Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.06.2016
Místo konání:
Zálužská silnice
Pořadatel:
LPM - OK Lokomotiva Plzeň
Mapa:
Orlík
Ředitel závodu:
Šilhavý Miroslav - R2
Hlavní rozhodčí:
Kolovský František - R1
Stavitel tratí:
Šilhavá Lucie - R3
Protokol:
Závod proběhl bez závad
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     LINIE     Prichozi     Trénink    
D10
2.14 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gelnerová Anna KRL0653 Kometa Kralovice 28:00
2. Kožíšková Kateřina LPM0652 OK Lokomotiva Plzeň 28:42 + 0:42
3. Vlašímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 32:40 + 4:40
4. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 52:06 + 24:06
5. Čadková Marcela KRL0654 Kometa Kralovice 56:05 + 28:05
6. Gelnerová Markéta KRL0952 Kometa Kralovice 57:13 + 29:13
7. Voráčová Pavlína MAS0650 KČT Aš 59:17 + 31:17
8. Hribová Viktorie ONO0652 SKOB Ostrov 66:11 + 38:11
9. Hajšmanová Anička LPM0651 OK Lokomotiva Plzeň 67:21 + 39:21
D12
2.37 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 28:21
2. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 36:22 + 8:01
3. Ziebová Veronika NEJ0450 TJ Jiskra Nejdek 36:42 + 8:21
4. Holíková Simona NEJ0551 TJ Jiskra Nejdek 40:51 + 12:30
5. Křížková Marie MAS0450 KČT Aš 41:56 + 13:35
6. Zmarzláková Olga KRL0552 Kometa Kralovice 42:50 + 14:29
7. Linhová Linda ONO0551 SKOB Ostrov 43:37 + 15:16
8. Dvořáková Štěpánka ONO0451 SKOB Ostrov 44:30 + 16:09
Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary DNS
D14
2.57 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marešová Klára NEJ0250 TJ Jiskra Nejdek 31:01
2. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 32:36 + 1:35
3. Fišarová Eliška KRL0351 Kometa Kralovice 32:51 + 1:50
4. Křížová Daniela MAS0250 KČT Aš 34:44 + 3:43
5. Kovářová Lucie VPM0350 KOS Slavia VŠ Plzeň 42:45 + 11:44
6. Petříková Adéla MAS0352 KČT Aš 58:35 + 27:34
7. Zierhutová Michaela LCV0250 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 68:30 + 37:29
Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia VŠ Plzeň DNS
D16
2.53 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek 22:58
2. Černá Kateřina MLA0251 MLOK Mariánské Lázně 26:26 + 3:28
3. Lučanová Barbora MAS0051 KČT Aš 29:26 + 6:28
4. Blahová Pavla EKP0153 VŠTJ Ekonom Praha 31:37 + 8:39
5. Nádeníčková Pavla NEJ0150 TJ Jiskra Nejdek 35:12 + 12:14
Horová Eliška MLA0151 MLOK Mariánské Lázně DNS
D18
2.62 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 28:33
2. Doležalová Dorotka VPM9950 KOS Slavia VŠ Plzeň 39:55 + 11:22
3. Marešová Alexandra NEJ TJ Jiskra Nejdek 42:42 + 14:09
D21
4.49 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3815
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 41:11 4099
2. Hasmanová Lenka VPM7551 KOS Slavia VŠ Plzeň 44:04 + 2:53 3852
3. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 48:14 + 7:03 3495
4. Doležalová Barbora VPM9252 KOS Slavia VŠ Plzeň 61:25 + 20:14 2364
5. Pluháčková Markéta MLA8750 MLOK Mariánské Lázně 71:17 + 30:06 1518
6. Černá Eliška SCP9050 OK Sparta Praha 108:19 + 67:08 0
D35
3.07 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia VŠ Plzeň 33:50
2. Maunová Martina KSH8051 OB Kašperské Hory 35:29 + 1:39
3. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 38:14 + 4:24
4. Štraitová Jitka VSP7252 USK Praha 40:33 + 6:43
5. Kovářová Jitka VPM7350 KOS Slavia VŠ Plzeň 42:01 + 8:11
6. Kotásková Jana JES7451 OK Rakovník 42:13 + 8:23
7. Křížová Lenka KRL7951 Kometa Kralovice 46:15 + 12:25
8. Marešová Marcela NEJ7450 TJ Jiskra Nejdek 47:23 + 13:33
9. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 47:27 + 13:37
10. Beránková Lenka VPM7051 KOS Slavia VŠ Plzeň 48:54 + 15:04
11. Bredlerová Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 50:35 + 16:45
12. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia VŠ Plzeň 52:45 + 18:55
13. Bredlerová Gabriela SKV7451 TJ Slovan Karlovy Vary 53:41 + 19:51
14. Jandová Lenka KAD7250 Originální Vivalín Team Kadaň 59:42 + 25:52
Křížková Jitka MAS8050 KČT Aš DISK
Městková Kateřina VSP7650 USK Praha DNS
Dítkova Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary DNS
Šimerková Olga PGP7551 SK Praga DNS
Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov DNS
Ševčíková Petra ONO7450 SKOB Ostrov DNS
D45
2.62 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 34:09
2. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 35:07 + 0:58
3. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 36:42 + 2:33
4. Tokárová Regina NEJ6950 TJ Jiskra Nejdek 38:29 + 4:20
5. Jandová Hana LCV7150 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 43:23 + 9:14
6. Martínková Věra VPM5351 KOS Slavia VŠ Plzeň 45:38 + 11:29
7. Zierhutová Michaela LCV7151 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 49:02 + 14:53
8. Tenglerová Helena MLA6551 MLOK Mariánské Lázně 54:23 + 20:14
9. Bursová Eva SKV TJ Slovan Karlovy Vary 60:11 + 26:02
10. Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně 73:21 + 39:12
11. Šmejkalová Karla MLA6256 MLOK Mariánské Lázně 81:10 + 47:01
Punčochářová Simona 4LC0050 Neregistrovaná - Punčochářová DISK
Blahová Markéta EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Kuncová Dana MLA6851 MLOK Mariánské Lázně DNS
D55
2.95 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 41:58
2. Kubátová Lenka SKV5551 TJ Slovan Karlovy Vary 51:34 + 9:36
3. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 57:40 + 15:42
4. Doležalová Liběna VPM5950 KOS Slavia VŠ Plzeň 59:36 + 17:38
Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov DNS
D65
2.64 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beránková Pavla VPM4350 KOS Slavia VŠ Plzeň 63:00
2. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 66:10 + 3:10
3. Brabcová Jindra LCV4750 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 67:35 + 4:35
4. Horáková Magdalena NEJ4950 TJ Jiskra Nejdek 70:09 + 7:09
Jedličková Jindra VPM4550 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
H10
2.14 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 29:32
2. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 31:54 + 2:22
3. Škrle Michael KRL0702 Kometa Kralovice 39:48 + 10:16
4. Šlechta Viktor LPM0600 OK Lokomotiva Plzeň 41:47 + 12:15
5. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 48:15 + 18:43
Anděl Robin VPM0901 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
Biersak Petr KRL0701 Kometa Kralovice DISK
Růžička Stanislav LPM0606 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Tříska Lukáš LPM OK Lokomotiva Plzeň DISK
Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga DNS
Městka Václav VSP0600 USK Praha DNS
H12
2.37 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia VŠ Plzeň 23:22
2. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 25:30 + 2:08
3. Černý Jonáš MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 30:01 + 6:39
4. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 31:54 + 8:32
5. Štrait Vilém VSP0701 USK Praha 32:37 + 9:15
6. Sobota Ondřej VPM0502 KOS Slavia VŠ Plzeň 32:42 + 9:20
7. Blaha Michal EKP0402 VŠTJ Ekonom Praha 33:39 + 10:17
8. Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň 34:10 + 10:48
9. Szabó Vojtěch LPM0503 OK Lokomotiva Plzeň 37:21 + 13:59
10. Pilát Bořivoj NNN Neregistrovaní 39:51 + 16:29
11. Růžička Bronislav LPM0404 OK Lokomotiva Plzeň 40:41 + 17:19
12. Svoboda Antonín VPM0601 KOS Slavia VŠ Plzeň 42:33 + 19:11
13. Blaha Jiří EKP0401 VŠTJ Ekonom Praha 44:27 + 21:05
14. Houška Jindřich LPM0303 OK Lokomotiva Plzeň 51:34 + 28:12
15. Smaržik Ondřej BSO0501 KOB Baník Sokolov 56:01 + 32:39
16. Šustr Ondřej KSH0501 OB Kašperské Hory 58:46 + 35:24
Bohuslav Josef LPM0401 OK Lokomotiva Plzeň DISK
H14
2.95 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurz Šimon VPM0208 KOS Slavia VŠ Plzeň 23:59
2. Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek 25:58 + 1:59
3. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 30:05 + 6:06
4. Spěváček Vojtěch VPM0205 KOS Slavia VŠ Plzeň 32:42 + 8:43
5. Křížek Josef MAS0201 KČT Aš 35:15 + 11:16
6. Mayer Šimon KSH0202 OB Kašperské Hory 36:05 + 12:06
7. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia VŠ Plzeň 37:18 + 13:19
8. Křížek Filip MAS0301 KČT Aš 37:57 + 13:58
9. Svoboda Vojtěch VPM0207 KOS Slavia VŠ Plzeň 39:22 + 15:23
10. Šustr Antonín KSH0201 OB Kašperské Hory 39:43 + 15:44
11. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 44:57 + 20:58
12. Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň 46:35 + 22:36
13. Poupa Vojtěch LPM0305 OK Lokomotiva Plzeň 52:39 + 28:40
14. Polívka Vratislav VPM0203 KOS Slavia VŠ Plzeň 53:32 + 29:33
Břečka Vojtěch LPM0302 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Holeček Filip LPM0301 OK Lokomotiva Plzeň DISK
H16
3.13 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Newiak Nick NEJ0101 TJ Jiskra Nejdek 32:00
2. Solomko Adam BSO0002 KOB Baník Sokolov 33:07 + 1:07
3. Černý Jan MAS0100 KČT Aš 34:00 + 2:00
4. Rosenbaum Ondřej JES0001 OK Rakovník 67:30 + 35:30
H21
6.19 km, 29 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5491
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 47:56 5724
2. Rauch Stanislav VPM8201 KOS Slavia VŠ Plzeň 50:48 + 2:52 5409
3. Macura Jan MLA9306 MLOK Mariánské Lázně 51:25 + 3:29 5341
4. Beránek Jan VPM7202 KOS Slavia VŠ Plzeň 52:04 + 4:08 5270
5. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 54:02 + 6:06 5054
6. Václavík Jan VPM8701 KOS Slavia VŠ Plzeň 57:12 + 9:16 4707
7. Anděl Robert VPM8001 KOS Slavia VŠ Plzeň 57:35 + 9:39 4665
8. Frank Jiří MAS9600 KČT Aš 57:46 + 9:50 4645
9. Vrabec Tomáš SCP8700 OK Sparta Praha 61:52 + 13:56 4195
10. Horanyuk Anatoliy NNN Neregistrovaní 63:02 + 15:06
11. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 65:28 + 17:32 3800
12. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 66:15 + 18:19 3714
13. Zieba Jakub NEJ9800 TJ Jiskra Nejdek 69:48 + 21:52 3324
Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK 0
Šmejkal Ondřej MLA8700 MLOK Mariánské Lázně DISK 0
Prášil Ondřej SJC8401 Sportcentrum Jičín DNS 0
H35
4.65 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia VŠ Plzeň 36:44
2. Badura Václav SKV8101 TJ Slovan Karlovy Vary 37:36 + 0:52
3. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 38:05 + 1:21
4. Kurz Zdeněk VPM6301 KOS Slavia VŠ Plzeň 38:23 + 1:39
5. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 39:02 + 2:18
6. Ševčík Petr ONO7200 SKOB Ostrov 39:05 + 2:21
7. Mareš Alexander NEJ7300 TJ Jiskra Nejdek 43:00 + 6:16
8. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 44:40 + 7:56
9. Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 44:45 + 8:01
10. Fišar Miroslav KRL7201 Kometa Kralovice 46:05 + 9:21
11. Kříž Dušan KRL7800 Kometa Kralovice 46:55 + 10:11
12. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 48:22 + 11:38
13. Kroupa Štěpán VPM6904 KOS Slavia VŠ Plzeň 49:31 + 12:47
14. Štrait Martin VSP7602 USK Praha 49:48 + 13:04
15. Černý Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 50:43 + 13:59
16. Sedláček Tomáš KRL6401 Kometa Kralovice 51:45 + 15:01
17. Pávek Jiří NEJ7700 TJ Jiskra Nejdek 57:32 + 20:48
Křížek Filip MAS7800 KČT Aš DISK
Šitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Černý Marcel MAS7201 KČT Aš DISK
Suchý Lybor LPM OK Lokomotiva Plzeň 59:22 + 22:38
H45
3.94 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 34:37
2. Svoboda Radek VPM6903 KOS Slavia VŠ Plzeň 40:17 + 5:40
3. Kovář Jindřich MAS6800 KČT Aš 41:22 + 6:45
4. Řehořek Jaroš SKV6301 TJ Slovan Karlovy Vary 41:32 + 6:55
5. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 41:44 + 7:07
6. Šustr Pavel KSH7001 OB Kašperské Hory 42:14 + 7:37
7. Michalec Jan DCH5701 Radioelektronika Cheb 43:42 + 9:05
8. Polívka Vratislav VPM7003 KOS Slavia VŠ Plzeň 45:36 + 10:59
9. Jiroušek Petr LPM7001 OK Lokomotiva Plzeň 49:41 + 15:04
10. Hajšman Jan NNN Neregistrovaní 50:03 + 15:26
11. Mayer Tomáš KSH6900 OB Kašperské Hory 52:54 + 18:17
12. Čech Petr DCH6002 Radioelektronika Cheb 62:42 + 28:05
13. Kozelka Jan LCV7000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 68:30 + 33:53
Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně DNS
Kunc Petr MLA6601 MLOK Mariánské Lázně DNS
H55
3.13 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gurka Jiří TUV4601 SOK TJ Turnov 36:08
2. Beránek Petr VPM4502 KOS Slavia VŠ Plzeň 42:05 + 5:57
3. Kubát Jaroslav SKV5203 TJ Slovan Karlovy Vary 46:27 + 10:19
4. Blažek Jiří VPM5009 KOS Slavia VŠ Plzeň 60:27 + 24:19
5. Doležal Jan VPM5701 KOS Slavia VŠ Plzeň 83:38 + 47:30
Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha DNS
H65
2.63 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janda Josef KAD4701 Originální Vivalín Team Kadaň 33:47
2. Novotný Jiří SLP4601 OOB Slavia Praha 33:51 + 0:04
3. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 35:15 + 1:28
4. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 38:29 + 4:42
5. Frey Jaromír NEJ4100 TJ Jiskra Nejdek 49:44 + 15:57
Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory DISK
Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov DNS
HDR
3.34 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Břečková Gabriela LPM OK Lokomotiva Plzeň 20:23
2. Ječmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 21:11 + 0:48
3. Chramosta Petr VPM1001 KOS Slavia VŠ Plzeň 23:40 + 3:17
4. Křížek Ivo MAS0801 KČT Aš 24:03 + 3:40
5. Pilátová Amálie NNN Neregistrovaní 25:11 + 4:48
6. Pilát Jaromír NNN Neregistrovaní 25:52 + 5:29
7. Pilítová Rozálie NNN Neregistrovaní 26:11 + 5:48
8. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 27:02 + 6:39
9. Vančata Štěpán NNN Neregistrovaní 27:18 + 6:55
10. Stehlíková Tereza EKP VŠTJ Ekonom Praha 27:22 + 6:59
11. Martínek Vítek NNN2013 Neregistrovaní 28:38 + 8:15
12. Hasman Jindra VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 29:25 + 9:02
13. Dvořáková Terezka LPM2222 OK Lokomotiva Plzeň 33:23 + 13:00
14. Šitra Šimon LPM1001 OK Lokomotiva Plzeň 33:26 + 13:03
15. Švamberk Fíďa NNN9999 Neregistrovaní 33:41 + 13:18
16. Bohuslav Fanda LPM0900 OK Lokomotiva Plzeň 36:29 + 16:06
17. Smaržíková Markéta BSO0950 KOB Baník Sokolov 37:20 + 16:57
18. Beránková Julie VPM1051 KOS Slavia VŠ Plzeň 39:18 + 18:55
19. Maun Michal KSH1201 OB Kašperské Hory 41:04 + 20:41
20. Hrdinová Veronika NNN Neregistrovaní 42:15 + 21:52
21. Křížek Vilém MAS1000 KČT Aš 42:53 + 22:30
22. Mála Matyáš MAS0800 KČT Aš 43:21 + 22:58
23. Klier Šimon MLA MLOK Mariánské Lázně 43:56 + 23:33
24. Hrdinová Kája NNN Neregistrovaní 45:21 + 24:58
25. Vít Damien EKP1305 VŠTJ Ekonom Praha 48:10 + 27:47
26. Vítová Marianne EKP1158 VŠTJ Ekonom Praha 89:24 + 69:01
Martínek Ondřej NNN2010 Neregistrovaní DISK
Bursa Áron SKV TJ Slovan Karlovy Vary DNS
LINIE
3.34 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poupa Jan LPMxxxx OK Lokomotiva Plzeň 23:26
2. Sobotová Kateřina VPM0851 KOS Slavia VŠ Plzeň 26:12 + 2:46
3. Šitrová Štěpánka LPM0850 OK Lokomotiva Plzeň 27:16 + 3:50
4. Pávek Štěpán NEJ0700 TJ Jiskra Nejdek 29:14 + 5:48
5. Vlašímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary 29:42 + 6:16
6. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 32:16 + 8:50
7. Petrášek Martin NNNxxxx Neregistrovaní 36:25 + 12:59
8. Švamberková Mája NNN9998 Neregistrovaní 38:09 + 14:43
9. Beránková Hedvika VPM0850 KOS Slavia VŠ Plzeň 38:22 + 14:56
10. Kříž Matěj KRL0901 Kometa Kralovice 41:48 + 18:22
11. Vančata Filip NNN Neregistrovaní 86:18 + 62:52
Pícl Kryštof VPM0800 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
Prichozi
2.29 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šlechta Petr LPM OK Lokomotiva Plzeň 25:27
2. Svobodová Petra VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 32:56 + 7:29
3. Stehlíková Katka EKP VŠTJ Ekonom Praha 34:25 + 8:58
4. Růžičková LPM OK Lokomotiva Plzeň 37:15 + 11:48
5. Škrlová Hana KRL6951 Kometa Kralovice 48:58 + 23:31
6. Pilátová Petra NNN Neregistrovaní 59:12 + 33:45
7. Maunová Jitka NNN Neregistrovaní 63:07 + 37:40
8. Maun Petr KSH7301 OB Kašperské Hory 64:16 + 38:49
9. Matoušek Pavel NNN Neregistrovaní 67:40 + 42:13
10. Vančata Lukáš NNN Neregistrovaní 81:19 + 55:52
Šimerka Jakub PGP0407 SK Praga DNS
Trénink
3.34 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bílý Milan JES7001 OK Rakovník 39:25
2. Poupa Martin LPM9999 OK Lokomotiva Plzeň 69:56 + 30:31
3. Václavíková Monika VPM8750 KOS Slavia VŠ Plzeň 72:01 + 32:36
4. Janata Tomáš EKP VŠTJ Ekonom Praha 92:15 + 52:50
5. Jiráňová Irena JES6750 OK Rakovník 123:03 + 83:38
Reischigová Růžena SKV5353 TJ Slovan Karlovy Vary DNS