Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rosíková Růžena Eliška | TZL0650 | C | SKOB Zlín | 19:11 | |
2. | Štětínská Tereza | MOV0751 | C | SKOB Ostrava | 20:48 | + 1:37 |
3. | Michálková Sabina | LCE0851 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 21:39 | + 2:28 |
4. | Matulová Valérie | BFM0652 | C | SKOB Frýdek - Místek | 31:55 | + 12:44 |
5. | Pavlová Eliška | MOV0650 | C | SKOB Ostrava | 40:47 | + 21:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Lucie | SKM0551 | C | KOB Směr Kroměříž | 14:19 | |
2. | Haltofová Romana | TRI0451 | B | TJ TŽ Třinec | 15:49 | + 1:30 |
3. | Batani Valentina | TZL0551 | C | SKOB Zlín | 16:16 | + 1:57 |
4. | Pišová Adéla | LCE0551 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 17:16 | + 2:57 |
5. | Bruková Petra | TRI0450 | B | TJ TŽ Třinec | 18:34 | + 4:15 |
6. | Rybková Vendula | TRI0453 | C | TJ TŽ Třinec | 18:50 | + 4:31 |
7. | Batani Valeria | TZL0550 | C | SKOB Zlín | 19:17 | + 4:58 |
8. | Mrkvičková Ema | TZL0451 | B | SKOB Zlín | 21:56 | + 7:37 |
9. | Matochová Adéla | TZL0552 | C | SKOB Zlín | 23:25 | + 9:06 |
10. | Šolcová Veronika | VIC0458 | C | OB Vizovice | 24:40 | + 10:21 |
11. | Klechová Karolína | AOP0452 | C | Orientační Běh Opava | 24:47 | + 10:28 |
12. | Kolarczyková Eliška | TRI0551 | C | TJ TŽ Třinec | 30:27 | + 16:08 |
13. | Kočarová Marie | BFM0557 | C | SKOB Frýdek - Místek | 43:37 | + 29:18 |
14. | Kolaříková Eliška | TZL0452 | C | SKOB Zlín | 60:03 | + 45:44 |
15. | Šotová Anna | LCE0452 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 64:03 | + 49:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Michaela | SKM0251 | A | KOB Směr Kroměříž | 17:21 | |
2. | Kočová Halina | TZL0255 | B | SKOB Zlín | 18:52 | + 1:31 |
3. | Hubáčková Dagmar | LCE0351 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 19:17 | + 1:56 |
4. | Bednaříková Emma | VLI0359 | B | Slavia Liberec orienteering | 19:26 | + 2:05 |
5. | Tichá Julie | TZL0252 | B | SKOB Zlín | 20:26 | + 3:05 |
6. | Nevěřilová Kateřina | LCE0254 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 21:12 | + 3:51 |
7. | Mrózek Teresa | TRI0251 | B | TJ TŽ Třinec | 21:26 | + 4:05 |
8. | Panovcová Anita | OTK0351 | B | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 21:56 | + 4:35 |
9. | Mudráková Eliška | LCE0352 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 22:55 | + 5:34 |
10. | Bernatíková Hana | SFM0251 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 23:03 | + 5:42 |
11. | Pišová Barbora | LCE0251 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 25:01 | + 7:40 |
12. | Šuráňová Pavlína | TZL0257 | B | SKOB Zlín | 25:18 | + 7:57 |
13. | Navrátilová Adéla | TRI0250 | C | TJ TŽ Třinec | 25:56 | + 8:35 |
14. | Janků Daniela | LCE0350 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 27:58 | + 10:37 |
15. | Uhříková Terezie | VIC0251 | C | OB Vizovice | 38:36 | + 21:15 |
16. | Riesslerová Eliška | OTK0350 | B | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 59:04 | + 41:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poláková Lenka | SOP0151 | A | OOB TJ Slezan Opava | 23:29 | |
2. | Bruková Magda | TRI0054 | A | TJ TŽ Třinec | 23:45 | + 0:16 |
3. | Tichá Marie | TZL0253 | B | SKOB Zlín | 24:19 | + 0:50 |
4. | Warcopová Kateřina | TRI0150 | B | TJ TŽ Třinec | 25:25 | + 1:56 |
5. | Plášková Anna | LCE0152 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 27:19 | + 3:50 |
6. | Čeleďová Justýna | TZL0152 | C | SKOB Zlín | 33:32 | + 10:03 |
7. | Matulíková Aneta | TZL0050 | C | SKOB Zlín | 36:12 | + 12:43 |
8. | Müllerová Erika | OTK0050 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 36:45 | + 13:16 |
9. | Halová Romana | VIC0164 | C | OB Vizovice | 39:17 | + 15:48 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Batani Hana | TZL7351 | C | SKOB Zlín | 33:58 | 6882 | |
2. | Podmolíková Dagmar | TZL7155 | C | SKOB Zlín | 36:40 | + 2:42 | 6403 |
3. | Koporová Petra | ZBM9353 | C | SK Žabovřesky Brno | 38:30 | + 4:32 | 6078 |
4. | Poláková Tereza | SOP9951 | A | OOB TJ Slezan Opava | 38:58 | + 5:00 | 5995 |
5. | Krejčíková Marie | TZL9252 | C | SKOB Zlín | 39:52 | + 5:54 | 5835 |
6. | Létalová Soňa | SFM8252 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 40:41 | + 6:43 | 5690 |
7. | Fukalová Hana | AOP9850 | A | Orientační Běh Opava | 41:45 | + 7:47 | 5501 |
8. | Michálková Renata | LCE8151 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:05 | + 8:07 | 5442 |
9. | Tichá Veronika | TZL9951 | A | SKOB Zlín | 44:58 | + 11:00 | 4930 |
10. | Mizerová Monika | TRI9250 | C | TJ TŽ Třinec | 47:24 | + 13:26 | 4499 |
11. | Vlachová Tereza | AOV8750 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 48:49 | + 14:51 | 4247 |
12. | Smolová Anna | NNNXX50 | C | Neregistrovaní | 56:04 | + 22:06 | |
13. | Chovancová Zuzana | TZL9754 | A | SKOB Zlín | 57:11 | + 23:13 | 2763 |
14. | Kovářová Tereza | TRI9756 | B | TJ TŽ Třinec | 57:46 | + 23:48 | 2659 |
15. | Maliňáková Petra | SVS8751 | C | Orientklub Vsetín | 68:49 | + 34:51 | 699 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kurfürstová Irena | TZL8053 | C | SKOB Zlín | 33:30 | |
2. | Hubáčková Dagmar | LCE6569 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 33:38 | + 0:08 |
3. | Juřeníková Hana | MOV8052 | C | SKOB Ostrava | 39:41 | + 6:11 |
4. | Linhartová Martina | GIG7750 | C | GIGANT Orienteering, z. s. | 40:47 | + 7:17 |
5. | Rydlová Jana | VIC7752 | C | OB Vizovice | 41:44 | + 8:14 |
6. | Kundratová Jana | TZL7350 | C | SKOB Zlín | 42:12 | + 8:42 |
7. | Klímová Barbora | OTK7251 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 43:06 | + 9:36 |
8. | Fukalová Radmila | AOV7051 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 48:19 | + 14:49 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ferdusová Eva | LCE6461 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 31:12 | |
2. | Koláriková Irena | TZL6351 | C | SKOB Zlín | 31:45 | + 0:33 |
3. | Lázničková Marcela | TZL6751 | C | SKOB Zlín | 33:14 | + 2:02 |
4. | Vlažná Mirka | LCE5852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 35:16 | + 4:04 |
5. | Jastrzembská Jarmila | TRI6450 | C | TJ TŽ Třinec | 37:04 | + 5:52 |
6. | Pišová Hana | LCE7053 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 37:09 | + 5:57 |
7. | Končáková Katka | HLV6856 | C | KČT - OB Holešov | 39:12 | + 8:00 |
8. | Rokoszová Jaroslava | MOV6351 | C | SKOB Ostrava | 39:48 | + 8:36 |
9. | Cahlová Slávka | LCE5451 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:18 | + 9:06 |
10. | Černínová Dagmar | 11U7150 | C | Cascade OC Seattle | 41:02 | + 9:50 |
11. | Kunzová Ivana | BBM7155 | C | BETA URSUS Orienteering | 41:18 | + 10:06 |
12. | Krejčíková Monika | TZL6262 | C | SKOB Zlín | 43:57 | + 12:45 |
13. | Sochorová Hana | HAV6250 | C | SKOB Havířov | 45:48 | + 14:36 |
14. | Bernatíková Šárka | SFM7151 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 50:54 | + 19:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Polášková Kamila | TZL6052 | C | SKOB Zlín | 32:00 | |
2. | Horynová Eva | TZL5254 | C | SKOB Zlín | 33:50 | + 1:50 |
3. | Žaludková Miroslava | TZL5954 | C | SKOB Zlín | 41:24 | + 9:24 |
4. | Trávníčková Jitka | KVS5651 | C | SKOB Kobra Vsetín | 45:05 | + 13:05 |
5. | Chromčáková Ivana | JZL5450 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 65:31 | + 33:31 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vojvodík Eduard | MOV0600 | C | SKOB Ostrava | 16:13 | |
2. | Ryška Matěj | TRI0604 | C | TJ TŽ Třinec | 16:38 | + 0:25 |
3. | Strakoš Ondřej | TZL0601 | C | SKOB Zlín | 16:58 | + 0:45 |
4. | Pernička Václav | TZL0602 | C | SKOB Zlín | 18:54 | + 2:41 |
5. | Hala Jaromír | VIC0606 | C | OB Vizovice | 19:11 | + 2:58 |
6. | Honner Jaroslav | TZL0701 | C | SKOB Zlín | 19:12 | + 2:59 |
7. | Kundrata Vít | TZL0700 | C | SKOB Zlín | 19:53 | + 3:40 |
8. | Pastuszek Tomáš | TZL0603 | C | SKOB Zlín | 21:02 | + 4:49 |
9. | Skýba Jakub Jan | LCE0701 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 21:35 | + 5:22 |
10. | Chudík Martin | BFM0604 | C | SKOB Frýdek - Místek | 22:00 | + 5:47 |
11. | Novotný Miloš | TZL0702 | C | SKOB Zlín | 24:18 | + 8:05 |
12. | Vlcek Tomas | VIC | C | OB Vizovice | 25:20 | + 9:07 |
13. | Hájek Radim | LCE0702 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:21 | + 27:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrózek Pawel | TRI0401 | B | TJ TŽ Třinec | 14:23 | |
2. | Hustý Adam | TZL0403 | C | SKOB Zlín | 14:35 | + 0:12 |
3. | Bjolek Jan | BFM0601 | C | SKOB Frýdek - Místek | 16:04 | + 1:41 |
4. | Pekárek Tobias | TZL0502 | B | SKOB Zlín | 16:19 | + 1:56 |
5. | Novosad Pavel | TZL0404 | B | SKOB Zlín | 16:35 | + 2:12 |
6. | Šemnický Jakub | TZL0400 | B | SKOB Zlín | 17:27 | + 3:04 |
7. | Kovařík Tomáš | TRI0400 | B | TJ TŽ Třinec | 17:28 | + 3:05 |
8. | Damek Ondřej | TRI0503 | C | TJ TŽ Třinec | 17:43 | + 3:20 |
9. | Bíčánek Jan | TRI0502 | C | TJ TŽ Třinec | 18:02 | + 3:39 |
10. | Sláma Šimon | LCE0502 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 19:16 | + 4:53 |
11. | Veselý Jonáš | VIC0411 | C | OB Vizovice | 20:28 | + 6:05 |
12. | Vaněk Ondřej | TZL0402 | C | SKOB Zlín | 20:37 | + 6:14 |
13. | Humeník David | LCE0402 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 23:30 | + 9:07 |
14. | Sikora Matěj | TRI0501 | C | TJ TŽ Třinec | 24:20 | + 9:57 |
15. | Kovařík Šimon | LCE0503 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 24:49 | + 10:26 |
16. | Vaněk Bořek | TZL0505 | C | SKOB Zlín | 27:06 | + 12:43 |
17. | Černín Adam | SVS0401 | C | Orientklub Vsetín | 29:41 | + 15:18 |
18. | Martinek Matyáš | TZL0504 | C | SKOB Zlín | 33:20 | + 18:57 |
19. | Hrbáček Filip | LCE0501 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 55:16 | + 40:53 |
Dobiáš Jiří | VIC0408 | C | OB Vizovice | DISK | ||
MS | Sliž Rostislav | TRI0302 | C | TJ TŽ Třinec | 23:02 | + 8:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haltof Marek | TRI0200 | B | TJ TŽ Třinec | 19:44 | |
2. | Bjolek Michal | BFM0305 | C | SKOB Frýdek - Místek | 20:31 | + 0:47 |
3. | Chovanec Václav | TZL0201 | A | SKOB Zlín | 20:48 | + 1:04 |
4. | Blank Noah | SKM0201 | B | KOB Směr Kroměříž | 21:21 | + 1:37 |
5. | Bartík Filip | TZL0202 | B | SKOB Zlín | 23:07 | + 3:23 |
6. | Kundrata Jan | TZL0203 | B | SKOB Zlín | 25:13 | + 5:29 |
7. | Haltof Adam | TRI0300 | B | TJ TŽ Třinec | 28:27 | + 8:43 |
8. | Hájek Petr | LCE0306 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 30:49 | + 11:05 |
9. | Matuš Vít | VRB0202 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 39:17 | + 19:33 |
10. | Kovařík Jakub | LCE0307 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:55 | + 21:11 |
11. | Frkal Jiří | SKM0300 | C | KOB Směr Kroměříž | 61:35 | + 41:51 |
Koňařík Vít | SVS0200 | B | Orientklub Vsetín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zvoníček Jiří | SKM0101 | C | KOB Směr Kroměříž | 51:57 | |
2. | Pšenčík Jan | VIC0100 | B | OB Vizovice | 52:02 | + 0:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Müller Tomáš | OTK9901 | B | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 42:57 | |
2. | Navrátil Adam | TRI9900 | C | TJ TŽ Třinec | 82:41 | + 39:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházka Jan | PGP8407 | E | SK Praga | 34:32 | 8355 | |
2. | Smola Michal | TZL8131 | R | SKOB Zlín | 35:31 | + 0:59 | 8130 |
3. | Černocký Libor | LCE9803 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 36:35 | + 2:03 | 7886 |
4. | Dlabaja Štěpán | TZL8508 | R | SKOB Zlín | 36:46 | + 2:14 | 7844 |
5. | Kolárik Tomáš | TZL9302 | C | SKOB Zlín | 37:56 | + 3:24 | 7578 |
6. | Benroth Martin | TZL9206 | C | SKOB Zlín | 38:02 | + 3:30 | 7555 |
7. | Mikel David | TZL9703 | A | SKOB Zlín | 38:44 | + 4:12 | 7395 |
8. | Hubáček Josef | LCE6127 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:18 | + 5:46 | 7037 |
9. | Kadeřávek Petr | PHK7605 | C | OK 99 Hradec Králové | 40:33 | + 6:01 | 6980 |
10. | Cahel Marek | LCE8803 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:42 | + 6:10 | 6945 |
10. | Kašpar Michal | TZL9308 | C | SKOB Zlín | 40:42 | + 6:10 | 6945 |
12. | Pekárek Evžen | TZL7007 | C | SKOB Zlín | 41:06 | + 6:34 | 6854 |
13. | Podmolík Josef | TZL9701 | A | SKOB Zlín | 41:55 | + 7:23 | 6667 |
14. | Klech Richard | VRB7201 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 43:33 | + 9:01 | 6294 |
15. | Mudrák Stanislav | LCE6701 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:45 | + 9:13 | 6248 |
16. | Vlach Jiří | AOV7900 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 43:56 | + 9:24 | 6206 |
17. | Slováček Tomáš | TZL8002 | C | SKOB Zlín | 44:13 | + 9:41 | 6142 |
18. | Škoda František | LCE7439 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 44:32 | + 10:00 | 6069 |
19. | Zvoníček Josef | SKM9404 | C | KOB Směr Kroměříž | 45:44 | + 11:12 | 5795 |
20. | Panovec Kryštof | LCE0011 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 45:47 | + 11:15 | 5784 |
21. | Tuharský Erik | TRI0100 | B | TJ TŽ Třinec | 46:40 | + 12:08 | 5582 |
22. | Pospíšil Petr | SOP9301 | C | OOB TJ Slezan Opava | 47:45 | + 13:13 | 5334 |
23. | Kunčar Vít | LCE6602 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 47:55 | + 13:23 | 5296 |
24. | Bernatík Lukáš | SFM9801 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 50:10 | + 15:38 | 4782 |
25. | Vavřík Tomáš | MOV0004 | B | SKOB Ostrava | 51:45 | + 17:13 | 4420 |
26. | Jurek Radim | 4EC8500 | C | Atleti v Akci | 53:41 | + 19:09 | |
27. | Šuráň René | LCE7034 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 53:47 | + 19:15 | 3955 |
28. | Podmolík Jonáš | TZL0001 | A | SKOB Zlín | 54:20 | + 19:48 | 3830 |
29. | Lachendro Jan | SKM8700 | C | KOB Směr Kroměříž | 61:59 | + 27:27 | 2081 |
30. | Šatánek Martin | SFM8201 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 62:40 | + 28:08 | 1925 |
31. | Svoboda František | SOP9601 | B | OOB TJ Slezan Opava | 65:20 | + 30:48 | 1315 |
32. | Koťátko Aleš | SFM8303 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 73:42 | + 39:10 | 0 |
33. | Krejčík Zbyněk | TZL5704 | C | SKOB Zlín | 75:03 | + 40:31 | 0 |
34. | Kadlček Václav | NNN8901 | C | Neregistrovaní | 75:25 | + 40:53 | |
35. | Švestka Vít | KVS9700 | C | SKOB Kobra Vsetín | 82:28 | + 47:56 | 0 |
36. | Simara Svatopluk | VIC | C | OB Vizovice | 83:00 | + 48:28 | |
37. | Mutina Václav | BFM9301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 83:07 | + 48:35 | 0 |
Dittrich Pavel | SKM7501 | C | KOB Směr Kroměříž | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Linhart Aleš | GIG7200 | C | GIGANT Orienteering, z. s. | 35:24 | |
2. | Berger Tomáš | MOV6901 | C | SKOB Ostrava | 40:10 | + 4:46 |
3. | Vlček Roman | SKM7000 | C | KOB Směr Kroměříž | 42:08 | + 6:44 |
4. | Pěček Martin | SKM7301 | C | KOB Směr Kroměříž | 42:33 | + 7:09 |
5. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | SKOB Havířov | 42:43 | + 7:19 |
6. | Bernatík Aleš | SFM7201 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 44:53 | + 9:29 |
7. | Švestka Vítězslav | KVS7301 | C | SKOB Kobra Vsetín | 45:26 | + 10:02 |
8. | Tuharský Martin | TRI7702 | C | TJ TŽ Třinec | 45:30 | + 10:06 |
9. | Zvoníček Josef | SKM6901 | C | KOB Směr Kroměříž | 46:01 | + 10:37 |
10. | Müller Libor | OTK7201 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 46:57 | + 11:33 |
11. | Svěchota Milan | MOV7202 | C | SKOB Ostrava | 48:58 | + 13:34 |
12. | Krhut Libor | HAV6302 | C | SKOB Havířov | 49:37 | + 14:13 |
13. | Sláma Lumír | LCE8103 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 51:17 | + 15:53 |
14. | Valenta Jiří | SSU6301 | C | SK Severka Šumperk | 51:32 | + 16:08 |
15. | Novosad Pavel | 5QC7400 | C | Zlínské Prašivky | 52:48 | + 17:24 |
16. | Brychlec Lukáš | MOV7501 | C | SKOB Ostrava | 80:42 | + 45:18 |
17. | Vlcek Jiri | VIC | C | OB Vizovice | 81:44 | + 46:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černín Zbyněk | 11U6900 | C | Cascade OC Seattle | 33:43 | |
2. | Hubáček Jaroslav | LCE6311 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:30 | + 5:47 |
3. | Navrátil Rostislav | TRI6601 | C | TJ TŽ Třinec | 40:31 | + 6:48 |
4. | Končák Jaroslav | HLV6321 | C | KČT - OB Holešov | 43:44 | + 10:01 |
5. | Svoboda Martin | BFM6701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 44:03 | + 10:20 |
6. | Černík Milan | KVS6501 | C | SKOB Kobra Vsetín | 44:45 | + 11:02 |
7. | Kunz Petr | OTK6910 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 45:36 | + 11:53 |
8. | Panna Jan | MOV7101 | C | SKOB Ostrava | 47:20 | + 13:37 |
9. | Piše Dušan | LCE6702 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 49:56 | + 16:13 |
10. | Bačo Lubomír | SOP6201 | C | OOB TJ Slezan Opava | 51:05 | + 17:22 |
11. | Panovec Vladan | OTK6201 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 51:37 | + 17:54 |
12. | Riessler Otto | OTK6800 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 51:38 | + 17:55 |
13. | Strakoš Bohumil | TZL6345 | C | SKOB Zlín | 52:49 | + 19:06 |
14. | Argaláš Jaroslav | TRI6202 | C | TJ TŽ Třinec | 54:54 | + 21:11 |
15. | Kočara Jiří | BFM7001 | C | SKOB Frýdek - Místek | 55:33 | + 21:50 |
16. | Otrusina Milan | EZL6205 | C | PEV Zlín | 58:15 | + 24:32 |
Tomeček Ladislav | HLV7137 | C | KČT - OB Holešov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Telecký Martin | BFM5201 | C | SKOB Frýdek - Místek | 27:02 | |
2. | Prokop Lubomír | TRI6001 | C | TJ TŽ Třinec | 27:58 | + 0:56 |
3. | Plášek Martin | LCE6118 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 30:15 | + 3:13 |
4. | Hrbas Vladimír | KVS5301 | C | SKOB Kobra Vsetín | 31:55 | + 4:53 |
5. | Slováček Rudolf | TZL5402 | C | SKOB Zlín | 31:58 | + 4:56 |
6. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 32:54 | + 5:52 |
7. | Tomášek Pavel | OTK5800 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 32:56 | + 5:54 |
8. | Hrouza Jan | KRN5401 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 33:12 | + 6:10 |
9. | Štípek Rostislav | TZL5702 | C | SKOB Zlín | 33:30 | + 6:28 |
10. | Hrouza Tomáš | KRN5201 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 34:10 | + 7:08 |
11. | Pospíšil Václav | SOP5701 | C | OOB TJ Slezan Opava | 34:33 | + 7:31 |
12. | Jelínek Vít | TZL5102 | C | SKOB Zlín | 34:35 | + 7:33 |
13. | Juřeník Josef | MOV5201 | C | SKOB Ostrava | 34:48 | + 7:46 |
14. | Zeman Ludvík | BFM5301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 36:51 | + 9:49 |
15. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 39:56 | + 12:54 |
16. | Hauerland Jaroslav | LCE5501 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:56 | + 13:54 |
17. | Kaloč Vítězslav | KVS5904 | C | SKOB Kobra Vsetín | 41:54 | + 14:52 |
18. | Štěpáník Otakar | OTK5707 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 43:13 | + 16:11 |
19. | Maliňák Josef | SVS5501 | C | Orientklub Vsetín | 43:39 | + 16:37 |
20. | Vašek Rudolf | SOP5702 | C | OOB TJ Slezan Opava | 45:03 | + 18:01 |
21. | Šidla Antonín | OTK4601 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 46:07 | + 19:05 |
22. | Dvorský Ilja | 6YC6100 | C | Neregistrovaní | 46:30 | + 19:28 |
23. | Malysa Ján | SOP5102 | C | OOB TJ Slezan Opava | 56:37 | + 29:35 |
Chromčák František | JZL5201 | C | TJ Jižní svahy Zlín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Láznička Alois | TZL3613 | C | SKOB Zlín | 35:07 | |
2. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 50:08 | + 15:01 |
3. | Rokosz Bohumil | MOV4803 | C | SKOB Ostrava | 54:40 | + 19:33 |
4. | Šmakal Pavel | TZL4801 | C | SKOB Zlín | 59:58 | + 24:51 |
5. | Šidla Jiří | OTK4001 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 62:08 | + 27:01 |
6. | Beneš Karel | HAV4201 | C | SKOB Havířov | 63:00 | + 27:53 |
7. | Opletal Jaroslav | TRI3700 | C | TJ TŽ Třinec | 87:05 | + 51:58 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bičánek Vít | TRI0700 | C | TJ TŽ Třinec | 16:16 | |
2. | Linhart Jakub | GIG0800 | C | GIGANT Orienteering, z. s. | 18:21 | + 2:05 |
3. | Pernička Martin | TZL0800 | C | SKOB Zlín | 19:40 | + 3:24 |
4. | Tuharský Tobiáš | TRI0701 | C | TJ TŽ Třinec | 20:12 | + 3:56 |
5. | Veselý Štěpán | VIC0712 | C | OB Vizovice | 21:09 | + 4:53 |
6. | Kundratová Eva | TZL0950 | C | SKOB Zlín | 24:09 | + 7:53 |
7. | Mudrak Simon | LCE | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 24:11 | + 7:55 |
8. | Kočara František | BFM0701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 24:52 | + 8:36 |
9. | Koňařík Vojtéch | SVS0701 | C | Orientklub Vsetín | 26:40 | + 10:24 |
10. | Linhart Adam | GIG0801 | C | GIGANT Orienteering, z. s. | 28:44 | + 12:28 |
11. | Novosadová Adela | SVS0650 | C | Orientklub Vsetín | 29:00 | + 12:44 |
12. | Szarzecová Eva | TRI0850 | C | TJ TŽ Třinec | 29:53 | + 13:37 |
13. | Mitrenga Jan | TRI0702 | C | TJ TŽ Třinec | 30:14 | + 13:58 |
14. | Juríková Michaela | LCE0853 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 34:23 | + 18:07 |
15. | Kaufmanová Šárka | TRI0851 | C | TJ TŽ Třinec | 37:14 | + 20:58 |
16. | Ambrož Kryštof | TZL0803 | C | SKOB Zlín | 40:35 | + 24:19 |
Čudková Kristýna | MOV0654 | C | SKOB Ostrava | DISK | ||
Škodová Štěpánka | LCE0852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | |||
MS | Palas Jan | TZL0507 | C | SKOB Zlín | 21:39 | + 5:23 |
MS | Byrtus Jakub | TRI0508 | C | TJ TŽ Třinec | 34:57 | + 18:41 |
MS | Pospíšilová Magdaléna | KVS9752 | C | SKOB Kobra Vsetín | 31:24 | + 15:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mudrak Matous | LCE | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 15:45 | |
2. | Dittrich Matouš | SKM1000 | C | KOB Směr Kroměříž | 17:22 | + 1:37 |
3. | Ochodnická Sára | LCEXXXT | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 17:54 | + 2:09 |
4. | Špendlíková Monika | LCEXXXR | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 18:00 | + 2:15 |
5. | Graclik Daniel | KVSXXX1 | C | SKOB Kobra Vsetín | 18:38 | + 2:53 |
6. | Stepankova Anna | KVSXXX6 | C | SKOB Kobra Vsetín | 18:39 | + 2:54 |
7. | Halata Sebastian | KVSXXX3 | C | SKOB Kobra Vsetín | 18:48 | + 3:03 |
8. | Hala Jakub | VIC0600 | C | OB Vizovice | 19:04 | + 3:19 |
9. | Solar Jan | TZL | C | SKOB Zlín | 19:11 | + 3:26 |
10. | Vojvodík Rudolf | MOV0800 | C | SKOB Ostrava | 19:36 | + 3:51 |
11. | Macko Sebastian | LCE1112 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 20:30 | + 4:45 |
12. | Přibík Martin | TZL0807 | C | SKOB Zlín | 20:33 | + 4:48 |
13. | Halatova Anna | KVSXXX8 | C | SKOB Kobra Vsetín | 20:44 | + 4:59 |
14. | Sedlar Filip | KVSXXX5 | C | SKOB Kobra Vsetín | 20:50 | + 5:05 |
15. | Solař Adam | TZL0801 | C | SKOB Zlín | 21:15 | + 5:30 |
16. | Bruk Lukáš | TRI0901 | C | TJ TŽ Třinec | 21:16 | + 5:31 |
17. | Bruk Tomáš | TRI0900 | C | TJ TŽ Třinec | 21:18 | + 5:33 |
18. | Pilko Adela | KVSXXX4 | C | SKOB Kobra Vsetín | 21:30 | + 5:45 |
19. | Mikus Vaclav | KVSXXX2 | C | SKOB Kobra Vsetín | 21:32 | + 5:47 |
20. | Huleja Martin | TZL0604 | C | SKOB Zlín | 21:50 | + 6:05 |
21. | Klímová Markéta | OTK0950 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 22:11 | + 6:26 |
22. | Urbancová Veronika | LCEXXAA | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 22:22 | + 6:37 |
23. | Urbanec Martin | LCEXXAB | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 22:26 | + 6:41 |
24. | Švrčinová Julie | TZL0456 | C | SKOB Zlín | 22:30 | + 6:45 |
24. | Klimešová Kateřina | TZL0455 | C | SKOB Zlín | 22:30 | + 6:45 |
26. | Macka Matyáš | LCE1313 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 22:31 | + 6:46 |
27. | Entová Kateřina | TZL0751 | C | SKOB Zlín | 22:54 | + 7:09 |
28. | Lázničková Alžběta | TZL0858 | C | SKOB Zlín | 22:56 | + 7:11 |
29. | Walaská Klára | TRI0950 | C | TJ TŽ Třinec | 23:24 | + 7:39 |
30. | Pěček Tobiáš | SKM1100 | C | KOB Směr Kroměříž | 23:29 | + 7:44 |
31. | Koc Juraj | TZL | C | SKOB Zlín | 23:36 | + 7:51 |
32. | Nevěřilová Jolana | LCEXXXV | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 24:20 | + 8:35 |
33. | Zichová Nela | LCEXXXU | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 24:22 | + 8:37 |
34. | Rychtářová Barbora | MOV0653 | C | SKOB Ostrava | 24:25 | + 8:40 |
35. | Menzel Antonín | MOV0700 | C | SKOB Ostrava | 24:27 | + 8:42 |
36. | Poslušná Jitka | TZL0752 | C | SKOB Zlín | 24:40 | + 8:55 |
37. | Topiarzová Klára | TRI0951 | C | TJ TŽ Třinec | 25:46 | + 10:01 |
38. | Vebr David | LCEXXXY | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 26:04 | + 10:19 |
39. | Halová Kateřina | VIC0860 | C | OB Vizovice | 26:42 | + 10:57 |
40. | Svrcinovi | TZL | C | SKOB Zlín | 27:38 | + 11:53 |
41. | Slováček Ondřej | TZL0902 | C | SKOB Zlín | 28:11 | + 12:26 |
42. | Sziliczai Eva | TRI08 | C | TJ TŽ Třinec | 29:12 | + 13:27 |
43. | Mikláš Matěj | TZL0704 | C | SKOB Zlín | 29:54 | + 14:09 |
44. | Bartosova Nela | VIC | C | OB Vizovice | 30:23 | + 14:38 |
45. | Brandštetter Patrik | MOV1000 | C | SKOB Ostrava | 32:37 | + 16:52 |
46. | Chudíková Magdalena | BFM1051 | C | SKOB Frýdek - Místek | 33:10 | + 17:25 |
47. | Susila Filip | TZL | C | SKOB Zlín | 33:36 | + 17:51 |
48. | Pohoraly Jiri | OTK | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 33:40 | + 17:55 |
49. | Hozík Štěpán | TZL0806 | C | SKOB Zlín | 33:51 | + 18:06 |
50. | Susilova Elinka | TZL | C | SKOB Zlín | 34:12 | + 18:27 |
51. | Rytiřová Denisa | SKM11XX | C | KOB Směr Kroměříž | 34:18 | + 18:33 |
52. | Slámová Julie | LCEXXXX | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 34:22 | + 18:37 |
53. | Vebr Denis | LCE | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 35:36 | + 19:51 |
54. | Kudelova Olivie | LCE | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:18 | + 23:33 |
55. | Puncochar Beata | VIC | C | OB Vizovice | 39:29 | + 23:44 |
56. | Marková Tatiana | VIC1060 | C | OB Vizovice | 39:30 | + 23:45 |
57. | Haluza Tomas | VIC | C | OB Vizovice | 39:46 | + 24:01 |
58. | Škoda František | LCE1113 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:08 | + 26:23 |
59. | Dobiasova Hana a Marta | VIC | C | OB Vizovice | 43:54 | + 28:09 |
60. | Vintr Otakar | TZL | C | SKOB Zlín | 48:30 | + 32:45 |
61. | Vlckova Marketa | VIC | C | OB Vizovice | 51:26 | + 35:41 |
62. | Spitzer Jiri | KVSXXX7 | C | SKOB Kobra Vsetín | 52:26 | + 36:41 |
63. | Ambrozova Julie | TZL | C | SKOB Zlín | 55:36 | + 39:51 |
64. | Krejci Anna | VIC | C | OB Vizovice | 60:31 | + 44:46 |
65. | Létal Jonáš | SFM0901 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 77:41 | + 61:56 |
Hala Zdenek | VIC | C | OB Vizovice | DISK | ||
Stritesky Tomas | ZVS | C | TJ Zbrojovka Vsetín | DISK | ||
Mikusova Hana | KVSXX10 | C | SKOB Kobra Vsetín | DISK | ||
Stepankova Adela | KVSXXX9 | C | SKOB Kobra Vsetín | DISK | ||
Michálek Marián | LCE1111 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotny Marek | NNN | C | Neregistrovaní | 15:17 | |
2. | Bednařík Aleš | VLI7309 | C | Slavia Liberec orienteering | 18:41 | + 3:24 |
3. | Pěčková Monika | SKM7350 | C | KOB Směr Kroměříž | 19:17 | + 4:00 |
4. | Halata David | KVS | C | SKOB Kobra Vsetín | 19:53 | + 4:36 |
5. | Kohoutek Milan | NNN | C | Neregistrovaní | 20:11 | + 4:54 |
6. | Rosíková Alžběta Marie | TZL0151 | C | SKOB Zlín | 20:28 | + 5:11 |
7. | Moser Zdeněk | SKM6200 | C | KOB Směr Kroměříž | 20:47 | + 5:30 |
8. | Kavan Luboš | SKM6301 | C | KOB Směr Kroměříž | 20:52 | + 5:35 |
9. | Hrbasová Jana | KVS5551 | C | SKOB Kobra Vsetín | 21:12 | + 5:55 |
10. | Haltof Jindřich | TRI6201 | C | TJ TŽ Třinec | 22:31 | + 7:14 |
11. | Mrozková Olga | TRI7350 | C | TJ TŽ Třinec | 22:44 | + 7:27 |
12. | Huleja Jan | TZL | C | SKOB Zlín | 22:47 | + 7:30 |
13. | Haluzíková Barbora | SFM8651 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 23:32 | + 8:15 |
14. | Solc Karel | VIC | C | OB Vizovice | 23:52 | + 8:35 |
15. | Pavlová Libuše | MOV7451 | C | SKOB Ostrava | 24:17 | + 9:00 |
16. | Pospíšilová Lenka | KVS7150 | C | SKOB Kobra Vsetín | 25:14 | + 9:57 |
17. | Mrkvickova Jitka | TZL | C | SKOB Zlín | 26:30 | + 11:13 |
18. | OLekšová Viktorie | KRN0351 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 26:58 | + 11:41 |
19. | Šauman Petr | ODR6100 | C | SKOB Odry | 27:01 | + 11:44 |
20. | Řeháková Jana | BFM7152 | C | SKOB Frýdek - Místek | 27:04 | + 11:47 |
21. | Haltofová Marie | TRI7050 | C | TJ TŽ Třinec | 27:23 | + 12:06 |
22. | Ticha Ladka | NNN | C | Neregistrovaní | 27:42 | + 12:25 |
23. | Hrbacek Tomas | LCE | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 28:58 | + 13:41 |
24. | Bruk Miroslav | TRI6100 | C | TJ TŽ Třinec | 30:58 | + 15:41 |
25. | Černín Lukáš | SVS0201 | C | Orientklub Vsetín | 31:11 | + 15:54 |
26. | Hrbackova Karla | LCE | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 31:59 | + 16:42 |
27. | Žemlík Jan | TZL4325 | C | SKOB Zlín | 33:33 | + 18:16 |
28. | Tichy Libor | NNN | C | Neregistrovaní | 34:03 | + 18:46 |
29. | Bednaříková Daniela | VLI7759 | C | Slavia Liberec orienteering | 36:40 | + 21:23 |
30. | Lukůvková Lenka | KVS6850 | C | SKOB Kobra Vsetín | 40:51 | + 25:34 |
31. | Blank Radka | SKM73XX | C | KOB Směr Kroměříž | 44:22 | + 29:05 |
32. | Černín Radek | SVS7300 | C | Orientklub Vsetín | 46:04 | + 30:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Spak Zdenek | NNN | C | Neregistrovaní | 28:42 | |
2. | Macková Petra | LCE8560 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 30:41 | + 1:59 |
3. | Otrusina Ales | TZL | C | SKOB Zlín | 39:18 | + 10:36 |
4. | Stříteský Tomáš | SVS7400 | C | Orientklub Vsetín | 41:55 | + 13:13 |
5. | Benrothová Irena | NNNXX51 | C | Neregistrovaní | 42:23 | + 13:41 |
6. | Bjolek Lukáš | BFM7601 | C | SKOB Frýdek - Místek | 42:42 | + 14:00 |
7. | Haltof Petr | TRI7400 | C | TJ TŽ Třinec | 43:42 | + 15:00 |
8. | Muchová Barbora | 6KC8550 | C | Neregistrovaný | 45:39 | + 16:57 |
9. | Čudek Libor | MOV | C | SKOB Ostrava | 50:24 | + 21:42 |
10. | Ticha Marketa | NNN | C | Neregistrovaní | 50:34 | + 21:52 |
11. | Benroth Miroslav | NNNXX49 | C | Neregistrovaní | 51:24 | + 22:42 |
12. | Pospíšil Radim | KVS7200 | C | SKOB Kobra Vsetín | 58:19 | + 29:37 |
13. | Matula Pavel | BFM7602 | C | SKOB Frýdek - Místek | 69:15 | + 40:33 |
Krutilova Lenka | NNN | C | Neregistrovaní | DISK |