Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kotková Adéla | RIC0655 | OB Říčany | 28:52 | ||
2. | Prílepková Radka | VTA0651 | vebr-sport | 59:44 | + 30:52 | |
3. | Mácová Stepánka | 81C0650 | Cirkus Čakovice | 83:36 | + 54:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosobudová Anna | VTA0551 | vebr-sport | 32:58 | ||
2. | Teringlová Vendula | VCB0451 | OB České Budějovice | 35:08 | + 2:10 | |
3. | Balková Markéta | OPI0450 | Orientační sporty Písek | 35:54 | + 2:56 | |
4. | Pecková Tereza | EKP0551 | VŠTJ Ekonom Praha | 41:04 | + 8:06 | |
5. | Sevcíková Eliska | PCB0451 | SKP České Budějovice | 41:35 | + 8:37 | |
6. | Pekarová Nela | VTA0552 | vebr-sport | 62:40 | + 29:42 | |
7. | Holicka Anicka | NNN | Neregistrovaní | 102:52 | + 69:54 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosobudová Katerina | VTA0253 | vebr-sport | 52:28 | ||
2. | Sládecková Barbora | RIC0250 | OB Říčany | 63:19 | + 10:51 | |
3. | Príbenská Barbora | VTA0255 | vebr-sport | 63:43 | + 11:15 | |
4. | Aujezdecká Magdaléna | VTA0258 | vebr-sport | 69:50 | + 17:22 | |
5. | Safaríková Lucie | OPI0350 | Orientační sporty Písek | 82:27 | + 29:59 | |
Stindlová Klárka | KRE0251 | OOB TJ Sokol Křemže | DISK | |||
Mrázová Katerina | NNN | Neregistrovaní | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svobodová Anna | KTA0151 | SK Kotnov Tábor | 50:34 | ||
2. | Sevcíková Katerina | PCB0151 | SKP České Budějovice | 70:15 | + 19:41 | |
3. | Heczková Rachel | OPI0154 | Orientační sporty Písek | 73:15 | + 22:41 | |
4. | Procházková Tereza | OPI0150 | Orientační sporty Písek | 75:47 | + 25:13 | |
5. | Rudová Anna | VTA0051 | vebr-sport | 80:56 | + 30:22 | |
6. | Janovská Gabriela | OPI0051 | Orientační sporty Písek | 87:20 | + 36:46 | |
7. | Ash Kristina | OCB0051 | OC České Budějovice | 97:17 | + 46:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svobodová Jana | KTA9951 | SK Kotnov Tábor | 70:28 | ||
2. | Nováková Katerina | KRE0052 | OOB TJ Sokol Křemže | 105:24 | + 34:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gottfriedová Adéla | VCB9755 | OB České Budějovice | 80:51 | 0 | ||
2. | Jarosová Klára | DCE7950 | KOB Dobřichovice | 83:43 | + 2:52 | 0 | |
3. | Machácková Tereza | NNN1994 | Neregistrovaní | 111:20 | + 30:29 | ||
Vakant | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chumová Jana | SLP7451 | OOB Slavia Praha | 81:44 | 0 | ||
2. | Sajdlová Jana | 79X | Žižkovský tygři | 82:09 | + 0:25 | ||
3. | Votíkova Monika | VCB7851 | OB České Budějovice | 110:38 | + 28:54 | 0 | |
4. | Silovská Hana | EKP8459 | VŠTJ Ekonom Praha | 111:38 | + 29:54 | 0 | |
5. | Kálalová Tereza | 79X8600 | Žižkovský tygři | 118:44 | + 37:00 | ||
Voleská Alice | NNN1980 | Neregistrovaní | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Simerková Olga | PGP7551 | SK Praga | 55:38 | ||
2. | Srámková Iva | RIC7251 | OB Říčany | 64:57 | + 9:19 | |
3. | Rozková Petra | RIC7575 | OB Říčany | 72:11 | + 16:33 | |
4. | Mácová Martina | 81C0050 | Cirkus Čakovice | 73:23 | + 17:45 | |
5. | Hojdarova Alena | NNN | Neregistrovaní | 75:03 | + 19:25 | |
6. | Brabencová Alena | SOB7150 | SOBSA | 80:12 | + 24:34 | |
7. | Pelcová Pavla | CST7454 | OB Strakonice | 83:20 | + 27:42 | |
8. | Kosobudová Lenka | KTA7351 | SK Kotnov Tábor | 85:48 | + 30:10 | |
9. | Nováková Alena | KRE7450 | OOB TJ Sokol Křemže | 96:33 | + 40:55 | |
10. | Sobotková Lenka | OPI1974 | Orientační sporty Písek | 107:48 | + 52:10 | |
11. | Veselá Eva | VCB7853 | OB České Budějovice | 116:34 | + 60:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 59:34 | ||
2. | Pecková Ivana | EKP6252 | VŠTJ Ekonom Praha | 60:46 | + 1:12 | |
3. | Hudecková Helena | KTA6951 | SK Kotnov Tábor | 63:43 | + 4:09 | |
4. | Svobodová Martina | KTA7151 | SK Kotnov Tábor | 75:47 | + 16:13 | |
5. | Procházková Miluse | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 85:39 | + 26:05 | |
6. | Zemanová Alena | KTA6351 | SK Kotnov Tábor | 92:07 | + 32:33 | |
7. | Kovarícková Darja | KRE6352 | OOB TJ Sokol Křemže | 93:22 | + 33:48 | |
8. | Krotilová Magdaléna | BZP7150 | Báječné ženy v orientačním běhu | 101:28 | + 41:54 | |
9. | Hejzlarová Vladimíra | VCB5651 | OB České Budějovice | 105:43 | + 46:09 | |
10. | Gottfriedová Marcela | VCB7055 | OB České Budějovice | 109:55 | + 50:21 | |
Troupová Vladena | KRE6351 | OOB TJ Sokol Křemže | DISK | |||
Ledvinová Jana | 66C6350 | Amateri | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 44:45 | ||
2. | Kujanová Martina | BZP5850 | Báječné ženy v orientačním běhu | 59:24 | + 14:39 | |
3. | Zavadilová Nada | SCP5450 | OK Sparta Praha | 61:50 | + 17:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mateju Ladislava | UVP4750 | Slovan Praha | 59:52 | ||
2. | Boucková Ludmila | OCB4351 | OC České Budějovice | 77:56 | + 18:04 | |
3. | Hudecková Alena | KTA4351 | SK Kotnov Tábor | 80:01 | + 20:09 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zíková Sarka | NNN | Neregistrovaní | 26:52 | ||
2. | Mácová Natálie | 81C0750 | Cirkus Čakovice | 30:17 | + 3:25 | |
3. | Dolezelová Vendula | KTA0751 | SK Kotnov Tábor | 38:36 | + 11:44 | |
4. | Maresová Karolína | MIL0750 | Tesil Milevsko | 49:39 | + 22:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pelc Tadeás | CST0601 | OB Strakonice | 21:32 | ||
2. | Kuc David | SCP0600 | OK Sparta Praha | 25:08 | + 3:36 | |
3. | Husák Ondrej | SLA0600 | SKOB Slaný | 38:55 | + 17:23 | |
4. | Teringl Vojtech | VCB0702 | OB České Budějovice | 40:17 | + 18:45 | |
5. | Sobotka Ivo | OPI0600 | Orientační sporty Písek | 40:55 | + 19:23 | |
6. | Svoboda Jan | KTA0701 | SK Kotnov Tábor | 45:00 | + 23:28 | |
7. | Holicky Jachym | NNN | Neregistrovaní | 71:44 | + 50:12 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuc Radim | SCP0400 | OK Sparta Praha | 33:39 | ||
2. | Pelc Matyás | CST0401 | OB Strakonice | 39:12 | + 5:33 | |
3. | Rozek Vojtech | RIC0501 | OB Říčany | 41:07 | + 7:28 | |
4. | Zalud Jan | VTA0401 | vebr-sport | 45:19 | + 11:40 | |
5. | Velát Vojtech | OPI0400 | Orientační sporty Písek | 58:54 | + 25:15 | |
6. | Sládecek Matej | RIC0506 | OB Říčany | 137:29 | + 103:50 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Jakub | KRE0201 | OOB TJ Sokol Křemže | 66:53 | ||
2. | Rozek Vilém | RIC0301 | OB Říčany | 82:05 | + 15:12 | |
3. | Sobotka Radim | OPI0300 | Orientační sporty Písek | 101:27 | + 34:34 | |
4. | Psenicka Krystof | KRE0301 | OOB TJ Sokol Křemže | 114:58 | + 48:05 | |
Mikulás Jirí | VCB0303 | OB České Budějovice | DISK | |||
Kouba Marek | VTA | vebr-sport | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mikulás Jan | VCB0103 | OB České Budějovice | 135:17 | ||
Gottfried Adam | VCB0005 | OB České Budějovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hartman Ales | VSP6506 | USK Praha | 63:26 | 0 | ||
2. | Kouba Jan | NNN | Neregistrovaní | 70:53 | + 7:27 | ||
3. | Majer Vítek | PCB8301 | SKP České Budějovice | 84:53 | + 21:27 | 0 | |
Ash Adam | OCB9701 | OC České Budějovice | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prikryl Petr | ZBM6708 | SK Žabovřesky Brno | 79:30 | 4644 | ||
2. | Klimes Petr | KRE7701 | OOB TJ Sokol Křemže | 82:54 | + 3:24 | 4460 | |
3. | Hejzlar Josef | VCB5601 | OB České Budějovice | 85:35 | + 6:05 | 4314 | |
4. | Teringl Radek | VCB6502 | OB České Budějovice | 86:23 | + 6:53 | 4271 | |
5. | Rozek David | RIC7403 | OB Říčany | 87:24 | + 7:54 | 4216 | |
6. | Cerny Ondrej | EKP8511 | VŠTJ Ekonom Praha | 92:49 | + 13:19 | 3923 | |
7. | Kálal Tomás | 79X8500 | Žižkovský tygři | 107:22 | + 27:52 | ||
8. | Hulec Jakub | KSH8401 | OB Kašperské Hory | 108:17 | + 28:47 | 3086 | |
9. | Vébr Jirí | KTA6901 | SK Kotnov Tábor | 114:07 | + 34:37 | 2771 | |
10. | Borovicka Tomás | FSP9801 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 123:19 | + 43:49 | 2273 | |
11. | Procházka Petr | NNN | Neregistrovaní | 139:42 | + 60:12 | ||
12. | Keclík Jakub | NNN | Neregistrovaní | 145:45 | + 66:15 | ||
Bican Dominik | OPI8600 | Orientační sporty Písek | DISK | 0 | |||
Kouba Pavel | 53X8400 | Pisek neregistrovany | DISK | ||||
Volesky Leos | NNN1979 | Neregistrovaní | DISK | ||||
Bucek Ondrej | NNN8002 | Neregistrovaní | DISK | ||||
Beniska Josef | NNN8001 | Neregistrovaní | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Arnost Kamil | DOR7301 | OK Dobříš | 53:42 | ||
2. | Procházka Antonín | DCE5500 | KOB Dobřichovice | 66:19 | + 12:37 | |
3. | Pecka Jan | EKP6800 | VŠTJ Ekonom Praha | 68:09 | + 14:27 | |
4. | Sevcík Marek | PCB6701 | SKP České Budějovice | 69:04 | + 15:22 | |
5. | Psenicka Jirí | TCB6301 | SK Technik České Budějovice | 71:47 | + 18:05 | |
6. | Sládecek Petr | RIC7702 | OB Říčany | 71:48 | + 18:06 | |
7. | Mares Ladislav | MIL7202 | Tesil Milevsko | 82:44 | + 29:02 | |
8. | Srámek Petr | RIC6905 | OB Říčany | 82:55 | + 29:13 | |
9. | Herman Daniel | KRE7100 | OOB TJ Sokol Křemže | 88:58 | + 35:16 | |
10. | Holicky Marek | NNN | Neregistrovaní | 90:22 | + 36:40 | |
11. | Ruda Petr | VTA7301 | vebr-sport | 98:36 | + 44:54 | |
12. | Pesta Jirí | MIL7201 | Tesil Milevsko | 98:46 | + 45:04 | |
13. | Zíka Jaroslav | NNN8003 | Neregistrovaní | 113:52 | + 60:10 | |
14. | Adam Roman | NNN | Neregistrovaní | 116:08 | + 62:26 | |
15. | Herink Jaroslav | 53X7800 | Pisek neregistrovany | 145:28 | + 91:46 | |
16. | Vána Richard | 1BX7200 | Václavkovi | 145:35 | + 91:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chum Jaroslav | SLP6601 | OOB Slavia Praha | 57:08 | ||
2. | Doubek Petr | SLA7000 | SKOB Slaný | 62:13 | + 5:05 | |
3. | Blabla Zdenek | PCB5901 | SKP České Budějovice | 67:43 | + 10:35 | |
4. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 69:15 | + 12:07 | |
5. | Kavka Jirí | SCP5900 | OK Sparta Praha | 70:54 | + 13:46 | |
6. | Hosek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 80:35 | + 23:27 | |
7. | Ledvina Tomás | 66C6300 | Amateri | 81:18 | + 24:10 | |
8. | Honsa Ludek | ACB6301 | ABK České Budějovice - Šumava | 101:14 | + 44:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaros Vladimír | DCE5400 | KOB Dobřichovice | 53:37 | ||
2. | Safarík Bedrich | CST4601 | OB Strakonice | 70:35 | + 16:58 | |
3. | Borovicka Milan | FSP6104 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 74:11 | + 20:34 | |
4. | Sváb Jan | VSP5801 | USK Praha | 77:31 | + 23:54 | |
5. | nechyba jiri | 61C5300 | Stara Hut | 86:36 | + 32:59 | |
6. | Psenicka Miloslav | TCB6101 | SK Technik České Budějovice | 94:04 | + 40:27 | |
7. | ZákosteleckyFrantisek | NNNXXXY | Neregistrovaní | 114:24 | + 60:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paul Josef | DCE4401 | KOB Dobřichovice | 62:21 | ||
2. | Rychtecky Josef | VCB4801 | OB České Budějovice | 62:27 | + 0:06 | |
3. | Mateju Ivan | UVP4600 | Slovan Praha | 66:20 | + 3:59 | |
4. | Rakovec Milos | SCP4500 | OK Sparta Praha | 71:56 | + 9:35 | |
5. | Boucek Václav | OCB4101 | OC České Budějovice | 77:25 | + 15:04 | |
6. | Prikryl Kamil | PBM4134 | TJ Spartak 1. Brněnská | 79:16 | + 16:55 | |
7. | Mudr Stanislav | DCE4400 | KOB Dobřichovice | 79:29 | + 17:08 | |
8. | Pich Josef | CST4002 | OB Strakonice | 82:13 | + 19:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Velátová Lucie | OPI | Orientační sporty Písek | 18:52 | ||
2. | Mácová Barbora | 81C1050 | Cirkus Čakovice | 22:49 | + 3:57 | |
3. | Kouba Jan | NNN2010 | Neregistrovaní | 26:05 | + 7:13 | |
4. | Holická Julie | NNN | Neregistrovaní | 27:03 | + 8:11 | |
5. | Zíka Tomás | NNN | Neregistrovaní | 30:38 | + 11:46 | |
6. | Hojdar Jakub | NNN | Neregistrovaní | 30:59 | + 12:07 | |
7. | Hojdar Jan | NNN | Neregistrovaní | 31:15 | + 12:23 | |
8. | Bryndová Alzbeta | NNN | Neregistrovaní | 36:43 | + 17:51 | |
9. | Kozáková Bára | NNN | Neregistrovaní | 38:27 | + 19:35 | |
10. | Chumová Lada | SLP | OOB Slavia Praha | 39:29 | + 20:37 | |
11. | Dolezelová Jolana | KTA1151 | SK Kotnov Tábor | 39:36 | + 20:44 | |
12. | Chumová adéla | SLP | OOB Slavia Praha | 43:50 | + 24:58 | |
13. | Novák Michal | KRE1100 | OOB TJ Sokol Křemže | 45:39 | + 26:47 | |
14. | Paterová Betuska | NNN | Neregistrovaní | 46:00 | + 27:08 | |
15. | Paterová Anicka | NNN | Neregistrovaní | 46:28 | + 27:36 | |
16. | Kopecky Jan | OPI | Orientační sporty Písek | 47:30 | + 28:38 | |
17. | Václav Herink | NNN | Neregistrovaní | 47:43 | + 28:51 | |
18. | Lukás Herink | NNN | Neregistrovaní | 47:48 | + 28:56 | |
19. | Hejzlarová Maja Aisa Jonu | VCB | OB České Budějovice | 48:37 | + 29:45 | |
20. | Kocián Jirí | NNN | Neregistrovaní | 50:35 | + 31:43 | |
21. | VoleskyViktor | NNN2011 | Neregistrovaní | 50:52 | + 32:00 | |
22. | Kopecká Zuzana | OPI | Orientační sporty Písek | 50:53 | + 32:01 | |
23. | Kociánová Josefína | NNN | Neregistrovaní | 51:22 | + 32:30 | |
24. | Martin Perina | NNN | Neregistrovaní | 63:02 | + 44:10 | |
25. | Minarík Josef | VCB0903 | OB České Budějovice | -684:07 | + | |
26. | Minarík Frantisek | VCB1103 | OB České Budějovice | -684:09 | + | |
Sobotková Lada | OPI2009 | Orientační sporty Písek | DISK | |||
28. | Plichta Jan 2 | NNN7702 | Neregistrovaní | |||
29. | Brabencová Anna | SOB0450 | SOBSA | |||
30. | Váne Tomás +Simon | NNN | Neregistrovaní | |||
31. | Vanova Monika+Magda | NNN | Neregistrovaní |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zíka Petr | NNN | Neregistrovaní | 33:23 | ||
2. | Zíka Martin | NNN | Neregistrovaní | 36:22 | + 2:59 | |
3. | Brynda Filip | NNN | Neregistrovaní | 43:58 | + 10:35 | |
4. | Novák Vítek | KRE0600 | OOB TJ Sokol Křemže | 73:15 | + 39:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Plichta Jan | NNN | Neregistrovaní | 34:36 | ||
2. | Kotková Lenka | NNN1973 | Neregistrovaní | 35:18 | + 0:42 | |
3. | Pfeiler Ivo | NNN1977 | Neregistrovaní | 40:07 | + 5:31 | |
4. | Zámecník Pavel st. | NNN | Neregistrovaní | 43:21 | + 8:45 | |
5. | Hojdar Ivan | NNN | Neregistrovaní | 43:40 | + 9:04 | |
6. | Hartmanová Anna | NNNXYYY | Neregistrovaní | 47:56 | + 13:20 | |
7. | Babic Michal | NNN7001 | Neregistrovaní | 47:58 | + 13:22 | |
8. | Husáková Petra | SLA7452 | SKOB Slaný | 50:47 | + 16:11 | |
9. | Koutník Jirí | NNN7002 | Neregistrovaní | 55:34 | + 20:58 | |
10. | Balek Zdenek | NNN | Neregistrovaní | 56:34 | + 21:58 | |
11. | Pavlicová P a Friedel D | NNNYYYY | Neregistrovaní | 64:20 | + 29:44 | |
12. | Tomás Hurka | NNN | Neregistrovaní | 68:41 | + 34:05 | |
13. | Simerka Jakub | PGP0407 | SK Praga | 78:44 | + 44:08 | |
14. | Balková Miluse | NNN | Neregistrovaní | 79:59 | + 45:23 | |
15. | Kouba Michal | NNN | Neregistrovaní | 80:22 | + 45:46 | |
16. | Brynda Pavel | NNN | Neregistrovaní | 124:42 | + 90:06 | |
Zámecník Pavel ml. | NNN | Neregistrovaní | DISK | |||
Sládecková Lucie | RIC7450 | OB Říčany | DISK | |||
HartmanováAlzbeta | NNNYXYX | Neregistrovaní | DISK | |||
Prilepkova Simona | VTA7551 | vebr-sport | DISK | |||
Kocián Jirí | NNN | Neregistrovaní | DISK |