Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21D

Datum:
24.09.2016
Místo konání:
Studnice
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Mapa:
Studnice,1:10000/15000,E=5m,5/2014 revize 2016,hlavní kartograf Petr Mareček
Ředitel závodu:
Ptáček Ondřej - R3
Hlavní rozhodčí:
Čech Radovan - R3
Stavitel tratí:
Hlaváč Ondřej, Ptáček Ondřej - R3
JURY:
Frýba Dominik, Bravená Alexandra, Věžník Roman

H21D 5.00 km, 140 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3683

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Krejsa Vladimír CHT9202 C OOB SK Chrast 33:04 4025
2. Černík Václav OSN9200 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:22 + 3:18 3691
3. Peřinka Šimon BBM9700 B BETA URSUS Orienteering 39:54 + 6:50 3334
4. Otrusina Jan ABM9210 C KOB Moira Brno 41:23 + 8:19 3184
5. Procházka Josef 4EX7200 C ČSNS 42:42 + 9:38
6. Dressler Jan SBK7911 C KOB Start Blansko 44:20 + 11:16 2886
7. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 45:59 + 12:55 2719
8. Chmelík Petr ZBM7507 C SK Žabovřesky Brno 46:33 + 13:29 2662
9. Janíček Jakub OSN9443 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:36 + 13:32
10. Choutka Jaroslav BZR8000 C Bratrstvo Ždárských vrchů 48:05 + 15:01 2507
11. Kurečka Robert ABM7210 C KOB Moira Brno 48:35 + 15:31 2456
12. König Lukáš ZBM8001 C SK Žabovřesky Brno 49:00 + 15:56 2414
13. Hrazdil Jiří 9BC8400 C NNN 50:20 + 17:16
14. Stoklasa Radek OSN7500 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 50:39 + 17:35 2248
15. Coufal Petr 3MC8000 C FBŠ Jihlava 50:44 + 17:40
16. Šafek Jiří ZBM7606 C SK Žabovřesky Brno 50:52 + 17:48 2226
17. Semerád Jan 4EX9401 C ČSNS 51:09 + 18:05
18. Dokoupil Zbyněk VBM8206 C VSK Mendelu Brno 55:02 + 21:58 1805
19. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 56:22 + 23:18 1670
20. Pekárek Aleš RBK6602 C SK Radioklub Blansko 57:19 + 24:15 1574
21. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 57:29 + 24:25 1557
22. Novotný Petr 5KX0001 C Neregistrovaní - Novotný Petr 65:05 + 32:01
23. Šudřich Tomáš 4EX0000 C ČSNS 66:55 + 33:51
24. Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec 69:02 + 35:58 390
25. Skryja Ondřej PZR9502 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 73:15 + 40:11 0
26. Kubák Martin SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec 77:22 + 44:18 0
27. Olexa Zdeněk BBM8700 C BETA URSUS Orienteering 81:05 + 48:01 0
28. Rosecký Karel PZR7302 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 83:52 + 50:48 0