Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21L

Datum:
24.09.2016
Místo konání:
Bezděz, louka
Pořadatel:
DOK - OK Doksy
Mapa:
Spáleniště 1:10 000, e5m, formát A4, autor Tom Novák 2016
Ředitel závodu:
Koštejn Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Hradecký Jaroslav - R3
Stavitel tratí:
Koštejn Vít
H21L
6.20 km, 200 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8894
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Flašar Jan PGP8610 E SK Praga 37:13 8953
2. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 37:32 + 0:19 8878
3. Horáček Michal VLI7700 R Slavia Liberec orienteering 37:39 + 0:26 8850
4. Navrátil Šimon PGP9702 R SK Praga 37:54 + 0:41 8791
5. Dlabaja Tomáš TUR8303 E OOB TJ Turnov 37:55 + 0:42 8787
6. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 39:33 + 2:20 8399
7. Zakouřil Tomáš TUV7500 C SOK TJ Turnov 39:37 + 2:24 8383
8. Oma Jakub TUR8002 C OOB TJ Turnov 39:42 + 2:29 8364
9. Pavlovec Jan BOR9503 R OK Jiskra Nový Bor 39:56 + 2:43 8308
10. Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov 40:23 + 3:10 8201
11. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 40:33 + 3:20 8162
12. Fibír Tomáš FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:07 + 3:54 8027
13. Dittmann Robert 19Dxxx1 SSV Planeta Radebeul 41:31 + 4:18
14. Matějů Luboš PGP7601 R SK Praga 41:40 + 4:27 7897
15. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 41:54 + 4:41 7841
16. Laciga Radek PGP8202 C SK Praga 42:31 + 5:18 7695
17. Landovský Jakub PGP9601 R SK Praga 42:54 + 5:41 7604
18. Jirásek Michal SHK8901 C OK Slavia Hradec Králové 42:59 + 5:46 7584
19. Kobr Tomáš VLI8901 C Slavia Liberec orienteering 43:33 + 6:20 7450
20. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 43:40 + 6:27 7422
21. Kořínek Tomáš BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor 44:23 + 7:10 7252
22. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 44:33 + 7:20 7212
23. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 44:34 + 7:21 7208
24. Kapal Tomáš KAM9402 C OK Kamenice 45:10 + 7:57 7066
25. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 45:15 + 8:02 7046
26. Karatsiolis Kryštof TUR9901 A OOB TJ Turnov 45:44 + 8:31 6931
27. Hanslian David LCE7835 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:54 + 8:41 6892
28. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 45:57 + 8:44 6880
29. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 46:05 + 8:52 6848
29. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 46:05 + 8:52 6848
31. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 46:11 + 8:58 6825
32. Thoř Tomáš TUR9904 A OOB TJ Turnov 46:33 + 9:20 6738
33. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 46:43 + 9:30 6698
34. Illner Vojtěch DKP9600 R Oddíl OB Kotlářka 46:51 + 9:38 6666
35. Picek Jan TJN9101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 47:06 + 9:53 6607
36. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 47:33 + 10:20 6500
37. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 48:08 + 10:55 6362
38. Macek Jiří LIT8401 C KOB Chemopetrol Litvínov 48:58 + 11:45 6164
39. Oľhava Rastislav ASU8949 C Magnus Orienteering 49:32 + 12:19 6029
40. Junek Vladimír TJP8400 C TJ Sokol Troja 50:09 + 12:56 5883
41. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 50:20 + 13:07 5840
42. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 51:01 + 13:48 5677
43. Hyka Jan TUR9002 C OOB TJ Turnov 51:28 + 14:15 5570
44. Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 51:41 + 14:28 5519
45. Galbavý Matěj CHA0000 B OK Chrastava 51:42 + 14:29 5515
46. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 52:35 + 15:22 5305
47. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 52:51 + 15:38 5242
48. Pachnik Wojciech STB9101 C TJ Stadion Nový Bor 52:55 + 15:42 5226
49. Schröter Pavel CHA7203 C OK Chrastava 52:56 + 15:43 5222
50. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 53:02 + 15:49 5199
51. Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:24 + 16:11 5112
52. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 53:52 + 16:39 5001
53. Blahuta Marek MFP7301 C VŠSK MFF UK Praha 54:10 + 16:57 4930
54. Šrubař Michal ASU8606 C Magnus Orienteering 54:38 + 17:25 4819
55. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 55:13 + 18:00 4680
56. Vokurka Jan TJN7501 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 56:01 + 18:48 4490
57. Vlach Martin PGP8605 C SK Praga 56:09 + 18:56 4459
58. Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:58 + 19:45 4265
59. Komín David PGP7405 C SK Praga 57:14 + 20:01 4202
60. Novotný Otakar TJN5604 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:05 + 20:52 4000
61. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 59:10 + 21:57 3743
62. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 59:37 + 22:24 3636
63. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 60:21 + 23:08 3462
64. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 64:20 + 27:07 2516
65. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 65:20 + 28:07 2279
66. Lounek Jakub PDY8200 C Běhej Poděbrady 68:29 + 31:16 1531
67. Kameník Jan KPY7900 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 69:41 + 32:28 1246
68. Kučerka David LIT8202 C KOB Chemopetrol Litvínov 70:11 + 32:58 1128
69. Kučerka Jan LIT8002 C KOB Chemopetrol Litvínov 72:51 + 35:38 495
70. Střelba Ondřej KTA7501 C SK Kotnov Tábor 74:06 + 36:53 198
Janas Petr PGP7106 C SK Praga DISK 0
Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK 0