Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21C

Datum:
03.09.2016
Místo konání:
Řásná
Pořadatel:
SJI - OK Jihlava
Mapa:
Pařezák
Ředitel závodu:
Dokulilová Eva
Hlavní rozhodčí:
Venhoda Milan - R1
Stavitel tratí:
Čech Jan - R3
H21C
5.40 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7912
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 33:08 8095
2. Klusáček Jan ZBM9301 C SK Žabovřesky Brno 33:22 + 0:14 8040
3. Klusáček Matěj ZBM8923 C SK Žabovřesky Brno 35:15 + 2:07 7601
4. Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast 35:38 + 2:30 7512
5. Matějů Luboš PGP7601 R SK Praga 35:39 + 2:31 7508
6. Drahokoupil Aleš CHT8501 C OOB SK Chrast 38:00 + 4:52 6959
7. Kamenický Jeroným OSN9549 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 39:22 + 6:14 6641
8. Dvořáček Jiří OSN7502 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 39:38 + 6:30 6578
9. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 40:15 + 7:07 6435
10. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 40:36 + 7:28 6353
11. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 40:51 + 7:43 6295
12. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 40:58 + 7:50 6267
13. Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 41:03 + 7:55 6248
14. Mareček Petr OSN6900 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:09 + 8:01 6225
15. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 41:14 + 8:06 6205
16. Gajda Jan VSP6801 C USK Praha 42:25 + 9:17 5929
17. Gajda Martin KAM0405 B OK Kamenice 42:50 + 9:42 5832
18. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 42:55 + 9:47 5813
19. Šťastný Karel CTB7901 C SK OB Chotěboř 43:08 + 10:00 5762
20. Novák Pavel CTB7001 C SK OB Chotěboř 43:50 + 10:42 5599
21. Korecký Miroslav CHT7901 C OOB SK Chrast 44:03 + 10:55 5548
22. Fiala Martin TTR8801 C OOB Třebíč 46:08 + 13:00 5062
23. Nouza Petr SJH9300 C SJH Jindřichův Hradec 46:27 + 13:19 4988
24. Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:26 + 15:18 4526
25. Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 48:57 + 15:49 4405
26. Kříž Lukáš TTR8201 C OOB Třebíč 52:19 + 19:11 3620
27. Musil Marek CHT8801 C OOB SK Chrast 52:39 + 19:31 3542
28. Chaloupka Martin CHT7301 C OOB SK Chrast 53:15 + 20:07 3402
29. Nechuta David PZR9701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 58:47 + 25:39 2111
30. Nešetřil Tomáš CHT8901 C OOB SK Chrast 71:53 + 38:45 0
31. Frýba Lukáš NNN8201 C Neregistrovaní (NNN) 82:29 + 49:21