Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21L

Datum:
24.09.2016
Místo konání:
Praha 5-Malá Chuchle
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Mapa:
Klobouk 2015, 1:10 000, E 5m, A4, zpracovaná podle ISOM, stav březen 2015
Ředitel závodu:
Němečková Jarmila - R2
Hlavní rozhodčí:
Uher Petr - R3
Stavitel tratí:
Aschermann Jan - R3
Protokol:
Zádovod proběhl za krásného počasí a ke spokojenosti pražské OB obce.

H21L 6.10 km, 190 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6997

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Arnošt Kamil DOR7301 C OK Dobříš 51:57 7472
2. Klícha Martin 8MX8800 C STALAK RK 56:41 + 4:44
3. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 57:32 + 5:35 6771
4. Vítek Karel DKL9901 A KOB Kladno 57:43 + 5:46 6748
4. Skripnik Štěpán FSP7909 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:43 + 5:46 6748
6. Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 58:10 + 6:13 6691
7. Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice 59:22 + 7:25 6541
8. Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 60:26 + 8:29 6407
9. Kazda Jiří SJC8006 C Sportcentrum Jičín 60:54 + 8:57 6348
10. Pangrác Ondřej MFP7603 C VŠSK MFF UK Praha 61:28 + 9:31 6277
11. Král Aleš MFP7808 C VŠSK MFF UK Praha 63:07 + 11:10 6070
12. Buk Michal ROU9601 B SKOB Roudnice nad Labem 65:14 + 13:17 5804
13. Buk Jindřich ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem 65:43 + 13:46 5743
14. Čermák Radek 7VX6400 C MNH 65:51 + 13:54
15. Michalička David RIC8000 C OB Říčany 66:44 + 14:47 5616
16. Oujeský Tomáš ADA7433 C OOB Spartak Adamov 67:05 + 15:08 5572
17. Kučera Petr MFP7602 C VŠSK MFF UK Praha 67:15 + 15:18 5551
18. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 67:38 + 15:41 5503
19. Dvořák Miroslav ZBP7601 C OOB SK Zbraslav 69:14 + 17:17 5302
20. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 70:11 + 18:14 5183
21. Holub Michal NNN7401 C Neregistrovaní (NNN) 70:52 + 18:55
22. Štěňha Martin EKP7608 C VŠTJ Ekonom Praha 71:18 + 19:21 5043
23. Beneš Filip TAP8701 C KOB TRETRA Praha 72:44 + 20:47 4863
24. Laga Miroslav ZBP7900 C OOB SK Zbraslav 73:18 + 21:21 4791
25. Sládeček Petr RIC7702 C OB Říčany 73:54 + 21:57 4716
26. Vojtík Petr DKP7203 C Oddíl OB Kotlářka 75:19 + 23:22 4538
27. Buzek Martin PGP8401 C SK Praga 76:03 + 24:06 4446
28. Besta Lukáš KNC8101 C Sokol Kostelec n. Č. l. 76:59 + 25:02 4329
29. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 78:15 + 26:18 4170
30. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 79:39 + 27:42 3994
31. Vrabec Tomáš SCP8700 C OK Sparta Praha 83:21 + 31:24 3530
32. Víteček Jan DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 88:26 + 36:29 2892
33. Šedivý Ondřej KNC9103 C Sokol Kostelec n. Č. l. 89:39 + 37:42 2739
34. Voleský Leoš KAM7900 C OK Kamenice 93:41 + 41:44 2233
35. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 96:19 + 44:22 1902
36. Hric Jan MFP6300 C VŠSK MFF UK Praha 112:00 + 60:03 0
Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem DISK 0
Klusáček Radim BOR7710 C OK Jiskra Nový Bor DISK 0