Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
11.06.2016
Místo konání:
Letkov
Pořadatel:
LPM - OK Lokomotiva Plzeň
Mapa:
Ctirad - sever
Ředitel závodu:
Šilhavý Miroslav - R2
Hlavní rozhodčí:
Suchý Petr - R1
Stavitel tratí:
Stehlík Petr
Protokol:
Závod proběhl bez závad
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     LINIE     Prichozi     Trénink    
D10
1.93 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožíšková Kateřina LPM0652 OK Lokomotiva Plzeň 17:27
2. Čadková Marcela KRL0654 Kometa Kralovice 19:31 + 2:04
3. Gelnerová Anna KRL0653 Kometa Kralovice 23:53 + 6:26
4. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 26:53 + 9:26
5. Gelnerová Markéta KRL0952 Kometa Kralovice 28:02 + 10:35
6. Vlašímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 30:00 + 12:33
7. Náměstková Aneta EKP0756 VŠTJ Ekonom Praha 32:38 + 15:11
8. Hribová Viktorie ONO0652 SKOB Ostrov 42:56 + 25:29
9. Voráčová Pavlína KČT Aš 66:00 + 48:33
D12
2.03 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Postránská Adéla MLA0551 MLOK Mariánské Lázně 20:09
2. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 20:55 + 0:46
3. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 23:23 + 3:14
4. Ziebová Veronika NEJ0450 TJ Jiskra Nejdek 23:55 + 3:46
5. Křížková Marie MAS0450 KČT Aš 25:05 + 4:56
6. Holíková Simona NEJ0551 TJ Jiskra Nejdek 25:19 + 5:10
7. Zmarzláková Olga KRL0552 Kometa Kralovice 25:48 + 5:39
8. Vlachová Adéla KRL0551 Kometa Kralovice 27:53 + 7:44
9. Linhová Linda ONO0551 SKOB Ostrov 31:34 + 11:25
10. Dvořáková Štěpánka ONO0451 SKOB Ostrov 36:31 + 16:22
Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov DISK
D14
2.33 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marešová Klára NEJ0250 TJ Jiskra Nejdek 26:51
2. Fišarová Eliška KRL0351 Kometa Kralovice 27:19 + 0:28
3. Křížová Daniela MAS0250 KČT Aš 28:58 + 2:07
4. Petříková Adéla MAS0352 KČT Aš 33:09 + 6:18
5. Náměstková Radka EKP0353 VŠTJ Ekonom Praha 35:09 + 8:18
6. Zierhutová Michaela LCV0250 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 53:36 + 26:45
D16
2.97 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lučanová Barbora MAS0051 KČT Aš 39:16
2. Blahová Pavla EKP0153 VŠTJ Ekonom Praha 41:24 + 2:08
3. Černá Kateřina MLA0251 MLOK Mariánské Lázně 44:41 + 5:25
4. Náměstková Denisa EKP0154 VŠTJ Ekonom Praha 54:17 + 15:01
Horová Eliška MLA0151 MLOK Mariánské Lázně DNS
D18
3.19 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kroupová Eliška VPM9853 KOS Slavia VŠ Plzeň 53:10
2. Doležalová Dorotka VPM9950 KOS Slavia VŠ Plzeň 56:56 + 3:46
D21
4.43 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4548
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 50:46 4764
2. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 51:33 + 0:47 4697
3. Hasmanová Lenka VPM7551 KOS Slavia VŠ Plzeň 57:34 + 6:48 4183
4. Obytová Kateřina VPM9752 KOS Slavia VŠ Plzeň 61:24 + 10:38 3856
5. Pluháčková Markéta MLA8750 MLOK Mariánské Lázně 75:32 + 24:46 2650
6. Doležalová Barbora VPM9252 KOS Slavia VŠ Plzeň 77:31 + 26:45 2481
7. Černá Eliška SCP9050 OK Sparta Praha 126:26 + 75:40 0
Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary DISK 0
D35
3.48 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dítkova Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 41:24
2. Šauli Iva VPM7852 KOS Slavia VŠ Plzeň 42:31 + 1:07
3. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia VŠ Plzeň 42:46 + 1:22
4. Náměstková Veronika EKP7351 VŠTJ Ekonom Praha 44:28 + 3:04
5. Kovářová Jitka VPM7350 KOS Slavia VŠ Plzeň 44:43 + 3:19
6. Maunová Martina KSH8051 OB Kašperské Hory 46:05 + 4:41
7. Beránková Lenka VPM7051 KOS Slavia VŠ Plzeň 52:15 + 10:51
8. Kotásková Jana JES7451 OK Rakovník 56:59 + 15:35
9. Marešová Marcela NEJ7450 TJ Jiskra Nejdek 57:46 + 16:22
10. Bredlerová Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 58:22 + 16:58
11. Křížková Jitka MAS8050 KČT Aš 70:25 + 29:01
12. Bredlerová Gabriela SKV7451 TJ Slovan Karlovy Vary 76:24 + 35:00
Kurfürstová Magdalena FSP7852 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DNS
D45
3.19 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 48:35
2. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 50:51 + 2:16
3. Tenglerová Helena MLA6551 MLOK Mariánské Lázně 55:22 + 6:47
4. Zierhutová Michaela LCV7151 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 60:35 + 12:00
5. Jandová Hana LCV7150 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 70:16 + 21:41
Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Macurová Jana MLA6657 MLOK Mariánské Lázně DISK
Tokárová Regina NEJ6950 TJ Jiskra Nejdek DNS
D55
2.33 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 37:05
2. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 42:31 + 5:26
3. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 49:33 + 12:28
D65
1.94 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brabcová Jindra LCV4750 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 68:48
H10
1.93 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janoch Mikuláš MLA0700 MLOK Mariánské Lázně 18:43
2. Šlechta Viktor LPM0600 OK Lokomotiva Plzeň 19:23 + 0:40
3. Škrle Michael KRL0702 Kometa Kralovice 21:19 + 2:36
4. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 22:07 + 3:24
5. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 22:20 + 3:37
6. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 25:29 + 6:46
7. Biersak Petr KRL0701 Kometa Kralovice 26:06 + 7:23
8. Růžička Stanislav OK Lokomotiva Plzeň 43:34 + 24:51
H12
2.03 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 16:07
2. Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia VŠ Plzeň 16:18 + 0:11
3. Černý Jonáš MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 17:41 + 1:34
4. Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň 19:13 + 3:06
5. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 19:30 + 3:23
6. Szabó Vojtěch LPM0503 OK Lokomotiva Plzeň 21:57 + 5:50
7. Sobota Ondřej VPM0502 KOS Slavia VŠ Plzeň 27:09 + 11:02
8. Růžička Bronislav LPM0404 OK Lokomotiva Plzeň 27:40 + 11:33
9. Smaržik Ondřej BSO0501 KOB Baník Sokolov 29:05 + 12:58
10. Šustr Ondřej KSH0501 OB Kašperské Hory 34:16 + 18:09
11. Houška Jindřich OK Lokomotiva Plzeň 49:49 + 33:42
Vondra Tomáš FSP0500 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Svoboda Antonín VPM0601 KOS Slavia VŠ Plzeň DNS
Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně DNS
H14
2.83 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurz Šimon VPM0208 KOS Slavia VŠ Plzeň 24:49
2. Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek 26:36 + 1:47
3. Šauli Filip VPM0301 KOS Slavia VŠ Plzeň 28:49 + 4:00
4. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 35:13 + 10:24
5. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 36:51 + 12:02
6. Spěváček Vojtěch VPM0205 KOS Slavia VŠ Plzeň 41:15 + 16:26
7. Šustr Antonín KSH0201 OB Kašperské Hory 42:21 + 17:32
8. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia VŠ Plzeň 45:20 + 20:31
9. Křížek Josef MAS0201 KČT Aš 48:53 + 24:04
10. Křížek Filip MAS0301 KČT Aš 55:22 + 30:33
11. Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň 70:42 + 45:53
12. Novák Ondřej MLA0303 MLOK Mariánské Lázně 74:59 + 50:10
Holeček Filip LPM0301 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Břečka Vojtěch LPM0302 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Svoboda Vojtěch VPM0207 KOS Slavia VŠ Plzeň DNS
H16
3.64 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Solomko Adam BSO0002 KOB Baník Sokolov 51:18
2. Černý Jan MAS0100 KČT Aš 64:09 + 12:51
3. Rosenbaum Ondřej JES0001 OK Rakovník 79:16 + 27:58
H21
5.36 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5802
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rauch Stanislav VPM8201 KOS Slavia VŠ Plzeň 45:47 6060
2. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 48:04 + 2:17 5784
3. Vondra Jiří FSP7600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:53 + 4:06 5564
4. Prášil Ondřej SJC8401 Sportcentrum Jičín 50:09 + 4:22 5531
5. Macura Jan MLA9306 MLOK Mariánské Lázně 52:16 + 6:29 5275
6. Anděl Robert VPM8001 KOS Slavia VŠ Plzeň 52:50 + 7:03 5206
7. Beránek Jan VPM7202 KOS Slavia VŠ Plzeň 54:13 + 8:26 5039
8. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 55:45 + 9:58 4853
9. Řehořek Tomáš SKV9601 TJ Slovan Karlovy Vary 57:03 + 11:16 4696
10. Frank Jiří MAS9600 KČT Aš 57:50 + 12:03 4601
11. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia VŠ Plzeň 59:02 + 13:15 4455
12. Václavík Jan VPM8701 KOS Slavia VŠ Plzeň 62:37 + 16:50 4021
13. Šmejkal Ondřej MLA8700 MLOK Mariánské Lázně 75:10 + 29:23 2502
Macura Vít MLA9800 MLOK Mariánské Lázně DISK 0
Hrazdil Jiří 9BC8400 NNN DISK
Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka DNS 0
Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga DNS 0
Kurfürst Pavel FSP7400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DNS 0
H35
4.11 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia VŠ Plzeň 36:08
2. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 37:50 + 1:42
3. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 37:59 + 1:51
4. Kurz Zdeněk VPM6301 KOS Slavia VŠ Plzeň 39:13 + 3:05
5. Mareš Alexander NEJ7300 TJ Jiskra Nejdek 40:59 + 4:51
6. Ševčík Petr ONO7200 SKOB Ostrov 44:01 + 7:53
7. Fišar Miroslav KRL7201 Kometa Kralovice 44:31 + 8:23
8. Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 47:35 + 11:27
9. Hill Richard 21G7600 Airienteers 47:38 + 11:30
10. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 49:16 + 13:08
11. Sedláček Tomáš KRL6401 Kometa Kralovice 49:25 + 13:17
12. Křížek Filip MAS7800 KČT Aš 53:18 + 17:10
13. Černý Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 55:03 + 18:55
14. Kroupa Štěpán VPM6904 KOS Slavia VŠ Plzeň 59:55 + 23:47
15. Pilát Miroslav NNN Neregistrovaní 69:16 + 33:08
16. Černý Marcel MAS7201 KČT Aš 86:41 + 50:33
Badura Václav SKV8101 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Pávek Jiří NEJ7700 TJ Jiskra Nejdek DISK
Silný Ondřej PHK7906 OK 99 Hradec Králové DISK
H45
3.64 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovář Jindřich MAS6800 KČT Aš 38:24
2. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 39:50 + 1:26
3. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 44:19 + 5:55
4. Řehořek Jaroš SKV6301 TJ Slovan Karlovy Vary 49:13 + 10:49
5. Polívka Vratislav VPM7003 KOS Slavia VŠ Plzeň 50:35 + 12:11
6. Šustr Pavel KSH7001 OB Kašperské Hory 54:57 + 16:33
7. Kopp Petr 58C6702 Loko Liberec 56:10 + 17:46
8. Novák Petr MLA6700 MLOK Mariánské Lázně 60:00 + 21:36
9. Čech Petr DCH6002 Radioelektronika Cheb 60:17 + 21:53
10. Tengler Karel MLA MLOK Mariánské Lázně 61:04 + 22:40
11. Mayer Tomáš KSH6900 OB Kašperské Hory 63:05 + 24:41
Hnyk Michal SKV6002 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Macura Jaroslav MLA5903 MLOK Mariánské Lázně DISK
Kozelka Jan LCV7000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov DISK
Svoboda Radek VPM6903 KOS Slavia VŠ Plzeň DNS
H55
3.02 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gurka Jiří TUV4601 SOK TJ Turnov 37:04
2. Hájek Jan MAS5401 KČT Aš 48:44 + 11:40
3. Doležal Jan VPM5701 KOS Slavia VŠ Plzeň 76:50 + 39:46
H65
2.62 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 36:49
2. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 42:45 + 5:56
3. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 44:51 + 8:02
4. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 51:29 + 14:40
Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov DNS
HDR
1.91 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ječmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 24:56
2. Anděl Robin VPM0901 KOS Slavia VŠ Plzeň 25:29 + 0:33
3. Pícl Kryštof VPM0800 KOS Slavia VŠ Plzeň 26:03 + 1:07
4. Křížek Ivo MAS0801 KČT Aš 28:53 + 3:57
5. Pilátová Rozálie NNN Neregistrovaní 29:33 + 4:37
6. Pilátová Amálie NNN Neregistrovaní 30:29 + 5:33
7. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 30:42 + 5:46
8. Pilát Jaromír NNN Neregistrovaní 31:31 + 6:35
9. Němec David NNN Neregistrovaní 33:21 + 8:25
10. Němec František NNN Neregistrovaní 33:53 + 8:57
11. Fišáková Lucka MLA MLOK Mariánské Lázně 35:55 + 10:59
12. Hill Daisy NNN Neregistrovaní 36:43 + 11:47
13. Vančata Lukáš NNN Neregistrovaní 37:04 + 12:08
14. Postránský Adam MLA0900 MLOK Mariánské Lázně 38:28 + 13:32
15. Bohuslav Fanda LPM0900 OK Lokomotiva Plzeň 38:49 + 13:53
16. Vančata Filip NNN Neregistrovaní 38:54 + 13:58
17. Mála Matyáš MAS0800 KČT Aš 39:27 + 14:31
18. Sosnová Aneta LPM0950 OK Lokomotiva Plzeň 40:18 + 15:22
19. Vančata Šteěpán NNN Neregistrovaní 42:27 + 17:31
20. Hrdinová Veronika NNN Neregistrovaní 42:31 + 17:35
21. Bursa Áron LPM OK Lokomotiva Plzeň 43:26 + 18:30
22. Hrdinová Karolína NNN Neregistrovaní 43:31 + 18:35
23. Smaržíková Markéta BSO0950 KOB Baník Sokolov 43:46 + 18:50
24. Stehlíková Tereza LPM0951 OK Lokomotiva Plzeň 44:06 + 19:10
25. Vlach Viktor Kometa Kralovice 46:44 + 21:48
26. Křížek Vilém MAS1000 KČT Aš 53:12 + 28:16
27. Beránková Julie VPM1051 KOS Slavia VŠ Plzeň 63:18 + 38:22
28. Maun Michal KSH1201 OB Kašperské Hory 75:41 + 50:45
29. Šitra Šimon LPM1001 OK Lokomotiva Plzeň 82:18 + 57:22
30. Vítová Marianne EKP1158 VŠTJ Ekonom Praha 100:17 + 75:21
31. Vít Damien EKP1305 VŠTJ Ekonom Praha 102:01 + 77:05
Maunová Jitka Neregistrovaní 73:42 + 48:46
Parula Egon LPM1000 OK Lokomotiva Plzeň DNS
Kurfürstová Marie FSP1050 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DNS
LINIE
1.91 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotová Kateřina VPM0851 KOS Slavia VŠ Plzeň 35:44
2. Šitrová Štěpánka LPM0850 OK Lokomotiva Plzeň 39:17 + 3:33
3. Beránková Hedvika VPM0850 KOS Slavia VŠ Plzeň 49:03 + 13:19
4. Tříska Lukáš LPM0800 OK Lokomotiva Plzeň 53:02 + 17:18
5. Vondrová Eliška FSP0850 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 60:51 + 25:07
6. Mayerová Daniela OB Kašperské Hory 61:05 + 25:21
7. Pávek Štěpán NEJ0700 TJ Jiskra Nejdek 62:44 + 27:00
8. Vlašímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary 66:51 + 31:07
Prichozi
2.25 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šlechta Petr NNN Neregistrovaní 21:14
2. Postránská Radka MLA7450 MLOK Mariánské Lázně 28:32 + 7:18
3. Stehlíková Katka OK Lokomotiva Plzeň 29:50 + 8:36
4. Maun Petr KSH7301 OB Kašperské Hory 42:29 + 21:15
5. Kurzová Pavlína NNN Neregistrovaní 43:55 + 22:41
6. Ziebová Lenka NEJ7251 TJ Jiskra Nejdek 45:22 + 24:08
7. Pilát Bořivoj NNN Neregistrovaní 50:01 + 28:47
8. Matoušek Pavel NNN Neregistrovaní 61:58 + 40:44
9. Vlasáková Natálie Neregistrovaní 62:49 + 41:35
Pilátová Petra NNN Neregistrovaní DISK
Trénink
3.48 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vrabec Tomáš SCP8700 OK Sparta Praha 42:24
2. Zieba Jaroslav NEJ6500 TJ Jiskra Nejdek 73:17 + 30:53