Výsledky závodu: Veřejný závod (SAXBO)

Datum:
22.05.2016
Místo konání:
Oybin
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Louisenhöhe, 1:10 000 pro DH10 – DH21L a DH21K, 1:7 500 pro ostatní kategorie, E = 5m, stav leden 2015. Mapový klíč ISOM 2000.
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Wagner Thomas
Stavitel tratí:
Kudrass Peter, Kerger Rolf
Protokol:
Závod proběhl za slunného počasí. Závodu se zúčastnilo 732 závodníků. Hlavní rozhodčí schválil závod v plném rozsahu. Nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21AL     D21AK     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21AL     H21AK     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T    
D10
2.00 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holfeld Anna DE029790 USV TU Dresden 29:36
2. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 30:34 + 0:58
3. Houžvičková Daniela TUR0751 OOB TJ Turnov 32:28 + 2:52
4. Lamačová Kateřina TUR0660 OOB TJ Turnov 34:14 + 4:38
5. Herrmann Chalotte OL-Team Wehrsdorf 37:33 + 7:57
6. Žemlová Barbora KAM0751 OK Kamenice 41:42 + 12:06
7. Sklenářová Zuzana TUR0658 OOB TJ Turnov 45:41 + 16:05
8. Zawada Marcelina STB0752 TJ Stadion Nový Bor 48:47 + 19:11
9. Kowalczyk Honorata STB0651 TJ Stadion Nový Bor 54:47 + 25:11
Golinowska Aleksandra HKS Azymut Mochy DISK
Müllerová Hana HCE0650 TJ Hostivice DISK
D10L
2.80 km, 95 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klustová Tereza CHA0751 OK Chrastava 23:27
2. Ekertová Jana VLI0750 Slavia Liberec orienteering 25:45 + 2:18
3. Hejnová Barbora VSP0851 USK Praha 29:27 + 6:00
4. Štveráková Zuzana CHA0750 OK Chrastava 32:34 + 9:07
5. Heřmánková Bára TUR0850 OOB TJ Turnov 34:57 + 11:30
6. Houžvičková Kateřina TUR0952 OOB TJ Turnov 36:44 + 13:17
7. Zakouřilová Klára VSP0850 USK Praha 39:16 + 15:49
8. Murswieková Kateřina BOR0753 OK Jiskra Nový Bor 45:10 + 21:43
9. Synková Elena DOK0850 OK Doksy 51:07 + 27:40
Kärger Mathilde DE036810 OK Leipzig DISK
Nemšovská Magdalena VSP0853 USK Praha DISK
D12
2.30 km, 90 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyášová Kristýna CHA0555 OK Chrastava 22:02
2. Rimpel Gesine DE024625 USV TU Dresden 22:59 + 0:57
3. Mellanová Judita TUV0559 SOK TJ Turnov 23:48 + 1:46
4. Hájková Tereza TUV0558 SOK TJ Turnov 25:08 + 3:06
5. Andrlová Lea VLI0453 Slavia Liberec orienteering 27:33 + 5:31
6. Tomanicová Sofie CHA0450 OK Chrastava 28:07 + 6:05
7. Funk Julika DE036787 OK Leipzig 29:06 + 7:04
8. Beranová Hana VSP0455 USK Praha 29:11 + 7:09
9. Pecková Tereza EKP0551 VŠTJ Ekonom Praha 30:29 + 8:27
10. Kärger Eline DE036802 OK Leipzig 30:38 + 8:36
11. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 31:35 + 9:33
12. Neumann Johanna DE030143 SV Lengefeld 32:41 + 10:39
13. Zawada Karolina STB0552 TJ Stadion Nový Bor 33:33 + 11:31
14. Nosková Barbora VSP0457 USK Praha 34:39 + 12:37
15. Sochová Anna BOR0550 OK Jiskra Nový Bor 34:47 + 12:45
16. Breckle Anja TuS Karlsruhe-Rüppurr 35:35 + 13:33
17. Podrábská Alžběta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 36:19 + 14:17
18. Hudská Štěpánka TUR0450 OOB TJ Turnov 38:02 + 16:00
19. Klein Franka DE029419 USV TU Dresden 39:36 + 17:34
20. Sýbová Marika BOR0553 OK Jiskra Nový Bor 40:52 + 18:50
21. Kowalczyk Wiktoria STB0450 TJ Stadion Nový Bor 41:29 + 19:27
22. Rupsch Finnja DE036878 USG Chemnitz 41:33 + 19:31
23. Skácelová Adéla VLI0454 Slavia Liberec orienteering 42:42 + 20:40
24. Štveráková Eliška CHA0553 OK Chrastava 44:45 + 22:43
25. Čabanová Tereza FYD0450 Jizerský klub OB Frýdlant 56:42 + 34:40
26. Kubcová Anna DOB0550 KOB Dobruška 57:52 + 35:50
27. Karpíšková Kateřina LTP0450 OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:20 + 36:18
28. Skácelová Kateřina VLI0550 Slavia Liberec orienteering 66:14 + 44:12
29. Neradová Natálie BOR0452 OK Jiskra Nový Bor 72:33 + 50:31
Synková Barbora DOK0450 OK Doksy DISK
D14
2.90 km, 140 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semíková Lucie KAM0250 OK Kamenice 27:38
2. Chrástová Tereza STH0251 SK Studenec 29:28 + 1:50
3. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 29:34 + 1:56
4. Pekařová Jana TUR0252 OOB TJ Turnov 30:16 + 2:38
5. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 31:42 + 4:04
6. Růžičková Vendula CHA0252 OK Chrastava 31:56 + 4:18
7. Steinert Luise DE023114 SV Lengefeld 33:16 + 5:38
8. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia VŠ Plzeň 33:37 + 5:59
9. Šritrová Lenka TUV0252 SOK TJ Turnov 35:30 + 7:52
10. Nosková Klára VSP0255 USK Praha 38:21 + 10:43
11. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 38:56 + 11:18
12. Podrábská Marie VLI0251 Slavia Liberec orienteering 39:24 + 11:46
13. Linková Lucie TUR0251 OOB TJ Turnov 39:49 + 12:11
14. Bednaříková Emma VLI0359 Slavia Liberec orienteering 41:21 + 13:43
15. Jeřábková Andrea CHA0253 OK Chrastava 42:36 + 14:58
16. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 42:53 + 15:15
17. Neumann Lena DE021415 SV Lengefeld 42:55 + 15:17
18. Lišková Adélka CHA0254 OK Chrastava 42:58 + 15:20
19. Hrnčířová Ivana STH0351 SK Studenec 43:39 + 16:01
20. Sickert Swenja DE022645 SSV Planeta Radebeul 48:52 + 21:14
21. Piecek Emilia STB0351 TJ Stadion Nový Bor 54:25 + 26:47
22. Žejdlíková Eliška LTP0350 OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:39 + 29:01
23. Divišková Rebeka CHA0352 OK Chrastava 64:08 + 36:30
24. Pokorná Linda PGP0350 SK Praga 77:57 + 50:19
Müller Josephine USV TU Dresden DISK
D16
3.40 km, 140 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:40
2. Dolejší Kateřina STB0199 TJ Stadion Nový Bor 38:34 + 0:54
3. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 39:46 + 2:06
4. Jeřábková Nina BOR0151 OK Jiskra Nový Bor 41:06 + 3:26
5. Matějková Zuzana LTP0153 OOB TJ Lokomotiva Teplice 41:19 + 3:39
6. Hájková Anna TUR0051 OOB TJ Turnov 44:57 + 7:17
7. Hrnčířová Magda STH0051 SK Studenec 46:12 + 8:32
8. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:53 + 9:13
9. Leonhardt Charlotte DE017240 SV IHW Alex 78 Berlin 47:26 + 9:46
10. Kosíková Eliška VSP0051 USK Praha 47:41 + 10:01
11. Świca Katarzyna STB0099 TJ Stadion Nový Bor 52:08 + 14:28
12. Valterová Adéla KBP0150 KBP Praha 75:38 + 37:58
13. Schoffer Lea DE025946 USV TU Dresden 78:56 + 41:16
14. Wartewig Anna DE040340 SG LVB Leipzig 86:31 + 48:51
Ahlers Dorothee OLV Potsdam 92:40 + 55:00
D18
4.00 km, 160 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klüser Ellen DE015393 USV TU Dresden 41:58
2. Staňová Karolína BOR9853 OK Jiskra Nový Bor 44:25 + 2:27
3. Janoušková Lucie BOR9954 OK Jiskra Nový Bor 44:52 + 2:54
4. Jakob Isabel DE020904 SV Robotron Dresden 48:32 + 6:34
5. Nováková Lucie BOR9854 OK Jiskra Nový Bor 50:45 + 8:47
6. Žejdlíková Karolína LTP9950 OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:41 + 10:43
7. Fürstová Anna LLI9854 TJ Loko Liberec 55:24 + 13:26
8. Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice 62:45 + 20:47
9. Höhne Lena DE020285 SG LVB Leipzig 63:04 + 21:06
10. Klikarová Zuzana DKP9952 Oddíl OB Kotlářka 72:06 + 30:08
11. Kyselová Nela ROU9951 SKOB Roudnice nad Labem 77:40 + 35:42
12. Jeřábková Ema BOR9957 OK Jiskra Nový Bor 78:25 + 36:27
13. Klikarová Ivana DKP9953 Oddíl OB Kotlářka 84:21 + 42:23
14. Kocková Natalie BOR9960 OK Jiskra Nový Bor 94:10 + 52:12
15. Lišková Hana KPY9951 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 110:53 + 68:55
D20
4.00 km, 160 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Schoffer Pia DE030276 USV TU Dresden 63:17
2. Kohlová Monika TUR9756 OOB TJ Turnov 65:59 + 2:42 0
D21AL
4.90 km, 255 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7637
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházková Marie KAM9554 OK Kamenice 50:34 7862
2. Krafková Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 52:15 + 1:41 7615
3. Soukupová Lucie SJC8951 Sportcentrum Jičín 53:29 + 2:55 7435
4. Gorczyca Maria 55P9700 Grunwald Poznań 54:28 + 3:54
5. Kundisch Sieglinde DE016664 USV TU Dresden 55:56 + 5:22
6. Szeliga Malgorzata STB9399 TJ Stadion Nový Bor 56:41 + 6:07 6966
7. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 59:53 + 9:19 6496
8. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 59:54 + 9:20 6494
9. Straube Hanka DE023396 SV Lengefeld 60:01 + 9:27
10. Jirásková Kateřina PGP8852 SK Praga 60:14 + 9:40 6445
11. Eckardt Cornelia DE012670 USV TU Dresden 61:29 + 10:55
12. Matyba Anna 55P9650 Grunwald Poznań 61:52 + 11:18
13. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 62:35 + 12:01 6101
14. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 66:03 + 15:29 5592
15. Zamazalová Kateřina TAP9053 KOB TRETRA Praha 66:19 + 15:45 5553
16. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 68:30 + 17:56 5233
17. Kopcová Michaela KRN8456 KOS TJ Lokomotiva Krnov 68:47 + 18:13 5192
18. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 69:27 + 18:53 5094
19. Nieke Corinna DE029493 USV TU Dresden 69:58 + 19:24
20. von Jagow Leonie DE027827 USV TU Dresden 70:26 + 19:52
21. Kožinová Anna PGP9350 SK Praga 70:32 + 19:58 4935
22. Havlínová Zuzana SCP8150 OK Sparta Praha 70:53 + 20:19 4884
23. Kraemer Jitka Post SV Dresden 72:21 + 21:47
24. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 73:48 + 23:14 4456
25. Grolichová Lucie ZBP7850 OOB SK Zbraslav 92:05 + 41:31 1776
26. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 96:05 + 45:31 1190
27. Smutná Pavla VAM8651 OOB Vamberk 101:18 + 50:44 425
Kapischke Solveig DE014725 OK Mark Brandenburg DISK
Ježková Dominika PGP9053 SK Praga DISK 0
Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 50:57 + 0:23 0
D21AK
3.80 km, 210 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3188
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Novotná Barbora TJN8951 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:37 3445
2. Jaunsproge Mara DE014353 USV TU Dresden 47:45 + 1:08
3. Tichovská Hana PGP8251 SK Praga 50:55 + 4:18 3174
4. Kääriäinen Sophie DE014577 USV TU Dresden 54:26 + 7:49
5. Žitná Jana SMB9251 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 54:34 + 7:57 2945
6. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 56:41 + 10:04 2812
7. Brozová Zuzana CHA8950 OK Chrastava 57:25 + 10:48 2766
8. Štemberová Natálie TJN9851 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 59:51 + 13:14 2613
9. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 59:57 + 13:20 2606
10. Zakouřilová Kamila TUV8557 SOK TJ Turnov 62:07 + 15:30 2470
11. Nedvídková Iva RUM8551 ZOOB Rumburk 65:00 + 18:23 2289
12. Merzdorf Karina OK Leipzig 67:17 + 20:40
13. Tröße Andrea SV TU Ilmenau 68:48 + 22:11
14. Kalinová Lucie RUM8750 ZOOB Rumburk 70:19 + 23:42 1955
15. Bednaříková Daniela VLI7759 Slavia Liberec orienteering 76:00 + 29:23 1597
16. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 76:14 + 29:37 1582
17. Brzáková Kristýna VLI8650 Slavia Liberec orienteering 93:11 + 46:34 517
18. Vaňková Saša LDC8550 KOB Děčín 126:25 + 79:48 0
Würzová Anna FYD9451 Jizerský klub OB Frýdlant DISK 0
D35
4.50 km, 240 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 49:30
2. Heřmánková Pavla TUR7777 OOB TJ Turnov 51:34 + 2:04
3. Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga 55:15 + 5:45
4. Matějů Kateřina VLI8054 Slavia Liberec orienteering 58:49 + 9:19
5. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 60:17 + 10:47
6. Žemlová Eva KAM7550 OK Kamenice 62:09 + 12:39
7. Wetzel Annegret DE028362 SV Robotron Dresden 67:03 + 17:33
8. Kuchařová Ada TBM5855 KOS TJ Tesla Brno 68:33 + 19:03
9. Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 69:44 + 20:14
10. Smolková Alena PGP6450 SK Praga 74:26 + 24:56
11. Charlet Katrin DE014080 Kaulsdorfer OLV 78:57 + 29:27
12. Melišíková Radka TAP7152 KOB TRETRA Praha 80:14 + 30:44
13. Herrmann Cathleen OL-Team Wehrsdorf 82:13 + 32:43
Golinowska Elżbieta HKS Azymut Mochy DISK
Neradová Zuzana BOR7950 OK Jiskra Nový Bor DISK
Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 52:31 + 3:01
D40
3.70 km, 225 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macháčková Michaela FYD7299 Jizerský klub OB Frýdlant 45:04
2. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 46:31 + 1:27
3. Smutná Jana VAM6251 OOB Vamberk 51:15 + 6:11
4. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 52:28 + 7:24
5. Zakouřilová Helena VSP7453 USK Praha 52:41 + 7:37
6. Weinert Ruta DE028114 Post SV Dresden 54:49 + 9:45
7. Dolejší Lenka STB7499 TJ Stadion Nový Bor 57:41 + 12:37
8. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 58:56 + 13:52
9. Skácelová Marie VLI7552 Slavia Liberec orienteering 59:30 + 14:26
10. Semíková Iva KAM6850 OK Kamenice 59:34 + 14:30
11. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 60:22 + 15:18
12. Hájková Magdalena TUV7351 SOK TJ Turnov 63:38 + 18:34
13. Houžvičková Karolína TUR7254 OOB TJ Turnov 63:40 + 18:36
14. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 65:36 + 20:32
15. Kaminskaite Edita DE014676 SG LVB Leipzig 65:55 + 20:51
16. Kubcová Lenka DOB7451 KOB Dobruška 67:31 + 22:27
17. Žuková Marcela VLI7351 Slavia Liberec orienteering 68:54 + 23:50
18. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 74:18 + 29:14
19. Lischewski Sandra DE017448 BSV Halle-Ammendorf 75:02 + 29:58
20. Azebová Martina PHK6757 OK 99 Hradec Králové 75:22 + 30:18
21. Janoušková Iveta BOR7457 OK Jiskra Nový Bor 76:15 + 31:11
22. Novotná Jana VLI7350 Slavia Liberec orienteering 76:28 + 31:24
23. Kärger Brit DE014741 OK Leipzig 78:14 + 33:10
24. Tužilová Štěpánka LPU7052 OK Lokomotiva Pardubice 78:51 + 33:47
25. Matyášová Jana CHA7652 OK Chrastava 81:18 + 36:14
26. Mellanová Veronika TUV7251 SOK TJ Turnov 82:05 + 37:01
27. Nosková Pavla VSP7261 USK Praha 86:43 + 41:39
28. Maňáková Silvie PHK7151 OK 99 Hradec Králové 87:08 + 42:04
29. Synková Šárka DOK7650 OK Doksy 95:40 + 50:36
30. Klein Dana DE033866 USV TU Dresden 100:52 + 55:48
Houžvičková Karolína TUR7254 OOB TJ Turnov DNS
D45
3.70 km, 225 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 46:08
2. Würzová Kateřina FYD6952 Jizerský klub OB Frýdlant 46:16 + 0:08
3. Funk Ira DE012844 OK Leipzig 47:49 + 1:41
4. Kubald Katrin DE016424 Kaulsdorfer OLV 48:25 + 2:17
5. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 49:35 + 3:27
6. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:02 + 3:54
7. Leonhardt Annette DE017232 Treptower SV 1949 50:24 + 4:16
8. Zelenin Jekaterina DE028974 USG Chemnitz 52:01 + 5:53
9. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 52:28 + 6:20
10. Procházková Alexandra VLI7051 Slavia Liberec orienteering 52:53 + 6:45
11. Patzeltová Beatrice LDC6850 KOB Děčín 56:45 + 10:37
12. Holfeld Christina DE020334 USV TU Dresden 59:08 + 13:00
13. Čechlovská Jana CHA6250 OK Chrastava 62:08 + 16:00
14. Šmausová Gabriela TJN6951 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 62:18 + 16:10
15. Rupsch Eileen DE025037 USG Chemnitz 62:50 + 16:42
16. Fürstová Katka LLI6950 TJ Loko Liberec 63:15 + 17:07
17. Thomas Sylvia DE033915 OL-Team Wehrsdorf 64:13 + 18:05
18. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 66:34 + 20:26
19. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 67:55 + 21:47
20. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 70:16 + 24:08
21. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 70:27 + 24:19
22. Pein Ute DE021910 SG LVB Leipzig 71:49 + 25:41
23. Matějková Martina LTP6850 OOB TJ Lokomotiva Teplice 73:26 + 27:18
24. Kyselová Jana ROU7050 SKOB Roudnice nad Labem 74:00 + 27:52
25. Käding Kirsten DE014626 Kaulsdorfer OLV 77:05 + 30:57
26. Ždimerová Monika LME6950 SK Los Mělník 79:22 + 33:14
27. Müller-Wenzke Astrid USV TU Dresden 81:45 + 35:37
28. Woy Anja DE028825 USV TU Dresden 98:42 + 52:34
29. Breckle Anke TuS Karlsruhe-Rüppurr 105:45 + 59:37
30. Templiner Anke DE033262 Berliner TSC 107:19 + 61:11
31. Kaminski Katja DE035622 Charlottenburger TSV 126:46 + 80:38
D50
3.40 km, 200 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kraemer Karin DE016028 Post SV Dresden 38:48
2. Müller Anke DE026902 Post SV Dresden 46:40 + 7:52
3. Klapalová Jana VAM6451 OOB Vamberk 48:05 + 9:17
4. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 48:47 + 9:59
5. Juckelandt Sabine DE030002 USV TU Dresden 50:33 + 11:45
6. Cruse Katrin DE014270 SV Robotron Dresden 56:45 + 17:57
7. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 57:11 + 18:23
8. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 59:14 + 20:26
9. Leideck Heike DE017141 USV TU Dresden 59:59 + 21:11
10. Tichá Jana SJH6451 SJH Jindřichův Hradec 60:17 + 21:29
11. Červinková Jitka OKP6451 SK OK 24 Praha 61:05 + 22:17
12. Košková Vlasta LLI6351 TJ Loko Liberec 61:31 + 22:43
13. Veverková Yveta VAM6452 OOB Vamberk 63:23 + 24:35
14. Schierz Petra DE025350 OL Görlitz 64:57 + 26:09
15. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 67:21 + 28:33
16. Kusber Anke DE016747 OK Mark Brandenburg 72:04 + 33:16
17. Jermanová Eva TJN6150 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 73:10 + 34:22
18. Nováková Irena OKP6651 SK OK 24 Praha 74:32 + 35:44
19. Svobodová Lenka ROU6650 SKOB Roudnice nad Labem 80:25 + 41:37
20. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 81:44 + 42:56
21. Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga 82:25 + 43:37
22. Kosíková Helena VSP6550 USK Praha 98:42 + 59:54
23. Krákorová Iva CZ - Neregistrovaní 100:27 + 61:39
D55
3.40 km, 200 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina DE016606 SSV Planeta Radebeul 50:45
2. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 58:20 + 7:35
3. Buhler Birgit DE013800 USV TU Dresden 66:25 + 15:40
4. Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 73:13 + 22:28
D60
2.70 km, 155 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tröße Renate SV TU Ilmenau 52:24
2. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 57:04 + 4:40
3. Janus Andrea DE021027 SSV Planeta Radebeul 61:13 + 8:49
4. Malá Jitka KAS5451 KOB Kamenický Šenov 67:05 + 14:41
5. Matoušková Marie LJN5550 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 75:23 + 22:59
6. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 81:26 + 29:02
7. Wenzel Sigrid DE029998 SSV Planeta Radebeul 87:23 + 34:59
D65
2.70 km, 155 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 50:34
2. Lemnitzer Erika DE017216 Kaulsdorfer OLV 53:19 + 2:45
3. Fillinger Rosemarie DE013173 SV IHW Alex 78 Berlin 56:27 + 5:53
4. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 59:47 + 9:13
5. Thiel Susi DE026960 SV IHW Alex 78 Berlin 63:30 + 12:56
6. Busch Bärbel DE013917 Post SV Dresden 73:09 + 22:35
7. Pospíšilová Jana LDC4451 KOB Děčín 76:18 + 25:44
8. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 100:11 + 49:37
Kašková Eva CHA4650 OK Chrastava DISK
H10
2.00 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klust Jan CHA0702 OK Chrastava 18:24
2. Březina Karel CHA0605 OK Chrastava 23:30 + 5:06
3. Paul Frederik OL-Team Wehrsdorf 28:10 + 9:46
4. Dolejší Jan STB0601 TJ Stadion Nový Bor 28:37 + 10:13
5. Weinert Tim DE029625 Post SV Dresden 29:14 + 10:50
6. Mertlík Vojtěch TUR0704 OOB TJ Turnov 31:53 + 13:29
7. Funk Timon DE036795 OK Leipzig 32:04 + 13:40
8. Vřešťál Antonín TUR0604 OOB TJ Turnov 33:26 + 15:02
9. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:33 + 16:09
10. Hay Jack OC München 36:56 + 18:32
11. Breckle Kai TuS Karlsruhe-Rüppurr 52:14 + 33:50
Podrábský Ctibor VLI0700 Slavia Liberec orienteering DISK
H10L
2.80 km, 95 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lajtkep Jakub STB0600 TJ Stadion Nový Bor 25:09
2. Novotný Dalibor VLI0808 Slavia Liberec orienteering 27:04 + 1:55
3. Trávníček Lukáš VLI0704 Slavia Liberec orienteering 27:31 + 2:22
4. Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orienteering 27:36 + 2:27
5. Wetzel Niklas DE031076 SV Robotron Dresden 33:29 + 8:20
6. Jakeš Filip VLI0605 Slavia Liberec orienteering 34:54 + 9:45
7. Kučera Radek CHA0700 OK Chrastava 37:04 + 11:55
8. Sychra Marek CHA0604 OK Chrastava 37:46 + 12:37
9. Vřešťál František TUR0906 OOB TJ Turnov 42:24 + 17:15
10. Skácel Jan VLI0901 Slavia Liberec orienteering 47:41 + 22:32
11. Neumann Rasmus SV Lengefeld 61:50 + 36:41
H12
2.30 km, 90 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průša Dominik VSP0406 USK Praha 18:31
2. Janoušek Slávek BOR0400 OK Jiskra Nový Bor 20:14 + 1:43
3. Paul Leopold OL-Team Wehrsdorf 21:48 + 3:17
4. Lange Jonas DE032256 SV IHW Alex 78 Berlin 22:13 + 3:42
5. Melišík Jan TAP0502 KOB TRETRA Praha 22:16 + 3:45
6. Zakouřil Matyáš VSP0400 USK Praha 22:27 + 3:56
7. Bednařík Vilém VLI0509 Slavia Liberec orienteering 22:48 + 4:17
8. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 23:20 + 4:49
9. Kučera Filip CHA0501 OK Chrastava 23:22 + 4:51
10. Heřmánek Petr TUR0500 OOB TJ Turnov 26:06 + 7:35
11. Lucke Moritz DE026118 Post SV Dresden 26:12 + 7:41
12. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 26:19 + 7:48
13. Matussek Valentin OL-Team Wehrsdorf 26:34 + 8:03
14. Valter Ondřej KBP0400 KBP Praha 27:07 + 8:36
15. Nosek Daniel VSP0409 USK Praha 27:21 + 8:50
16. Fritzsche Jimmy DE031092 SV Lengefeld 27:54 + 9:23
17. Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha 28:00 + 9:29
18. Weinert Florian DE028099 Post SV Dresden 28:31 + 10:00
19. Hejna Viktor VSP0408 USK Praha 30:11 + 11:40
20. Herrmann Josef OL-Team Wehrsdorf 31:17 + 12:46
21. Hruška Jakub TJN0403 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:36 + 16:05
22. Janas Adam PGP0404 SK Praga 36:49 + 18:18
23. Hejna Igor VSP0407 USK Praha 37:27 + 18:56
24. Houžvička David TUR0501 OOB TJ Turnov 42:48 + 24:17
25. Hähnel Per OL-Team Wehrsdorf 44:29 + 25:58
Houžvička David TUR7254 OOB TJ Turnov DNS
H14
3.40 km, 140 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Melišík Martin TAP0200 KOB TRETRA Praha 31:42
2. Hájek Kryštof TUV0203 SOK TJ Turnov 34:25 + 2:43
3. Štefan Vít STH0202 SK Studenec 38:52 + 7:10
4. Janas Petr PGP0200 SK Praga 39:40 + 7:58
5. Socha Ondřej BOR0302 OK Jiskra Nový Bor 41:11 + 9:29
6. Bradáč David LLI0203 TJ Loko Liberec 42:11 + 10:29
7. Synek Petr DOK0200 OK Doksy 44:24 + 12:42
8. Ekert Tomáš VLI0302 Slavia Liberec orienteering 45:59 + 14:17
9. Borrmann Malte DE011432 OL Görlitz 48:34 + 16:52
10. Matyáš Vojtěch CHA0202 OK Chrastava 48:41 + 16:59
11. Staňa Ondřej BOR0301 OK Jiskra Nový Bor 51:13 + 19:31
12. Link Lukáš STH0205 SK Studenec 52:59 + 21:17
13. Trnka Martin jun VSP0300 USK Praha 58:50 + 27:08
14. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:04 + 30:22
15. Hejna Hynek LLI0300 TJ Loko Liberec 64:57 + 33:15
16. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 67:28 + 35:46
17. Mertlík Jakub TUR0307 OOB TJ Turnov 68:03 + 36:21
18. Neuwinger Lukas OL Görlitz 72:45 + 41:03
19. Hrdlička Jan SLA0200 SKOB Slaný 78:19 + 46:37
20. Neidhard Nikolaus SV Robotron Dresden 91:00 + 59:18
21. Žukov Jakub TJN0305 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 93:28 + 61:46
22. Brand Adam CHA0200 OK Chrastava 93:39 + 61:57
23. Novotný Jaromír VLI0300 Slavia Liberec orienteering 105:21 + 73:39
24. Schmidt Phillipp OL-Team Wehrsdorf 108:09 + 76:27
Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec DISK
Neuwinger Markus OL Görlitz DISK
H16
4.00 km, 160 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Höck Kilian DE020095 SV Robotron Dresden 38:14
2. Sperling Fridolin DE022968 USV TU Dresden 42:49 + 4:35
3. Gehser Tobias OL-Team Wehrsdorf 42:51 + 4:37
4. Kapischke Arne DE033527 OK Mark Brandenburg 43:43 + 5:29
5. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:01 + 7:47
6. Šmol David DOK0100 OK Doksy 46:18 + 8:04
7. Bradáč Jakub LLI0002 TJ Loko Liberec 46:22 + 8:08
8. Jaenicke Anton DE020839 OK Mark Brandenburg 47:30 + 9:16
9. Bauer Leon DE010533 OK Mark Brandenburg 49:12 + 10:58
10. Melichar Petr LLI0001 TJ Loko Liberec 49:16 + 11:02
11. Focker Leon DE013420 SSV Planeta Radebeul 50:45 + 12:31
12. Bek Jiří CHA0103 OK Chrastava 52:04 + 13:50
13. Vogt Moritz DE027702 OL Görlitz 54:33 + 16:19
14. Sloma Grzegorz STB0103 TJ Stadion Nový Bor 66:58 + 28:44
15. Klein Marek DE029401 USV TU Dresden 67:45 + 29:31
16. Vávra Pavel BOR0101 OK Jiskra Nový Bor 69:02 + 30:48
17. Pecháček Vít RIC0101 OB Říčany 91:31 + 53:17
Matussek Jakob OL-Team Wehrsdorf DISK
Gapiński Mikolaj STB0102 TJ Stadion Nový Bor DISK
H18
4.90 km, 255 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kapischke Henning DE014717 OK Mark Brandenburg 44:30
2. Holfeld Wilhelm DE020342 USV TU Dresden 47:32 + 3:02
3. Bräuer Dennis DE011531 SV Lengefeld 50:55 + 6:25
4. Klein Cedrik DE015286 USV TU Dresden 53:05 + 8:35
5. Schwarck Phiilipp OLG Regensburg 57:15 + 12:45
6. Košek Jan LLI9801 TJ Loko Liberec 62:33 + 18:03
7. Ždimera Jan PGP9903 SK Praga 71:38 + 27:08
Friedländer Emil DE017802 SV Robotron Dresden DISK
Ridzoň Daniel DKP9907 Oddíl OB Kotlářka DISK
H20
4.90 km, 255 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Lehner Korbinian OLG Regensburg 42:30
2. Graumann Leo DE018595 ESV Lok Berlin-Schöneweide 52:26 + 9:56
H21AL
7.40 km, 440 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9135
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 55:21 9485
2. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 58:24 + 3:03 9001
3. Hradec Pavel TUR8801 OOB TJ Turnov 58:55 + 3:34 8919
4. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 61:03 + 5:42 8580
5. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 61:16 + 5:55 8546
6. Kettner Vojtěch KAM9601 OK Kamenice 62:35 + 7:14 8337
7. Kozák Petr KAM6501 OK Kamenice 62:41 + 7:20 8321
8. Beneš Jan SJC8703 Sportcentrum Jičín 62:49 + 7:28 8300
9. Koštejn Vít DOK9800 OK Doksy 64:37 + 9:16 8014
10. Hausenblas Šimon KAM9803 OK Kamenice 65:38 + 10:17 7853
11. Dittmann Robert DE012092 SSV Planeta Radebeul 68:14 + 12:53
12. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 68:26 + 13:05 7409
13. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 69:20 + 13:59 7266
14. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 69:34 + 14:13 7229
15. Falta Ondřej DKP8502 Oddíl OB Kotlářka 69:36 + 14:15 7223
16. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 70:27 + 15:06 7088
17. Grätsch Markus TUR9603 OOB TJ Turnov 70:40 + 15:19
18. Mager Holger DE032016 Post SV Dresden 70:44 + 15:23
19. Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering 71:00 + 15:39 7001
20. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 71:10 + 15:49 6975
21. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 71:19 + 15:58 6951
22. Zakouřil Tomáš TUV7500 SOK TJ Turnov 71:34 + 16:13 6911
23. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 71:41 + 16:20 6893
24. Kopec Tomáš KRN8203 KOS TJ Lokomotiva Krnov 72:19 + 16:58 6792
25. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 72:43 + 17:22 6729
26. Kääriäinen Tomi DE014585 USV TU Dresden 73:11 + 17:50
27. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB TRETRA Praha 74:49 + 19:28 6395
28. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 75:55 + 20:34 6221
29. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 76:19 + 20:58 6157
30. Moravec Jakub KAM9702 OK Kamenice 76:30 + 21:09 6128
31. Kraemer Andrei DE015997 Post SV Dresden 78:51 + 23:30
32. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 79:17 + 23:56 5686
33. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 79:38 + 24:17 5631
34. Štryncl Pavel 92X7700 Jizerky 80:43 + 25:22
35. Müller Kurt DE021134 Post SV Dresden 82:21 + 27:00
36. Pachnik Wojciech STB9101 TJ Stadion Nový Bor 82:55 + 27:34 5110
37. Janas Petr PGP7106 SK Praga 83:51 + 28:30 4962
38. Veverka Tomáš VAM8401 OOB Vamberk 90:05 + 34:44 3972
39. Semík Luboš KAM6201 OK Kamenice 90:41 + 35:20 3877
40. Janeček Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 92:12 + 36:51 3636
41. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 92:21 + 37:00 3613
42. Richter Justus DE024427 USG Chemnitz 92:41 + 37:20
43. Knitsch Sebastian DE033072 USV TU Dresden 96:08 + 40:47
44. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 96:45 + 41:24 2914
45. Dvořák Miroslav ZBP7601 OOB SK Zbraslav 97:40 + 42:19 2769
46. Nývlt Petr DKP8004 Oddíl OB Kotlářka 98:28 + 43:07 2642
47. Svoboda Jakub ROU9301 SKOB Roudnice nad Labem 101:36 + 46:15 2144
48. Schroth Peter DE029378 Post SV Dresden 102:56 + 47:35
49. Lenk Andreas DE017224 USV TU Dresden 103:21 + 48:00
50. Buzek Martin PGP8401 SK Praga 107:32 + 52:11 1203
51. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 108:45 + 53:24 1010
52. Wuttig Thomas DE028875 USV TU Dresden 108:49 + 53:28
53. Mickel Michael DE037123 SG LVB Leipzig 114:51 + 59:30
54. Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 119:58 + 64:37 0
55. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 124:19 + 68:58 0
Kořínek Tomáš BOR9007 OK Jiskra Nový Bor DISK 0
Khel Richard SCP7500 OK Sparta Praha DISK 0
H21AK
4.90 km, 280 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4743
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mazy Francois-Rémi FRA - ohne Verein 53:40
2. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 54:00 + 0:20 4810
3. Synek Antonín DOK0001 OK Doksy 54:23 + 0:43 4777
4. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 55:58 + 2:18 4640
5. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 57:34 + 3:54 4502
6. Kunc Radovan TJN5549 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:09 + 4:29 4451
7. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 61:16 + 7:36 4181
8. Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 64:15 + 10:35 3923
9. Schejbal Martin NNNxxx3 Neregistrovaní 65:15 + 11:35
10. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 67:30 + 13:50 3642
11. Horáček Matěj TUV8501 SOK TJ Turnov 71:25 + 17:45 3303
12. Szenczi Gabriel SJC8705 Sportcentrum Jičín 72:58 + 19:18 3168
13. Bednařík Aleš VLI7309 Slavia Liberec orienteering 77:57 + 24:17 2737
14. Šmol Marcel DOK7300 OK Doksy 80:46 + 27:06 2493
15. Synek Marcel DOK7600 OK Doksy 82:22 + 28:42 2355
16. Hulha Lukáš LTP9405 OOB TJ Lokomotiva Teplice 88:13 + 34:33 1848
H35
6.50 km, 325 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Golinowski Paweł HKS Azymut Mochy 62:55
2. Leibiger Jens Post SV Dresden 64:28 + 1:33
3. Průša Michal VSP7310 USK Praha 67:53 + 4:58
4. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 69:41 + 6:46
5. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 70:02 + 7:07
6. Žemla Tomáš KAM7105 OK Kamenice 71:28 + 8:33
7. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 75:24 + 12:29
8. Krtička Jan PLU7931 TJ SOKOL Plumlov 77:15 + 14:20
9. Tomanica Vojtěch CHA7601 OK Chrastava 82:28 + 19:33
10. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 84:22 + 21:27
11. Weinig Peter OC München 84:31 + 21:36
12. Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering 91:15 + 28:20
13. Gondring Oliver DE034179 OLV Potsdam 93:20 + 30:25
14. Pecháček Libor RIC7600 OB Říčany 96:46 + 33:51
15. Peteráč Zdeněk VLI7802 Slavia Liberec orienteering 97:48 + 34:53
16. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 101:52 + 38:57
17. Schwartz Tobias DE034616 Berliner TSC 111:59 + 49:04
18. Širůček Jaromír 73C6200 xxx 130:10 + 67:15
19. Glaser Frank BSG Flughafen Stuttgart 138:31 + 75:36
20. Duda Miroslav CZ - Neregistrovaní 153:01 + 90:06
H40
6.10 km, 305 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sickert Frank DE022611 SSV Planeta Radebeul 65:52
2. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 66:55 + 1:03
3. Lucke Jens DE026100 Post SV Dresden 69:38 + 3:46
4. Kurt Ralph DE037595 KOVZ 72:36 + 6:44
5. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 76:05 + 10:13
6. Wetzel Hendryk DE028370 SV Robotron Dresden 78:39 + 12:47
7. Vřešťál Jan TUR7301 OOB TJ Turnov 78:54 + 13:02
8. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 81:52 + 16:00
9. Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov 84:14 + 18:22
10. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 84:29 + 18:37
11. Sychra Zdeněk CHA7302 OK Chrastava 89:42 + 23:50
12. Štěpán Petr LDC7301 KOB Děčín 92:58 + 27:06
13. Březina Jan CHA7604 OK Chrastava 93:24 + 27:32
14. Borrmann Sven DE011440 OL Görlitz 98:54 + 33:02
15. Kereisis Marius DE040613 SG LVB Leipzig 99:41 + 33:49
16. Schmidt Henning OL-Team Wehrsdorf 106:28 + 40:36
17. Matyáš Libor CHA7603 OK Chrastava 110:11 + 44:19
18. Střelba Ondřej KTA7501 SK Kotnov Tábor 119:05 + 53:13
19. Puš Roman STH7501 SK Studenec 120:14 + 54:22
20. Müller Marko DE030383 Post SV Dresden 123:25 + 57:33
21. Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga 125:36 + 59:44
22. Spejchal Petr BOR7512 OK Jiskra Nový Bor 135:37 + 69:45
23. Kruschina Jan LTP7202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 143:29 + 77:37
24. Hájek Jan TUV7301 SOK TJ Turnov 177:17 + 111:25
Bradáč Stanislav LLI7201 TJ Loko Liberec DISK
Zakouřil Václav VSP7401 USK Praha DISK
H45
5.70 km, 310 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Müller Matthias DE021150 Post SV Dresden 54:48
2. Lubs Alexander DE026077 USV TU Dresden 55:39 + 0:51
3. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 56:18 + 1:30
4. Gossel Heiko DE018446 USV TU Dresden 61:41 + 6:53
5. Lange Udo DE032264 SV IHW Alex 78 Berlin 64:34 + 9:46
6. Valter Dalibor KBP6900 KBP Praha 64:48 + 10:00
7. Novotný Otakar TJN5604 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 66:20 + 11:32
8. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 67:33 + 12:45
9. Ochmann Torsten DE021671 OK Leipzig 68:18 + 13:30
10. Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 69:55 + 15:07
11. Klose Sven DE015377 USV TU Dresden 70:18 + 15:30
12. Žejdlík Michal LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 70:35 + 15:47
13. Tichý Martin SJH6401 SJH Jindřichův Hradec 70:46 + 15:58
14. Olisauskas Raimondas DE021746 SG LVB Leipzig 70:53 + 16:05
15. Grote Andreas OLC SKOG Fribourg 73:09 + 18:21
16. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 73:41 + 18:53
17. Breckle Hans Bielfelder TG 75:01 + 20:13
18. Herlyng Bjorn Gaute Grue IL 75:46 + 20:58
19. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 75:48 + 21:00
20. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 75:51 + 21:03
21. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 79:28 + 24:40
22. Pachnik Dariusz STB6901 TJ Stadion Nový Bor 80:25 + 25:37
23. Žukov Libor VLI6803 Slavia Liberec orienteering 82:16 + 27:28
24. Drechsel Michael USV TU Dresden 86:20 + 31:32
25. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 87:49 + 33:01
26. Liška Jindřich KPY6700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 96:51 + 42:03
27. Weinert Rolf DE028106 Post SV Dresden 98:29 + 43:41
28. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 100:56 + 46:08
29. Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 101:10 + 46:22
30. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 102:14 + 47:26
31. Paulsen Dirk DE033014 OL Team Pulsnitz 104:50 + 50:02
32. Kovář Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 115:32 + 60:44
33. Schwarck Manfred OLG Regensburg 116:23 + 61:35
34. Kaminski Jürgen DE030929 Treptower SV 1949 119:10 + 64:22
35. Nosek Jan VSP6910 USK Praha 144:05 + 89:17
36. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 166:41 + 111:53
37. Melišík Michael TAP7100 KOB TRETRA Praha 180:50 + 126:02
Junghanß Jens DE014486 Skiklub Dresden-Niedersedlitz DISK
Hejna Stanislav LLI6900 TJ Loko Liberec DISK
Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Aschermann Jan VSP6902 USK Praha DISK
H50
4.50 km, 240 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 45:46
2. Zelenin Andrej DE028966 USG Chemnitz 48:34 + 2:48
3. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 50:25 + 4:39
4. Šmaus Ivan TJN6249 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:42 + 4:56
5. Wendisch Mayk DE028221 USV TU Dresden 51:34 + 5:48
6. Cruse Kay DE014288 SV Robotron Dresden 52:23 + 6:37
7. Buhler Gerhard-Michael DE013826 USV TU Dresden 54:01 + 8:15
8. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia VŠ Plzeň 56:00 + 10:14
9. Demmig Sven DE011846 Kaulsdorfer OLV 56:30 + 10:44
10. Trösch Urs DE033288 Berliner TSC 60:36 + 14:50
11. Käding Bernd DE014600 Kaulsdorfer OLV 62:41 + 16:55
12. Kümmling Nico DE016622 USG Chemnitz 73:29 + 27:43
13. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 73:47 + 28:01
14. Roßberg Veit DE024922 USG Chemnitz 75:12 + 29:26
15. Sperling Thomas DE022976 USV TU Dresden 79:35 + 33:49
16. Kapischke Andreas DE033519 OK Mark Brandenburg 82:29 + 36:43
17. Boeck Thomas DE032909 Kaulsdorfer OLV 104:40 + 58:54
18. Mellan Martin TUV6304 SOK TJ Turnov 149:01 + 103:15
Juras Harald DE014535 OL Görlitz DISK
H55
4.50 km, 240 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 53:41
2. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 57:06 + 3:25
3. Zimmermann Gerd DE029063 SSV Planeta Radebeul 59:59 + 6:18
4. Kundisch Diethard DE029287 USV TU Dresden 60:08 + 6:27
5. Kettner Pavel HCE5900 TJ Hostivice 60:45 + 7:04
6. Červinka Jaroslav OKP5803 SK OK 24 Praha 60:49 + 7:08
7. Kraemer Werner DE016044 Post SV Dresden 60:58 + 7:17
8. Hrabánek David PGP6003 SK Praga 61:11 + 7:30
9. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 61:52 + 8:11
10. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 62:22 + 8:41
11. Kovář Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:36 + 9:55
12. Hudský Vlastimil TUR5100 OOB TJ Turnov 64:34 + 10:53
13. Fuchs Dietmar DE017927 Post SV Dresden 68:58 + 15:17
14. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 72:18 + 18:37
15. Eiselt Miloš LTP5802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 78:22 + 24:41
16. Berndt Peter DE010814 Post-SV Chemnitz 82:59 + 29:18
17. Borovička Milan FSP6104 VŠTJ Stavební fakulta Praha 94:15 + 40:34
18. Strobel Joachim DE029526 USV TU Dresden 95:33 + 41:52
19. Hulha Karel LTP6001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 111:47 + 58:06
20. Grivalský Michal PGP5900 SK Praga 114:14 + 60:33
Čechlovský Josef CHA5900 OK Chrastava DISK
H60
3.80 km, 225 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 42:37
2. Hickethier Manfred DE019999 SSV Planeta Radebeul 51:21 + 8:44
3. Wald František FSP5300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 66:05 + 23:28
4. Pospíšil Jaromír LDC5301 KOB Děčín 72:55 + 30:18
4. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 72:55 + 30:18
6. Pavlík Milan CHA5400 OK Chrastava 74:54 + 32:17
7. Charlet Norbert DE014098 Kaulsdorfer OLV 84:11 + 41:34
8. Fejlek Vojtěch SHK5202 OK Slavia Hradec Králové 89:31 + 46:54
9. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 90:23 + 47:46
10. Paschka Frank DE021879 SSV Planeta Radebeul 91:54 + 49:17
11. Nechyba Jiří 61C5300 Stara Hut 97:54 + 55:17
12. Janata Petr TJN5603 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 103:12 + 60:35
H65
3.80 km, 225 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Conrad Helmut DE014212 USV TU Dresden 49:09
2. Härtelt Helmut DE019171 SSV Planeta Radebeul 50:52 + 1:43
3. Ziesche Jürgen DE029039 ESV Lok Berlin-Schöneweide 54:18 + 5:09
4. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 61:58 + 12:49
5. Smetana Radim CHA4700 OK Chrastava 63:34 + 14:25
6. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 65:03 + 15:54
7. Michalek Janusz 1YPxxxx KOS Modrzew Skwierzyna 67:38 + 18:29
8. Tröße Lutz SV TU Ilmenau 68:05 + 18:56
9. Hlaváč Jaroslav SMB4801 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 68:13 + 19:04
10. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 69:07 + 19:58
11. Edward Bartkowiak 55P4800 Grunwald Poznań 69:52 + 20:43
12. Schwanitz Jürgen OLA TSV Deggendorf 71:56 + 22:47
13. Rančák Josef BOR5004 OK Jiskra Nový Bor 72:54 + 23:45
14. Tvrdek Vojtěch TUR4949 OOB TJ Turnov 74:35 + 25:26
15. Busch Hans-Jürgen DE013925 Post SV Dresden 76:51 + 27:42
16. Kremer Christian DE035755 ESV Lok Berlin-Schöneweide 113:49 + 64:40
17. Juřina Robert FYD4900 Jizerský klub OB Frýdlant 117:31 + 68:22
18. Matoušek Luboš LJN4700 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 136:43 + 87:34
Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk DISK
Kadavý Zdeněk CHA4901 OK Chrastava DISK
H70
2.70 km, 155 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 41:45
2. Kern Wilmar DE015004 SV Bad Düben 47:25 + 5:40
3. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 51:08 + 9:23
4. Fillinger Helmut DE013165 SV IHW Alex 78 Berlin 51:33 + 9:48
5. Beránek Miroslav BOR3900 OK Jiskra Nový Bor 60:18 + 18:33
6. Klawun Kendray Werner George DE037545 Sachsen-Marathon e.V. 63:48 + 22:03
7. Picek Jan TJN4000 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 71:30 + 29:45
8. Holzapfel Manfred DAV Zittau 105:42 + 63:57
9. Lemnitzer Eberhard DE017208 Kaulsdorfer OLV 177:45 + 136:00
Müller Rainer DE021217 USV TU Dresden DISK
Petrželka Pavel TJN3800 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
HDR
2.80 km, 95 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semíková Julie KAM0358 OK Kamenice 18:07
2. Přinda Vojta VLI1000 Slavia Liberec orienteering 18:29 + 0:22
3. Kruliš Janek ZŠ a MŠ Chotyně 18:39 + 0:32
4. Lamač František CZ - Neregistrovaní 18:58 + 0:51
5. Kurt Sascha DE037602 KOVZ 19:46 + 1:39
6. Votava Vojtěch VLI1201 Slavia Liberec orienteering 23:21 + 5:14
7. Zemancová Nelly BOR0953 OK Jiskra Nový Bor 23:23 + 5:16
8. Nehasil František BOR1101 OK Jiskra Nový Bor 23:46 + 5:39
9. Göttlich Vít BOR0800 OK Jiskra Nový Bor 24:13 + 6:06
10. Murswiek Jan BOR0901 OK Jiskra Nový Bor 24:28 + 6:21
11. Štolfová Anna BOR0754 OK Jiskra Nový Bor 25:11 + 7:04
12. Bouda Jakub BOR0804 OK Jiskra Nový Bor 25:17 + 7:10
13. Kubec Adam DOB0900 KOB Dobruška 25:31 + 7:24
14. Lucke Julius DE038709 Post SV Dresden 26:10 + 8:03
15. Žandová Eliška STB1250 TJ Stadion Nový Bor 26:55 + 8:48
16. Hähnel Ron OL-Team Wehrsdorf 27:00 + 8:53
17. Lajtkep Filip STB - TJ Stadion Nový Bor 27:02 + 8:55
18. Tröße Moritz SV TU Ilmenau 27:44 + 9:37
19. Vávrová Terezie BOR0852 OK Jiskra Nový Bor 28:19 + 10:12
20. Šestáková Johana VLI0853 Slavia Liberec orienteering 28:39 + 10:32
21. Trávníčková Eliška VLI1051 Slavia Liberec orienteering 29:28 + 11:21
22. Žemlová Magdalena KAM0950 OK Kamenice 31:48 + 13:41
23. Štembera Oskar TJN1201 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:46 + 14:39
24. Prokopová Dorotka BOR0951 OK Jiskra Nový Bor 34:14 + 16:07
25. Čabanová Eva FYD0951 Jizerský klub OB Frýdlant 35:42 + 17:35
26. Zakouřil František TUV1201 SOK TJ Turnov 40:25 + 22:18
27. Diener Jannik CHA - OK Chrastava 40:48 + 22:41
28. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 41:27 + 23:20
29. Krojidlo Matyáš CHA0803 OK Chrastava 41:56 + 23:49
30. Kern Johanna CHA - OK Chrastava 42:48 + 24:41
31. Krtička Jáchym CHA1000 OK Chrastava 47:08 + 29:01
32. Krtičková Ester CHA0754 OK Chrastava 49:54 + 31:47
33. Březinová Antonie CHA0851 OK Chrastava 49:57 + 31:50
34. Nedvídek Ondřej RUM - ZOOB Rumburk 51:19 + 33:12
35. Funková Markéta CHA1350 OK Chrastava 52:00 + 33:53
36. Behr Theresa USV TU Dresden 57:29 + 39:22
P
2.40 km, 90 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sochová Petra BOR7363 OK Jiskra Nový Bor 22:14
2. Fritzsche Jörn DE031109 SV Lengefeld 26:57 + 4:43
3. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 27:05 + 4:51
4. Švorcová Lenka CHA7550 OK Chrastava 28:52 + 6:38
5. Nehasilová Veronika LDC0350 KOB Děčín 31:28 + 9:14
6. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 32:15 + 10:01
7. Nedvídková Katka RUM - ZOOB Rumburk 33:10 + 10:56
8. Žejdlíková Jitka LTP7251 OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:39 + 14:25
9. Schejbalová Alena NNNxxx2 Neregistrovaní 36:59 + 14:45
10. Melicharová Barbora LLI7252 TJ Loko Liberec 37:23 + 15:09
11. Schejbal Petr NNNxxx1 Neregistrovaní 37:47 + 15:33
12. Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga 38:26 + 16:12
13. Valterová Ivana KBP7350 KBP Praha 39:17 + 17:03
14. Vokálová Jaruška CHA OK Chrastava 39:26 + 17:12
15. Leníková Jana DLT6151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 39:43 + 17:29
16. Ferbasová Zdeňka 5TX7350 VAM OB 39:52 + 17:38
17. Kubátová Ivana BOR6152 OK Jiskra Nový Bor 39:53 + 17:39
18. Dolejší Miloš STB6701 TJ Stadion Nový Bor 43:19 + 21:05
19. Lamačová Dana CZ - Neregistrovaní 43:48 + 21:34
20. Bednařík Libor VLI5200 Slavia Liberec orienteering 44:04 + 21:50
21. Trnka Marek VSP0402 USK Praha 44:30 + 22:16
22. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 45:27 + 23:13
23. Bílková Pavlína ROU7756 SKOB Roudnice nad Labem 46:26 + 24:12
24. Matussek Manja OL-Team Wehrsdorf 46:51 + 24:37
25. Janasová Barbora PGP7152 SK Praga 46:54 + 24:40
26. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:24 + 29:10
27. Vambera Filip 5TX7300 VAM OB 51:29 + 29:15
28. Mager Birgit Post SV Dresden 52:19 + 30:05
29. Karpíšková Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:30 + 31:16
30. Štemberová Iva TJN7550 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 55:30 + 33:16
31. Reisingerová Eliška DLT0151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 56:48 + 34:34
32. Kučerová Lucie CHA7950 OK Chrastava 58:09 + 35:55
33. Hrdličková Ludmila SLA9851 SKOB Slaný 58:33 + 36:19
34. Schoffer Ina DE033006 USV TU Dresden 64:55 + 42:41
35. Winkler Esther LPM - Loko Plzeň 82:13 + 59:59
36. Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 82:53 + 60:39
Sitter Heike GER - ohne Verein DISK
T
5.10 km, 225 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 53:48
2. Trnková Dana VSP7351 USK Praha 63:04 + 9:16
3. Ansorge Michael SV Robotron Dresden 64:37 + 10:49
4. Pešík Michal 92X7701 Jizerky 76:50 + 23:02
5. Múller Kai GER - ohne Verein 81:57 + 28:09
6. Medřický Petr sr. 49Cxxx1 NER 88:55 + 35:07
7. Melichar Jaromír LLI6301 TJ Loko Liberec 94:27 + 40:39
8. Keltner Marek 92X7600 Jizerky 94:42 + 40:54
9. Štverák Jan CHA7301 OK Chrastava 97:14 + 43:26
10. Beranová Iva VSP7150 USK Praha 97:57 + 44:09
11. Stanojkovičová Ljuba STB8099 TJ Stadion Nový Bor 99:48 + 46:00
12. Medřický Petr jr. 49Cxxx2 NER 100:19 + 46:31
13. Hejna Vladimír VSP7404 USK Praha 106:24 + 52:36
14. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 108:34 + 54:46
15. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 109:50 + 56:02
16. Štveráková Monika CHA7852 OK Chrastava 110:53 + 57:05
17. Heřmánek Michal TUR7702 OOB TJ Turnov 112:17 + 58:29
18. Karpíšek Tomáš LTP6807 OOB TJ Lokomotiva Teplice 118:48 + 65:00
19. Mudrová Martina HCE6451 TJ Hostivice 119:02 + 65:14
20. Rückerová Petra Post SV Dresden 119:03 + 65:15
21. Košek Ladislav LLI5903 TJ Loko Liberec 119:07 + 65:19
22. Müller Jan HCE6800 TJ Hostivice 122:02 + 68:14
23. Bartoš Jiří CZ - Neregistrovaní 122:29 + 68:41
24. Pohořalá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem 129:06 + 75:18
25. Gruncl Vojtěch VLI8601 Slavia Liberec orienteering 130:28 + 76:40
26. Hoffmann Frank-D. DAV Potsdam 141:24 + 87:36
27. Pohořalý Dobroslav ROU6401 SKOB Roudnice nad Labem 168:20 + 114:32
Pohořalá Anna ROU9954 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Faber Matthias USV TU Dresden DISK
Buhler Claudia USV TU Dresden DISK
Knauth Lukas Hochschule Zittau DISK
Heidrich Hannes SG Zittau Süd 57:11 + 3:23