiskra Hořice 52:05 + 21:38
27. Matoušová Gabriela VRL0352 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:00 + 29:33
28. Bachtíková Petra STH0254 C SK Studenec 61:10 + 30:43
29. Náměstková Radka EKP0353 C VŠTJ Ekonom Praha 61:14 + 30:47
30. Kuříková Zuzana JIL0353 C OK Jilemnice 63:25 + 32:58
31. Kynčlová Jiřina JIL0354 C OK Jilemnice 67:27 + 37:00
D14D
3.40 km, 40 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pinke Veronika LPU0361 C OK Lokomotiva Pardubice 40:57
2. Mikysková Doubravka ZAM0251 C OB T.J. Sokol Žamberk 43:45 + 2:48
3. Zahradníková Linda STH0352 C SK Studenec 47:57 + 7:00
4. Morávková Barbora SHK0352 C OK Slavia Hradec Králové 50:10 + 9:13
5. Cibulková Veronika LPU0355 C OK Lokomotiva Pardubice 65:29 + 24:32
6. Tomášová Adéla CHC0351 C K.O.B. Choceň 67:18 + 26:21
7. Stohanzlová Kristýna LPU0356 C OK Lokomotiva Pardubice 78:41 + 37:44
8. Filipová Lucie SRK0351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 79:52 + 38:55
D16C
5.30 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kochová Anna SJC0153 A Sportcentrum Jičín 39:03
2. Vejražková Róza SJC0151 A Sportcentrum Jičín 42:27 + 3:24
3. Kejmarová Jana STH0152 C SK Studenec 45:18 + 6:15
4. Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:08 + 7:05
5. Vojtíšková Viktorie LPU0051 A OK Lokomotiva Pardubice 47:05 + 8:02
6. Nováková Světlana NPA0151 B SK LOB Nová Paka 48:37 + 9:34
7. Kubíčková Iva LPU0157 A OK Lokomotiva Pardubice 49:10 + 10:07
8. Hrnčířová Magda STH0051 B SK Studenec 50:24 + 11:21
9. Procházková Tereza ZAM0054 B OB T.J. Sokol Žamberk 50:45 + 11:42
10. Nováková Markéta KUO0099 C KOB Ústí nad Orlicí 51:16 + 12:13
11. Kroniková Štěpánka SHK0150 B OK Slavia Hradec Králové 52:14 + 13:11
12. Shánělová Štěpánka CHC0152 B K.O.B. Choceň 52:23 + 13:20
13. Hamáčková Eliška STH0153 C SK Studenec 57:35 + 18:32
14. Stará Tereza VRL0051 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:43 + 18:40
15. Tumová Adéla SJC0154 C Sportcentrum Jičín 58:48 + 19:45
16. Škorpíková Barbora LPU0060 C OK Lokomotiva Pardubice 59:18 + 20:15
17. Dvořáková Anna JIL0154 C OK Jilemnice 60:57 + 21:54
18. Brožková Lucie KUO0151 C KOB Ústí nad Orlicí 63:10 + 24:07
19. Charvátová Kateřina SHK0050 C OK Slavia Hradec Králové 63:11 + 24:08
20. Hlaváčková Petra PHK0052 C OK 99 Hradec Králové 64:06 + 25:03
21. Pachelová Anna ZAM0053 C OB T.J. Sokol Žamberk 66:16 + 27:13
22. Jelínková Zuzana CHC0151 C K.O.B. Choceň 68:17 + 29:14
23. Náměstková Denisa EKP0154 C VŠTJ Ekonom Praha 69:26 + 30:23
24. Loukotová Adéla HOR0150 C TJ Jiskra Hořice 73:35 + 34:32
25. Šťastná Hana JIL0053 C OK Jilemnice 79:49 + 40:46
26. Obermajerová Gabriela KUN0150 C TJ Sokol Kunvald 88:16 + 49:13
27. Hnátnická Zuzana ZAM0152 C OB T.J. Sokol Žamberk 98:19 + 59:16
Weberová Adéla PHK0155 C OK 99 Hradec Králové DISK
D18C
5.90 km, 90 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matoušová Kateřina VRL9955 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:57
2. Knápková Adéla ZAM9953 C OB T.J. Sokol Žamberk 107:36 + 48:39
D20C
6.60 km, 110 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Myslivcová Markéta SHK9650 A OK Slavia Hradec Králové 81:32 0
D21C
8.60 km, 135 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7610
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rückerová Šárka HOR0050 A TJ Jiskra Hořice 68:05 8075
2. Kulhavá Šárka LPU9357 C OK Lokomotiva Pardubice 71:37 + 3:32 7689
3. Hepnerová Martina SHK8152 R OK Slavia Hradec Králové 73:08 + 5:03 7523
4. Zákravská Šárka LTU8951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 73:26 + 5:21 7490
5. Chládková Simona LPU9658 R OK Lokomotiva Pardubice 76:54 + 8:49 7111
6. Fundová Eliška SHK9351 C OK Slavia Hradec Králové 77:19 + 9:14 7065
7. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 78:41 + 10:36 6915
8. Vítková Lucie PHK8055 C OK 99 Hradec Králové 80:00 + 11:55 6771
9. Mrštíková Květa LPU8753 C OK Lokomotiva Pardubice 82:00 + 13:55 6553
10. Kalenská Dominika STH9958 A SK Studenec 82:23 + 14:18 6511
11. Novotná Barbora SHK8658 C OK Slavia Hradec Králové 82:42 + 14:37 6476
12. Šístková Iveta LPU8654 E OK Lokomotiva Pardubice 84:48 + 16:43 6246
13. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 87:54 + 19:49 5907
14. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 92:13 + 24:08 5435
15. Andršová Jana SRK8756 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 94:52 + 26:47 5145
16. Dušátková Lenka PHK8557 C OK 99 Hradec Králové 96:22 + 28:17 4981
17. Chládková Zuzana ZAM9153 C OB T.J. Sokol Žamberk 101:13 + 33:08 4450
18. Matušincová Lucie PHK8152 C OK 99 Hradec Králové 102:04 + 33:59 4357
19. Metelková Taťána PHK7250 C OK 99 Hradec Králové 102:14 + 34:09 4339
20. Peremská Dana SRK9351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 107:02 + 38:57 3814
21. Záveská Anna DOB8851 C KOB Dobruška 115:07 + 47:02 2929
22. Bolechová Anežka LPU9051 C OK Lokomotiva Pardubice 118:46 + 50:41 2530
D21D
6.00 km, 110 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 2983
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Krejčíková Marie TZL9252 C SKOB Zlín 56:29 3178
2. Žaloudková Klára LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice 60:19 + 3:50 2981
3. Horká Marie ALB9050 C OOB Albrechtice nad Orlicí 60:32 + 4:03 2969
4. Kodytková Iva VAM7751 C OOB Vamberk 60:45 + 4:16 2958
5. Venclová Veronika ZAM8251 C OB T.J. Sokol Žamberk 63:21 + 6:52 2824
6. Stulíková Barbora SHK8552 C OK Slavia Hradec Králové 63:48 + 7:19 2801
7. Vrbatová Petra HOS8551 C TJ Tatran Hostinné 68:03 + 11:34 2583
8. Besedová Petra CHT7654 C OOB SK Chrast 68:38 + 12:09 2553
9. Koutná Hana PHK9651 C OK 99 Hradec Králové 68:56 + 12:27 2537
10. Grundmanová Lenka CHCXX01 C K.O.B. Choceň 70:45 + 14:16
11. Davidová Anežka JIL9752 C OK Jilemnice 72:11 + 15:42 2370
12. Nymsová Marie TYN8651 C OOB SK Týniště nad Orlicí 73:33 + 17:04 2299
13. Koutná Kateřina PHK9351 C OK 99 Hradec Králové 81:48 + 25:19 1875
14. Müllerová Petra VAM9098 C OOB Vamberk 84:48 + 28:19 1720
15. Pilíková Veronika CET8152 C TJ Loko Česká Třebová 86:56 + 30:27 1611
16. Šiffelová Lenka ZAM8452 C OB T.J. Sokol Žamberk 97:46 + 41:17 1053
17. Sojková Petra ALB8950 C OOB Albrechtice nad Orlicí 125:45 + 69:16 0
Rochlová Kateřina SRK8751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK 0
Kubečková Veronika PHK9853 C OK 99 Hradec Králové DISK 0
D35C
6.20 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 51:26
2. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 52:15 + 0:49
3. Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 53:24 + 1:58
4. Čečková Martina SHK7753 C OK Slavia Hradec Králové 55:01 + 3:35
5. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 57:40 + 6:14
6. Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:59 + 6:33
7. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 60:57 + 9:31
8. Suchá Eva SHK7851 C OK Slavia Hradec Králové 61:43 + 10:17
9. Kulhavá Jarmila SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 63:56 + 12:30
10. Růžičková Kamila PHK7153 C OK 99 Hradec Králové 67:15 + 15:49
11. Vojtíšková Erika LPU7651 C OK Lokomotiva Pardubice 67:27 + 16:01
12. Zemánková Eva SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 67:29 + 16:03
13. Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 67:49 + 16:23
Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
D35D
4.60 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 43:18
2. Loukotová Andrea HOR7350 C TJ Jiskra Hořice 49:40 + 6:22
3. Rykalová Jitka VAM7251 C OOB Vamberk 50:46 + 7:28
4. Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 50:55 + 7:37
5. Karlová Kateřina JIL7553 C OK Jilemnice 52:25 + 9:07
6. Náměstková Veronika EKP7351 C VŠTJ Ekonom Praha 52:33 + 9:15
7. Dohnálková Jana SHK7252 C OK Slavia Hradec Králové 53:29 + 10:11
8. Kodytková Karolína SHK7750 C OK Slavia Hradec Králové 53:32 + 10:14
9. Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 57:04 + 13:46
10. Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 58:13 + 14:55
11. Krpatová Zuzana LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice 60:07 + 16:49
12. Pipková Táňa LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice 60:34 + 17:16
13. Koblížková Hana ZAM5851 C OB T.J. Sokol Žamberk 61:15 + 17:57
14. Licková Dana LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 61:20 + 18:02
15. Kašparová Eva TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orlicí 63:48 + 20:30
16. Suchardová Jana JIL7555 C OK Jilemnice 64:45 + 21:27
17. Linková Eva STH7753 C SK Studenec 65:45 + 22:27
18. Raková Miroslava SHK7250 C OK Slavia Hradec Králové 66:11 + 22:53
19. Stará Petra VRL7354 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:49 + 23:31
20. Langrová Lenka KOR7450 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 67:51 + 24:33
21. Černá Petra ALB7450 C OOB Albrechtice nad Orlicí 67:57 + 24:39
22. Tichá Kateřina KOR7550 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 68:04 + 24:46
23. Koutná Alena PHK7052 C OK 99 Hradec Králové 70:36 + 27:18
24. Langrová Monika SHK7251 C OK Slavia Hradec Králové 71:14 + 27:56
25. Tomášová Petra CHC7351 C K.O.B. Choceň 73:46 + 30:28
26. Janků Radka SJC7353 C Sportcentrum Jičín 74:09 + 30:51
27. Chládková Eva ZAM7051 C OB T.J. Sokol Žamberk 74:57 + 31:39
28. Krunčíková Iva SHK7751 C OK Slavia Hradec Králové 77:07 + 33:49
29. Müllerová Marie KOR7650 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 80:13 + 36:55
30. Termerová Jana LTU7352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 80:50 + 37:32
31. Rybínová Iva KOR7551 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 81:15 + 37:57
32. Hrnčířová Lenka STH7251 C SK Studenec 86:21 + 43:03
33. Boháčová Alena KUN7450 C TJ Sokol Kunvald 93:21 + 50:03
34. Krummerová Martina CHC7854 C K.O.B. Choceň 127:07 + 83:49
Weberová Zuzana PHK6961 C OK 99 Hradec Králové DISK
MS Šodorová Magda NNN0003 C Neregistrovaní 68:42 + 25:24
D40C
6.20 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 53:31
2. Křivdová Lenka CHC7251 C K.O.B. Choceň 54:56 + 1:25
3. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:35 + 3:04
4. Hájková Ludmila CET7554 C TJ Loko Česká Třebová 57:45 + 4:14
5. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 62:15 + 8:44
6. Waňková Dita LPU7158 C OK Lokomotiva Pardubice 64:19 + 10:48
D45C
5.00 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Myslivcová Lenka SHK7051 C OK Slavia Hradec Králové 49:53
2. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 54:35 + 4:42
3. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:04 + 7:11
4. Müllerová Zorka 3XX6700 C POT 57:18 + 7:25
5. Kavalírová Zuzana PHK6950 C OK 99 Hradec Králové 57:37 + 7:44
6. Hausvaterová Marcela SHK6152 C OK Slavia Hradec Králové 58:39 + 8:46
7. Egrtová Jitka SHK6354 C OK Slavia Hradec Králové 60:34 + 10:41
D45D
4.30 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bienová Věra SJC5752 C Sportcentrum Jičín 45:41
2. Kalousová Dana ZAM5951 C OB T.J. Sokol Žamberk 46:14 + 0:33
3. Roudná Eva LPU6554 C OK Lokomotiva Pardubice 49:14 + 3:33
4. Divecká Růžena SHK6753 C OK Slavia Hradec Králové 49:18 + 3:37
5. Balcarová Eva PHK5952 C OK 99 Hradec Králové 50:25 + 4:44
6. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:50 + 5:09
7. Vlachová Hana VRL6251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:35 + 6:54
8. Justová Jana PHK6153 C OK 99 Hradec Králové 56:55 + 11:14
9. Fundová Hana SHK6752 C OK Slavia Hradec Králové 56:58 + 11:17
10. Semrádová Jitka CHC6651 C K.O.B. Choceň 57:49 + 12:08
11. Nožková Dagmar ZAM6251 C OB T.J. Sokol Žamberk 58:01 + 12:20
12. Holečková Zdeňka SHK6950 C OK Slavia Hradec Králové 59:16 + 13:35
13. Kokrdová Věra PHK6450 C OK 99 Hradec Králové 59:51 + 14:10
14. Machová Iveta NPA6851 C SK LOB Nová Paka 60:07 + 14:26
15. Bürgerová Kateřina LPU6755 C OK Lokomotiva Pardubice 65:14 + 19:33
16. Vondráčková Zdeňka SNA6251 C TJ START Náchod 65:34 + 19:53
17. Macháčková Jana SHK6450 C OK Slavia Hradec Králové 68:11 + 22:30
18. Kolářová Andrea BRU7151 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 68:28 + 22:47
19. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 74:59 + 29:18
20. Remešová Alena DOB6150 C KOB Dobruška 76:06 + 30:25
21. Krunková Bohuslava SNA7053 C TJ START Náchod 85:41 + 40:00
Švábová Michaela BRU6851 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov DISK
D50C
5.00 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 49:57
2. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 52:51 + 2:54
3. Novotná Iva SHK6151 C OK Slavia Hradec Králové 54:01 + 4:04
4. Julínková Dana LPU6555 C OK Lokomotiva Pardubice 55:13 + 5:16
5. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:38 + 10:41
D55C
4.30 km, 65 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jiřištová Hana JIL6052 C OK Jilemnice 45:46
2. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:56 + 0:10
3. Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 46:03 + 0:17
4. Hepnerová Dagmar SHK5451 C OK Slavia Hradec Králové 47:32 + 1:46
5. Langrová Eva SNA5351 C TJ START Náchod 48:48 + 3:02
6. Dusílková Marie SRK5752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:08 + 5:22
7. Kalibánová Jiřina NPA5351 C SK LOB Nová Paka 52:39 + 6:53
8. Kynčlová Miroslava JIL5851 C OK Jilemnice 52:45 + 6:59
9. Bláhová Luba SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové 54:54 + 9:08
10. Filipová Dagmar SHK5651 C OK Slavia Hradec Králové 55:59 + 10:13
11. Tichá Jiřina DOB6050 C KOB Dobruška 57:32 + 11:46
12. Stulíková Zuzana SHK5751 C OK Slavia Hradec Králové 59:27 + 13:41
13. Šabatková Zdena SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové 64:41 + 18:55
14. Vychodilová Jiřina SHK5951 C OK Slavia Hradec Králové 65:39 + 19:53
D60C
4.30 km, 65 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 46:10
2. Jiranová Alena PHK5351 C OK 99 Hradec Králové 46:46 + 0:36
3. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 51:18 + 5:08
4. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 56:14 + 10:04
D65C
3.80 km, 50 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martincová Helena ZAM5051 C OB T.J. Sokol Žamberk 57:41
2. Lhotská Hana ZAM4651 C OB T.J. Sokol Žamberk 70:16 + 12:35
3. Ehlová Iva SRK3951 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 71:29 + 13:48
H10N
2.70 km, 25 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Červinka Lukáš VRL C OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:03
2. Frosch Vítek LPU0801 C OK Lokomotiva Pardubice 33:53 + 1:50
3. Horáček Dominik STH0600 C SK Studenec 34:55 + 2:52
4. Lounek Vít KOR0601 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 37:45 + 5:42
5. Hejkrlík Dan KUO0601 C KOB Ústí nad Orlicí 40:23 + 8:20
6. Ježek Martin LPU0701 C OK Lokomotiva Pardubice 40:35 + 8:32
7. Horák Filip PHK0701 C OK 99 Hradec Králové 41:16 + 9:13
8. Hladký Radovan KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 43:54 + 11:51
9. Kadaně Marek LPU0703 C OK Lokomotiva Pardubice 44:18 + 12:15
10. Šípek Daniel LPU0806 C OK Lokomotiva Pardubice 45:15 + 13:12
11. Flos Tomáš LPU0633 C OK Lokomotiva Pardubice 49:27 + 17:24
12. Hladký Matěj KOR0700 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 51:09 + 19:06
13. Matušinec Jakub PHK0802 C OK 99 Hradec Králové 51:22 + 19:19
14. Buďárek Šimon STH0703 C SK Studenec 51:48 + 19:45
15. Vrábel Štěpán PHK0705 C OK 99 Hradec Králové 61:24 + 29:21
16. Šeps Miroslav SRK0801 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 69:46 + 37:43
17. Novotný Michal KOR0802 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 71:55 + 39:52
18. Langr Matyáš KOR0800 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 72:47 + 40:44
Vanický Viktor KOR C OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
Marek Bořivoj KOR0701 C OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
H10C
2.70 km, 25 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanuš Filip VRL0604 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:42
2. Votoček Michal JIL0601 C OK Jilemnice 26:02 + 5:20
3. Vedra Tobiáš TBM0621 C KOS TJ Tesla Brno 27:10 + 6:28
4. Jiroušek Dominik SRK0602 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:14 + 6:32
5. Husák Ondřej SLA0600 C SKOB Slaný 27:46 + 7:04
6. Hanák Matěj LTU0701 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:39 + 7:57
7. Štichhauer Adam LPU0603 C OK Lokomotiva Pardubice 29:19 + 8:37
8. Pavelec Michal NPA0801 C SK LOB Nová Paka 34:04 + 13:22
9. Vicenec Martin ZAM0601 C OB T.J. Sokol Žamberk 35:07 + 14:25
10. Metelka Tomáš PHK0801 C OK 99 Hradec Králové 36:29 + 15:47
11. Kutáček Ondřej LTU0700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:30 + 16:48
12. Hájek Dominik CET0601 C TJ Loko Česká Třebová 39:12 + 18:30
13. Severa Lukáš PHK0603 C OK 99 Hradec Králové 45:38 + 24:56
14. Termer Štěpán LTU0800 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:01 + 31:19
H12C
3.70 km, 45 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumann Matěj PHK0400 B OK 99 Hradec Králové 28:25
2. Novák Stanislav NPA0404 B SK LOB Nová Paka 28:58 + 0:33
3. Ehl Ondřej TBM0404 C KOS TJ Tesla Brno 29:18 + 0:53
4. Kolář Šimon HOR0400 B TJ Jiskra Hořice 29:35 + 1:10
5. Choutka Matěj NPA0402 B SK LOB Nová Paka 30:52 + 2:27
6. Pompach Lukáš PHK0500 C OK 99 Hradec Králové 32:00 + 3:35
7. Štichhauer Daniel LPU0405 B OK Lokomotiva Pardubice 32:06 + 3:41
8. Štefan Jan STH0500 C SK Studenec 33:06 + 4:41
9. Šeps Daniel SRK0504 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:15 + 4:50
10. Dohnálek Tomáš SHK0403 B OK Slavia Hradec Králové 33:37 + 5:12
11. Šípek Ondřej LPU0505 C OK Lokomotiva Pardubice 34:26 + 6:01
12. Krpata Michal LPU0403 B OK Lokomotiva Pardubice 34:34 + 6:09
13. Černík Adam SHK0404 B OK Slavia Hradec Králové 35:16 + 6:51
14. Rak Tomáš SHK0400 B OK Slavia Hradec Králové 36:36 + 8:11
15. Suchánek Adam PHK0403 C OK 99 Hradec Králové 38:23 + 9:58
16. Vitvar Radim SJC0404 B Sportcentrum Jičín 38:59 + 10:34
17. Málek David PHK0504 C OK 99 Hradec Králové 39:59 + 11:34
18. Kodytek Adam SHK0402 C OK Slavia Hradec Králové 41:14 + 12:49
19. Fajfer Filip NPA0401 C SK LOB Nová Paka 43:25 + 15:00
20. Pirožek Vojtěch LTU0400 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:31 + 15:06
21. Typlt Tomáš NPA0406 B SK LOB Nová Paka 44:40 + 16:15
22. Langr Jakub KOR0401 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 45:04 + 16:39
23. Morávek Martin SRK0503 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:18 + 19:53
24. Háp Matěj PHK0501 C OK 99 Hradec Králové 48:40 + 20:15
25. Tesař Zdeněk SJC0401 C Sportcentrum Jičín 49:34 + 21:09
26. Stavrinou David SRK0506 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:45 + 21:20
27. Lazák Jan LTU0500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:16 + 22:51
28. Šedivka Pavel LTU0401 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:44 + 23:19
29. Tuček Jakub SJC0405 C Sportcentrum Jičín 51:58 + 23:33
30. Pavelec Matěj NPA0501 C SK LOB Nová Paka 53:14 + 24:49
31. Janků Štěpán SJC0501 C Sportcentrum Jičín 56:57 + 28:32
32. Růžička Jan SJC0406 C Sportcentrum Jičín 64:47 + 36:22
33. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 73:11 + 44:46
34. Kokrda Vojtěch PHK0402 C OK 99 Hradec Králové 82:34 + 54:09
Kokrda Adam PHK0503 C OK 99 Hradec Králové DISK
H12D
3.50 km, 30 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nečesaný Jáchym HOR0406 C TJ Jiskra Hořice 38:10
2. Kovář Radim CET0501 C TJ Loko Česká Třebová 43:27 + 5:17
3. Sucharda Tomáš JIL0502 C OK Jilemnice 43:34 + 5:24
4. Schneidewind Richard HOR0404 C TJ Jiskra Hořice 47:25 + 9:15
5. Holman Antonín HOR0405 C TJ Jiskra Hořice 48:52 + 10:42
6. Mühlbach Ivo STH0401 C SK Studenec 51:50 + 13:40
7. Stohanzl Patrik LPU0510 C OK Lokomotiva Pardubice 53:16 + 15:06
8. Ježek Vojtěch LPU0408 C OK Lokomotiva Pardubice 61:19 + 23:09
9. Pfeifer Erik STH0502 C SK Studenec 61:27 + 23:17
10. Sádovský Jáchym LPU0508 C OK Lokomotiva Pardubice 67:13 + 29:03
11. Marhold Stanislav CHC0402 C K.O.B. Choceň 70:03 + 31:53
12. Jiřička Martin STH0503 C SK Studenec 73:19 + 35:09
13. Kunt Stanislav ZAM0401 C OB T.J. Sokol Žamberk 74:23 + 36:13
14. Čivrný Jan VRL0501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 75:44 + 37:34
15. Weber Adam PHK0401 C OK 99 Hradec Králové 86:48 + 48:38
16. Hájek Matěj VRL0402 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 98:08 + 59:58
17. Sedláček David KOR0502 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 102:48 + 64:38
Zářecký Daniel KOR C OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
Lesák Lukáš ZAM0502 C OB T.J. Sokol Žamberk DISK
Tměj Adam SJC0407 C Sportcentrum Jičín DISK
H14C
5.40 km, 70 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Waněk Hubert LPU0309 B OK Lokomotiva Pardubice 33:31
2. Milán Jakub TBM0411 A KOS TJ Tesla Brno 35:17 + 1:46
3. Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 36:25 + 2:54
4. Štefan Vít STH0202 B SK Studenec 37:35 + 4:04
5. Macek Ondřej LPU0209 B OK Lokomotiva Pardubice 39:11 + 5:40
6. Tuma Matěj SJC0202 A Sportcentrum Jičín 42:17 + 8:46
7. Šabata Radek SRK0202 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:21 + 8:50
8. Bárta Šimon PHK0202 C OK 99 Hradec Králové 42:33 + 9:02
9. Zemánek Mikuláš SRK0201 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:12 + 9:41
10. Flegl Martin SRK0300 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:54 + 10:23
11. Tichý Lubomír SHK0303 B OK Slavia Hradec Králové 43:59 + 10:28
12. Link Lukáš STH0205 B SK Studenec 45:19 + 11:48
13. Fábera David SHK0305 B OK Slavia Hradec Králové 45:46 + 12:15
14. Urban Dominik STH0204 C SK Studenec 47:15 + 13:44
15. Šípek Stanislav SRK0304 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:24 + 14:53
16. Rusin Vojtěch BRU0301 B Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 48:31 + 15:00
17. Mrskoč Marek LPU0205 B OK Lokomotiva Pardubice 48:46 + 15:15
18. Hanák Dominik LTU0200 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:53 + 17:22
19. Šišma Vojtěch LPU0204 C OK Lokomotiva Pardubice 51:02 + 17:31
20. Mejsnar Jaroslav VRL0202 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:51 + 19:20
21. Procinger Jakub VRL0305 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:49 + 20:18
22. Pichl Oliver STH0203 C SK Studenec 58:35 + 25:04
23. Vlastník Matouš JIL0201 B OK Jilemnice 59:03 + 25:32
24. Fencl Jáchym LPU0301 B OK Lokomotiva Pardubice 60:25 + 26:54
25. Franta Jonáš SJC0201 C Sportcentrum Jičín 61:37 + 28:06
26. Šitina Tomáš LTU0300 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 62:47 + 29:16
27. Grundman Viktor CHC0301 C K.O.B. Choceň 64:39 + 31:08
28. Růžička Radek LPU0201 C OK Lokomotiva Pardubice 66:12 + 32:41
29. Poláček Radim PHK0201 C OK 99 Hradec Králové 70:50 + 37:19
30. Pokorný Dominik SRK0301 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 92:31 + 59:00
31. Valenta Šimon PHK0303 C OK 99 Hradec Králové 111:33 + 78:02
Kroutil Jan KUO0202 C KOB Ústí nad Orlicí DISK
H14D
3.80 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vališ Jan LPU0210 C OK Lokomotiva Pardubice 45:00
2. Pávek Ondřej KUO0301 C KOB Ústí nad Orlicí 45:17 + 0:17
3. Zamastil Michal LTU0203 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:06 + 1:06
4. Šimek Jakub CHC0303 C K.O.B. Choceň 47:17 + 2:17
5. Hladký Filip KOR0300 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 47:49 + 2:49
6. Satranský Martin NPA0201 C SK LOB Nová Paka 48:10 + 3:10
7. Filsak Rafael SJC0310 C Sportcentrum Jičín 49:31 + 4:31
8. Krsek Šimon ZAM0204 C OB T.J. Sokol Žamberk 52:25 + 7:25
9. Krejčí Milan KOR0201 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 52:40 + 7:40
10. Jindra Michal LPU0206 C OK Lokomotiva Pardubice 56:58 + 11:58
11. Beneš Robin KOR0301 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 71:30 + 26:30
12. Pinke Tomáš LPU0311 C OK Lokomotiva Pardubice 83:22 + 38:22
13. Müller Matěj KOR0302 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 103:19 + 58:19
H16C
6.50 km, 80 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Roudný Václav LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice 49:56
2. Koditek Jonáš KUO0101 B KOB Ústí nad Orlicí 53:06 + 3:10
3. Milán Tomáš TBM0111 A KOS TJ Tesla Brno 54:33 + 4:37
4. Tichý Radomír SHK0000 B OK Slavia Hradec Králové 58:35 + 8:39
5. Ježek Jakub JIL0104 B OK Jilemnice 61:25 + 11:29
6. Dostál Jakub VRL0104 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:45 + 13:49
7. Porkert Jan SHK0100 B OK Slavia Hradec Králové 66:22 + 16:26
8. Mühlbach Aleš STH0104 B SK Studenec 66:44 + 16:48
9. Langr Jan SHK0101 B OK Slavia Hradec Králové 69:23 + 19:27
10. Konvalinka Jindřich LPU0004 B OK Lokomotiva Pardubice 69:59 + 20:03
11. Gottstein Jonáš JIL0107 B OK Jilemnice 71:47 + 21:51
12. Hašek Patrik LTU0000 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 74:19 + 24:23
13. Semiginovský Šimon SJC0005 C Sportcentrum Jičín 78:09 + 28:13
14. Kolář Adam BRU0104 B Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 85:59 + 36:03
15. Procinger Jan VRL0102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 86:57 + 37:01
16. Jansa Radek BRU0002 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 90:18 + 40:22
17. Kučera Jan PHK0100 B OK 99 Hradec Králové 91:01 + 41:05
18. Šitina Jakub LTU0001 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 97:02 + 47:06
Kovář Lukáš CET0102 C TJ Loko Česká Třebová DISK
H18C
8.70 km, 140 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivda Tomáš CHC9901 A K.O.B. Choceň 56:13
2. Fencl Jonáš LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice 56:34 + 0:21
3. Vandas Daniel PHK9805 A OK 99 Hradec Králové 60:43 + 4:30
4. Doležal Vít SJC9802 B Sportcentrum Jičín 63:51 + 7:38
5. Roudný Martin LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice 65:34 + 9:21
6. Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 68:55 + 12:42
7. Hrouda Matěj JIL9804 B OK Jilemnice 73:41 + 17:28
8. Kalenský Aleš STH9801 C SK Studenec 82:19 + 26:06
9. Vydra Martin STH9902 B SK Studenec 85:14 + 29:01
10. Vlastník Šimon JIL9904 B OK Jilemnice 85:19 + 29:06
11. Ježek Vít JIL9903 C OK Jilemnice 85:52 + 29:39
12. Kučera Kryšpín PHK9900 B OK 99 Hradec Králové 87:45 + 31:32
13. Faltejsek Jan PHK9802 C OK 99 Hradec Králové 88:02 + 31:49
14. Doleček Vojtěch ZAM9903 C OB T.J. Sokol Žamberk 91:57 + 35:44
15. Juhász Matěj LTU9900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 96:30 + 40:17
16. Macko Lukáš 9901 C 119:01 + 62:48
Gernert Marek JIL9801 C OK Jilemnice DISK
H21C
12.80 km, 180 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8291
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 77:19 8947
2. Hora Zbyněk PGP8000 C SK Praga 83:01 + 5:42 8359
3. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 85:53 + 8:34 8064
4. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 89:04 + 11:45 7736
5. Vítek Petr PHK7601 C OK 99 Hradec Králové 91:11 + 13:52 7518
6. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 92:53 + 15:34 7343
7. Koleš Jan LPU8610 C OK Lokomotiva Pardubice 93:06 + 15:47 7320
8. Kos Tomáš LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice 94:06 + 16:47 7217
9. Novotný Tomáš PHK8101 C OK 99 Hradec Králové 94:18 + 16:59 7197
10. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 94:35 + 17:16 7167
11. Kučera Tomáš STH9402 C SK Studenec 95:03 + 17:44 7119
12. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 96:19 + 19:00 6989
13. Falta Ondřej DKP8502 C Oddíl OB Kotlářka 97:58 + 20:39 6819
14. Pýcha Lukáš SNA8402 C TJ START Náchod 98:33 + 21:14 6759
15. Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 99:27 + 22:08 6666
16. Remeš Petr SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové 100:02 + 22:43 6606
17. Zikmund Zdeněk SJC9703 A Sportcentrum Jičín 103:38 + 26:19 6235
17. Veselý Ondřej PHK8505 C OK 99 Hradec Králové 103:38 + 26:19 6235
19. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 104:14 + 26:55 6173
20. Černý Martin JIL8703 C OK Jilemnice 107:05 + 29:46 5880
21. Hrouda Martin FSP7612 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 108:24 + 31:05 5744
22. Kos Oldřich LPU9302 C OK Lokomotiva Pardubice 109:01 + 31:42 5680
23. Svoboda Ondřej SHK7605 C OK Slavia Hradec Králové 109:59 + 32:40 5581
24. Skalický Matyáš KUO9605 A KOB Ústí nad Orlicí 110:26 + 33:07 5534
25. Zlámal David SJC9603 B Sportcentrum Jičín 110:32 + 33:13 5524
26. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 111:26 + 34:07 5431
27. Kupka Jaroslav ALB7800 C OOB Albrechtice nad Orlicí 112:39 + 35:20 5306
28. Kárník Jan LPU7811 C OK Lokomotiva Pardubice 114:51 + 37:32 5079
29. Krunčík Pavel SRK8501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 129:04 + 51:45 3614
30. Lehár Adam LPU9114 C OK Lokomotiva Pardubice 138:56 + 61:37 2598
31. Sojka Lukáš ALB8500 C OOB Albrechtice nad Orlicí 142:49 + 65:30 2198
32. Pešan Jan LTU7400 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 151:37 + 74:18 1291
Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Lán Filip SHK8003 C OK Slavia Hradec Králové DISK 0
Černý Vojtěch JIL9006 C OK Jilemnice DISK 0
Lučan Vladimír LPU7710 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
H21D
8.90 km, 160 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 3782
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 74:08 4226
2. Souček Tomáš SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové 79:41 + 5:33 3965
3. Nymsa Zdeněk TYN8502 C OOB SK Týniště nad Orlicí 92:05 + 17:57 3381
4. Jiřišta Lubomír JIL8802 C OK Jilemnice 92:48 + 18:40 3348
5. Lux Martin KUN9301 C TJ Sokol Kunvald 93:31 + 19:23
6. Bolech Filip LPU8602 C OK Lokomotiva Pardubice 95:36 + 21:28 3216
7. Elbl Marek PHK8506 C OK 99 Hradec Králové 98:17 + 24:09 3090
8. Andrš Petr ZAM8401 C OB T.J. Sokol Žamberk 107:10 + 33:02 2671
9. Moravec Filip KUN8801 C TJ Sokol Kunvald 108:31 + 34:23
Vencl Kristián ZAM9701 C OB T.J. Sokol Žamberk DISK 0
H35C
9.40 km, 135 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 70:08
2. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 70:48 + 0:40
3. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 74:59 + 4:51
4. Toužil Karel SHK7602 C OK Slavia Hradec Králové 78:43 + 8:35
5. Ježek Zdenek JIL7301 C OK Jilemnice 87:01 + 16:53
6. Korbel Michal CHC7703 C K.O.B. Choceň 91:16 + 21:08
7. Novák Pavel CTB8101 C SK OB Chotěboř 97:02 + 26:54
8. Vrbata Alan HOS7801 C TJ Tatran Hostinné 98:16 + 28:08
9. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 100:34 + 30:26
10. Kolář Zdeněk BRU7101 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 104:00 + 33:52
11. Morávek Martin SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 108:07 + 37:59
12. Konfršt Josef 6HC8100 C OB Vepřová 110:08 + 40:00
13. Slovák Miroslav SHK7704 C OK Slavia Hradec Králové 146:19 + 76:11
H35D
6.90 km, 95 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesař Zdeněk SJC7401 C Sportcentrum Jičín 60:46
2. Kronika Miroslav 22C7100 C www.SPORTeM.info 66:37 + 5:51
3. Kašpar Václav TYN7001 C OOB SK Týniště nad Orlicí 68:00 + 7:14
4. Koutný Pavel PHK7108 C OK 99 Hradec Králové 68:33 + 7:47
5. Pitrmuc Jan JIL7703 C OK Jilemnice 70:51 + 10:05
6. Vávra Aleš C 79:00 + 18:14
7. Puš Roman STH7501 C SK Studenec 81:15 + 20:29
8. Hladký Tomáš KOR7600 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 82:42 + 21:56
9. Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 88:13 + 27:27
10. Vojtěch Libor HOR7303 C TJ Jiskra Hořice 93:59 + 33:13
11. Čapek Miroslav PHK7603 C OK 99 Hradec Králové 95:40 + 34:54
12. Betlach Michal CET7801 C TJ Loko Česká Třebová 100:46 + 40:00
13. Trlida Vratislav LPU7516 C OK Lokomotiva Pardubice 101:58 + 41:12
14. Zlesák Ondřej JIL7601 C OK Jilemnice 108:44 + 47:58
H40C
9.40 km, 135 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandas Luděk VAM6601 C OOB Vamberk 76:43
2. Volák Pavel BRU7001 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 79:24 + 2:41
3. Červinka Jiří VRL7001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 85:18 + 8:35
4. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 88:13 + 11:30
5. Kolář Viktor HOR7300 C TJ Jiskra Hořice 89:36 + 12:53
6. Čečka Jiří SHK7600 C OK Slavia Hradec Králové 93:03 + 16:20
7. Müller Kamil VAM7501 C OOB Vamberk 95:53 + 19:10
8. Slavík Pavel SNA7349 C TJ START Náchod 102:25 + 25:42
H45C
7.60 km, 130 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hausvater Karel SHK5801 C OK Slavia Hradec Králové 60:26
2. Langr Jan SHK6701 C OK Slavia Hradec Králové 63:26 + 3:00
3. Vlastník Zdeněk JIL6901 C OK Jilemnice 65:02 + 4:36
4. Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66:47 + 6:21
5. Petržela Pavel LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 69:15 + 8:49
6. Myslivec Tomáš SHK7002 C OK Slavia Hradec Králové 73:54 + 13:28
7. Votoček Tomáš JIL7041 C OK Jilemnice 75:40 + 15:14
8. Růžička Ivan PHK6702 C OK 99 Hradec Králové 76:07 + 15:41
9. Křivda Ivan CHC6701 C K.O.B. Choceň 76:46 + 16:20
10. Faltejsek Pavel PHK7003 C OK 99 Hradec Králové 76:55 + 16:29
11. Metelka Pavel PHK6800 C OK 99 Hradec Králové 79:01 + 18:35
12. Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 83:28 + 23:02
13. Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 84:16 + 23:50
14. Brožek Tomáš KUO6902 C KOB Ústí nad Orlicí 84:49 + 24:23
15. Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 85:04 + 24:38
16. Brancuský Zdeněk LPU6803 C OK Lokomotiva Pardubice 85:35 + 25:09
17. Müller Robert 3XX6900 C POT 88:39 + 28:13
18. Procházka Pavel KUO6901 C KOB Ústí nad Orlicí 93:52 + 33:26
H45D
5.90 km, 75 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 47:18
2. Novotný Pavel SHK6104 C OK Slavia Hradec Králové 59:18 + 12:00
3. Řehák Pavel SJC6001 C Sportcentrum Jičín 60:16 + 12:58
4. Vališ Jan LPU7104 C OK Lokomotiva Pardubice 60:25 + 13:07
5. Imlauf Martin SNA6301 C TJ START Náchod 61:11 + 13:53
6. Zákravský Zdeněk SNA5702 C TJ START Náchod 62:20 + 15:02
7. Mikyska Alan VAM7149 C OOB Vamberk 63:05 + 15:47
8. Vychodil Tomáš SHK6301 C OK Slavia Hradec Králové 63:32 + 16:14
9. Funda Michal SHK6403 C OK Slavia Hradec Králové 66:02 + 18:44
10. Langr Stanislav SNA5403 C TJ START Náchod 66:45 + 19:27
11. Věříš Jan LPU7103 C OK Lokomotiva Pardubice 67:14 + 19:56
12. Šváb Pavel BRU6701 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 67:58 + 20:40
13. Rykala Karel VAM6401 C OOB Vamberk 68:23 + 21:05
14. Levý Tomáš ZAM6801 C OB T.J. Sokol Žamberk 70:33 + 23:15
15. Divecký Josef SHK6102 C OK Slavia Hradec Králové 70:54 + 23:36
16. Lux Zdeněk KUN6201 C TJ Sokol Kunvald 71:03 + 23:45
17. Ptáček Miloš BRU7000 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 71:36 + 24:18
18. Gernert Alan JIL7001 C OK Jilemnice 74:29 + 27:11
19. Semrád Pavel CHC6602 C K.O.B. Choceň 77:53 + 30:35
20. Jelínek Roman CHC6301 C K.O.B. Choceň 78:34 + 31:16
21. Justa Jaromír PHK6101 C OK 99 Hradec Králové 80:04 + 32:46
22. Holubář David KUO7101 C KOB Ústí nad Orlicí 81:31 + 34:13
23. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 84:12 + 36:54
24. Dohnálek Pavel SHK7100 C OK Slavia Hradec Králové 88:35 + 41:17
25. Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 91:28 + 44:10
26. Brůna Tomáš KUN6501 C TJ Sokol Kunvald 95:32 + 48:14
27. Kos Radovan LPU7110 C OK Lokomotiva Pardubice 97:24 + 50:06
H50C
7.60 km, 130 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dušátko Petr PHK5702 C OK 99 Hradec Králové 65:32
2. Půlpán Roman CHC6501 C K.O.B. Choceň 67:13 + 1:41
3. Fencl Jiří LPU6301 C OK Lokomotiva Pardubice 71:09 + 5:37
4. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 77:54 + 12:22
5. Jakeš Josef TYN6501 C OOB SK Týniště nad Orlicí 87:48 + 22:16
6. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 87:50 + 22:18
7. Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice 88:02 + 22:30
8. Starý Pavel VRL6301 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 93:07 + 27:35
9. Čivrný Pavel VRL6306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 96:49 + 31:17
10. Záveský Richard CET6301 C TJ Loko Česká Třebová 98:54 + 33:22
Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
H55C
6.60 km, 85 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 54:40
2. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 58:37 + 3:57
3. Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 59:40 + 5:00
4. Kalibán Pavel SNA5649 C TJ START Náchod 62:56 + 8:16
5. Tupec Jiří VAM5801 C OOB Vamberk 65:33 + 10:53
6. Kološ Oldřich LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice 70:47 + 16:07
7. Chládek Josef ZAM5901 C OB T.J. Sokol Žamberk 72:22 + 17:42
8. Grundman Martin CHC5801 C K.O.B. Choceň 73:00 + 18:20
9. Andrš Milan ZAM5801 C OB T.J. Sokol Žamberk 88:34 + 33:54
10. Kulhavý Josef SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 90:50 + 36:10
11. Černý Petr ALB6000 C OOB Albrechtice nad Orlicí 109:36 + 54:56
Holeček Petr SHK5900 C OK Slavia Hradec Králové DISK
H55D
4.90 km, 65 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vízek Luděk SHK6001 C OK Slavia Hradec Králové 49:52
2. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 53:46 + 3:54
3. Fridrich Jaroslav LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice 53:47 + 3:55
4. Souček Pavel PHK5503 C OK 99 Hradec Králové 55:43 + 5:51
5. Sáňka Bedřich LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice 56:17 + 6:25
6. Junek Petr STH5501 C SK Studenec 56:34 + 6:42
7. Balcar Aleš PHK5703 C OK 99 Hradec Králové 65:05 + 15:13
8. Dvořák Vladimír LPU6004 C OK Lokomotiva Pardubice 71:12 + 21:20
9. Pross Josef KOR6100 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 73:56 + 24:04
10. Karel Miloš JIL6004 C OK Jilemnice 74:13 + 24:21
11. Beňo Miroslav TYN5301 C OOB SK Týniště nad Orlicí 78:47 + 28:55
12. Šabatka Petr SHK5703 C OK Slavia Hradec Králové 89:51 + 39:59
MS Krejčí Jaroslav LTU5801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:33 +
H60C
6.60 km, 85 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:38
2. Štěrba Pavel LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice 66:51 + 3:13
3. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 66:53 + 3:15
4. Vondrouš Jaroslav PHK5201 C OK 99 Hradec Králové 67:30 + 3:52
5. Tichý Boris DOB5500 C KOB Dobruška 68:40 + 5:02
6. Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 68:57 + 5:19
7. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:22 + 8:44
8. Kynčl Stanislav JIL5401 C OK Jilemnice 75:04 + 11:26
9. Šroler Zdeněk KUN5201 C TJ Sokol Kunvald 77:23 + 13:45
10. Stárek Jiří SRK5002 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 87:51 + 24:13
11. Tůma Miloš DOB5600 C KOB Dobruška 89:47 + 26:09
12. Pohl Zdeněk SRK5301 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 95:54 + 32:16
H65C
5.10 km, 55 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilgr Bohuslav CET5101 C TJ Loko Česká Třebová 53:52
2. Rejmont Milan LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:19 + 0:27
3. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 63:12 + 9:20
4. Procházka Jiří LTU4802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:15 + 13:23
5. Vítek Zdeněk SRK4701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 71:21 + 17:29
6. Jiran Václav PHK4701 C OK 99 Hradec Králové 116:28 + 62:36
H70C
4.10 km, 50 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 51:23
2. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 51:36 + 0:13
3. Sokolář Zdeněk SNA4501 C TJ START Náchod 57:53 + 6:30
4. Málek Josef LPU3901 C OK Lokomotiva Pardubice 70:01 + 18:38
5. Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 72:43 + 21:20
6. Vykysalý František PHK3002 C OK 99 Hradec Králové 76:48 + 25:25
7. Weber Petr PHK3901 C OK 99 Hradec Králové 84:41 + 33:18
Novotný Petr PHK3802 C OK 99 Hradec Králové DISK
HDR
2.60 km, 25 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nožičková Ema LPU0953 C OK Lokomotiva Pardubice 31:10
2. Kadaně Matěj LPU1001 C OK Lokomotiva Pardubice 31:44 + 0:34
3. Vrábelová Hana C 32:07 + 0:57
4. Morávek Michal C 33:51 + 2:41
5. Pridičová Tereza CHC C K.O.B. Choceň 36:46 + 5:36
6. Příkazský Josef PHK0800 C OK 99 Hradec Králové 38:44 + 7:34
7. Sackardová Ella JIL0902 C OK Jilemnice 39:14 + 8:04
8. Novotný Vít PHK0901 C OK 99 Hradec Králové 45:02 + 13:52
9. Rémiš Štěpán SHK0802 C OK Slavia Hradec Králové 45:09 + 13:59
10. Rémiš Šimon SHK0801 C OK Slavia Hradec Králové 45:13 + 14:03
10. Růžičková Magda PHK0951 C OK 99 Hradec Králové 45:13 + 14:03
12. Procházková Elen 6NX0001 C Neregistrovaní - Procházka 45:29 + 14:19
13. Besedová Barborka CHT1051 C OOB SK Chrast 46:13 + 15:03
14. Jirout Vilém SNA1001 C TJ START Náchod 46:49 + 15:39
15. Trlidová Anika LPU0855 C OK Lokomotiva Pardubice 48:21 + 17:11
16. Cach Jan LPU0805 C OK Lokomotiva Pardubice 49:09 + 17:59
17. Müllerová Kateřina VAM0750 C OOB Vamberk 49:26 + 18:16
18. Čečka Matěj SHK0901 C OK Slavia Hradec Králové 49:50 + 18:40
19. Severa Matyáš C 50:03 + 18:53
20. Kay Leila LPU1155 C OK Lokomotiva Pardubice 50:51 + 19:41
21. Kunt Martin ZAM C OB T.J. Sokol Žamberk 54:58 + 23:48
22. Lipenský Kryštof PHK1500 C OK 99 Hradec Králové 56:10 + 25:00
23. Kraus Jan 89X1000 C RH Valdice 56:55 + 25:45
24. Zitková Markéta LPU1251 C OK Lokomotiva Pardubice 57:03 + 25:53
25. Lučan Ondřej LPU1101 C OK Lokomotiva Pardubice 57:41 + 26:31
26. Milánová Viktorka TBM C KOS TJ Tesla Brno 58:57 + 27:47
27. Jakl Ondřej KOR0702 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 60:14 + 29:04
28. Šrollová Tereza C 61:36 + 30:26
29. Hepnerová Tereza SHK1150 C OK Slavia Hradec Králové 61:55 + 30:45
30. Tomášová Magdaléna CHC0651 C K.O.B. Choceň 62:15 + 31:05
31. Toužil Lukáš SHK1000 C OK Slavia Hradec Králové 62:26 + 31:16
32. Horáková Eliška 44C0001 C Neregistrovaní 62:40 + 31:30
33. Horáková Anna LPU1288 C OK Lokomotiva Pardubice 64:08 + 32:58
34. Milánová Sárinka TBM C KOS TJ Tesla Brno 64:47 + 33:37
35. Marková Antonie KOR1351 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 66:06 + 34:56
36. Marek Svatopluk KOR0901 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 66:33 + 35:23
37. Nováková Eliška 5EX0001 C Perníkáři 67:26 + 36:16
38. Čížková Alena SHK0851 C OK Slavia Hradec Králové 70:16 + 39:06
39. Vejnar Adam 5EX1201 C Perníkáři 71:44 + 40:34
40. Šreibr Matěj 5EX1200 C Perníkáři 73:55 + 42:45
41. Gogová Anežka 3XX1250 C POT 78:08 + 46:58
42. Brychta František LPU0904 C OK Lokomotiva Pardubice 81:00 + 49:50
43. Korbelová Tereza CHC C K.O.B. Choceň 84:26 + 53:16
44. Strolený Jáchym LPU C OK Lokomotiva Pardubice 84:56 + 53:46
45. Juračková Magdalena LPU C OK Lokomotiva Pardubice 85:30 + 54:20
Daněk Tomáš C DISK
P
2.90 km, 25 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Radek TBM C KOS TJ Tesla Brno 20:16
2. Macl Jan LPU9102 C OK Lokomotiva Pardubice 21:39 + 1:23
3. Šabata Milan SRK6901 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 22:48 + 2:32
4. Janeček Tomáš C 23:30 + 3:14
5. Jaromír Rémiš SHK9998 C OK Slavia Hradec Králové 24:28 + 4:12
6. Kejvalová Kamila SJCXX01 C Sportcentrum Jičín 25:57 + 5:41
7. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 26:35 + 6:19
8. Rykala Daniel C 27:18 + 7:02
9. Brožek Jan C 29:29 + 9:13
10. Šabatová Jana SRK6853 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 29:34 + 9:18
11. Stavrinou Marios SRK7901 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 29:50 + 9:34
12. Vých Luboš KOR7300 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 30:43 + 10:27
13. Sedloňová Aneta SNA C TJ START Náchod 30:47 + 10:31
14. Sedláčková Petra KOR7451 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 30:48 + 10:32
15. Mikysková Ilona VAM7550 C OOB Vamberk 30:50 + 10:34
16. Pokorná Eva TCB5751 C SK Technik České Budějovice 31:00 + 10:44
17. Novotný Martin KOR7401 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 31:13 + 10:57
18. Fejfarová Petra C 31:19 + 11:03
19. Štichhauerová Kateřina LPU7468 C OK Lokomotiva Pardubice 32:25 + 12:09
20. Marek Robert KOR7700 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 33:05 + 12:49
21. Pompach Martin PHK7207 C OK 99 Hradec Králové 33:50 + 13:34
22. Krejčí Milan KOR7400 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 34:05 + 13:49
23. Procházková Romana LPU C OK Lokomotiva Pardubice 34:44 + 14:28
24. Hanl Vratislav SRK7402 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:46 + 14:30
25. Šafránek Daniel KOR9700 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 35:07 + 14:51
26. Skalka Michal LTU C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:09 + 14:53
27. Lounek Jaroslav KOR6901 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 35:22 + 15:06
28. Juračková Zuzana LPU8551 C OK Lokomotiva Pardubice 35:25 + 15:09
29. Cibulka Radek LPU7107 C OK Lokomotiva Pardubice 36:11 + 15:55
30. Hanuš Vladimír VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:13 + 17:57
31. Peremská Dana SRK6351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:32 + 18:16
32. Marhold Stanislav CHC66 C K.O.B. Choceň 39:14 + 18:58
33. Pitrmucová Šárka JIL7852 C OK Jilemnice 39:17 + 19:01
34. Andělová Ivana LTUXXXX C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:34 + 20:18
35. Plichta Petr 73CXX02 C xxx 41:16 + 21:00
36. Stulík Jiří SHK5701 C OK Slavia Hradec Králové 42:01 + 21:45
37. Severová Radka C 42:04 + 21:48
38. Sedloň Josef SNA C TJ START Náchod 43:09 + 22:53
39. Kunt Stanislav ZAM7401 C OB T.J. Sokol Žamberk 44:00 + 23:44
40. Baudyš Ondřej MFP7200 C VŠSK MFF UK Praha 48:10 + 27:54
41. Dachovský Radovan 49C6900 C NER 48:29 + 28:13
42. Pokorný Karel C 49:04 + 28:48
43. Nekvapil Ondřej LPU C OK Lokomotiva Pardubice 49:23 + 29:07
44. Lehárová Iva LPU2277 C OK Lokomotiva Pardubice 49:36 + 29:20
45. Daněk Petr C 50:14 + 29:58
46. Meduna Josef CTB C SK OB Chotěboř 50:22 + 30:06
47. Vaňurová Marcela HOR6850 C TJ Jiskra Hořice 50:52 + 30:36
48. Pfeiferová Erika STH7051 C SK Studenec 53:30 + 33:14
49. Junková Iva LTU7351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:58 + 40:42
50. Malá Marie LPU4753 C OK Lokomotiva Pardubice 61:22 + 41:06
51. Smrčková Olga LPU2255 C OK Lokomotiva Pardubice 62:21 + 42:05
52. Husáková Petra SLA7452 C SKOB Slaný 62:49 + 42:33
53. Baudyšová Anita MFP0152 C VŠSK MFF UK Praha 63:00 + 42:44
54. Breuer Adam SHK9999 C OK Slavia Hradec Králové 66:23 + 46:07
55. Šípková Petra LPU C OK Lokomotiva Pardubice 71:27 + 51:11
56. Procingerová Ilona VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:37 + 52:21
57. Martincová Jana 3PC0001 C počkejtenamě 76:35 + 56:19
58. Máslo Miroslav SHK4001 C OK Slavia Hradec Králové 104:10 + 83:54
Vaňura Tomáš HOR6800 C TJ Jiskra Hořice DISK
Kašpar Jiří KOR7100 C OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
T
6.50 km, 80 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Martina PHK8255 C OK 99 Hradec Králové 68:33
2. Jelínek Jaromír CTB7702 C SK OB Chotěboř 72:25 + 3:52
3. Jedličková Adéla SHK8253 C OK Slavia Hradec Králové 75:44 + 7:11
4. Fleischmann Aleš C 79:36 + 11:03
5. Škorpil Jaromír C 87:15 + 18:42
6. Příkazský Jakub PHK8000 C OK 99 Hradec Králové 101:34 + 33:01
7. Zelenková Lenka 3IX6150 C Zelenkovi 102:12 + 33:39
8. Balcar Vít CET8103 C TJ Loko Česká Třebová 109:25 + 40:52
9. Jireš František 3IX5900 C Zelenkovi 110:41 + 42:08
10. Balcarová Kateřina CET8252 C TJ Loko Česká Třebová 111:51 + 43:18
11. Dostálová Jana SNA C TJ START Náchod 113:26 + 44:53
12. John Václav C 124:23 + 55:50
13. Pokorný Jan SRK6401 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 174:54 + 106:21
Kraus Petr SJC7303 C Sportcentrum Jičín DISK
Goga Tomáš 3XX8400 C POT DISK