Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
25.09.2016
Místo konání:
Drmoul, louka u fotbalového hřiště
Pořadatel:
MLA - MLOK Mariánské Lázně
Mapa:
Lido 1:5 000, stav červen 2015
Ředitel závodu:
Černý Libor
Hlavní rozhodčí:
Milota Josef - R3
Stavitel tratí:
Bartoš Luděk - R2
Protokol:
Závod proběhl bez závad
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H21     H35     H45     H55     H65     HD10L     HDR     P     T    
D10
2.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 22:10
2. Čadková Marcela KRL0654 Kometa Kralovice 40:01 + 17:51
3. Řeháková Mirka SKV0652 TJ Slovan Karlovy Vary 40:03 + 17:53
4. Mayerová Daniela OB Kašperské Hory 40:08 + 17:58
5. Gelnerová Markéta KRL0952 Kometa Kralovice 40:12 + 18:02
6. Vlašímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 40:21 + 18:11
7. Voráčová Pavlína KČT Aš 60:56 + 38:46
Gelnerová Anna KRL0653 Kometa Kralovice DISK
D12
3.20 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia VŠ Plzeň 19:51
2. Holíková Simona NEJ0551 TJ Jiskra Nejdek 24:13 + 4:22
3. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 24:15 + 4:24
4. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 25:57 + 6:06
5. Postránská Adéla MLA0551 MLOK Mariánské Lázně 27:15 + 7:24
6. Zmarzláková Olga KRL0552 Kometa Kralovice 28:40 + 8:49
7. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 29:18 + 9:27
8. Dvořáková Štěpánka ONO0451 SKOB Ostrov 29:26 + 9:35
9. Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia VŠ Plzeň 30:09 + 10:18
10. Kožíšková Kateřina LPM0652 OK Lokomotiva Plzeň 32:47 + 12:56
11. Ziebová Veronika NEJ0450 TJ Jiskra Nejdek 34:29 + 14:38
12. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 37:43 + 17:52
13. Pecko Sára ONO0452 SKOB Ostrov 37:45 + 17:54
14. Ševčíková Anežka ONO0550 SKOB Ostrov 46:26 + 26:35
Křížková Marie MAS0450 KČT Aš DISK
D14
3.80 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Řeháková Gabriela SKV0351 TJ Slovan Karlovy Vary 28:55
2. Nádeníčková Iva NEJ0350 TJ Jiskra Nejdek 29:15 + 0:20
3. Staňková Radka VPM0452 KOS Slavia VŠ Plzeň 30:59 + 2:04
4. Marešová Klára NEJ0250 TJ Jiskra Nejdek 31:22 + 2:27
5. Vítová Lucie BSO0250 KOB Baník Sokolov 35:36 + 6:41
6. Zierhutová Michaela LCV0250 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 40:10 + 11:15
7. Křížová Daniela MAS0250 KČT Aš 42:45 + 13:50
8. Petříková Adéla MAS0352 KČT Aš 57:54 + 28:59
D16
3.80 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lučanová Barbora MAS0051 KČT Aš 40:23
2. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia VŠ Plzeň 44:21 + 3:58
Horová Eliška MLA0151 MLOK Mariánské Lázně DISK
D18
4.30 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marešová Alexandra NEJ9950 TJ Jiskra Nejdek 42:32
2. Doležalová Dorotka VPM9950 KOS Slavia VŠ Plzeň 47:45 + 5:13
3. Pelcová Tereza MAS9853 KČT Aš 49:46 + 7:14
D21
5.60 km, 28 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.15, PB: 3982
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chvalová Věra LPM9452 OK Lokomotiva Plzeň 39:04 4182
2. Kuncová Eliška SSU8951 SK Severka Šumperk 42:00 + 2:56 3781
3. Fišáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 42:19 + 3:15 3635
4. Pilařová Petra LPM8351 OK Lokomotiva Plzeň 45:09 + 6:05 3269
5. Doležalová Barbora VPM9252 KOS Slavia VŠ Plzeň 48:12 + 9:08 2902
6. Štěpánová Petra OOL8950 SK Haná orienteering 56:20 + 17:16 2133
7. Krejčová Vlasta SKV9453 TJ Slovan Karlovy Vary 66:16 + 27:12
D35
4.70 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dítkova Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 36:26
2. Ledererová Kamila LPM7352 OK Lokomotiva Plzeň 41:02 + 4:36
3. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 41:09 + 4:43
4. Šauli Iva VPM7852 KOS Slavia VŠ Plzeň 41:11 + 4:45
5. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia VŠ Plzeň 41:13 + 4:47
6. Bohuslavová Jana LPM7852 OK Lokomotiva Plzeň 41:33 + 5:07
7. Bredlerová Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 42:02 + 5:36
8. Nyklová Helena MFP7550 VŠSK MFF UK Praha 42:09 + 5:43
9. Kolovská Ilona LPM6352 OK Lokomotiva Plzeň 43:22 + 6:56
10. Marešová Marcela NEJ7450 TJ Jiskra Nejdek 53:00 + 16:34
11. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 54:30 + 18:04
12. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia VŠ Plzeň 55:24 + 18:58
13. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 60:10 + 23:44
14. Černá Monika MLA MLOK Mariánské Lázně 68:12 + 31:46
15. Polcarová Marcela NEJ7250 TJ Jiskra Nejdek 70:48 + 34:22
16. Šteklová Jitka ONO7751 SKOB Ostrov 119:58 + 83:32
Bredlerová Gabriela SKV7451 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
D45
3.80 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 33:10
2. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 42:54 + 9:44
3. Tokárová Regina NEJ6950 TJ Jiskra Nejdek 42:59 + 9:49
4. Zierhutová Michaela LCV7151 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 45:54 + 12:44
5. Šplinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 52:10 + 19:00
6. Krejčová Vlasta SKV6351 TJ Slovan Karlovy Vary 72:46 + 39:36
7. Škrlová Hana KRL6951 Kometa Kralovice 93:45 + 60:35
D55
3.50 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 38:00
2. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 42:05 + 4:05
3. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 42:34 + 4:34
D65
3.40 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 66:11
2. Nyklová Helena 2RC5150 Dalovice 68:09 + 1:58
3. Horáková Magdalena NEJ4950 TJ Jiskra Nejdek 82:22 + 16:11
4. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 107:27 + 41:16
H10
2.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janoch Mikuláš MLA0700 MLOK Mariánské Lázně 24:16
2. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 24:32 + 0:16
3. Škrle Michael KRL0702 Kometa Kralovice 25:42 + 1:26
4. Biersak Petr KRL0701 Kometa Kralovice 25:51 + 1:35
5. Veseleňák Karel BSO0601 KOB Baník Sokolov 27:23 + 3:07
6. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 39:04 + 14:48
7. Pávek Štěpán NEJ0700 TJ Jiskra Nejdek 40:06 + 15:50
8. Brabec Matěj MAS0701 KČT Aš 47:59 + 23:43
9. Matoušek Martin MFP0600 VŠSK MFF UK Praha 61:16 + 37:00
H12
3.50 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia VŠ Plzeň 20:17
2. Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň 21:57 + 1:40
3. Černý Jonáš MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 22:00 + 1:43
4. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 22:02 + 1:45
5. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 25:54 + 5:37
6. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 26:11 + 5:54
7. Sobota Ondřej VPM0502 KOS Slavia VŠ Plzeň 36:17 + 16:00
8. Šoupa Martin LPM0500 OK Lokomotiva Plzeň 44:56 + 24:39
9. Hasman Jakub VPM0501 KOS Slavia VŠ Plzeň 45:09 + 24:52
10. Bohuslav Josef LPM0401 OK Lokomotiva Plzeň 57:15 + 36:58
Košina Tobiáš SKV0502 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
H14
4.50 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šauli Filip VPM0301 KOS Slavia VŠ Plzeň 26:36
2. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia VŠ Plzeň 27:43 + 1:07
3. Kurz Šimon VPM0208 KOS Slavia VŠ Plzeň 28:53 + 2:17
4. Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek 30:14 + 3:38
5. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 33:35 + 6:59
6. Spěváček Vojtěch VPM0205 KOS Slavia VŠ Plzeň 35:18 + 8:42
7. Mayer Šimon KSH0202 OB Kašperské Hory 36:57 + 10:21
8. Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov 41:33 + 14:57
9. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 42:01 + 15:25
10. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 42:14 + 15:38
11. Křížek Josef MAS0201 KČT Aš 55:58 + 29:22
12. Haller Jiří KRL0202 Kometa Kralovice 69:32 + 42:56
13. Kováč František MLA0201 MLOK Mariánské Lázně 69:50 + 43:14
14. Křížek Filip MAS0301 KČT Aš 69:52 + 43:16
15. Novák Ondřej MLA0303 MLOK Mariánské Lázně 112:18 + 85:42
H16
4.50 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černý Jan MAS0100 KČT Aš 32:05
2. Bartoš Václav PGP0105 SK Praga 34:20 + 2:15
3. Solomko Adam BSO0002 KOB Baník Sokolov 35:45 + 3:40
4. Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov 37:50 + 5:45
H21
6.50 km, 29 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.15, PB: 6410
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pova Ondřej KRL9304 Kometa Kralovice 37:58 6484
2. Ritter Aleš ONO7401 SKOB Ostrov 38:14 + 0:16 6333
3. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia VŠ Plzeň 39:02 + 1:04 6096
4. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 39:22 + 1:24 5938
5. Frank Jiří MAS9600 KČT Aš 41:16 + 3:18 5538
6. Knepr Lukáš BSO9401 KOB Baník Sokolov 45:04 + 7:06 4858
7. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia VŠ Plzeň 45:18 + 7:20 4734
8. Pešek Martin LPM9602 OK Lokomotiva Plzeň 58:10 + 20:12 2750
9. Tesař Daniel VPM8203 KOS Slavia VŠ Plzeň 58:35 + 20:37 2638
10. Dlouhý Martin MAS KČT Aš 63:44 + 25:46
11. Štěpán Marek OOL8900 SK Haná orienteering 69:31 + 31:33 1036
H35
5.60 km, 28 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčík Petr ONO7200 SKOB Ostrov 35:36
2. Kurz Zdeněk VPM6301 KOS Slavia VŠ Plzeň 41:59 + 6:23
3. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 44:00 + 8:24
4. Černý Miroslav LPM7504 OK Lokomotiva Plzeň 44:07 + 8:31
5. Křížek Filip MAS7800 KČT Aš 44:13 + 8:37
6. Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 44:44 + 9:08
7. Řehák Miroslav KAD7101 Originální Vivalín Team Kadaň 47:15 + 11:39
8. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 49:58 + 14:22
9. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 55:12 + 19:36
10. Pávek Jiří NEJ7700 TJ Jiskra Nejdek 56:07 + 20:31
11. Nejedlý Ladislav ONO7501 SKOB Ostrov 56:49 + 21:13
12. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 56:53 + 21:17
13. Šitra Vladimír LPM OK Lokomotiva Plzeň 57:12 + 21:36
14. Štekl Vilém ONO7201 SKOB Ostrov 62:13 + 26:37
15. Štěrba Jiří SKV6401 TJ Slovan Karlovy Vary 65:45 + 30:09
Mareš Alexander NEJ7300 TJ Jiskra Nejdek DISK
Černý Marcel MAS7201 KČT Aš DISK
H45
4.70 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovář Jindřich MAS6800 KČT Aš 32:00
2. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia VŠ Plzeň 37:16 + 5:16
3. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 38:44 + 6:44
4. Käss Pavel BSO7000 KOB Baník Sokolov 43:59 + 11:59
5. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 48:41 + 16:41
6. Mayer Tomáš KSH6900 OB Kašperské Hory 60:37 + 28:37
7. Solomko Vladimír BSO7003 KOB Baník Sokolov 65:35 + 33:35
H55
4.30 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 48:38
2. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 50:23 + 1:45
3. Blažek Jiří VPM5009 KOS Slavia VŠ Plzeň 56:18 + 7:40
H65
3.80 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 42:47
2. Frey Jaromír NEJ4100 TJ Jiskra Nejdek 43:47 + 1:00
3. Janda Josef KAD4701 Originální Vivalín Team Kadaň 45:38 + 2:51
4. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 49:26 + 6:39
5. Lisý Jan ONO4201 SKOB Ostrov 50:49 + 8:02
6. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 51:05 + 8:18
7. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 57:23 + 14:36
HD10L
2.70 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlašímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary 24:35
2. Petruš Ondřej MLA0700 MLOK Mariánské Lázně 29:14 + 4:39
3. Šitrová Štěpánka LPM0850 OK Lokomotiva Plzeň 30:36 + 6:01
4. Halík Libor MAS0700 KČT Aš 36:51 + 12:16
5. Sobotová Kateřina VPM0851 KOS Slavia VŠ Plzeň 45:51 + 21:16
6. Smrt Vojtěch ONO0601 SKOB Ostrov 60:49 + 36:14
Postránský Adam MLA0900 MLOK Mariánské Lázně DISK
HDR
2.70 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mála Matyáš MAS0800 KČT Aš 22:08
2. Dlouhý Erik MAS KČT Aš 22:55 + 0:47
3. Hanáková Aneta KRL0951 Kometa Kralovice 23:04 + 0:56
4. Dlouhá Viktorie MAS KČT Aš 23:15 + 1:07
5. Křížek Ivo MAS0801 KČT Aš 23:57 + 1:49
6. Pilmajer Michal MLA MLOK Mariánské Lázně 24:15 + 2:07
7. Nováková Eliška SKV TJ Slovan Karlovy Vary 24:23 + 2:15
8. Štekl Ondra ONO SKOB Ostrov 26:06 + 3:58
9. Prinz Mikuláš MLA0901 MLOK Mariánské Lázně 28:47 + 6:39
10. Klier Šimon MLA1101 MLOK Mariánské Lázně 29:33 + 7:25
11. Kožíšek Tomáš OK Lokomotiva Plzeň 30:47 + 8:39
12. Sasko Jan MLA MLOK Mariánské Lázně 31:02 + 8:54
13. Křížek Vilém MAS1000 KČT Aš 33:18 + 11:10
14. Pilař Karel LPM1200 OK Lokomotiva Plzeň 36:19 + 14:11
14. Pilařová Marie LPM1050 OK Lokomotiva Plzeň 36:19 + 14:11
16. Bohuslav Fanda LPM0900 OK Lokomotiva Plzeň 37:53 + 15:45
17. Fecko Ríša NEJ1100 TJ Jiskra Nejdek 41:28 + 19:20
18. Nováková Julie SKV TJ Slovan Karlovy Vary 44:49 + 22:41
19. Vlašimská Anna SKV TJ Slovan Karlovy Vary 45:50 + 23:42
20. Prinzová Lada MLA1150 MLOK Mariánské Lázně 49:23 + 27:15
21. Pjenčák Adam MAS0802 KČT Aš 56:19 + 34:11
Šubrt Janek MLOK Mariánské Lázně DISK
Křenek Martínek VPM KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
P
2.10 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Savičová Gabriela SKV7952 TJ Slovan Karlovy Vary 24:05
2. Šnyrchová Božena OOL5050 SK Haná orienteering 33:53 + 9:48
3. Rothová Barbara MLA MLOK Mariánské Lázně 61:52 + 37:47
4. Roredesch Alexander MLA MLOK Mariánské Lázně 62:51 + 38:46
5. Kochová Denisa MLA MLOK Mariánské Lázně 117:30 + 93:25
6. Křížová Marcela MLA MLOK Mariánské Lázně 120:12 + 96:07
Pivec Jan MLA MLOK Mariánské Lázně DISK
T
3.90 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Staněk Rostislav VPM6801 KOS Slavia VŠ Plzeň 40:09
2. Pivec Lukáš MLA MLOK Mariánské Lázně 49:24 + 9:15
3. Petruš Marek MLA7500 MLOK Mariánské Lázně 59:44 + 19:35