Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
12.06.2016
Místo konání:
obec Milíře, Rádlo
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
1 : 10 000, e=5 m, dle ISOM 2000, stav červen 2016, formát A4, autoři Ivo Habán, Martin Lejsek, Josef Borůvka a Jan Picek; tisk na laserové tiskárně, mapa bude vodovzdorně upravena
Ředitel závodu:
Žucha Jiří
Hlavní rozhodčí:
Rýdl Jiří - R2
Stavitel tratí:
Novotný Dušan - R1
JURY:
Kašková Kateřina, Burda Matěj, Podrábská Marie
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T    
D10
2.50 km, 120 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamačová Barbora BOR0750 C OK Jiskra Nový Bor 27:48
2. Koudelková Eliška BOR0652 C OK Jiskra Nový Bor 30:19 + 2:31
3. Baloghová Mile TJN0750 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:24 + 3:36
4. Rindová Adriana LLI0653 C TJ Loko Liberec 31:32 + 3:44
5. Balcarová Marie LLI0652 C TJ Loko Liberec 34:55 + 7:07
6. Háková Eliška TJN0654 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:04 + 7:16
7. Rejholcová Tereza BOR0751 C OK Jiskra Nový Bor 36:11 + 8:23
8. Kocmanová Adéla BOR0752 C OK Jiskra Nový Bor 39:17 + 11:29
9. Mašková Lucie STB0751 C TJ Stadion Nový Bor 39:54 + 12:06
10. Čečková Karolína SHK0650 C OK Slavia Hradec Králové 42:06 + 14:18
11. Sklenářová Zuzana TUR0658 C OOB TJ Turnov 42:35 + 14:47
12. Dušková Viktorie TJN0655 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:33 + 15:45
13. Skalová Jolana TJN0653 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:45 + 22:57
14. Houžvičková Daniela TUR0751 C OOB TJ Turnov 51:27 + 23:39
15. Lošťáková Sára LTP0650 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 61:17 + 33:29
16. Lamačová Kateřina TUR0660 C OOB TJ Turnov 65:41 + 37:53
17. Koňáková Eliška TJN0752 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 67:28 + 39:40
D10L
2.30 km, 95 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chrástová Barbora STH0851 C SK Studenec 23:42
2. Lipenská Barbora CHA0753 C OK Chrastava 26:27 + 2:45
3. Waldhauserová Eliška BOR0757 C OK Jiskra Nový Bor 28:05 + 4:23
4. Vamberová Markéta TUR0657 C OOB TJ Turnov 28:53 + 5:11
5. Štveráková Zuzana CHA0750 C OK Chrastava 29:10 + 5:28
6. Nožičková Eva TJN0852 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:13 + 5:31
7. Vaňourková Sára BOR0759 C OK Jiskra Nový Bor 29:15 + 5:33
8. Ekertová Jana VLI0750 C Slavia Liberec orienteering 30:11 + 6:29
9. Krejzová Markéta TUR0854 C OOB TJ Turnov 30:30 + 6:48
10. Zabořilová Anna JEN0951 C OB Jenišovice 31:14 + 7:32
11. Lošťáková Ela LTP0951 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:14 + 8:32
12. Březinová Antonie CHA0851 C OK Chrastava 32:42 + 9:00
13. Soukupová Marie BOR0952 C OK Jiskra Nový Bor 32:52 + 9:10
14. Heřmánková Bára TUR0850 C OOB TJ Turnov 34:29 + 10:47
15. Štrynclová Johanka VLI0654 C Slavia Liberec orienteering 36:20 + 12:38
16. Houžvičková Kateřina TUR0952 C OOB TJ Turnov 37:49 + 14:07
17. Zappová Elisabeth TJN0952 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:44 + 15:02
18. Holanová Lucie CHA0655 C OK Chrastava 40:18 + 16:36
19. Synková Elena DOK0850 C OK Doksy 41:18 + 17:36
20. Nejedlová Karolína LLI0852 C TJ Loko Liberec 41:39 + 17:57
21. Novotná Karolína TUR0853 C OOB TJ Turnov 42:25 + 18:43
22. Míková Sofie TJN0950 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:17 + 21:35
23. Janatová Violka DKP0950 C Oddíl OB Kotlářka 48:52 + 25:10
24. Čivrná Eliška VRL0851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:39 + 25:57
25. Kostelníková Nikola TJN0851 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 55:01 + 31:19
26. Pavlíková Rozárie LIT0851 C KOB Chemopetrol Litvínov 99:14 + 75:32
Hejnová Barbora VSP0851 C USK Praha DISK
D12
2.70 km, 160 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 B Slavia Liberec orienteering 27:29
2. Matyášová Kristýna CHA0555 C OK Chrastava 30:12 + 2:43
3. Novotná Michaela TUR0551 C OOB TJ Turnov 30:54 + 3:25
4. Rumlenová Tereza BOR0453 C OK Jiskra Nový Bor 33:34 + 6:05
5. Mellanová Judita TUV0559 C SOK TJ Turnov 34:29 + 7:00
6. Marková Hana LLI0450 B TJ Loko Liberec 34:59 + 7:30
7. Skácelová Adéla VLI0454 C Slavia Liberec orienteering 36:23 + 8:54
8. Hájková Tereza TUV0558 C SOK TJ Turnov 37:54 + 10:25
9. Podrábská Alžběta VLI0451 B Slavia Liberec orienteering 38:48 + 11:19
10. Pesničáková Soňa TJN0451 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:26 + 11:57
11. Chrástová Magdaléna STH0551 B SK Studenec 40:01 + 12:32
12. Šestáková Marie VLI0452 C Slavia Liberec orienteering 41:40 + 14:11
13. Kubecová Magdalena STB0550 C TJ Stadion Nový Bor 44:15 + 16:46
14. Nagyová Kateřina TJN0452 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:34 + 17:05
15. Tomanicová Sofie CHA0450 B OK Chrastava 45:49 + 18:20
16. Jakoubková Anna STB0498 C TJ Stadion Nový Bor 46:04 + 18:35
17. Zoubková Šárka TJN0554 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:52 + 19:23
18. Novotná Barbora TUR0552 C OOB TJ Turnov 47:36 + 20:07
19. Andrlová Lea VLI0453 C Slavia Liberec orienteering 48:19 + 20:50
20. Sochová Anna BOR0550 C OK Jiskra Nový Bor 49:33 + 22:04
21. Neradová Natálie BOR0452 C OK Jiskra Nový Bor 51:10 + 23:41
22. Skácelová Kateřina VLI0550 C Slavia Liberec orienteering 51:33 + 24:04
23. Karpíšková Kateřina LTP0450 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:22 + 25:53
24. Houdová Veronika CHA0552 C OK Chrastava 56:22 + 28:53
25. Zaňková Natálie TJN0450 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:59 + 31:30
26. Sýbová Marika BOR0553 C OK Jiskra Nový Bor 62:52 + 35:23
27. Schröterová Adéla CHA0551 C OK Chrastava 69:31 + 42:02
28. Cihlářová Barbora CHA0451 C OK Chrastava 71:25 + 43:56
29. Stehlíková Adéla BOR0554 C OK Jiskra Nový Bor 91:10 + 63:41
30. Synková Barbora DOK0450 C OK Doksy 93:05 + 65:36
31. Štveráková Eliška CHA0553 C OK Chrastava 98:28 + 70:59
32. Koňáková Martina TJN0555 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 119:01 + 91:32
Knížková Kačka OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis DISK
Aschermannová Klára VSP0454 C USK Praha DISK
D14
3.50 km, 160 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 33:52
2. Bejvlová Karolína LME0250 A SK Los Mělník 35:59 + 2:07
3. Nedomlelová Lucie TJN0256 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:43 + 3:51
4. Rydlová Magdaléna TJN0251 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:22 + 5:30
5. Růžičková Vendula CHA0252 C OK Chrastava 41:15 + 7:23
6. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 42:14 + 8:22
7. Aschermannová Tereza VSP0253 C USK Praha 44:22 + 10:30
8. Hrnčířová Ivana STH0351 B SK Studenec 44:44 + 10:52
9. Bednaříková Emma VLI0359 B Slavia Liberec orienteering 44:55 + 11:03
10. Tymešová Anna BOR0253 C OK Jiskra Nový Bor 45:49 + 11:57
11. Linková Lucie TUR0251 B OOB TJ Turnov 45:58 + 12:06
12. Pekařová Jana TUR0252 B OOB TJ Turnov 46:28 + 12:36
13. Šritrová Lenka TUV0252 C SOK TJ Turnov 46:56 + 13:04
14. Bulířová Ema TAP0452 B KOB TRETRA Praha 48:40 + 14:48
15. Lišková Adélka CHA0254 C OK Chrastava 50:30 + 16:38
16. Nejedlová Josefína LLI0350 B TJ Loko Liberec 51:19 + 17:27
17. Janečková Josefína EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha 52:03 + 18:11
18. Podrábská Marie VLI0251 B Slavia Liberec orienteering 53:26 + 19:34
19. Budská Anna TJN0253 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 56:53 + 23:01
20. Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:18 + 32:26
21. Piecek Emilia STB0351 C TJ Stadion Nový Bor 69:50 + 35:58
22. Jeřábková Andrea CHA0253 C OK Chrastava 70:43 + 36:51
23. Nehasilová Veronika LDC0350 C KOB Děčín 78:50 + 44:58
24. Mrkvičková Veronika TJN0355 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 82:55 + 49:03
25. Divišková Rebeka CHA0352 C OK Chrastava 86:16 + 52:24
D16
4.10 km, 200 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 49:13
2. Riby Rose LTP0051 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:55 + 0:42
3. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 50:11 + 0:58
4. Hrnčířová Magda STH0051 B SK Studenec 57:23 + 8:10
5. Jeřábková Nina BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor 58:43 + 9:30
6. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 59:00 + 9:47
7. Świca Katarzyna STB0099 C TJ Stadion Nový Bor 65:45 + 16:32
8. Baloghová Lída TJN0150 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 67:37 + 18:24
9. Koucká Barbora EKP0050 C VŠTJ Ekonom Praha 91:40 + 42:27
D18
5.40 km, 250 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Staňová Karolína BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor 55:55
2. Nováková Lucie BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor 59:48 + 3:53
3. Thořová Markéta TUR9952 A OOB TJ Turnov 61:39 + 5:44
4. Kubecová Kateřina BOR9959 B OK Jiskra Nový Bor 62:39 + 6:44
5. Žejdlíková Karolína LTP9950 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 64:36 + 8:41
6. Knížková Šárka TJN9852 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 70:08 + 14:13
7. Nejezchlebová Martina TUR9951 B OOB TJ Turnov 80:33 + 24:38
8. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 85:51 + 29:56
9. Jeřábková Ema BOR9957 C OK Jiskra Nový Bor 98:21 + 42:26
D20
5.40 km, 250 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Roškotová Lucie TUR9753 A OOB TJ Turnov 57:22 0
2. Kovářová Lenka LTP9750 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 59:11 + 1:49 0
3. Linková Alena TUR9751 R OOB TJ Turnov 67:05 + 9:43 0
4. Kohlová Monika TUR9756 C OOB TJ Turnov 92:36 + 35:14 0
D21K
4.10 km, 200 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 4745
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Myslivečková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov 48:27 4969
2. Horáčková Kateřina VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 49:18 + 0:51 4886
3. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 51:34 + 3:07 4666
4. Würzová Anna FYD9451 C Jizerský klub OB Frýdlant 52:39 + 4:12 4560
5. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 53:45 + 5:18 4453
6. Krtičková Michaela CHA7952 C OK Chrastava 55:15 + 6:48 4307
7. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Chemopetrol Litvínov 55:44 + 7:17 4260
8. Nedvídková Iva RUM8551 C ZOOB Rumburk 56:27 + 8:00 4191
9. Jarošová Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 58:36 + 10:09 3982
10. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 59:31 + 11:04 3893
11. Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 60:17 + 11:50 3818
12. Hanušová Petra STB8297 C TJ Stadion Nový Bor 60:40 + 12:13 3781
13. Korejčíková Dáďa LLI5550 C TJ Loko Liberec 61:08 + 12:41 3735
14. Trávníčková Hana VLI8250 C Slavia Liberec orienteering 62:31 + 14:04 3601
15. Burešová Lenka DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka 62:40 + 14:13 3586
16. Jirků Martina TUR8750 C OOB TJ Turnov 65:13 + 16:46 3338
17. Brzáková Kristýna VLI8650 C Slavia Liberec orienteering 65:16 + 16:49 3333
18. Pološčuková Lucie SMB9051 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 69:06 + 20:39 2961
19. Neradová Eva LIT8951 C KOB Chemopetrol Litvínov 74:31 + 26:04 2434
20. Zítová Pavla LDC8151 C KOB Děčín 77:57 + 29:30 2100
21. Kalinová Lucie RUM8750 C ZOOB Rumburk 78:32 + 30:05 2043
22. Vokálová Jaroslava CHA8250 OK Chrastava 111:55 + 63:28
D21L
7.20 km, 300 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8389
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bochenková Ivana SJC8952 C Sportcentrum Jičín 63:46 8781
2. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 65:42 + 1:56 8528
3. Procházková Marie KAM9554 R OK Kamenice 66:59 + 3:13 8360
4. Krafková Lucie TUR8650 R OOB TJ Turnov 67:21 + 3:35 8312
5. Neradová Alena LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvínov 68:24 + 4:38 8175
6. Kolínová Kristýna DKP8450 R Oddíl OB Kotlářka 74:48 + 11:02 7339
7. Burdová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor 74:56 + 11:10 7322
8. Soukupová Lucie SJC8951 C Sportcentrum Jičín 75:07 + 11:21 7298
9. Kopcová Michaela KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 75:28 + 11:42 7252
10. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 76:05 + 12:19 7171
11. Szeliga Malgorzata STB9399 C TJ Stadion Nový Bor 77:05 + 13:19 7041
12. Setínková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 78:25 + 14:39 6866
13. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 79:15 + 15:29 6758
14. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 85:23 + 21:37 5956
15. Gorčicová Eliška CHA9150 C OK Chrastava 91:32 + 27:46 5153
16. Švihovská Eva SJC8352 C Sportcentrum Jičín 91:35 + 27:49 5146
17. Vejstrková Zuzana CHA8852 C OK Chrastava 95:33 + 31:47 4628
18. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 99:07 + 35:21 4162
Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka DISK 0
D35
5.40 km, 250 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heřmánková Pavla TUR7777 C OOB TJ Turnov 55:58
1. Lankašová Barbora CHA8050 C OK Chrastava 55:58
3. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 57:50 + 1:52
4. Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:59 + 2:01
5. Míková Lenka KSU7653 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:29 + 2:31
6. Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:03 + 6:05
7. Čečková Martina SHK7753 C OK Slavia Hradec Králové 62:48 + 6:50
8. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 64:51 + 8:53
9. Gajdová Kristina VSP7752 C USK Praha 65:54 + 9:56
10. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 66:01 + 10:03
11. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 67:59 + 12:01
12. Hrobařová Lenka ASU7751 C Magnus Orienteering 68:30 + 12:32
13. Tomášková Radka TUV7851 C SOK TJ Turnov 69:02 + 13:04
14. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 69:38 + 13:40
15. Poláková Veronika CHA8150 C OK Chrastava 99:53 + 43:55
16. Neradová Zuzana BOR7950 C OK Jiskra Nový Bor 116:36 + 60:38
D40
5.20 km, 190 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpilová Jana SJC7451 C Sportcentrum Jičín 51:41
2. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 53:02 + 1:21
3. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 57:45 + 6:04
4. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 58:29 + 6:48
5. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 62:41 + 11:00
6. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 64:49 + 13:08
7. Houžvičková Karolína TUR7254 C OOB TJ Turnov 69:30 + 17:49
8. Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 71:06 + 19:25
9. Hájková Magdalena TUV7351 C SOK TJ Turnov 72:27 + 20:46
10. Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 73:31 + 21:50
11. Rindová Kateřina LLI7450 C TJ Loko Liberec 74:00 + 22:19
12. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 76:22 + 24:41
13. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 76:34 + 24:53
14. Novotná Hedvika TUR7454 C OOB TJ Turnov 79:58 + 28:17
15. Tomandlová Radka 5IX7550 NOK HoRa 82:53 + 31:12
16. Novotná Jana VLI7350 C Slavia Liberec orienteering 84:22 + 32:41
17. Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 87:48 + 36:07
18. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 92:04 + 40:23
19. Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 99:30 + 47:49
20. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 101:18 + 49:37
21. Šašková Petra SOB7451 C SOBSA 102:04 + 50:23
22. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 102:30 + 50:49
23. Danková Irena CHA7551 C OK Chrastava 123:00 + 71:19
Synková Šárka DOK7650 C OK Doksy DISK
D45
4.70 km, 180 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:56
2. Patzeltová Beatrice LDC6850 C KOB Děčín 58:48 + 2:52
3. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 58:55 + 2:59
4. Würzová Kateřina FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdlant 60:17 + 4:21
5. Rejholcová Andrea BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor 60:34 + 4:38
6. Marková Jana LLI7152 C TJ Loko Liberec 62:51 + 6:55
7. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 63:26 + 7:30
8. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 64:11 + 8:15
9. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 68:41 + 12:45
10. Čechlovská Jana CHA6250 C OK Chrastava 69:19 + 13:23
11. Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha 75:34 + 19:38
12. Bartáková Eva CHA7051 C OK Chrastava 76:54 + 20:58
13. Gorčicová Ivana CHA6550 C OK Chrastava 80:19 + 24:23
14. Fürstová Katka LLI6950 C TJ Loko Liberec 80:52 + 24:56
15. Sokolářová Jitka TUV6851 C SOK TJ Turnov 80:57 + 25:01
16. Landovská Ivana PGP6251 C SK Praga 84:22 + 28:26
17. Balcarová Alena LLI7150 C TJ Loko Liberec 92:41 + 36:45
18. Burdová Simona LDC6851 C KOB Děčín 97:36 + 41:40
19. Miklasová Markéta VLI6850 C Slavia Liberec orienteering 102:09 + 46:13
20. Krákorová Iva NNN Neregistrovaní 120:45 + 64:49
Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava DISK
D50
4.20 km, 160 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 55:39
2. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 56:34 + 0:55
3. Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha 61:25 + 5:46
4. Košková Vlasta LLI6351 C TJ Loko Liberec 62:26 + 6:47
5. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 62:46 + 7:07
6. Koudelková Jana NER Neregistrovaní 63:53 + 8:14
7. Pološčuková Monika SMB6551 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 64:16 + 8:37
8. Hubáčková Jana EKP6250 C VŠTJ Ekonom Praha 66:02 + 10:23
9. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 68:18 + 12:39
10. Slezáčková Věra KAS6550 C KOB Kamenický Šenov 68:59 + 13:20
11. Jedličková Zdena BOR6250 C OK Jiskra Nový Bor 69:37 + 13:58
12. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 78:30 + 22:51
D55
3.90 km, 150 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šípová Soňa BOR6150 C OK Jiskra Nový Bor 52:28
2. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 55:48 + 3:20
3. Kadavá Eva CHA5750 C OK Chrastava 62:38 + 10:10
4. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:55 + 10:27
5. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 67:04 + 14:36
6. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 79:10 + 26:42
D60
3.10 km, 140 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 44:27
2. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 44:52 + 0:25
3. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 44:58 + 0:31
4. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 49:42 + 5:15
5. Neradová Alena LIT5051 C KOB Chemopetrol Litvínov 52:53 + 8:26
6. Omová Jana TUR5150 C OOB TJ Turnov 55:56 + 11:29
7. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 57:56 + 13:29
8. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 59:12 + 14:45
9. Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 70:48 + 26:21
10. Matoušková Marie LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 74:36 + 30:09
11. Kadečková Jana JEN5651 C OB Jenišovice 77:52 + 33:25
12. Richtrová Jaroslava JEN5251 C OB Jenišovice 88:58 + 44:31
D65
2.60 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 43:16
2. Vokálová Pavla CHA4951 C OK Chrastava 54:48 + 11:32
3. Kubíková Hela LLI4851 C TJ Loko Liberec 64:11 + 20:55
D70
2.60 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krausová Marie LLI4451 C TJ Loko Liberec 49:35
2. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 50:37 + 1:02
3. Pospíšilová Jana LDC4451 C KOB Děčín 53:29 + 3:54
4. Křtěnská Leontina BOR4650 C OK Jiskra Nový Bor 58:03 + 8:28
5. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 66:16 + 16:41
6. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 82:40 + 33:05
7. Folprechtová Marie TUR4250 C OOB TJ Turnov 84:20 + 34:45
H10
2.50 km, 120 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dejnožka Martin TJN0600 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:21
2. Kuc David SCP0600 C OK Sparta Praha 25:01 + 0:40
3. Šimek Vojtěch LTP0601 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 25:04 + 0:43
4. Mairich Filip TJN0603 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:09 + 1:48
5. Podrábský Ctibor VLI0700 C Slavia Liberec orienteering 26:50 + 2:29
6. Pachnik Jedrzej STB0602 C TJ Stadion Nový Bor 28:12 + 3:51
7. Míka Albert TJN0601 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:12 + 4:51
8. Březina Karel CHA0605 C OK Chrastava 29:53 + 5:32
9. Studničný Adam BOR0701 C OK Jiskra Nový Bor 30:46 + 6:25
10. Dolejší Jan STB0601 C TJ Stadion Nový Bor 31:35 + 7:14
11. Tomášek Prokop TUV0701 C SOK TJ Turnov 33:08 + 8:47
12. Vávra Tomáš BOR0700 C OK Jiskra Nový Bor 35:28 + 11:07
13. Miklas Ondřej VLI0701 C Slavia Liberec orienteering 37:10 + 12:49
14. Sychra Marek CHA0604 C OK Chrastava 38:42 + 14:21
15. Klust Jan CHA0702 C OK Chrastava 39:20 + 14:59
16. Mertlík Vojtěch TUR0704 C OOB TJ Turnov 46:15 + 21:54
17. Patka Kryštof BOR0702 C OK Jiskra Nový Bor 47:42 + 23:21
18. Vřešťál Antonín TUR0604 C OOB TJ Turnov 48:17 + 23:56
19. Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 51:00 + 26:39
20. Lajtkep Jakub STB0600 C TJ Stadion Nový Bor 57:16 + 32:55
21. Heczko Erik VLI0804 C Slavia Liberec orienteering 64:19 + 39:58
22. Řehoř Hynek TJN0700 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 74:35 + 50:14
23. Nožička Jan TJN0809 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 75:23 + 51:02
Habán Oliver VLI0600 C Slavia Liberec orienteering DISK
Zurynek Jan EKP0602 C VŠTJ Ekonom Praha DISK
H10L
2.30 km, 95 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drahoňovský Tomáš TUR0701 C OOB TJ Turnov 20:31
2. Mairich Martin OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 22:52 + 2:21
3. Hyxa Jan VLI0702 C Slavia Liberec orienteering 23:58 + 3:27
4. Novotný Dalibor VLI0808 C Slavia Liberec orienteering 24:49 + 4:18
5. Šálek Richard TUR0702 C OOB TJ Turnov 26:51 + 6:20
6. Vokurka Antonín OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 29:08 + 8:37
7. Matouš Marek JEN0602 C OB Jenišovice 30:10 + 9:39
8. Houda Lukáš CHA0800 C OK Chrastava 32:54 + 12:23
9. Vřešťál František TUR0906 C OOB TJ Turnov 38:42 + 18:11
10. Patka Marek BOR0902 C OK Jiskra Nový Bor 39:38 + 19:07
11. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 43:17 + 22:46
12. Zaňka Albert TJN0803 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:43 + 24:12
12. Válek Matěj BOR0703 C OK Jiskra Nový Bor 44:43 + 24:12
14. Bukvic Kryštof TUV0802 SOK TJ Turnov 46:10 + 25:39
15. Gomolák Jan CHA0603 C OK Chrastava 46:15 + 25:44
16. Dočekal Jakub TJN0808 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 47:37 + 27:06
17. Trávníček Lukáš VLI0704 C Slavia Liberec orienteering 52:41 + 32:10
Gajda Petr VSP0903 C USK Praha DISK
Krupka Daniel CHA0703 C OK Chrastava DISK
Šebelka Matěj VLI0805 C Slavia Liberec orienteering DISK
H12
2.80 km, 160 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tkáč Matěj TJN0401 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:39
2. Zabořil Ondřej JEN0401 B OB Jenišovice 25:16 + 1:37
3. Bolehovský Daniel EKP0508 B VŠTJ Ekonom Praha 25:33 + 1:54
4. Bejvl Marek LME0400 B SK Los Mělník 29:13 + 5:34
5. Bednařík Vilém VLI0509 C Slavia Liberec orienteering 29:39 + 6:00
6. Rind Matyáš LLI0400 C TJ Loko Liberec 30:37 + 6:58
7. Haslinger Leopold LTP0403 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 31:49 + 8:10
8. Veselý Jakub BOR0406 C OK Jiskra Nový Bor 33:08 + 9:29
9. Čivrný Jan VRL0501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:01 + 11:22
10. Kuc Radim SCP0400 C OK Sparta Praha 35:49 + 12:10
11. Kašpar Vojtěch BOR0402 C OK Jiskra Nový Bor 35:59 + 12:20
12. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 C OOB TJ Turnov 36:05 + 12:26
13. Pokorný Jan TJN0400 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:09 + 12:30
14. Heřmánek Petr TUR0500 C OOB TJ Turnov 37:00 + 13:21
15. Chalupa Jan BOR0509 C OK Jiskra Nový Bor 43:23 + 19:44
16. Kašpar Štěpán BOR0403 C OK Jiskra Nový Bor 43:32 + 19:53
17. Hejna Viktor VSP0408 C USK Praha 44:33 + 20:54
18. Sýkora Oliver TJN0504 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 47:21 + 23:42
19. Fojt Jan BOR0407 C OK Jiskra Nový Bor 47:54 + 24:15
20. Blažkovan Matěj BOR0504 C OK Jiskra Nový Bor 50:44 + 27:05
21. Šašek Martin SOB0501 C SOBSA 53:57 + 30:18
22. Houžvička David TUR0501 C OOB TJ Turnov 56:23 + 32:44
23. Rokos Marek TJN0500 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:22 + 37:43
24. Vávra Jan BOR0500 C OK Jiskra Nový Bor 80:14 + 56:35
25. Janoušek Albert CHA0400 C OK Chrastava 88:04 + 64:25
Kabát Martin EKP0412 B VŠTJ Ekonom Praha DISK
Bulíř Jáchym TAP0602 C KOB TRETRA Praha DISK
H14
4.00 km, 160 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Synek Petr DOK0200 B OK Doksy 34:50
2. Vitebský Lukáš TJN0302 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:44 + 0:54
2. Štefan Vít STH0202 B SK Studenec 35:44 + 0:54
4. Link Lukáš STH0205 B SK Studenec 35:52 + 1:02
5. Hájek Kryštof TUV0203 B SOK TJ Turnov 38:28 + 3:38
6. Bolehovský Michal EKP0200 B VŠTJ Ekonom Praha 39:07 + 4:17
7. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:38 + 4:48
8. Gajda Martin KAM0405 B OK Kamenice 40:27 + 5:37
9. Pachnik Stanislaw STB0303 C TJ Stadion Nový Bor 44:01 + 9:11
10. Husák Martin CHA0300 C OK Chrastava 47:46 + 12:56
11. Ekert Tomáš VLI0302 C Slavia Liberec orienteering 49:45 + 14:55
12. Staňa Ondřej BOR0301 C OK Jiskra Nový Bor 50:59 + 16:09
13. Kolský Pavel PGP0204 B SK Praga 51:47 + 16:57
14. Lesák Ondřej TJN0306 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:54 + 19:04
15. Socha Ondřej BOR0302 B OK Jiskra Nový Bor 56:16 + 21:26
16. Holan Petr CHA0303 C OK Chrastava 57:05 + 22:15
17. Hnízdil Matěj KAS0301 C KOB Kamenický Šenov 57:23 + 22:33
18. Matyáš Vojtěch CHA0202 C OK Chrastava 59:03 + 24:13
19. Řehoř Vojta TJN0303 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 59:22 + 24:32
20. Jirman Filip TUV0212 C SOK TJ Turnov 69:35 + 34:45
21. Kolář Šimon HOR0400 B TJ Jiskra Hořice 71:30 + 36:40
22. Žukov Jakub TJN0305 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 73:55 + 39:05
23. Mertlík Jakub TUR0307 C OOB TJ Turnov 78:19 + 43:29
24. Danko Štěpán CHA0301 C OK Chrastava 81:07 + 46:17
25. Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 90:07 + 55:17
26. Hejna Hynek LLI0300 C TJ Loko Liberec 97:02 + 62:12
27. Krupka Štěpán CHA0201 C OK Chrastava 114:01 + 79:11
Peterka Jakub LLI0404 B TJ Loko Liberec DISK
H16
5.30 km, 250 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bílý Jakub LTP0104 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:14
2. Šmol David DOK0100 B OK Doksy 57:23 + 1:09
3. Galbavý Matěj CHA0000 B OK Chrastava 59:59 + 3:45
4. Bek Jiří CHA0103 B OK Chrastava 64:19 + 8:05
5. Melichar Petr LLI0001 A TJ Loko Liberec 65:04 + 8:50
6. Zabořil Vojta JEN0101 C OB Jenišovice 74:11 + 17:57
7. Vávra Pavel BOR0101 C OK Jiskra Nový Bor 76:30 + 20:16
8. Nejedlo Matouš LLI0101 C TJ Loko Liberec 79:46 + 23:32
9. Sloma Grzegorz STB0103 C TJ Stadion Nový Bor 80:11 + 23:57
10. Rajn Filip CHA0102 C OK Chrastava 121:28 + 65:14
H18
6.40 km, 310 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semerád Antonín DKP9801 A Oddíl OB Kotlářka 53:47
2. Thoř Tomáš TUR9904 A OOB TJ Turnov 58:28 + 4:41
3. Bartoš Vojtěch PGP9809 A SK Praga 65:24 + 11:37
4. Matějka Lukáš LTP9802 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 69:20 + 15:33
5. Ransdorf Jakub TAP9805 B KOB TRETRA Praha 80:22 + 26:35
6. Kašpar Ludvík BOR9805 A OK Jiskra Nový Bor 80:34 + 26:47
7. Bek Ondřej CHA9904 B OK Chrastava 83:01 + 29:14
8. Košek Jan LLI9801 C TJ Loko Liberec 103:10 + 49:23
H20
8.20 km, 330 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 1321
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zikmund Zdeněk SJC9703 A Sportcentrum Jičín 73:02 1861
2. Kadečka Adam JEN9601 C OB Jenišovice 121:04 + 48:02 1312
3. Juren Lukáš LTP9703 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 159:53 + 86:51 869
4. Kočvara Oldřich JEN9705 C OB Jenišovice 163:08 + 90:06 832
5. Žukov Michal TJN9701 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 183:55 + 110:53 595
Hlubuček Tomáš CHA9704 B OK Chrastava DISK 0
H21K
6.40 km, 300 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 6839
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 49:59 7190
2. Škvor Ota KAM9900 A OK Kamenice 51:39 + 1:40 6964
3. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 53:03 + 3:04 6775
4. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 54:17 + 4:18 6608
5. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 54:20 + 4:21 6601
6. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 55:58 + 5:59 6380
7. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 56:53 + 6:54 6256
8. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 58:20 + 8:21 6060
9. Čech Jan FSP7900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 60:19 + 10:20 5792
10. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 60:50 + 10:51 5722
11. Veselý Marek CHA8201 C OK Chrastava 62:10 + 12:11 5541
12. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 67:03 + 17:04 4881
13. Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice 68:25 + 18:26 4696
14. Gorčica Pavel CHA6200 C OK Chrastava 68:36 + 18:37 4671
15. Vlček Petr LDC8700 C KOB Děčín 69:39 + 19:40 4529
16. Eiselt Jan LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 70:43 + 20:44 4384
17. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 71:34 + 21:35 4269
18. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 73:06 + 23:07 4062
19. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 75:17 + 25:18 3767
20. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 75:57 + 25:58 3676
21. Cupák Jiří VRL7201 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 77:51 + 27:52 3419
22. Hájek Jan JEN9703 C OB Jenišovice 78:55 + 28:56 3275
23. Křenek Tomáš LLI8300 C TJ Loko Liberec 79:54 + 29:55 3142
24. Koucký Martin EKP9700 C VŠTJ Ekonom Praha 80:24 + 30:25 3074
25. Škrabálek Jan NNN8X1X Neregistrovaní 83:06 + 33:07
26. Kučerka Jan LIT8002 C KOB Chemopetrol Litvínov 83:43 + 33:44 2626
27. Szenczi Gabriel SJC8705 C Sportcentrum Jičín 103:31 + 53:32 0
28. Hulha Lukáš LTP9405 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 109:51 + 59:52 0
29. Zít Jan LDC8200 C KOB Děčín 115:28 + 65:29 0
30. Nebeský Daniel KAM9404 C OK Kamenice 119:29 + 69:30
H21L
11.00 km, 430 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 9126
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 78:58 9407
2. Škoda Jakub VLI8800 R Slavia Liberec orienteering 79:27 + 0:29 9350
3. Janata Martin DKP8306 R Oddíl OB Kotlářka 81:00 + 2:02 9169
4. Baier Martin TUR7603 R OOB TJ Turnov 82:18 + 3:20 9018
5. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 83:33 + 4:35 8872
6. Fodor Petr TUR8103 R OOB TJ Turnov 84:06 + 5:08 8808
7. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 84:44 + 5:46 8734
8. Habán Ivo VLI7707 C Slavia Liberec orienteering 85:32 + 6:34 8641
9. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 86:03 + 7:05 8580
10. Dlabaja Tomáš TUR8303 E OOB TJ Turnov 86:53 + 7:55 8483
11. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 87:53 + 8:55 8367
12. Malý Aleš JIL8702 C OK Jilemnice 88:51 + 9:53 8254
13. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 89:08 + 10:10 8221
14. Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov 90:21 + 11:23 8079
15. Koštejn Vít DOK9800 A OK Doksy 90:35 + 11:37 8052
16. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 91:28 + 12:30 7949
17. Seidl Miroslav EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha 91:33 + 12:35 7939
18. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 91:42 + 12:44 7921
19. Oma Jakub TUR8002 C OOB TJ Turnov 91:56 + 12:58 7894
20. Fujáček Jan SCP7506 C OK Sparta Praha 93:30 + 14:32 7711
21. Švihovský Jaromír SJC8005 C Sportcentrum Jičín 94:10 + 15:12 7634
22. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 95:24 + 16:26 7490
23. Burda Matěj BOR9608 A OK Jiskra Nový Bor 95:48 + 16:50 7443
24. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 98:23 + 19:25 7142
25. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 98:31 + 19:33 7126
26. Bolehovský Pavel EKP7103 C VŠTJ Ekonom Praha 101:43 + 22:45 6753
27. Pachnik Wojciech STB9101 C TJ Stadion Nový Bor 102:47 + 23:49 6629
27. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 102:47 + 23:49 6629
29. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 103:22 + 24:24 6560
30. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 103:37 + 24:39 6531
31. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 103:39 + 24:41 6527
32. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 106:20 + 27:22 6214
33. Moravec Jakub KAM9702 A OK Kamenice 108:57 + 29:59 5909
34. Karatsiolis Kryštof TUR9901 A OOB TJ Turnov 110:40 + 31:42 5709
35. Francke Jan DOK8400 C OK Doksy 111:13 + 32:15 5645
36. Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 117:27 + 38:29 4918
37. Hyka Jan TUR9002 C OOB TJ Turnov 119:24 + 40:26 4690
38. Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 120:43 + 41:45 4537
39. Schröter Pavel CHA7203 C OK Chrastava 126:30 + 47:32 3862
40. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 138:37 + 59:39 2449
Pavlík Libor LIT7605 C KOB Chemopetrol Litvínov DISK 0
Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov DISK 0
Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy DISK 0
H35
8.20 km, 330 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 69:45
2. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 74:24 + 4:39
3. Polák Jaroslav CHA7500 C OK Chrastava 76:56 + 7:11
4. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 77:03 + 7:18
5. Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha 78:28 + 8:43
6. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 80:16 + 10:31
7. Kalous Antonín KON7708 C KOB Konice 81:51 + 12:06
8. Krtička Jan PLU7931 C TJ SOKOL Plumlov 83:03 + 13:18
9. Tomanica Vojtěch CHA7601 C OK Chrastava 91:22 + 21:37
10. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 93:22 + 23:37
11. Šašek Luděk SOB6901 C SOBSA 95:50 + 26:05
12. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 96:02 + 26:17
13. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 96:40 + 26:55
14. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 97:25 + 27:40
15. Vančura Martin ASU8049 C Magnus Orienteering 97:57 + 28:12
16. Vokál Vojtěch CHA7900 C OK Chrastava 105:55 + 36:10
17. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 107:39 + 37:54
18. Beneš Michal TJP7800 C TJ Sokol Troja 112:14 + 42:29
19. Ekert Vladimír VLI7600 C Slavia Liberec orienteering 122:30 + 52:45
20. Kos Tomáš 37C7902 Bez registrace 139:03 + 69:18
H40
6.90 km, 310 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 66:30
2. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 76:04 + 9:34
3. Sychra Zdeněk CHA7302 C OK Chrastava 77:07 + 10:37
4. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 79:23 + 12:53
5. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 82:21 + 15:51
6. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 84:44 + 18:14
7. Čečka Jiří SHK7600 C OK Slavia Hradec Králové 85:12 + 18:42
8. Harazin Martin VLI7400 C Slavia Liberec orienteering 86:50 + 20:20
9. Macháček Aleš FYD6400 C Jizerský klub OB Frýdlant 87:00 + 20:30
10. Kolář Viktor HOR7300 C TJ Jiskra Hořice 87:44 + 21:14
11. Gálus Igor LDC7302 C KOB Děčín 90:54 + 24:24
12. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 93:08 + 26:38
13. Tomášek Ondřej TUV7001 C SOK TJ Turnov 94:43 + 28:13
14. Novotný Tomáš TUR7405 C OOB TJ Turnov 97:12 + 30:42
15. Synek Marcel DOK7600 C OK Doksy 102:34 + 36:04
16. Rind Pavel LLI7400 C TJ Loko Liberec 106:30 + 40:00
17. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 108:46 + 42:16
18. Danko Tomáš CHA7200 C OK Chrastava 110:20 + 43:50
19. Píchal Jan VSP5202 C USK Praha 127:36 + 61:06
20. Hájek Jan TUV7301 C SOK TJ Turnov 149:56 + 83:26
H45
6.40 km, 310 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 63:03
2. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 64:24 + 1:21
3. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 67:23 + 4:20
4. Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 69:47 + 6:44
5. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 70:36 + 7:33
6. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 71:07 + 8:04
7. Kubec Martin DOB7002 C KOB Dobruška 75:36 + 12:33
8. Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 75:40 + 12:37
9. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 76:26 + 13:23
10. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 76:55 + 13:52
11. Pachnik Dariusz STB6901 C TJ Stadion Nový Bor 77:24 + 14:21
12. Bulíř Jiří KOB TRETRA Praha 77:39 + 14:36
13. Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor 78:12 + 15:09
14. Tomandl Jan 5IX7001 NOK HoRa 81:17 + 18:14
15. Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 84:41 + 21:38
16. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 87:42 + 24:39
17. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 88:00 + 24:57
18. Žukov Libor VLI6803 C Slavia Liberec orienteering 88:56 + 25:53
19. Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 91:24 + 28:21
20. Studničný Jaroslav BOR7004 C OK Jiskra Nový Bor 92:08 + 29:05
21. Hejna Stanislav LLI6900 C TJ Loko Liberec 92:25 + 29:22
22. Jeřábek Petr BOR7105 C OK Jiskra Nový Bor 96:27 + 33:24
23. Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 97:45 + 34:42
24. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 103:22 + 40:19
25. Kovář Boris LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 113:49 + 50:46
26. Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 118:46 + 55:43
27. Karpíšek Tomáš LTP6807 OOB TJ Lokomotiva Teplice 149:35 + 86:32
H50
5.60 km, 280 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 53:36
2. Petr Josef VLI6300 C Slavia Liberec orienteering 62:19 + 8:43
3. Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 72:54 + 19:18
4. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 73:55 + 20:19
5. Pavlovec Petr BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor 74:19 + 20:43
6. Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 77:04 + 23:28
7. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 79:30 + 25:54
8. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 89:54 + 36:18
9. Šubrt Pavel SMB6301 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 109:51 + 56:15
10. Šimek Stanislav LTP6602 OOB TJ Lokomotiva Teplice 116:11 + 62:35
11. Mellan Martin TUV6304 C SOK TJ Turnov 147:34 + 93:58
H55
5.20 km, 190 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průcha Miloslav BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor 51:52
2. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 51:55 + 0:03
3. Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 55:05 + 3:13
4. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 57:58 + 6:06
5. Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 65:55 + 14:03
6. Pávek Miloš BOR5801 C OK Jiskra Nový Bor 74:12 + 22:20
7. Hoidekr Pavel LLI5901 C TJ Loko Liberec 76:15 + 24:23
8. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 80:05 + 28:13
9. Mareš Hynek TUR6100 C OOB TJ Turnov 80:52 + 29:00
10. Hulha Karel LTP6001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 133:57 + 82:05
H60
4.70 km, 180 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír LDC5301 C KOB Děčín 58:41
2. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 60:12 + 1:31
3. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 60:39 + 1:58
4. Tichý Boris DOB5500 C KOB Dobruška 61:27 + 2:46
5. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 62:27 + 3:46
6. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 70:34 + 11:53
7. Šikola Alexej LJN5301 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 71:20 + 12:39
8. Pavlík Milan CHA5400 C OK Chrastava 71:49 + 13:08
9. Bárta Miroslav JEN5201 C OB Jenišovice 76:22 + 17:41
10. Junek Petr STH5501 C SK Studenec 79:50 + 21:09
H65
4.20 km, 160 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 43:04
2. Peterka Josef LLI4702 C TJ Loko Liberec 53:14 + 10:10
3. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 55:23 + 12:19
4. Bartkowiak Edward Grunwald Poznań 56:55 + 13:51
5. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 58:22 + 15:18
6. Smetana Radim CHA4700 C OK Chrastava 59:32 + 16:28
7. Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 59:47 + 16:43
8. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 61:03 + 17:59
9. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 61:09 + 18:05
10. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 64:40 + 21:36
10. Hlaváč Jaroslav SMB4801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 64:40 + 21:36
12. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 65:41 + 22:37
13. Kadavý Zdeněk CHA4901 C OK Chrastava 68:33 + 25:29
14. Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 71:10 + 28:06
15. Maceček Karel VLI4100 C Slavia Liberec orienteering 83:54 + 40:50
16. Richtr Jiří JEN5001 C OB Jenišovice 84:38 + 41:34
17. Gregor Miroslav TUV4801 C SOK TJ Turnov 90:41 + 47:37
17. Juřina Robert FYD4900 C Jizerský klub OB Frýdlant 90:41 + 47:37
19. Bogulak Adam 88P4800 MKS Paulinum Jelenia Góra 91:20 + 48:16
20. Kolský Alexander PGP5000 C SK Praga 101:02 + 57:58
21. Kadečka Jiří JEN5002 C OB Jenišovice 107:19 + 64:15
22. Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 121:27 + 78:23
Barták Jiří CHA5100 C OK Chrastava DISK
H70
3.10 km, 140 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 44:52
2. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 47:22 + 2:30
3. Kraus Jan LLI4501 C TJ Loko Liberec 53:44 + 8:52
4. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 59:12 + 14:20
5. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 60:09 + 15:17
6. Dohnal Josef VSP4300 C USK Praha 61:50 + 16:58
7. Petrželka Pavel TJN3800 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 62:52 + 18:00
8. Venuš Jaroslav BOR3800 C OK Jiskra Nový Bor 66:11 + 21:19
9. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 67:12 + 22:20
10. Rychlý Rudolf MKP4100 SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 67:32 + 22:40
11. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 69:08 + 24:16
12. Zakouřil Václav TUV4301 C SOK TJ Turnov 70:37 + 25:45
13. Folprecht Eduard TUR4301 C OOB TJ Turnov 70:52 + 26:00
14. Štrojsa Josef KAS4000 C KOB Kamenický Šenov 75:56 + 31:04
15. Lukáš Zdeněk LLI4502 C TJ Loko Liberec 77:24 + 32:32
16. Picek Jan TJN4000 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 98:07 + 53:15
HDR
2.30 km, 95 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Jan VLI0803 C Slavia Liberec orienteering 18:44
2. Přinda Vojtěch VLI1000 C Slavia Liberec orienteering 24:34 + 5:50
3. Vokurka Václav OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 24:43 + 5:59
4. Slámová Barbora TUR0859 C OOB TJ Turnov 24:53 + 6:09
5. Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 25:17 + 6:33
6. Šestáková Johana VLI0853 C Slavia Liberec orienteering 25:24 + 6:40
7. Tomášková Matilda TUV0998 C SOK TJ Turnov 25:25 + 6:41
8. Bartošovi Neregistrovaní 25:49 + 7:05
9. Putík Martin VLI0706 C Slavia Liberec orienteering 26:08 + 7:24
10. Nagyová Zuzana Neregistrovaní 26:33 + 7:49
11. Lamačová Pavlína Neregistrovaní 26:36 + 7:52
12. Zoubek Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 27:59 + 9:15
13. Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 28:52 + 10:08
14. Junek Matouš STH0801 C SK Studenec 29:14 + 10:30
15. Bárta Lubomír Neregistrovaní 29:22 + 10:38
16. Feřtová Eliška Neregistrovaní 29:56 + 11:12
17. Maděra Jakub Neregistrovaní 30:28 + 11:44
18. Vraný Filip VLI0802 C Slavia Liberec orienteering 30:29 + 11:45
19. Göttlich Vít BOR0800 C OK Jiskra Nový Bor 30:52 + 12:08
20. Pažoutovi Neregistrovaní 30:58 + 12:14
20. Horáček Jakub JEN0800 C OB Jenišovice 30:58 + 12:14
22. Krtičková Ester CHA0754 C OK Chrastava 31:04 + 12:20
23. Řezáčová Daniela VLI0653 C Slavia Liberec orienteering 31:14 + 12:30
24. Suchardová Bernardette Neregistrovaní 31:33 + 12:49
25. Koudelková Katrin BOR0856 OK Jiskra Nový Bor 32:08 + 13:24
26. Krtička Jáchym CHA1000 C OK Chrastava 32:12 + 13:28
27. Prošek Lukáš Neregistrovaní 32:39 + 13:55
28. Diener Jannik CHA1001 OK Chrastava 33:18 + 14:34
29. Lesák Marek TJN0811 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:20 + 14:36
30. Berka Tadeáš 4UX0900 Green Farm 33:50 + 15:06
31. Vávrová Terezie BOR0852 C OK Jiskra Nový Bor 33:57 + 15:13
32. Benešová Zuzana Neregistrovaní 34:08 + 15:24
33. Benešová Eliška Neregistrovaní 34:52 + 16:08
34. Junek Šimon STH1001 C SK Studenec 35:01 + 16:17
35. Horáček Dominik JEN0804 C OB Jenišovice 35:44 + 17:00
36. Feřtová Anežka Neregistrovaní 36:02 + 17:18
37. Vokušová Veronika Neregistrovaní 36:09 + 17:25
38. Sychra Šimon CHA0802 C OK Chrastava 36:40 + 17:56
39. Pavlova Lenka TJN0850 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:51 + 18:07
40. Harazinová Tereza VLI0850 C Slavia Liberec orienteering 36:53 + 18:09
41. Janata Matěj DKP1111 C Oddíl OB Kotlářka 37:14 + 18:30
42. Kocman Lukáš BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor 37:20 + 18:36
43. Čečka Matěj SHK0901 C OK Slavia Hradec Králové 37:28 + 18:44
44. Kašťáková Natálie Neregistrovaní 37:41 + 18:57
45. Pechová Marie VLI1050 C Slavia Liberec orienteering 38:11 + 19:27
46. Šebelka Jakub VLI1002 C Slavia Liberec orienteering 38:39 + 19:55
47. Štryncl Vilda VLI0806 C Slavia Liberec orienteering 38:50 + 20:06
48. Trávníčková Eliška VLI1051 C Slavia Liberec orienteering 38:51 + 20:07
49. Harazinová Zuzana VLI0650 C Slavia Liberec orienteering 39:10 + 20:26
50. Berka Ondřej TJN1100 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:31 + 20:47
51. Bártová Lucie BOR0855 C OK Jiskra Nový Bor 39:55 + 21:11
52. Stupková Jolana NER Neregistrovaní 41:39 + 22:55
53. Nováková Nela Neregistrovaní 43:07 + 24:23
54. Čabanová Eva FYD0951 C Jizerský klub OB Frýdlant 43:29 + 24:45
55. Saur Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 43:34 + 24:50
56. Horáček Jáchym VLI1111 C Slavia Liberec orienteering 43:52 + 25:08
57. Drahoňovský Jakub TUR1006 C OOB TJ Turnov 44:00 + 25:16
58. Dočekal Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 44:14 + 25:30
59. Berková Leontýna 4UX1150 Green Farm 46:17 + 27:33
60. Voldřich Standa Neregistrovaní 46:49 + 28:05
61. Bradna Lukáš CHA OK Chrastava 46:55 + 28:11
62. Jirákovi Neregistrovaní 47:23 + 28:39
63. Míka Ondřej Neregistrovaní 47:32 + 28:48
64. Křivánková Adéla Neregistrovaní 47:47 + 29:03
65. Karásek Jonáš Neregistrovaní 48:28 + 29:44
66. Junek Kryštof STH1201 C SK Studenec 50:44 + 32:00
67. Oklamčáková Alžběta Neregistrovaní 53:17 + 34:33
68. Pechová Alena VLI0854 C Slavia Liberec orienteering 53:25 + 34:41
69. Maděrová Klára Neregistrovaní 53:50 + 35:06
70. Zurynek Tomáš VŠTJ Ekonom Praha 55:16 + 36:32
71. Matějů Eda VLI1200 C Slavia Liberec orienteering 57:06 + 38:22
72. Bergrová Kateřina JEN0751 C OB Jenišovice 58:25 + 39:41
73. Žižková Anežka Neregistrovaní 59:34 + 40:50
74. Prošek Kristián Neregistrovaní 60:12 + 41:28
75. Sýkora Šimon Neregistrovaní 67:26 + 48:42
76. Veselá Sára Neregistrovaní 70:11 + 51:27
77. Hanušová Lenka STB1350 C TJ Stadion Nový Bor 74:26 + 55:42
78. Kašše Jakub Neregistrovaní 75:03 + 56:19
79. Kašše Matěj Neregistrovaní 75:25 + 56:41
80. Zítová Kateřina LDC1150 C KOB Děčín 92:47 + 74:03
Žižka Jan NER Neregistrovaní DISK
Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor DISK
Berol Jonáš Neregistrovaní DISK
Veselá Julie Neregistrovaní DISK
P
2.70 km, 150 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jurga Václav Neregistrovaní 25:02
2. Koudelka Tomáš BOR7513 C OK Jiskra Nový Bor 25:17 + 0:15
3. Kašparová Marie ZAK7250 C OK Netopýr Zákupy 25:56 + 0:54
4. Válek Ondřej Neregistrovaní 26:35 + 1:33
5. Šrytr Michael Neregistrovaní 28:11 + 3:09
6. Lipenská Eva CHA7951 OK Chrastava 28:47 + 3:45
7. Socha Tomáš Neregistrovaní 28:52 + 3:50
8. Waldhauser Vojtěch NER Neregistrovaní 29:06 + 4:04
9. Kysela Martin Neregistrovaní 29:16 + 4:14
10. Ferenc Patrik Neregistrovaní 29:40 + 4:38
11. Vambera Filip 5TX7300 VAM OB 29:45 + 4:43
12. Waldhauserová Irena BOR7459 OK Jiskra Nový Bor 30:02 + 5:00
13. Gomolák Jan CHA7605 OK Chrastava 30:45 + 5:43
14. Švestka Martin Neregistrovaní 31:09 + 6:07
15. Bartoš Luděk MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně 32:07 + 7:05
16. Lipenský Robert CHA7201 OK Chrastava 32:12 + 7:10
16. Březinová Michaela CHA7751 C OK Chrastava 32:12 + 7:10
18. Jurgová Martina Neregistrovaní 32:14 + 7:12
19. Houda Vítězslav CHA7300 C OK Chrastava 32:16 + 7:14
20. Tymeš Jan BOR0106 C OK Jiskra Nový Bor 32:20 + 7:18
21. Rumlena Jan Neregistrovaní 32:43 + 7:41
22. Dočekalová Pavlína OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 33:20 + 8:18
23. Slotová Jarmila TAP8650 C KOB TRETRA Praha 33:34 + 8:32
24. Svoboda Lukas Neregistrovaní 33:47 + 8:45
25. Dědeček Dominik Neregistrovaní 34:04 + 9:02
26. Jelínek Radek Neregistrovaní 34:11 + 9:09
27. Veselý Vojtěch Neregistrovaní 34:24 + 9:22
28. Spejchal Petr BOR7512 C OK Jiskra Nový Bor 34:30 + 9:28
29. Horák Matyáš 4UX0100 Green Farm 34:52 + 9:50
30. Blínová Vendula Neregistrovaní 35:21 + 10:19
31. Karpíšková Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:31 + 10:29
32. Zítková Michaela TUV8551 C SOK TJ Turnov 36:23 + 11:21
33. Rejman Josef Neregistrovaní 36:35 + 11:33
33. Horák Jakub Neregistrovaní 36:35 + 11:33
35. Berková Monika Neregistrovaní 36:37 + 11:35
36. Hanzíková Ludmila Neregistrovaní 36:45 + 11:43
37. Švestka Adam Neregistrovaní 36:48 + 11:46
38. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 36:51 + 11:49
39. Houdová Miloslava CHA7653 C OK Chrastava 37:01 + 11:59
40. Prokůpek Matěj Neregistrovaní 38:21 + 13:19
41. Holanová Hana CHA7451 OK Chrastava 38:23 + 13:21
42. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 38:33 + 13:31
43. Urxová Jitka LTP7051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:42 + 13:40
44. Žejdlíková Jitka LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:57 + 13:55
45. Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 39:47 + 14:45
46. Diener Štěpánka CHA7650 C OK Chrastava 40:23 + 15:21
47. Bukvic Martin TUV SOK TJ Turnov 40:55 + 15:53
48. Krupková Martina CHA7552 OK Chrastava 40:58 + 15:56
49. Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:40 + 16:38
50. Šebelka Jan 42:04 + 17:02
51. Patka Miroslav Neregistrovaní 43:39 + 18:37
51. Gruncl Vojtěch VLI8601 C Slavia Liberec orienteering 43:39 + 18:37
53. Benda Petr Neregistrovaní 44:47 + 19:45
54. Potměšil Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 45:56 + 20:54
55. Nožičková Renata OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 46:11 + 21:09
56. Duda Miroslav 46:24 + 21:22
57. Vydrová Markéta PEN8950 C OK RECO Sport 46:35 + 21:33
58. Petrová Věra VLI6251 C Slavia Liberec orienteering 47:43 + 22:41
59. Čiháková Zuzana Neregistrovaní 49:03 + 24:01
60. Świątkowska Bogumiła 88P6050 MKS Paulinum Jelenia Góra 51:52 + 26:50
61. Jelínková Lenka Neregistrovaní 52:35 + 27:33
62. Melicharová Barbora LLI7252 C TJ Loko Liberec 52:43 + 27:41
63. Ruckerová Petra Neregistrovaní 53:05 + 28:03
64. Vambera Matyáš 5TX0100 VAM OB 53:33 + 28:31
65. Čepelka Oldřich Neregistrovaní 55:21 + 30:19
66. Cihlář Robert CHA7001 C OK Chrastava 56:01 + 30:59
67. Urx Vojtěch LTP9905 OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:49 + 31:47
68. Suchánková Linda Neregistrovaní 59:04 + 34:02
69. Harakalová Markéta Neregistrovaní 60:19 + 35:17
70. Hvězdová Jitka Neregistrovaní 61:18 + 36:16
71. Čabanová Lenka FYD0151 C Jizerský klub OB Frýdlant 62:08 + 37:06
72. Vokálová Jitka Neregistrovaní 62:24 + 37:22
73. Zurynková Lenka EKP0952 C VŠTJ Ekonom Praha 66:56 + 41:54
74. Nedvídková Jitka RUM5151 C ZOOB Rumburk 68:14 + 43:12
75. Špinková Markéta Neregistrovaní 78:01 + 52:59
Pelc Radek Neregistrovaní DISK
Reisingerová Eliška DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice DISK
Jareš Jiří Neregistrovaní DISK
T
6.10 km, 320 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hodboď Jakub Neregistrovaní 62:23
2. Štikar Jan Neregistrovaní 63:16 + 0:53
3. Bejvl Jakub LME7100 C SK Los Mělník 72:01 + 9:38
4. Kruliš Petr 8KC6900 ZŠ a MŠ Chotyně 77:02 + 14:39
5. Buchar Ondřej Neregistrovaní 80:43 + 18:20
6. Kašše Jakub Neregistrovaní 81:34 + 19:11
7. Berol Tomáš Neregistrovaní 83:28 + 21:05
8. Kubát Petr Neregistrovaní 83:41 + 21:18
9. Prošek Jan Neregistrovaní 84:11 + 21:48
10. Lamač Jaroslav Neregistrovaní 84:24 + 22:01
11. Švábek Karel TUR6501 C OOB TJ Turnov 85:19 + 22:56
12. Kostelník Jan OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 86:36 + 24:13
13. Francke Karel Neregistrovaní 86:41 + 24:18
14. Mairich Vít OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 88:09 + 25:46
15. Havel Michal LDC8901 C KOB Děčín 89:16 + 26:53
16. Marek Martin Neregistrovaní 89:44 + 27:21
17. Kopal Kryštof Neregistrovaní 90:48 + 28:25
18. Müller Marko 18D7500 Post SV Dresden 94:56 + 32:33
19. Košek Ladislav LLI5903 C TJ Loko Liberec 96:33 + 34:10
20. Stanojkovičová Ljuba STB8099 C TJ Stadion Nový Bor 96:48 + 34:25
21. Maděra Josef Neregistrovaní 97:04 + 34:41
22. Mužíčková Veronika Neregistrovaní 97:29 + 35:06
23. Tesková Šárka Neregistrovaní 99:52 + 37:29
24. Pecka Vlastimil LLI7501 C TJ Loko Liberec 100:18 + 37:55
25. Vokál David Neregistrovaní 103:08 + 40:45
26. Štveráková Monika CHA7852 C OK Chrastava 105:26 + 43:03
27. Heřmánek Michal TUR7702 C OOB TJ Turnov 107:04 + 44:41
28. Skal Jaroslav TJN7504 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 107:07 + 44:44
29. Hušek Vít Neregistrovaní 107:29 + 45:06
30. Berka Miroslav Neregistrovaní 107:33 + 45:10
31. Čaloun Michal Neregistrovaní 112:21 + 49:58
32. Hejna Vladimír VSP7404 C USK Praha 113:35 + 51:12
33. Hejnová Martina VSP7354 C USK Praha 113:51 + 51:28
34. Valešová Jarmila Neregistrovaní 116:13 + 53:50
35. Rajn Aleš Neregistrovaní 117:00 + 54:37
36. Bejvlová Martina LME7350 C SK Los Mělník 119:12 + 56:49
37. Kobrlová Gabriela Neregistrovaní 119:18 + 56:55
38. Houžvička Jindřich OOB TJ Turnov 120:44 + 58:21
39. Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 121:23 + 59:00
40. Blín Oldřich 92X6900 Jizerky 123:54 + 61:31
41. Valeš Jan Neregistrovaní 126:11 + 63:48
42. Řezáč Pavel VLI6900 C Slavia Liberec orienteering 131:25 + 69:02
43. Švábková Šárka TUR6552 C OOB TJ Turnov 134:50 + 72:27
44. Nová Eva Neregistrovaní 139:52 + 77:29
45. Adolph Jeff Neregistrovaní 140:06 + 77:43
46. Waldhauser Martin NER Neregistrovaní 140:54 + 78:31
47. Adolph Zdeńka Neregistrovaní 142:18 + 79:55
48. Nejedlová Lucie LLI7350 C TJ Loko Liberec 150:49 + 88:26
49. Kubát David Neregistrovaní 165:15 + 102:52
50. Kolská Monika Neregistrovaní 174:45 + 112:22
51. Šplíchal Jiří OKP4500 C SK OK 24 Praha 191:07 + 128:44
Heczková Bohdana VLI7750 C Slavia Liberec orienteering DISK
Zahula Vít Neregistrovaní DISK
Melichar Jaromír LLI6301 C TJ Loko Liberec DISK
Bosáková Eva NER Neregistrovaní DISK