Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
04.09.2016
Místo konání:
ZŠ Vokovice
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Skvot - sever
Ředitel závodu:
Pospíšil Ondřej - R2
Hlavní rozhodčí:
Ramba Jiří - R3
Stavitel tratí:
Illner Vojtěch - R3
Protokol:
Při roznášení krabiček do prostoru závodu, bylo zjištěno, že mnoho krabiček nelze čipem „probudit“ - cca ¼ použitých. Nebyli správně naprogramované. Po tomto zjištění a zhodnocení, že pořadatel není schopen v krátké době všechny chybné krabičky identifikovat a přeprogramovat (k chybě naprogramování došlo díky použití staršího počítače, který zjevně generoval chyby při programování krabiček, přesnou příčinu ještě pořadatel řeší s firmou SportIdent), bylo rozhodnuto, že se závod poběží s ražením na průkazky a elektronickým měřením času na čip. Z tohoto důvodu není pořadatel schopen garantovat u jednotlivých závodníků absolvování závodu s ražením kontrol v daném pořadí. Zároveň bylo třeba ještě před startem soutěžních kategorií přesunout 4 kontroly na popud spolumajitele pozemků u bytového domu v ulici Tibetská v závodním prostoru. Původně byly kontroly č. 32, 41, 42, 56 umístěny na soukromém pozemku, u kterého neměl pořadatel zajištěno povolení majitelů (SVJ, Tibetská 806) na umisťování kontrol. Kontroly byly přesunuty na část komunikace, kde pořadatel již povolení měl (nesoulad s mapou). U kontrol byli po dobu závodu pořadatelé a informovali závodníky o přesunu konkrétní kontroly. 3 kontroly byly přesunuty v rámci kolečka označujícího v mapě umístění kontroly, 1 až mimo kolečko. Přesun kontrol č. 32, 41, 42 a 56 se týkal soutěžních kategorií D14, D16, D18, D21L, D45, D55, D65, H14, H16, H21L, H45, H55, H65.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21L     D35     D45     D55     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21L     H35     H45     H55     H65     HDR     P     T    
D10
1.08 km
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 12:30
2. Bartalošová Anežka PGP0853 SK Praga 13:55 + 1:25
3. Kohoutová Zdeňka DKL0651 KOB Kladno 15:50 + 3:20
4. Dittrtová Rozálie LME0650 SK Los Mělník 17:08 + 4:38
5. Blahová Karolína KAM0752 OK Kamenice 17:10 + 4:40
6. Kudrnáčová Marta KAM0754 OK Kamenice 18:04 + 5:34
7. Bartová Kateřina Neregistrovaní 18:19 + 5:49
8. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 19:32 + 7:02
9. Priehodová Nela PGP0655 SK Praga 19:39 + 7:09
10. Žemlová Barbora KAM0751 OK Kamenice 19:57 + 7:27
11. Polívková Beáta RIC0652 OB Říčany 21:05 + 8:35
12. Straková Denisa SLA0750 SKOB Slaný 21:50 + 9:20
13. Malečková Pavlína PGP0850 SK Praga 23:49 + 11:19
14. Vlašana Karolína OK Dobříš 26:16 + 13:46
15. Lampová Amálie DKP0752 Oddíl OB Kotlářka 27:29 + 14:59
16. Koubková Tereza DOR0651 OK Dobříš 28:30 + 16:00
17. Neuerová Anna DOR0656 OK Dobříš 32:12 + 19:42
18. Redlová Barbora SLA0650 SKOB Slaný 37:41 + 25:11
19. Bestová Tereza 37C0650 Bez registrace 40:53 + 28:23
20. Bohatá Marie UVP0650 Slovan Praha 56:35 + 44:05
D10L
1.59 km
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalousová Jolana EKP0760 VŠTJ Ekonom Praha 16:50
2. Mikulová Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 20:14 + 3:24
3. Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem 22:16 + 5:26
4. Nedbalová Klára MFP0850 VŠSK MFF UK Praha 24:12 + 7:22
5. Baštová Justýna DOR0952 OK Dobříš 27:54 + 11:04
6. Balejová Sofie KAM0951 OK Kamenice 28:13 + 11:23
7. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 29:05 + 12:15
8. Kamarádová Zdeňka Neregistrovaní (NNN) 32:53 + 16:03
Bartalošová Ada PGP1050 SK Praga DISK
D12
1.32 km
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Balejová Julie KAM0551 OK Kamenice 12:28
2. Malečková Hana PGP0550 SK Praga 13:40 + 1:12
3. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem 13:56 + 1:28
4. Šimšová Pavla MFP0551 VŠSK MFF UK Praha 14:01 + 1:33
5. Pračková Ema RIC0451 OB Říčany 15:39 + 3:11
6. Pelantová Martina RIC0550 OB Říčany 16:39 + 4:11
7. Kopecká Valentýna VSP0453 USK Praha 17:54 + 5:26
8. Vlašana Michala OK Dobříš 17:59 + 5:31
9. Trešlová Veronika KAM0457 OK Kamenice 19:13 + 6:45
10. Bambousková Julie DOR0650 OK Dobříš 19:48 + 7:20
11. Brichtová Helena Neregistrovaní (NNN) 20:04 + 7:36
12. Švecová Karolína ZVO0557 OB SK Zvole 20:25 + 7:57
13. Kramlová Barbora ZVO0452 OB SK Zvole 21:05 + 8:37
14. Rendová Kateřina KAM0550 OK Kamenice 21:28 + 9:00
15. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 23:37 + 11:09
16. Voců Alexandra KAM0553 OK Kamenice 25:03 + 12:35
17. Štěpánková Julie KAM0458 OK Kamenice 30:13 + 17:45
18. Lorencová Jana DOR0454 OK Dobříš 32:10 + 19:42
D14
1.55 km
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 18:27
2. Nentvichová Julie DOR0351 OK Dobříš 18:33 + 0:06
3. Kastnerová Jessica DOR0250 OK Dobříš 18:36 + 0:09
4. Hankovcová Helena KAM0350 OK Kamenice 19:40 + 1:13
5. Votavová Žofie KNC0250 Sokol Kostelec n. Č. l. 20:07 + 1:40
6. Jirasová Anežka DOR0350 OK Dobříš 21:00 + 2:33
7. De Heij Laura RIC0450 OB Říčany 21:18 + 2:51
8. Selucká Alžběta KAM0257 OK Kamenice 21:36 + 3:09
9. Žejdlíková Eliška LTP0350 OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:18 + 3:51
10. Baštová Julie DOR0353 OK Dobříš 24:33 + 6:06
11. Mojžíšková Lucie KAM0253 OK Kamenice 24:40 + 6:13
12. Štěpánková Ema KAM0255 OK Kamenice 27:04 + 8:37
13. Janderová Barbora PGP0251 SK Praga 27:25 + 8:58
14. Chramostová Amálie KAM0355 OK Kamenice 34:41 + 16:14
15. Jedličková Magdaléna RIC0251 OB Říčany 41:02 + 22:35
16. Březinová Klára Oddíl OB Kotlářka 53:07 + 34:40
D16
1.82 km
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrámková Hana RIC0051 OB Říčany 16:52
2. Halamová Barbora TAP0150 KOB TRETRA Praha 18:00 + 1:08
3. Blahová Pavla EKP0153 VŠTJ Ekonom Praha 19:40 + 2:48
4. Popová Jana TAP0252 KOB TRETRA Praha 20:28 + 3:36
5. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 22:54 + 6:02
6. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 23:03 + 6:11
7. Straková Veronika SLA0051 SKOB Slaný 23:10 + 6:18
8. Benešová Hana DKL0050 KOB Kladno 23:52 + 7:00
9. Horychová Zuzana DKL0150 KOB Kladno 27:16 + 10:24
10. Vallová Kristýna ZVO0152 OB SK Zvole 37:43 + 20:51
11. Popová Veronika TAP0253 KOB TRETRA Praha 39:28 + 22:36
D18
1.90 km
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecká Johana VSP9950 USK Praha 17:40
2. Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice 20:43 + 3:03
3. Nentvichová Klára DOR9950 OK Dobříš 20:59 + 3:19
4. Hrdličková Ludmila SLA9851 SKOB Slaný 31:53 + 14:13
Kopecká Eliška KNC9850 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
D21L
2.32 km
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vavrova Veronika ASU8598 Magnus Orienteering 19:28
2. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB TRETRA Praha 19:33 + 0:05
3. Šimšová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 19:46 + 0:18
4. Znamenáčková Helena TAP8153 KOB TRETRA Praha 19:58 + 0:30
5. Ďoubalová Věra DOB8751 KOB Dobruška 20:13 + 0:45
6. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 20:21 + 0:53
7. Nedbalová Jana MFP8050 VŠSK MFF UK Praha 20:36 + 1:08
8. Tihonová Hana TAP9052 KOB TRETRA Praha 20:41 + 1:13
9. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 21:00 + 1:32
10. Hermannová Anna TAP9251 KOB TRETRA Praha 21:08 + 1:40
11. Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Hostivice 21:09 + 1:41
12. Králová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 21:43 + 2:15
13. Jelínková Zora PGP8851 SK Praga 22:00 + 2:32
14. Collis Blanka 15G8200 DRONGO 22:12 + 2:44
15. Králová Michaela MFP7959 VŠSK MFF UK Praha 22:13 + 2:45
16. Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga 22:19 + 2:51
17. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 22:52 + 3:24
18. Vildmonová Pavla PGP7454 SK Praga 23:24 + 3:56
19. Nováková Lucie PGP8552 SK Praga 23:36 + 4:08
20. Boumová Irena VSP7751 USK Praha 24:01 + 4:33
21. Ryantová Jana NNN8650 Neregistrovaní (NNN) 24:02 + 4:34
22. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 24:05 + 4:37
23. Grundmanová Lenka Neregistrovaní (NNN) 24:33 + 5:05
24. Grolichová Lucie ZBP7850 OOB SK Zbraslav 24:34 + 5:06
24. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 24:34 + 5:06
26. Jergušová Hana 84S9102 Akademik TU Košice 24:42 + 5:14
26. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 24:42 + 5:14
28. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 24:48 + 5:20
29. Voleská Alice KAM8050 OK Kamenice 24:52 + 5:24
30. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 24:59 + 5:31
31. Bozděchová Lenka PGP8254 SK Praga 25:25 + 5:57
32. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 25:33 + 6:05
33. Černá Eliška SCP9050 OK Sparta Praha 25:48 + 6:20
34. Sládková Helena TAP9151 KOB TRETRA Praha 26:18 + 6:50
35. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 26:26 + 6:58
36. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 27:44 + 8:16
37. Petříčková Zuzana MKP8251 SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 28:21 + 8:53
38. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 32:23 + 12:55
39. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 33:33 + 14:05
40. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 33:34 + 14:06
41. Slotová Jarmila TAP8650 KOB TRETRA Praha 42:08 + 22:40
42. Kápičková Michaela FSP9550 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:28 + 23:00
43. Hájková Soňa OB SK Zvole 43:46 + 24:18
44. Pouzarová Adéla Neregistrovaní (NNN) 44:48 + 25:20
45. Semenská Simona 3RX9301 Žádný klub 49:39 + 30:11
46. Luňová Barbora Neregistrovaní (NNN) 70:11 + 50:43
D35
1.98 km
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 20:32
2. Rydlová Jana VIC7752 OB Vizovice 20:44 + 0:12
3. Bejvlová Martina LME7350 SK Los Mělník 22:21 + 1:49
4. Šrámková Iva RIC7251 OB Říčany 22:27 + 1:55
5. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 Báječné ženy v orientačním běhu 23:06 + 2:34
6. Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu 23:25 + 2:53
7. Hankovcová Lenka KAM7053 OK Kamenice 24:13 + 3:41
8. Popová Veronika TAP7450 KOB TRETRA Praha 24:20 + 3:48
9. Reichlová Jana MKP7550 SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 24:43 + 4:11
10. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 25:10 + 4:38
11. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 25:23 + 4:51
12. Štraitová Jitka VSP7252 USK Praha 26:14 + 5:42
13. Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 26:21 + 5:49
14. Janderová Markéta DVP7751 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 26:22 + 5:50
15. Sedláčková Petra ROZ7050 OK Roztoky 26:47 + 6:15
16. Lorencová Marcela DOR7752 OK Dobříš 28:11 + 7:39
17. Kalousová Radka EKP7550 VŠTJ Ekonom Praha 28:22 + 7:50
18. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 30:46 + 10:14
19. Bohatá Pavla UVP7450 Slovan Praha 32:08 + 11:36
20. De Heij Margita RIC7350 OB Říčany 32:35 + 12:03
21. Pěkná Eva ROU7550 SKOB Roudnice nad Labem 33:13 + 12:41
22. Tolarová Ivana RIC7650 OB Říčany 33:19 + 12:47
23. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 33:31 + 12:59
24. Straková Jana SLA7251 SKOB Slaný 33:43 + 13:11
25. Kohoutová Zdeňka DKL7251 KOB Kladno 34:38 + 14:06
26. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 35:35 + 15:03
27. Marholdová Martina ZVO7451 OB SK Zvole 41:39 + 21:07
28. Káninská Hana PDY7450 Běhej Poděbrady 46:37 + 26:05
D45
1.89 km
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sieglová Dagmar MFP7050 VŠSK MFF UK Praha 16:21
2. Bochenková Jana DOR6150 OK Dobříš 17:29 + 1:08
3. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 19:45 + 3:24
4. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 21:24 + 5:03
5. Melišíková Radka TAP7152 KOB TRETRA Praha 21:47 + 5:26
6. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 21:53 + 5:32
7. Úlehlová Monika TAP6950 KOB TRETRA Praha 22:06 + 5:45
8. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 22:37 + 6:16
9. Ždimerová Monika LME6950 SK Los Mělník 23:19 + 6:58
10. Šimková Markéta KAM7153 OK Kamenice 23:51 + 7:30
11. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 24:02 + 7:41
12. Mudrová Martina HCE6451 TJ Hostivice 24:07 + 7:46
13. Landovská Ivana PGP6251 SK Praga 24:11 + 7:50
14. Dittrtová Lucie LME6852 SK Los Mělník 24:19 + 7:58
15. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 24:25 + 8:04
16. Bártová Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 25:00 + 8:39
17. Kašparová Irena SLA6852 SKOB Slaný 25:20 + 8:59
18. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 26:24 + 10:03
19. Kopáčková Alena DOR6450 OK Dobříš 27:53 + 11:32
20. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 28:30 + 12:09
21. Tihonová Jindra TAP6253 KOB TRETRA Praha 28:31 + 12:10
22. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 30:41 + 14:20
23. Hlubučková Šárka KAM6851 OK Kamenice 33:42 + 17:21
24. Hrubá Veronika 6YC6750 Neregistrovaní 35:23 + 19:02
25. Blahová Markéta EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha 39:51 + 23:30
26. Aschermannová Eva KAM6550 OK Kamenice 41:14 + 24:53
D55
1.65 km
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kujanová Martina BZP5850 Báječné ženy v orientačním běhu 21:03
2. Jelínková Radana PGP5851 SK Praga 23:24 + 2:21
3. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 25:10 + 4:07
4. Nováková Jiřina UVP4950 Slovan Praha 34:05 + 13:02
5. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 40:32 + 19:29
D65
1.65 km
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 29:19
H10
1.09 km
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimek Matouš KAM0800 OK Kamenice 11:12
2. Střelba Antonín PGP0605 SK Praga 11:14 + 0:02
3. Jiras Antonín DOR0701 OK Dobříš 12:08 + 0:56
4. Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka 12:29 + 1:17
5. Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 12:50 + 1:38
6. Göth Mikuláš PGP0602 SK Praga 13:14 + 2:02
7. Sedláček Patrik ROZ0800 OK Roztoky 13:32 + 2:20
8. Husák Ondřej SLA0600 SKOB Slaný 13:56 + 2:44
9. Havlíček Martin DOR0601 OK Dobříš 14:24 + 3:12
10. Kuchař Pavel RIC0604 OB Říčany 15:05 + 3:53
11. Besta Radek 11C0800 Letci v akci 16:02 + 4:50
12. Svoboda František ROZ0700 OK Roztoky 16:25 + 5:13
13. Lorenc Vašík DOR0702 OK Dobříš 17:11 + 5:59
14. Jandera Kryštof PGP0700 SK Praga 17:14 + 6:02
15. Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem 17:20 + 6:08
16. Kalous Tomáš EKP0601 VŠTJ Ekonom Praha 18:38 + 7:26
17. Izdný Vít DKP0601 Oddíl OB Kotlářka 19:26 + 8:14
18. Motyčka Filip TAP0704 KOB TRETRA Praha 20:43 + 9:31
19. Semecký Vít TAP0601 KOB TRETRA Praha 25:41 + 14:29
20. Gärtner Václav LBE0701 TJ Lokomotiva Beroun 27:14 + 16:02
21. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 32:00 + 20:48
22. Matys Ondřej DOR0803 OK Dobříš 46:48 + 35:36
23. Izdný Lukáš DKP0811 Oddíl OB Kotlářka 48:48 + 37:36
H10L
1.59 km
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamarád Tomáš Neregistrovaní (NNN) 15:09
2. Handala Mathias DKP0810 Oddíl OB Kotlářka 16:39 + 1:30
3. Dolák Jakub DKP0707 Oddíl OB Kotlářka 17:03 + 1:54
4. Král Samuel MFP0801 VŠSK MFF UK Praha 18:13 + 3:04
5. Kučera Teodor DOR0800 OK Dobříš 20:20 + 5:11
6. Pilař František 5BX0900 Čepíci 20:47 + 5:38
7. Bata David Neregistrovaní 21:19 + 6:10
Tolar Ondřej RIC0701 OB Říčany DISK
H12
1.27 km
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 10:20
2. Štrait Vilém VSP0701 USK Praha 11:04 + 0:44
3. Jiras Jenda DOR0505 OK Dobříš 11:16 + 0:56
4. Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš 11:21 + 1:01
5. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 11:56 + 1:36
6. Sork Dominik TAP0504 KOB TRETRA Praha 12:07 + 1:47
7. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 12:25 + 2:05
8. Kabát Martin EKP0412 VŠTJ Ekonom Praha 13:01 + 2:41
9. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 13:06 + 2:46
10. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 13:14 + 2:54
11. Holeček Štěpán RIC0401 OB Říčany 13:21 + 3:01
12. Černý Antonín TAP0402 KOB TRETRA Praha 13:26 + 3:06
13. Jíra Filip ROZ0500 OK Roztoky 17:10 + 6:50
14. Melišík Jan TAP0502 KOB TRETRA Praha 17:31 + 7:11
15. Černý Matouš TAP0501 KOB TRETRA Praha 17:33 + 7:13
16. Nový Jáchym DOR0502 OK Dobříš 17:59 + 7:39
17. Snížek Ondřej DOR0406 OK Dobříš 18:13 + 7:53
18. Marhold Václav ZVO0501 OB SK Zvole 18:29 + 8:09
19. Mišoň Daniel KAM0500 OK Kamenice 19:44 + 9:24
20. Mucha Ondřej RIC0400 OB Říčany 22:55 + 12:35
21. Reichl Martin MKP0400 SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 23:41 + 13:21
22. Tolar Hynek RIC0505 OB Říčany 26:05 + 15:45
23. Bohatý Jan UVP0400 Slovan Praha 31:53 + 21:33
24. Dlouhý Aleš PGP0502 SK Praga 33:32 + 23:12
25. Tofel Šimon TAP0605 KOB TRETRA Praha 46:19 + 35:59
26. Pop Jonáš TAP0600 KOB TRETRA Praha 57:27 + 47:07
Hampl Jakub LME0500 SK Los Mělník DISK
H14
1.81 km
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Melišík Martin TAP0200 KOB TRETRA Praha 13:57
2. Šimša Martin PGP0309 SK Praga 14:04 + 0:07
3. Víteček Jáchym DKP0204 Oddíl OB Kotlářka 14:49 + 0:52
4. Kovářík Tomáš KAM0300 OK Kamenice 15:14 + 1:17
5. Šubrt Matěj DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 15:24 + 1:27
6. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 16:25 + 2:28
7. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 16:44 + 2:47
8. Tůma Šimon TAP0400 KOB TRETRA Praha 17:38 + 3:41
9. Šrámek Jaromír RIC0303 OB Říčany 19:47 + 5:50
10. Renda Michal KAM0207 OK Kamenice 20:01 + 6:04
11. Marhold Přemysl ZVO0301 OB SK Zvole 20:10 + 6:13
12. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 20:26 + 6:29
13. Hejsek Filip KAM0204 OK Kamenice 21:01 + 7:04
14. Sedláček Jaroslav ROZ0300 OK Roztoky 21:44 + 7:47
15. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 21:45 + 7:48
16. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 22:01 + 8:04
17. Trunečka Marek DKP0306 Oddíl OB Kotlářka 22:17 + 8:20
18. Svoboda Jáchym ROZ0200 OK Roztoky 25:21 + 11:24
19. Hrubý František 6YC0200 Neregistrovaní 25:23 + 11:26
20. Mrózek Adam KAM0209 OK Kamenice 61:49 + 47:52
H16
2.05 km
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:13
2. Dittrt Štěpán LME0001 SK Los Mělník 20:18 + 1:05
3. Melichna Matěj DKL0102 KOB Kladno 21:37 + 2:24
4. Fenton Adam TAP0013 KOB TRETRA Praha 24:28 + 5:15
5. Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka 24:37 + 5:24
6. Puchalský Jan VSP0101 USK Praha 25:20 + 6:07
7. Cvrček Adam DOR0204 OK Dobříš 28:22 + 9:09
8. Havelka Ondřej TAP0108 KOB TRETRA Praha 29:11 + 9:58
9. Pecháček Vít RIC0101 OB Říčany 30:33 + 11:20
10. Reichl Tomáš MKP0100 SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 37:07 + 17:54
11. Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga 40:44 + 21:31
H18
2.40 km
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Borovička Tomáš FSP9801 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 20:22
2. Beneš Jan DKL9800 KOB Kladno 23:59 + 3:37
3. Pelikán Lukáš DKL9802 KOB Kladno 24:39 + 4:17
4. Ždimera Jan PGP9903 SK Praga 24:56 + 4:34
5. Uhlíř Jáchym Oddíl OB Kotlářka 28:46 + 8:24
6. Koubek Václav DOR9900 OK Dobříš 36:04 + 15:42
H21L
2.66 km
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 16:23
2. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 16:36 + 0:13
3. Žaloudek Petr SJC8309 Sportcentrum Jičín 16:40 + 0:17
4. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 16:58 + 0:35
5. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 17:01 + 0:38
6. Oľhava Rastislav ASU8949 Magnus Orienteering 17:12 + 0:49
7. Makovský Jakub TAP8511 KOB TRETRA Praha 17:15 + 0:52
8. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 17:42 + 1:19
9. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 17:50 + 1:27
10. Král Aleš MFP7808 VŠSK MFF UK Praha 18:25 + 2:02
11. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 18:33 + 2:10
12. Vlášek Jakub TAP9702 KOB TRETRA Praha 18:42 + 2:19
13. Hlaváč Jaroslav EKP9205 VŠTJ Ekonom Praha 18:43 + 2:20
14. Prášil Ondřej SJC8401 Sportcentrum Jičín 19:00 + 2:37
15. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 19:02 + 2:39
16. Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice 19:04 + 2:41
17. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 19:06 + 2:43
18. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 19:12 + 2:49
19. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 19:41 + 3:18
20. Fibír Tomáš FSP7901 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 20:03 + 3:40
21. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 20:10 + 3:47
22. Komín David PGP7405 SK Praga 20:13 + 3:50
23. Vondra Jiří FSP7600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 20:14 + 3:51
24. Vrabec Ondřej SCP8303 OK Sparta Praha 20:23 + 4:00
25. Werner Michal PGP9705 SK Praga 20:24 + 4:01
26. Vlach Martin PGP8605 SK Praga 20:26 + 4:03
27. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 21:05 + 4:42
28. Hodek Michal TAP8808 KOB TRETRA Praha 21:06 + 4:43
29. Černý Martin TAP8902 KOB TRETRA Praha 21:15 + 4:52
30. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 21:33 + 5:10
31. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:38 + 5:15
32. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 21:49 + 5:26
33. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 22:00 + 5:37
34. Holub Michal Neregistrovaní (NNN) 22:13 + 5:50
35. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 22:34 + 6:11
36. Kameník Jan KPY7900 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 22:43 + 6:20
37. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 22:50 + 6:27
38. Líbal Jakub ROU9202 SKOB Roudnice nad Labem 22:59 + 6:36
38. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 22:59 + 6:36
40. Paděra Martin EKP9002 VŠTJ Ekonom Praha 23:07 + 6:44
41. Besta Lukáš KNC8101 Sokol Kostelec n. Č. l. 23:16 + 6:53
42. Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 23:35 + 7:12
43. Pračka Tomáš RIC7302 OB Říčany 23:48 + 7:25
44. Kučerka David LIT8202 KOB Chemopetrol Litvínov 23:56 + 7:33
45. Buzek Martin PGP8401 SK Praga 24:25 + 8:02
46. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 24:32 + 8:09
47. Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha 24:59 + 8:36
48. Lžíčař Martin DOB8803 KOB Dobruška 25:10 + 8:47
49. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 25:37 + 9:14
50. Uher Petr VSP5001 USK Praha 25:40 + 9:17
51. Střelba Ondřej KTA7501 SK Kotnov Tábor 25:42 + 9:19
52. Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 25:58 + 9:35
53. Cvrček Antonín TAP9000 KOB TRETRA Praha 27:02 + 10:39
54. Šedivý Ondřej KNC9103 Sokol Kostelec n. Č. l. 27:16 + 10:53
55. Polívka Petr RIC7401 OB Říčany 27:39 + 11:16
56. Žáček Martin FSP6803 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 27:56 + 11:33
57. Maška Marek MKP8800 SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 28:15 + 11:52
58. Nesrovnal Jaroslav Neregistrovaní 29:10 + 12:47
59. Hric Jan MFP6300 VŠSK MFF UK Praha 31:19 + 14:56
60. Voleský Leoš KAM7900 OK Kamenice 31:29 + 15:06
61. Kruliš Jiří 3RX9302 Žádný klub 35:13 + 18:50
62. Novotný David Neregistrovaní (NNN) 36:42 + 20:19
H35
2.40 km
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dneboský František 24C8000 OK Vršovice 20:21
2. Žemla Tomáš KAM7105 OK Kamenice 21:43 + 1:22
3. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 22:39 + 2:18
4. Collis Mark 15G7700 DRONGO 22:43 + 2:22
5. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 22:56 + 2:35
6. Šemelík Petr DKL6901 KOB Kladno 23:10 + 2:49
7. Hankovec Petr KAM7101 OK Kamenice 23:25 + 3:04
8. Bambousek Martin DOR7302 OK Dobříš 23:39 + 3:18
9. Pelant Michal RIC7400 OB Říčany 24:27 + 4:06
10. Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 24:50 + 4:29
11. Štrait Martin VSP7602 USK Praha 25:10 + 4:49
12. Švec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 25:45 + 5:24
13. Jandera Tomáš DVP7304 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 26:38 + 6:17
14. Kučera Pavel DOR7101 OK Dobříš 26:57 + 6:36
15. Lorenc Václav DOR7200 OK Dobříš 28:06 + 7:45
16. Vítek Jiří DKL7300 KOB Kladno 28:13 + 7:52
17. Petříček Martin MKP8000 SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 28:44 + 8:23
18. Pecháček Libor RIC7600 OB Říčany 28:51 + 8:30
19. Ryjáček Jan LPM8004 OK Lokomotiva Plzeň 29:02 + 8:41
20. Tolar Jan RIC7301 OB Říčany 29:36 + 9:15
21. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 31:46 + 11:25
22. Kohout Zdeněk DKL7200 KOB Kladno 32:05 + 11:44
23. Michálek Jan 3BX8000 ČaČua 35:42 + 15:21
24. Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga 38:48 + 18:27
25. Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno 42:11 + 21:50
H45
2.17 km
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žejdlík Michal LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:34
2. Urbanec Vít EZL7010 PEV Zlín 17:46 + 1:12
3. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 17:55 + 1:21
4. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 18:01 + 1:27
5. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:27 + 2:53
6. Ročejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 19:31 + 2:57
7. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 19:48 + 3:14
8. Reichl Michal MKP6402 SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 19:57 + 3:23
9. Kopečný Mojmír TAP6402 KOB TRETRA Praha 20:07 + 3:33
10. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 20:41 + 4:07
11. Šrámek Petr RIC6905 OB Říčany 20:52 + 4:18
12. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 21:12 + 4:38
13. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB TRETRA Praha 22:19 + 5:45
14. Svoboda Ondřej ROZ7100 OK Roztoky 22:48 + 6:14
15. Aschermann David KAM6500 OK Kamenice 24:35 + 8:01
16. Kubů Jaroslav OLP6701 PSK Olymp Praha 24:50 + 8:16
17. Votava Petr KNC6602 Sokol Kostelec n. Č. l. 24:51 + 8:17
18. Beneš Jan DKL6600 KOB Kladno 25:36 + 9:02
19. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 25:39 + 9:05
20. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 25:42 + 9:08
21. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 25:53 + 9:19
22. Hejsek Jiří KAM6900 OK Kamenice 27:13 + 10:39
23. Tihon Jaroslav TAP6102 KOB TRETRA Praha 27:24 + 10:50
24. Hlubuček Tomáš KAM6603 OK Kamenice 27:50 + 11:16
25. Rohlíček Jan RIC7101 OB Říčany 29:15 + 12:41
26. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 30:39 + 14:05
27. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 33:06 + 16:32
28. Škrabálek Jan 11C7001 Letci v akci 35:40 + 19:06
29. Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 35:45 + 19:11
30. Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem 36:09 + 19:35
31. Kraml Martin ZVO7102 OB SK Zvole 36:16 + 19:42
32. Ždimera Zdeněk LME7000 SK Los Mělník 37:12 + 20:38
Rakovec Michal SCP6901 OK Sparta Praha DISK
H55
1.89 km
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. John Vladimír OLP5502 PSK Olymp Praha 17:27
2. Nentvich Lubomír DOR5800 OK Dobříš 18:35 + 1:08
3. Knotek Kamil OLP5701 PSK Olymp Praha 18:54 + 1:27
4. Kudrnáč Martin HCE5901 TJ Hostivice 19:37 + 2:10
5. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 21:12 + 3:45
6. Borovička Milan FSP6104 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 22:20 + 4:53
7. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 22:45 + 5:18
8. Grivalský Michal PGP5900 SK Praga 23:13 + 5:46
9. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 23:15 + 5:48
10. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 23:25 + 5:58
11. Cabrnoch Jiří DKL5400 KOB Kladno 23:47 + 6:20
12. Koč Lumír MKP5401 SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 23:49 + 6:22
13. Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja 27:26 + 9:59
14. Cedrych Karel TJP5500 TJ Sokol Troja 28:36 + 11:09
H65
1.65 km
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fujan Sláva DKL4800 KOB Kladno 16:19
2. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 20:48 + 4:29
3. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 21:58 + 5:39
4. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 22:12 + 5:53
5. Zelený Vladimír PGP4800 SK Praga 26:04 + 9:45
6. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 28:04 + 11:45
7. Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 31:35 + 15:16
8. Louša František KPY3700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 39:58 + 23:39
9. Hostomský Jiří TJP4100 TJ Sokol Troja 47:23 + 31:04
10. Šerák Zdeněk MKP4200 SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 55:44 + 39:25
11. Samohýl Richard PGP2800 SK Praga 76:35 + 60:16
HDR
1.59 km
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komín Matyáš Neregistrovaní (NNN) 10:57
2. Pohlová Sandra SRK1151 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 14:41 + 3:44
3. Lampová Julie Oddíl OB Kotlářka 15:09 + 4:12
4. Štoková Sofie Oddíl OB Kotlářka 15:26 + 4:29
5. Urbanová Anežka Neregistrovaní (NNN) 15:33 + 4:36
6. Vatěrová Amálie Neregistrovaní (NNN) 15:42 + 4:45
7. Březinová Anna Oddíl OB Kotlářka 17:18 + 6:21
8. Jiras František DOR0900 OK Dobříš 17:24 + 6:27
9. Míšek Michal KAM7851 OK Kamenice 18:21 + 7:24
10. Kuchař Jan Neregistrovaní (NNN) 18:33 + 7:36
11. Göthová Antonie Neregistrovaní 19:05 + 8:08
12. Pilař Jiří 5BX1300 Čepíci 19:40 + 8:43
13. Priehoda Erik Neregistrovaní (NNN) 19:51 + 8:54
14. Neuerová Eliška DOR1051 OK Dobříš 20:22 + 9:25
15. Kalousová Adéla EKP0950 VŠTJ Ekonom Praha 20:42 + 9:45
16. Kubů Julie PSK Olymp Praha 20:46 + 9:49
17. Vrabec Adrian SCP1500 OK Sparta Praha 21:40 + 10:43
18. Janata Matěj DKP1111 Oddíl OB Kotlářka 22:04 + 11:07
19. Krčmářová Adéla Neregistrovaní (NNN) 22:49 + 11:52
20. Pospíšil Filip BZP 22:50 + 11:53
21. Kuchař Vojtěch Neregistrovaní (NNN) 23:24 + 12:27
22. Plachý Matěj PDY1200 Běhej Poděbrady 24:13 + 13:16
23. Větvička Vojta Neregistrovaní 24:43 + 13:46
24. Nedbalová Magdalena MFP1053 VŠSK MFF UK Praha 25:08 + 14:11
25. Dneboský Erik 24C1400 OK Vršovice 26:40 + 15:43
26. Ledinská Lucie Oddíl OB Kotlářka 26:46 + 15:49
27. Černý Ota 5BX7801 Čepíci 27:10 + 16:13
28. Salgueiro Eva DKL8450 KOB Kladno 28:42 + 17:45
29. Toflová Elizabet KOB TRETRA Praha 29:03 + 18:06
30. Lounek Alexandr PDY1100 Běhej Poděbrady 29:42 + 18:45
31. Frosh Antonín Neregistrovaní 33:23 + 22:26
32. Dvořáček Šimon Neregistrovaní 33:32 + 22:35
33. Míka Zbyněk DKP1301 Oddíl OB Kotlářka 37:02 + 26:05
34. Bozděch Vojta SK Praga 37:56 + 26:59
35. Vojtěch Lukáš Neregistrovaní (NNN) 41:16 + 30:19
36. Altman Michal Oddíl OB Kotlářka 41:21 + 30:24
37. Altmanová Zuzana Oddíl OB Kotlářka 41:27 + 30:30
38. Collis Emma 15G1250 DRONGO 42:41 + 31:44
39. Míka Luboš DKP1101 Oddíl OB Kotlářka 46:22 + 35:25
40. Volesky Viktor Neregistrovaní 48:28 + 37:31
41. Vrabcová Olívie SCP1450 OK Sparta Praha 49:05 + 38:08
42. Trasák Mikuláš Neregistrovaní (NNN) 49:10 + 38:13
43. Izdná Helena DKP1351 Oddíl OB Kotlářka 52:51 + 41:54
P
1.49 km
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Husáková Petra SLA7452 SKOB Slaný 12:34
2. Matys Jan DOR8001 OK Dobříš 13:01 + 0:27
3. Höferová Petra Sportcentrum Jičín 14:33 + 1:59
4. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 17:18 + 4:44
5. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 18:13 + 5:39
6. Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky 19:22 + 6:48
7. Michálková Michaela 3BX8350 ČaČua 19:25 + 6:51
8. Gottvaldová Denisa Neregistrovaní (NNN) 19:44 + 7:10
9. Šimerka Jakub PGP0407 SK Praga 20:47 + 8:13
9. Nečekalová Kristýna DKP1500 Oddíl OB Kotlářka 20:47 + 8:13
11. Gebauer Jiří LME0300 SK Los Mělník 20:51 + 8:17
12. Rendová Iva KAM7152 OK Kamenice 21:08 + 8:34
13. Černá Jana 5BX8450 Čepíci 22:23 + 9:49
14. Štěpánková Adéla Neregistrovaní (NNN) 22:24 + 9:50
15. Pavlíčková Lenka OK Dobříš 22:46 + 10:12
16. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 23:44 + 11:10
17. Chramostová Julie OK Kamenice 26:35 + 14:01
18. Lounková Zuzana Běhej Poděbrady 26:41 + 14:07
19. Dvořáčková Amálie Neregistrovaní 28:46 + 16:12
20. Kučera Petr DOR7700 OK Dobříš 28:58 + 16:24
21. Koubková Daniela DOR7451 OK Dobříš 29:24 + 16:50
22. Füllsack David DOR8000 OK Dobříš 29:59 + 17:25
23. Vojtíková Daniela DKP7851 Oddíl OB Kotlářka 30:30 + 17:56
24. Pilařová Kateřina 5BX8050 Čepíci 30:42 + 18:08
25. Zvolský Jan Běhej Poděbrady 34:47 + 22:13
26. Eiglerová Petra ROU8150 SKOB Roudnice nad Labem 34:51 + 22:17
27. Povolný Matěj PDY0401 Běhej Poděbrady 36:00 + 23:26
28. Petýnková Pavlína BZP 37:01 + 24:27
29. Snížek Filip Neregistrovaní (NNN) 39:56 + 27:22
30. Renfus Roman OK Dobříš 41:13 + 28:39
31. Folaufová Kamila OK Dobříš 41:16 + 28:42
32. Ledinská Eliška Oddíl OB Kotlářka 43:28 + 30:54
33. Poradovská Jana Neregistrovaní 44:48 + 32:14
34. Balejová Veronika Neregistrovaní (NNN) 46:59 + 34:25
35. Spejáková Lucie Neregistrovaní 50:17 + 37:43
36. Rističová Barbara 3BX0251 ČaČua 76:59 + 64:25
37. Angelová Rosalie 3BX0250 ČaČua 77:52 + 65:18
Mertlová Helena 8AX7000 Neregistrovaní - Helena Mertlová DISK
Snížková Radka Neregistrovaní (NNN) DISK
T
2.83 km
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lounek Jakub PDY8200 Běhej Poděbrady 28:44
2. Vojtík Petr DKP7203 Oddíl OB Kotlářka 30:29 + 1:45
3. Maršálová Kateřina Neregistrovaní (NNN) 33:29 + 4:45
4. Klír Václav ODV6950 TJ Aero Odolena Voda 35:43 + 6:59
5. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 37:46 + 9:02
6. Hájek Tomáš OB SK Zvole 39:04 + 10:20
7. Codey Yates Neregistrovaní (NNN) 41:13 + 12:29
8. Plachý Jaroslav PDY8000 Běhej Poděbrady 41:16 + 12:32
9. Kudrnáčová Hana KAM6250 OK Kamenice 41:57 + 13:13
10. Manoová Kateřina Neregistrovaní (NNN) 42:20 + 13:36
11. Petrvalská Olivia Neregistrovaní (NNN) 42:22 + 13:38
11. Kleinová Martina Neregistrovaní (NNN) 42:22 + 13:38
13. Kovalčíková Taťána DOR6100 OK Dobříš 46:12 + 17:28
14. Jelínek Jan Neregistrovaní 46:32 + 17:48
15. Mikulová Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 51:11 + 22:27
16. Trojek Pavel Neregistrovaní (NNN) 53:00 + 24:16
17. Havlíček Tomáš DOR5801 OK Dobříš 57:54 + 29:10
18. Havlíčková Kateřina DOR7650 OK Dobříš 58:03 + 29:19
19. ATTL SK Praga 59:34 + 30:50
20. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 61:11 + 32:27
21. Nechvíle Daniel Běhej Poděbrady 70:29 + 41:45
22. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 72:07 + 43:23
23. Jirasová Jana DOR7450 OK Dobříš 81:33 + 52:49
Chálková Neregistrovaní (NNN) DISK
Vaculovič Radim KOB Dobřichovice DISK
Maršál Jan Neregistrovaní (NNN) 41:03 + 12:19