Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D21L

Datum:
24.09.2016
Místo konání:
Bezděz, louka
Pořadatel:
DOK - OK Doksy
Mapa:
Spáleniště 1:10 000, e5m, formát A4, autor Tom Novák 2016
Ředitel závodu:
Koštejn Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Hradecký Jaroslav - R3
Stavitel tratí:
Koštejn Vít
D21L
4.60 km, 175 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8769
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štičková Anna LLI9651 E TJ Loko Liberec 34:36 9057
2. Tichovská Martina PGP8658 E SK Praga 36:01 + 1:25 8709
3. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 36:42 + 2:06 8542
4. Krafková Lucie TUR8650 R OOB TJ Turnov 37:15 + 2:39 8407
5. Procházková Marie KAM9554 R OK Kamenice 38:19 + 3:43 8145
6. Kolínová Kristýna DKP8450 R Oddíl OB Kotlářka 39:56 + 5:20 7749
7. Matějů Martina PGP8556 R SK Praga 40:06 + 5:30 7708
8. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 41:45 + 7:09 7304
9. Neradová Alena LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvínov 41:56 + 7:20 7259
10. Bořánková Karolína KAM9550 R OK Kamenice 44:38 + 10:02 6597
11. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 44:54 + 10:18 6532
12. Pavlovcová Petra TUR9353 C OOB TJ Turnov 45:08 + 10:32 6474
13. Szeliga Malgorzata STB9399 C TJ Stadion Nový Bor 45:38 + 11:02 6352
14. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 45:55 + 11:19 6282
15. Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 46:02 + 11:26 6254
16. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 46:53 + 12:17 6045
17. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 47:35 + 12:59 5874
18. Burdová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor 47:53 + 13:17 5800
19. Myslivečková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov 48:26 + 13:50 5665
20. Kovářová Lenka LTP9750 R OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:53 + 15:17 5310
21. Ender Franka 19Dxxx2 SSV Planeta Radebeul 50:11 + 15:35
22. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 51:08 + 16:32 5004
23. Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 51:59 + 17:23 4795
24. Šákrová Michaela BOR8850 C OK Jiskra Nový Bor 52:19 + 17:43 4713
25. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 52:28 + 17:52 4677
26. Setínková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 52:31 + 17:55 4664
27. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 53:05 + 18:29 4526
28. Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 53:11 + 18:35 4501
29. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 53:13 + 18:37 4493
30. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 53:28 + 18:52 4432
31. Knoblochová Kamila SJC8356 C Sportcentrum Jičín 54:42 + 20:06 4129
32. Matějů Kateřina VLI8054 C Slavia Liberec orienteering 55:21 + 20:45 3970
33. Jergušová Hana NNN9157 Neregistrovaní (NNN) 55:25 + 20:49
34. Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 55:27 + 20:51 3945
35. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 57:06 + 22:30 3541
36. Vokurková Marta TJN7950 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:48 + 24:12 3124
37. Matějková Martina LTP6850 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 59:31 + 24:55 2948
38. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 62:41 + 28:05 2172
39. Kettnerová Dana KAM8952 C OK Kamenice 63:32 + 28:56 1964
40. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 64:06 + 29:30 1825
41. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 65:47 + 31:11 1412
42. Křenková Geislerová Blanka LLI8450 C TJ Loko Liberec 67:01 + 32:25 1110
43. Sedláčková Linda ROZ0050 C OK Roztoky 75:11 + 40:35 0
44. Linková Kateřina SUL9250 C OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 82:51 + 48:15 0
45. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 85:05 + 50:29 0
46. Korejčíková Dáďa LLI5550 C TJ Loko Liberec 88:58 + 54:22 0
47. Studničná Lenka NNN8651 Neregistrovaní (NNN) 93:26 + 58:50
Mikulášová Helena PGP9353 C SK Praga DISK 0
Smoradová Barbora ZBM9053 C SK Žabovřesky Brno DISK 0