Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21C

Datum:
21.05.2016
Místo konání:
Brno - Mariánské údolí
Pořadatel:
PBM - TJ Spartak 1. brněnská
Mapa:
Říčky 2016
Ředitel závodu:
Robotka Libor
Hlavní rozhodčí:
Kheil Radim - R3
Stavitel tratí:
Kheil Radim - R3
Protokol:
Závod 5. JML proběhl za teplého jarního počasí v Brně Líšni při teplotě 22°C. Protest nebyl podán, jury ve složení Zdeněk Mazal, Pavel Ptáček a Ondřej Toman se nemusela scházet. Cílem prošlo 373 běžců a dalších pár v kategorii RZL. Hlavní rozhodčí schválil výsledky závodu v plném rozsahu.

H21C 8.70 km, 310 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7563

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Palát Petr ABM7415 KOB Moira Brno 64:40 7826
2. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 67:34 + 2:54 7499
3. Mokrý Ondřej ABM9410 KOB Moira Brno 68:45 + 4:05 7365
4. Šrom Jakub NNN9500 Neregistrovaní 71:13 + 6:33
5. Jirásek Michal SHK8901 OK Slavia Hradec Králové 75:04 + 10:24 6652
6. Kelbl Vladimír ZBM9711 SK Žabovřesky Brno 76:01 + 11:21 6545
7. Finstrle Luděk ZBM7902 SK Žabovřesky Brno 76:11 + 11:31 6526
8. Hrobař Štěpán ASU9106 Magnus Orienteering 78:03 + 13:23 6315
9. Šrubař Michal ASU8606 Magnus Orienteering 82:27 + 17:47 5818
10. Kříž Lukáš TTR8201 OOB Třebíč 89:21 + 24:41 5039
11. Šesták Jakub RBK9001 SK Radioklub Blansko 90:01 + 25:21 4964
12. Bouzek Petr SVS7901 Orientklub Vsetín 100:23 + 35:43 3794
13. Čížek Petr ADA7101 OOB Spartak Adamov 102:30 + 37:50 3555
14. Procházka Jiří ADA7512 OOB Spartak Adamov 102:45 + 38:05 3527
15. Důrek Milan NNN9102 Neregistrovaní 105:50 + 41:10
16. Liščinský Tomáš ZBM8411 SK Žabovřesky Brno 112:45 + 48:05 2398
17. Sýkora Lukáš NNN0016 Neregistrovaní 113:47 + 49:07
18. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 117:45 + 53:05 1833
19. Burdilák Radek MBM8533 O-mikron 119:24 + 54:44 1647
20. Kněžínek Karel 65C8401 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 119:48 + 55:08
Fučík Karel VBM7246 VSK Mendelu Brno DISK 0
Schmid Vladimír ADA8701 OOB Spartak Adamov DISK 0
Hamák Aleš NNN1111 Neregistrovaní DISK