Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati, oblastní žebříček

Kategorie: H21

Datum:
21.05.2016
Místo konání:
Bruntál - severně od města
Pořadatel:
SBR - SKOB Bruntál
Mapa:
Terezka, 1 :10 000, E = 5m, stav duben 2016
Ředitel závodu:
Sklenář Josef - R3
Hlavní rozhodčí:
Řeháček Petr - R2
Stavitel tratí:
Toman Stanislav - R2, Kolář Rudolf - R3
H21
6.90 km, 100 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8929
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 39:31 9299
2. Bravený Vít ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno 39:34 + 0:03 9287
3. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 42:00 + 2:29 8738
4. Rajnošek Zdeněk KSU8506 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:09 + 2:38 8704
5. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 43:04 + 3:33 8497
6. Schuster Marek AOP9303 E Orientační Běh Opava 43:39 + 4:08 8366
7. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 44:34 + 5:03 8159
8. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 44:36 + 5:05 8151
9. Sklenář Martin AOP9501 R Orientační Běh Opava 44:45 + 5:14 8118
10. Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 45:12 + 5:41 8016
11. Vozda Vojtěch KSU9043 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:37 + 6:06 7922
12. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 46:10 + 6:39 7798
13. Matuš Vojtěch VRB9606 R Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 46:27 + 6:56 7734
14. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 46:31 + 7:00 7719
15. Strachota Petr TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:37 + 7:06 7696
16. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 47:29 + 7:58 7501
17. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl orientačního sportu 47:33 + 8:02 7486
18. Tihon Michal PHK7905 C OK 99 Hradec Králové 47:39 + 8:08 7463
19. Neumann Josef 33D8400 C USV TU Dresden 48:28 + 8:57
20. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 48:37 + 9:06 7245
20. Frainšic Michal BFM8303 C SKOB Frýdek - Místek 48:37 + 9:06 7245
22. Dlabaja Tomáš TUR8303 E OOB TJ Turnov 49:13 + 9:42 7110
23. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:38 + 10:07 7016
24. Stoklasa Bohumil PLU8417 C TJ SOKOL Plumlov 50:16 + 10:45 6873
25. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 50:48 + 11:17 6752
26. Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 50:58 + 11:27 6715
27. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 51:05 + 11:34 6688
28. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 53:58 + 14:27 6038
29. Kalous Antonín KON7708 C KOB Konice 54:28 + 14:57 5925
30. Pospíšil Petr SOP9301 C OOB TJ Slezan Opava 55:06 + 15:35 5782
31. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 58:38 + 19:07 4985
32. Sýkora Bohumil CHC8601 C K.O.B. Choceň 62:33 + 23:02 4101
33. Mastela Rafal 11P7300 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 63:19 + 23:48
34. Mutina Václav BFM9301 C SKOB Frýdek - Místek 64:02 + 24:31 3766
35. Mutina Jiří BFM9101 C SKOB Frýdek - Místek 64:44 + 25:13 3608
36. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 68:02 + 28:31 2863
37. Minarčík Tomáš KRN8102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 70:38 + 31:07 2277
38. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 73:01 + 33:30 1739
39. Erben Martin SOP9001 C OOB TJ Slezan Opava 91:08 + 51:37 0
40. Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 95:39 + 56:08 0