Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Kategorie: D21K

Datum:
12.06.2016
Místo konání:
obec Milíře, Rádlo
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
1 : 10 000, e=5 m, dle ISOM 2000, stav červen 2016, formát A4, autoři Ivo Habán, Martin Lejsek, Josef Borůvka a Jan Picek; tisk na laserové tiskárně, mapa bude vodovzdorně upravena
Ředitel závodu:
Žucha Jiří
Hlavní rozhodčí:
Rýdl Jiří - R2
Stavitel tratí:
Novotný Dušan - R1
JURY:
Kašková Kateřina, Burda Matěj, Podrábská Marie
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
D21K
4.10 km, 200 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 4745
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Myslivečková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov 48:27 4969
2. Horáčková Kateřina VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 49:18 + 0:51 4886
3. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 51:34 + 3:07 4666
4. Würzová Anna FYD9451 C Jizerský klub OB Frýdlant 52:39 + 4:12 4560
5. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 53:45 + 5:18 4453
6. Krtičková Michaela CHA7952 C OK Chrastava 55:15 + 6:48 4307
7. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Chemopetrol Litvínov 55:44 + 7:17 4260
8. Nedvídková Iva RUM8551 C ZOOB Rumburk 56:27 + 8:00 4191
9. Jarošová Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 58:36 + 10:09 3982
10. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 59:31 + 11:04 3893
11. Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 60:17 + 11:50 3818
12. Hanušová Petra STB8297 C TJ Stadion Nový Bor 60:40 + 12:13 3781
13. Korejčíková Dáďa LLI5550 C TJ Loko Liberec 61:08 + 12:41 3735
14. Trávníčková Hana VLI8250 C Slavia Liberec orienteering 62:31 + 14:04 3601
15. Burešová Lenka DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka 62:40 + 14:13 3586
16. Jirků Martina TUR8750 C OOB TJ Turnov 65:13 + 16:46 3338
17. Brzáková Kristýna VLI8650 C Slavia Liberec orienteering 65:16 + 16:49 3333
18. Pološčuková Lucie SMB9051 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 69:06 + 20:39 2961
19. Neradová Eva LIT8951 C KOB Chemopetrol Litvínov 74:31 + 26:04 2434
20. Zítová Pavla LDC8151 C KOB Děčín 77:57 + 29:30 2100
21. Kalinová Lucie RUM8750 C ZOOB Rumburk 78:32 + 30:05 2043
22. Vokálová Jaroslava CHA8250 OK Chrastava 111:55 + 63:28