Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mayerová Daniela | KSH0852 | OB Kašperské Hory | 26:37 | ||
2. | Urbánková Eva | ONO0650 | SKOB Ostrov | 28:51 | + 2:14 | |
3. | Reháková Mirka | SKV0652 | TJ Slovan Karlovy Vary | 32:30 | + 5:53 | |
4. | Vlasímská Bára | SKV0651 | TJ Slovan Karlovy Vary | 33:10 | + 6:33 | |
5. | Cadková Marcela | KRL0654 | Kometa Kralovice | 36:19 | + 9:42 | |
6. | Gelnerová Anna | KRL0653 | Kometa Kralovice | 41:50 | + 15:13 | |
7. | Vorácová Pavlína | MAS0650 | KČT Aš | 42:36 | + 15:59 | |
8. | Gelnerová Markéta | KRL0952 | Kometa Kralovice | 47:42 | + 21:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kozísková Katerina | LPM0652 | OK Lokomotiva Plzeň | 32:11 | ||
2. | Mikesová Julie | VPM0455 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 32:44 | + 0:33 | |
3. | Bartosová Marie | MLA0451 | MLOK Mariánské Lázně | 34:04 | + 1:53 | |
4. | Nejedlá Klára | ONO0450 | SKOB Ostrov | 35:58 | + 3:47 | |
5. | Holíková Simona | NEJ0551 | TJ Jiskra Nejdek | 36:16 | + 4:05 | |
6. | Kulová Laura | ONO0552 | SKOB Ostrov | 36:57 | + 4:46 | |
7. | Postránská Adéla | MLA0551 | MLOK Mariánské Lázně | 37:42 | + 5:31 | |
8. | Zmarzláková Olga | KRL0552 | Kometa Kralovice | 39:45 | + 7:34 | |
9. | Krízková Marie | MAS0450 | KČT Aš | 39:56 | + 7:45 | |
10. | Ziebová Veronika | NEJ0450 | TJ Jiskra Nejdek | 42:19 | + 10:08 | |
11. | Sevcíková Anezka | ONO0550 | SKOB Ostrov | 42:42 | + 10:31 | |
12. | Dítková Markéta | SKV0451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 45:50 | + 13:39 | |
13. | Dvoráková Stepánka | ONO0451 | SKOB Ostrov | 49:14 | + 17:03 | |
14. | Pecko Sára | ONO0452 | SKOB Ostrov | 60:49 | + 28:38 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vítová Lucie | BSO0250 | KOB Baník Sokolov | 45:22 | ||
2. | Richtrová Kamila | VPM0451 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 48:17 | + 2:55 | |
3. | Maresová Klára | NEJ0250 | TJ Jiskra Nejdek | 50:32 | + 5:10 | |
4. | Reháková Gabriela | SKV0351 | TJ Slovan Karlovy Vary | 54:20 | + 8:58 | |
5. | Stanková Radka | VPM0452 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 54:21 | + 8:59 | |
6. | Krízová Daniela | MAS0250 | KČT Aš | 56:36 | + 11:14 | |
7. | Nádenícková Iva | NEJ0350 | TJ Jiskra Nejdek | 63:32 | + 18:10 | |
8. | Petríková Adéla | MAS0352 | KČT Aš | 69:49 | + 24:27 | |
9. | Lidáková Petra | DCH0252 | Radioelektronika Cheb | 75:43 | + 30:21 | |
10. | Zierhutová Michaela | LCV0250 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 86:20 | + 40:58 | |
Turcinová Anna | NNN9999 | Neregistrovaní (NNN) | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lucanová Barbora | MAS0051 | KČT Aš | 47:26 | ||
2. | Stanková Markéta | VPM0153 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 48:19 | + 0:53 | |
3. | Trpáková Daniela | DCH0165 | Radioelektronika Cheb | 52:30 | + 5:04 | |
4. | Horová Eliska | MLA0151 | MLOK Mariánské Lázně | 71:11 | + 23:45 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maresová Alexandra | NEJ9950 | TJ Jiskra Nejdek | 71:20 | ||
2. | Dolezalová Dorotka | VPM9950 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 76:51 | + 5:31 | |
3. | Pelcová Tereza | MAS9853 | KČT Aš | 88:57 | + 17:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hanáková Magda | KRL9651 | Kometa Kralovice | 59:01 | 5215 | ||
2. | Straube Hanka | 31D7350 | SV Lengefeld | 60:07 | + 1:06 | ||
3. | Uhlíková Tereza | PGP9162 | SK Praga | 61:10 | + 2:09 | 5034 | |
4. | Chvalová Vera | LPM9452 | OK Lokomotiva Plzeň | 61:36 | + 2:35 | 4998 | |
5. | Kuncová Eliska | SSU8951 | SK Severka Šumperk | 73:05 | + 14:04 | 4035 | |
6. | Dolezalová Barbora | VPM9252 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 79:54 | + 20:53 | 3463 | |
7. | Krejcová Vlasta | SKV9453 | TJ Slovan Karlovy Vary | 84:05 | + 25:04 | ||
8. | Stepánová Petra | OOL8950 | SK Haná orienteering | 87:23 | + 28:22 | 2835 | |
9. | Zandová Marcela | SKV9653 | TJ Slovan Karlovy Vary | 89:25 | + 30:24 | 2665 | |
10. | Eretová Katerina | SKV8651 | TJ Slovan Karlovy Vary | 92:37 | + 33:36 | 2397 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sevcíková Petra | ONO7450 | SKOB Ostrov | 50:15 | ||
2. | Dítkova Jitka | SKV7752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 55:23 | + 5:08 | |
3. | Sobotová Jana | VPM7250 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 57:11 | + 6:56 | |
4. | Fisáková Hana | MLA7750 | MLOK Mariánské Lázně | 59:43 | + 9:28 | |
5. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 65:00 | + 14:45 | |
6. | Kolovská Ilona | LPM6352 | OK Lokomotiva Plzeň | 66:17 | + 16:02 | |
7. | Urbánková Jana | ONO7851 | SKOB Ostrov | 67:48 | + 17:33 | |
8. | Nyklová Helena | MFP7550 | VŠSK MFF UK Praha | 69:22 | + 19:07 | |
9. | Bredlerová Tereza | SKV7551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 71:20 | + 21:05 | |
10. | Beránková Lenka | VPM7051 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 81:52 | + 31:37 | |
11. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 82:41 | + 32:26 | |
12. | Maresová Marcela | NEJ7450 | TJ Jiskra Nejdek | 83:31 | + 33:16 | |
13. | Cerná Monika | MLA7450 | MLOK Mariánské Lázně | 86:14 | + 35:59 | |
14. | Ledererová Kamila | LPM7352 | OK Lokomotiva Plzeň | 86:37 | + 36:22 | |
15. | Váchová Ilona | 1BC9999 | Ski klub Karlovy Vary | 88:07 | + 37:52 | |
16. | Polcarová Marcela | NEJ7250 | TJ Jiskra Nejdek | 97:37 | + 47:22 | |
Bredlerová Gabriela | SKV7451 | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK | |||
Pechová Iva | LPM6151 | OK Lokomotiva Plzeň | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuleva Angelina | 2HD5750 | Angy OL | 42:36 | ||
2. | Tokárová Regina | NEJ6950 | TJ Jiskra Nejdek | 62:12 | + 19:36 | |
3. | Soupová Jana | LPM6850 | OK Lokomotiva Plzeň | 67:37 | + 25:01 | |
4. | Janecková Eva | LPM9990 | OK Lokomotiva Plzeň | 69:18 | + 26:42 | |
5. | Splinarová Jana | SKV6451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 71:17 | + 28:41 | |
6. | Jandová Hana | LCV7150 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 75:59 | + 33:23 | |
7. | Zierhutová Michaela | LCV7151 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 87:30 | + 44:54 | |
8. | Krejcová Vlasta | SKV6351 | TJ Slovan Karlovy Vary | 89:24 | + 46:48 | |
9. | Skrlová Hana | KRL6951 | Kometa Kralovice | 114:55 | + 72:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gabrielová Sárka | ONO5950 | SKOB Ostrov | 48:53 | ||
2. | Nováková Svatava | SKV5351 | TJ Slovan Karlovy Vary | 53:32 | + 4:39 | |
3. | Mágrová Ivana | LCV5550 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 59:56 | + 11:03 | |
4. | Dolezalová Libena | VPM5950 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 67:36 | + 18:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rysavá Lubomíra | TJP4750 | TJ Sokol Troja | 51:34 | ||
2. | Beránková Pavla | VPM4350 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 53:49 | + 2:15 | |
3. | Bohuslavová Vera | LPM4850 | OK Lokomotiva Plzeň | 61:19 | + 9:45 | |
4. | Zenkerová Miluse | LCV4550 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 108:45 | + 57:11 | |
5. | Horáková Magdalena | NEJ4950 | TJ Jiskra Nejdek | 110:26 | + 58:52 | |
Nyklová Helena | 2RC5150 | Dalovice | DISK | |||
Brabcová Jindra | LCV4750 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janoch Mikulás | MLA0700 | MLOK Mariánské Lázně | 23:27 | ||
2. | Skrle Michael | KRL0702 | Kometa Kralovice | 27:37 | + 4:10 | |
3. | Biersak Petr | KRL0701 | Kometa Kralovice | 29:45 | + 6:18 | |
4. | Donda Jakub | ONO0700 | SKOB Ostrov | 32:45 | + 9:18 | |
5. | Stehlík Jakub | LPM0700 | OK Lokomotiva Plzeň | 36:40 | + 13:13 | |
6. | Brabec Matej | MAS0701 | KČT Aš | 40:05 | + 16:38 | |
7. | Matousek Martin | MFP0600 | VŠSK MFF UK Praha | 46:03 | + 22:36 | |
8. | Veselenák Karel | BSO0601 | KOB Baník Sokolov | 67:37 | + 44:10 | |
Pávek Stepán | NEJ0700 | TJ Jiskra Nejdek | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sterba Marek | SKV0401 | TJ Slovan Karlovy Vary | 19:59 | ||
2. | Donda Jirí | ONO0403 | SKOB Ostrov | 20:12 | + 0:13 | |
3. | Kurz Ondrej | VPM0503 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 20:25 | + 0:26 | |
4. | Janoch Samuel | MLA0502 | MLOK Mariánské Lázně | 22:18 | + 2:19 | |
5. | Stehlík Simon | LPM0501 | OK Lokomotiva Plzeň | 23:15 | + 3:16 | |
6. | Cerny Jonás | MLA0501 | MLOK Mariánské Lázně | 26:10 | + 6:11 | |
7. | Kosina Tobiás | SKV0502 | TJ Slovan Karlovy Vary | 26:15 | + 6:16 | |
8. | Sobota Ondrej | VPM0502 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 31:04 | + 11:05 | |
9. | Hasman Jakub | VPM0501 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 32:18 | + 12:19 | |
10. | Turcin Jan | NNN9998 | Neregistrovaní (NNN) | 44:36 | + 24:37 | |
11. | Soupa Martin | LPM0500 | OK Lokomotiva Plzeň | 46:36 | + 26:37 | |
Roll Jirí | MLA9992 | MLOK Mariánské Lázně | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Richtr Lukás | VPM0204 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 31:36 | ||
2. | Kurz Simon | VPM0208 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 33:55 | + 2:19 | |
3. | Sauli Filip | VPM0301 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 35:40 | + 4:04 | |
4. | Oncirk Jan | ONO0301 | SKOB Ostrov | 40:15 | + 8:39 | |
5. | Tokár Radim | NEJ0300 | TJ Jiskra Nejdek | 40:23 | + 8:47 | |
6. | Mayer Simon | KSH0202 | OB Kašperské Hory | 42:57 | + 11:21 | |
7. | Spevácek Vojtech | VPM0205 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 44:13 | + 12:37 | |
8. | Krízek Filip | MAS0301 | KČT Aš | 52:37 | + 21:01 | |
9. | Svatek Samuel | DCH0205 | Radioelektronika Cheb | 54:06 | + 22:30 | |
10. | Trpák Jan | DCH0309 | Radioelektronika Cheb | 63:18 | + 31:42 | |
11. | Krízek Josef | MAS0201 | KČT Aš | 64:30 | + 32:54 | |
12. | Hejduk Zdenek | BSO0201 | KOB Baník Sokolov | 66:02 | + 34:26 | |
13. | Milota Bretislav | MLA0300 | MLOK Mariánské Lázně | 66:33 | + 34:57 | |
14. | Haller Jirí | KRL0202 | Kometa Kralovice | 76:24 | + 44:48 | |
15. | Kovác Frantisek | MLA0201 | MLOK Mariánské Lázně | 98:55 | + 67:19 | |
16. | Novák Ondrej | MLA0303 | MLOK Mariánské Lázně | 99:42 | + 68:06 | |
17. | Sour Denis | BSO0305 | KOB Baník Sokolov | 114:50 | + 83:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cerny Jan | MAS0100 | KČT Aš | 52:38 | ||
2. | Solomko Adam | BSO0002 | KOB Baník Sokolov | 64:55 | + 12:17 | |
3. | Svatek Daniel | DCH0113 | Radioelektronika Cheb | 72:56 | + 20:18 | |
4. | Hejduk Jan | BSO0001 | KOB Baník Sokolov | 87:31 | + 34:53 | |
5. | Hlinovsky Ondrej | VPM0102 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 101:59 | + 49:21 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vodrázka Ondrej | VPM7702 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 67:27 | 7307 | ||
2. | Pilar Karel | BSO7801 | KOB Baník Sokolov | 68:18 | + 0:51 | 7218 | |
3. | Stehlík Petr | LPM7903 | OK Lokomotiva Plzeň | 70:39 | + 3:12 | 6974 | |
4. | Kamaryt Tomás | VPM8807 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 73:28 | + 6:01 | 6680 | |
5. | Ritter Ales | ONO7401 | SKOB Ostrov | 77:47 | + 10:20 | 6230 | |
6. | Pova Ondrej | KRL9304 | Kometa Kralovice | 79:08 | + 11:41 | 6090 | |
7. | Leibiger Jens | 18D5900 | Post SV Dresden | 83:53 | + 16:26 | ||
8. | Hasman Jan | VPM6901 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 86:27 | + 19:00 | 5328 | |
9. | Rambousek Karel | BSO7907 | KOB Baník Sokolov | 90:39 | + 23:12 | 4890 | |
10. | Frank Jirí | MAS9600 | KČT Aš | 91:35 | + 24:08 | 4793 | |
11. | Martínek Robert | VPM7700 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 99:32 | + 32:05 | 3965 | |
12. | Knepr Lukás | BSO9401 | KOB Baník Sokolov | 114:57 | + 47:30 | 2359 | |
13. | Stepán Marek | OOL8900 | SK Haná orienteering | 133:50 | + 66:23 | 392 | |
14. | Vonásek Adam | LPM9101 | OK Lokomotiva Plzeň | 152:34 | + 85:07 | 0 | |
Pesek Martin | LPM9602 | OK Lokomotiva Plzeň | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlasímsky Robert | SKV7201 | TJ Slovan Karlovy Vary | 66:19 | ||
2. | Kurz Zdenek | VPM6301 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 69:34 | + 3:15 | |
3. | Sevcík Petr | ONO7200 | SKOB Ostrov | 70:49 | + 4:30 | |
4. | Mares Alexander | NEJ7300 | TJ Jiskra Nejdek | 76:30 | + 10:11 | |
5. | Dítko Jan | SKV7301 | TJ Slovan Karlovy Vary | 76:55 | + 10:36 | |
6. | Melichar Jan | DKP7500 | Oddíl OB Kotlářka | 78:17 | + 11:58 | |
7. | Krízek Filip | MAS7800 | KČT Aš | 78:48 | + 12:29 | |
8. | Rehák Miroslav | KAD7101 | Originální Vivalín Team Kadaň | 79:48 | + 13:29 | |
9. | Richtr Ales | VPM6601 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 81:49 | + 15:30 | |
10. | Sedlácek Tomás | KRL6401 | Kometa Kralovice | 82:27 | + 16:08 | |
11. | Nejedly Ladislav | ONO7501 | SKOB Ostrov | 84:52 | + 18:33 | |
12. | Dvorák Pavel | LPM7805 | OK Lokomotiva Plzeň | 91:02 | + 24:43 | |
13. | Jecmen Vladimír | ONO7900 | SKOB Ostrov | 96:23 | + 30:04 | |
14. | Sitra Vladimír | LPM7904 | OK Lokomotiva Plzeň | 99:56 | + 33:37 | |
15. | Pávek Jirí | NEJ7700 | TJ Jiskra Nejdek | 109:23 | + 43:04 | |
16. | Stekl Vilém | ONO7201 | SKOB Ostrov | 119:15 | + 52:56 | |
17. | Cerny Marcel | MAS7201 | KČT Aš | 153:10 | + 86:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pilar Karel | MAS5501 | KČT Aš | 52:56 | ||
2. | Kovár Jindrich | MAS6800 | KČT Aš | 56:42 | + 3:46 | |
3. | Käss Pavel | BSO7000 | KOB Baník Sokolov | 64:37 | + 11:41 | |
4. | Kavka Jirí | SCP5900 | OK Sparta Praha | 72:32 | + 19:36 | |
5. | Vlach Miroslav | DCH6101 | Radioelektronika Cheb | 79:08 | + 26:12 | |
6. | Mayer Tomás | KSH6900 | OB Kašperské Hory | 79:27 | + 26:31 | |
7. | Soupa Karel | LPM6900 | OK Lokomotiva Plzeň | 85:53 | + 32:57 | |
8. | Sterba Jirí | SKV6401 | TJ Slovan Karlovy Vary | 100:51 | + 47:55 | |
9. | Kozelka Jan | LCV7000 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 131:54 | + 78:58 | |
Solomko Vladimír | BSO7003 | KOB Baník Sokolov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beránek Petr | VPM4502 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 69:36 | ||
2. | Jirásek Jaroslav | DCH4701 | Radioelektronika Cheb | 70:26 | + 0:50 | |
3. | Kubát Jaroslav | SKV5203 | TJ Slovan Karlovy Vary | 72:56 | + 3:20 | |
4. | Pech Jirí | LPM5402 | OK Lokomotiva Plzeň | 77:01 | + 7:25 | |
5. | Blazek Jirí | VPM5009 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 88:40 | + 19:04 | |
6. | Dolezal Jan | VPM5701 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 102:59 | + 33:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janda Josef | KAD4701 | Originální Vivalín Team Kadaň | 37:40 | ||
2. | Frey Jaromír | NEJ4100 | TJ Jiskra Nejdek | 42:18 | + 4:38 | |
3. | Janecek Eduard | LPM5100 | OK Lokomotiva Plzeň | 47:26 | + 9:46 | |
4. | Valeska Rudolf | LCV4700 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 48:59 | + 11:19 | |
5. | Rysavy Vít | TJP4700 | TJ Sokol Troja | 49:45 | + 12:05 | |
6. | Lisy Jan | ONO4201 | SKOB Ostrov | 51:17 | + 13:37 | |
7. | Sklenár Jan | MLA4201 | MLOK Mariánské Lázně | 52:26 | + 14:46 | |
8. | Mágr Zdenek | LCV5000 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 54:37 | + 16:57 | |
9. | Fiala Milos | KSH4801 | OB Kašperské Hory | 60:57 | + 23:17 | |
10. | Bohuslav Václav | LPM4201 | OK Lokomotiva Plzeň | 60:59 | + 23:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Postránsky Adam | MLA0900 | MLOK Mariánské Lázně | 31:05 | ||
2. | Ritterrová Lída | 1BC0699 | Ski klub Karlovy Vary | 34:51 | + 3:46 | |
3. | Sobotová Katerina | VPM0851 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 35:09 | + 4:04 | |
4. | Halík Libor | MAS0700 | KČT Aš | 37:13 | + 6:08 | |
5. | Tríska Lukás | LPM0800 | OK Lokomotiva Plzeň | 38:05 | + 7:00 | |
6. | Petrásek Martin | NNN0800 | Neregistrovaní (NNN) | 39:37 | + 8:32 | |
7. | Turek Jakub | SKV0814 | TJ Slovan Karlovy Vary | 44:03 | + 12:58 | |
8. | Sitrová Stepánka | LPM0850 | OK Lokomotiva Plzeň | 48:47 | + 17:42 | |
9. | Vlasímská Karolína | SKV0851 | TJ Slovan Karlovy Vary | 53:07 | + 22:02 | |
10. | Smrt Vojtech | ONO0601 | SKOB Ostrov | 59:36 | + 28:31 | |
11. | Mikes Simon | VPM9999 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 62:45 | + 31:40 | |
Petrus Ondrej | MLA0701 | MLOK Mariánské Lázně | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sevcík Vít | ONO1100 | SKOB Ostrov | 26:22 | ||
2. | Stekl Filip | ONO0501 | SKOB Ostrov | 26:27 | + 0:05 | |
3. | Krízek Ivo | MAS0801 | KČT Aš | 27:16 | + 0:54 | |
4. | Svobodová Sofie | SKV2010 | TJ Slovan Karlovy Vary | 29:24 | + 3:02 | |
5. | Gregor Richard | BSO0900 | KOB Baník Sokolov | 29:48 | + 3:26 | |
6. | Fecko Rísa | NEJ1100 | TJ Jiskra Nejdek | 34:23 | + 8:01 | |
7. | Kaválková Doubravka | ONO0850 | SKOB Ostrov | 34:47 | + 8:25 | |
8. | Kaválek Jan | ONO1101 | SKOB Ostrov | 34:55 | + 8:33 | |
9. | Stekl Ondra | ONO0801 | SKOB Ostrov | 36:18 | + 9:56 | |
10. | Fisáková Leona | MLA1151 | MLOK Mariánské Lázně | 37:04 | + 10:42 | |
11. | Subrt Janek | MLA1000 | MLOK Mariánské Lázně | 37:50 | + 11:28 | |
12. | Hanáková Aneta | KRL0951 | Kometa Kralovice | 38:16 | + 11:54 | |
13. | Ritter Jakub | 1BC1099 | Ski klub Karlovy Vary | 41:37 | + 15:15 | |
14. | Kozísek Tomás | LPM9999 | OK Lokomotiva Plzeň | 43:59 | + 17:37 | |
15. | Mála Matyás | MAS0800 | KČT Aš | 49:39 | + 23:17 | |
16. | Vlasímská Anna | NNN9990 | Neregistrovaní (NNN) | 52:58 | + 26:36 | |
17. | Matousek Vítek | MFP1300 | VŠSK MFF UK Praha | 54:48 | + 28:26 | |
18. | Prinz Mikulás | MLA0901 | MLOK Mariánské Lázně | 58:30 | + 32:08 | |
19. | Freyová Sára | NEJ1450 | TJ Jiskra Nejdek | 62:20 | + 35:58 | |
20. | Krízek Vilém | MAS1000 | KČT Aš | 66:15 | + 39:53 | |
21. | Fricová Eva | NEJ1451 | TJ Jiskra Nejdek | 66:27 | + 40:05 | |
22. | Gregor Ondrej | BSO1200 | KOB Baník Sokolov | 67:23 | + 41:01 | |
23. | Kvác | MLA9994 | MLOK Mariánské Lázně | 71:21 | + 44:59 | |
24. | Beran Vojtech | 9BC0900 | NNN | 79:26 | + 53:04 | |
25. | Prinzová Lada | MLA1150 | MLOK Mariánské Lázně | 85:21 | + 58:59 | |
26. | Pilarová Marie | LPM1050 | OK Lokomotiva Plzeň | 92:32 | + 66:10 | |
27. | Pilar Karel | LPM1200 | OK Lokomotiva Plzeň | 92:50 | + 66:28 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Savicová Gabriela | SKV7953 | TJ Slovan Karlovy Vary | 30:16 | ||
2. | Kaválková Jana | ONO7551 | SKOB Ostrov | 30:36 | + 0:20 | |
3. | Snyrchová Bozena | OOL5050 | SK Haná orienteering | 42:01 | + 11:45 | |
4. | Frey Jaromír | NEJ6300 | TJ Jiskra Nejdek | 43:10 | + 12:54 | |
5. | Freyová Andrea | NEJ8950 | TJ Jiskra Nejdek | 43:11 | + 12:55 | |
6. | Kurzová Pavlína | VPM9990 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 57:57 | + 27:41 | |
7. | Kochová Denisa | MLA9998 | MLOK Mariánské Lázně | 85:20 | + 55:04 | |
8. | Krízová Michaela | MLA9999 | MLOK Mariánské Lázně | 87:09 | + 56:53 | |
9. | Borodescu Alexander | MLA9997 | MLOK Mariánské Lázně | 99:39 | + 69:23 | |
10. | Barda Tomás | ONO0302 | SKOB Ostrov | 112:04 | + 81:48 | |
11. | Penkava Václav | ONO0303 | SKOB Ostrov | 112:06 | + 81:50 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pivec Lukás | MLA9995 | MLOK Mariánské Lázně | 60:13 | ||
2. | Turek Jan | SKV9999 | TJ Slovan Karlovy Vary | 60:42 | + 0:29 | |
3. | Stanek Rostislav | VPM6801 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 69:50 | + 9:37 | |
4. | Petrus Marek | MLA7500 | MLOK Mariánské Lázně | 70:12 | + 9:59 |