Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Kategorie: H21K

Datum:
12.06.2016
Místo konání:
obec Milíře, Rádlo
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
1 : 10 000, e=5 m, dle ISOM 2000, stav červen 2016, formát A4, autoři Ivo Habán, Martin Lejsek, Josef Borůvka a Jan Picek; tisk na laserové tiskárně, mapa bude vodovzdorně upravena
Ředitel závodu:
Žucha Jiří
Hlavní rozhodčí:
Rýdl Jiří - R2
Stavitel tratí:
Novotný Dušan - R1
JURY:
Kašková Kateřina, Burda Matěj, Podrábská Marie
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
H21K
6.40 km, 300 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 6839
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 49:59 7190
2. Škvor Ota KAM9900 A OK Kamenice 51:39 + 1:40 6964
3. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 53:03 + 3:04 6775
4. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 54:17 + 4:18 6608
5. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 54:20 + 4:21 6601
6. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 55:58 + 5:59 6380
7. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 56:53 + 6:54 6256
8. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 58:20 + 8:21 6060
9. Čech Jan FSP7900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 60:19 + 10:20 5792
10. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 60:50 + 10:51 5722
11. Veselý Marek CHA8201 C OK Chrastava 62:10 + 12:11 5541
12. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 67:03 + 17:04 4881
13. Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice 68:25 + 18:26 4696
14. Gorčica Pavel CHA6200 C OK Chrastava 68:36 + 18:37 4671
15. Vlček Petr LDC8700 C KOB Děčín 69:39 + 19:40 4529
16. Eiselt Jan LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 70:43 + 20:44 4384
17. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 71:34 + 21:35 4269
18. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 73:06 + 23:07 4062
19. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 75:17 + 25:18 3767
20. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 75:57 + 25:58 3676
21. Cupák Jiří VRL7201 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 77:51 + 27:52 3419
22. Hájek Jan JEN9703 C OB Jenišovice 78:55 + 28:56 3275
23. Křenek Tomáš LLI8300 C TJ Loko Liberec 79:54 + 29:55 3142
24. Koucký Martin EKP9700 C VŠTJ Ekonom Praha 80:24 + 30:25 3074
25. Škrabálek Jan NNN8X1X Neregistrovaní 83:06 + 33:07
26. Kučerka Jan LIT8002 C KOB Chemopetrol Litvínov 83:43 + 33:44 2626
27. Szenczi Gabriel SJC8705 C Sportcentrum Jičín 103:31 + 53:32 0
28. Hulha Lukáš LTP9405 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 109:51 + 59:52 0
29. Zít Jan LDC8200 C KOB Děčín 115:28 + 65:29 0
30. Nebeský Daniel KAM9404 C OK Kamenice 119:29 + 69:30