Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21C

Datum:
15.10.2016
Místo konání:
Kozodry
Pořadatel:
VAM - OB Vamberk
Mapa:
Ředitel závodu:
Koblic Jan - R3
Hlavní rozhodčí:
Andrš Jiří - R3
Stavitel tratí:
Potštejnský Jan - R3
H21C
7.90 km, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8098
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Wenslaw Mateusz 1JP8700 Polish Military Team 42:33
2. Komanec Václav SHK8406 OK Slavia Hradec Králové 43:13 + 0:40 8449
3. Podzinski Rafal 1JP9100 Polish Military Team 43:55 + 1:22
4. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 44:52 + 2:19 8153
5. Richert Marcin 1JP7900 Polish Military Team 45:44 + 3:11
6. Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové 47:27 + 4:54 7690
7. Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové 49:53 + 7:20 7254
8. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 50:19 + 7:46 7177
9. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 51:59 + 9:26 6878
10. Starý Ondra VRL9802 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:05 + 9:32 6860
11. Weiner Jakub SHK7911 OK Slavia Hradec Králové 52:54 + 10:21 6713
12. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 53:05 + 10:32 6681
13. Skalický Matyáš KUO9605 KOB Ústí nad Orlicí 53:43 + 11:10 6567
14. Klícha Martin 8MX8800 STALAK RK 53:51 + 11:18
15. Zikmund Zdeněk NPA6705 SK LOB Nová Paka 54:04 + 11:31 6504
16. Azeb Karim PHK9110 OK 99 Hradec Králové 54:38 + 12:05 6403
17. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 54:48 + 12:15 6373
18. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 55:00 + 12:27 6337
19. Lazák Tomáš LTU9102 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:40 + 14:07 6038
20. Volák Ondřej LPU0010 OK Lokomotiva Pardubice 57:01 + 14:28 5976
21. Prášil Ondřej SJC8401 Sportcentrum Jičín 57:52 + 15:19 5823
22. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 59:23 + 16:50 5551
23. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 60:39 + 18:06 5324
24. Souček Tomáš SHK8200 OK Slavia Hradec Králové 60:48 + 18:15 5297
25. Pokorný David SRK9701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:53 + 18:20 5283
26. Handl Jindřich SRK9201 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 61:08 + 18:35 5238
27. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 61:43 + 19:10 5133
28. Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové 62:21 + 19:48 5020
29. Pýcha Lukáš SNA8402 TJ START Náchod 62:28 + 19:55 4999
30. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 63:54 + 21:21 4742
31. Janeba Vladimír CHC9602 K.O.B. Choceň 64:01 + 21:28 4721
32. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 65:02 + 22:29 4539
33. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 65:11 + 22:38 4512
34. Lán Filip SHK8003 OK Slavia Hradec Králové 65:29 + 22:56 4458
35. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 66:01 + 23:28 4362
36. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 66:03 + 23:30 4356
37. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 66:22 + 23:49 4300
38. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 66:37 + 24:04 4255
39. Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice 66:45 + 24:12 4231
40. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 66:52 + 24:19 4210
41. Tomalík Ondřej SHK8904 OK Slavia Hradec Králové 68:02 + 25:29 4001
42. Lžíčař Martin DOB8803 KOB Dobruška 69:18 + 26:45 3774
43. Sýkora Bohumil CHC8601 K.O.B. Choceň 73:33 + 31:00 3012
44. Záveský Marek CET9001 TJ Loko Česká Třebová 78:05 + 35:32 2200
45. Štěpánek Milan KUO8301 KOB Ústí nad Orlicí 79:44 + 37:11 1904
46. Šabatka Jan SHK9001 OK Slavia Hradec Králové 80:35 + 38:02 1752
47. Macl Jan LPU9102 OK Lokomotiva Pardubice 83:02 + 40:29 1312
48. Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 85:23 + 42:50 891
49. Pešan Jan LTU7400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 86:03 + 43:30 772
50. Škoda Jáchym LTU8700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 104:46 + 62:13 0
51. Vojta Marek SHK8804 OK Slavia Hradec Králové 111:54 + 69:21 0
Koleš Jan LPU8610 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0