Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
15.10.2016
Místo konání:
Bušín, kulturní dům
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Mapa:
Strážnice
Ředitel závodu:
Navrátil Martin
Hlavní rozhodčí:
Khýn Vítězslav - R2
Stavitel tratí:
Bubela Tomáš - R3
JURY:
Grepl Ladislav, Novotný Tomáš, Otruba Marek
Protokol:
Odstartovalo a cílem prošlo 278 závodníků. Závod proběhl bez závad, nikdo nepodal protest a hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     DH10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P    
D10C
1.70 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dráčová Barbora UOL0652 C SOB Olomouc 15:29
2. Jílková Pavla KON0799 C KOB Konice 17:01 + 1:32
3. Jílková Lenka KON0666 C KOB Konice 19:53 + 4:24
4. Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:04 + 6:35
5. Kotrle Sylvia STE0652 C SK SKI-OB Šternberk 22:28 + 6:59
6. Pazderníková Zdeňka ASU0698 C Magnus Orienteering 23:23 + 7:54
7. Zatloukalová Julie STE0650 C SK SKI-OB Šternberk 23:56 + 8:27
8. Pattermanová Magdalena KSU0660 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:08 + 12:39
9. Kopecká Nela UOL0650 C SOB Olomouc 29:15 + 13:46
10. Bartášková Karolína ASU0799 C Magnus Orienteering 33:40 + 18:11
D12C
1.70 km, 80 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smékalová Karolína UOL0451 B SOB Olomouc 16:08
2. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 16:20 + 0:12
3. Holasová Barbora AOP0651 C Orientační Běh Opava 16:46 + 0:38
4. Neumannová Kristýna STE0550 C SK SKI-OB Šternberk 18:20 + 2:12
5. Navrátilová Marie ASU0599 B Magnus Orienteering 18:21 + 2:13
6. Skoumalová Petra KSU0484 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:27 + 3:19
7. Šánová Julie KSU0494 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:09 + 4:01
8. Vorlová Eva ASU0499 C Magnus Orienteering 20:49 + 4:41
9. Janečková Adéla PLU0452 C TJ SOKOL Plumlov 21:04 + 4:56
10. Moskvová Agáta ZLH0550 C OOB TJ Zlaté Hory 21:59 + 5:51
11. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 22:07 + 5:59
12. Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 23:08 + 7:00
13. Knyplová Tereza KSU0464 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:38 + 7:30
14. Konečná Julie KSU0550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:18 + 8:10
15. Blažková Simona ASU0498 C Magnus Orienteering 25:10 + 9:02
16. Heclová Marie KSU0454 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:23 + 9:15
17. Drozdová Anna ASU0497 C Magnus Orienteering 28:27 + 12:19
18. Lubrichová Veronika STE0451 C SK SKI-OB Šternberk 28:48 + 12:40
D14C
2.00 km, 110 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Raclavská Vlaďka UOL0253 C SOB Olomouc 23:52
2. Černochová Michaela PLU0351 B TJ SOKOL Plumlov 27:56 + 4:04
3. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 29:15 + 5:23
4. Šneiderová Daniela ASU0398 C Magnus Orienteering 32:46 + 8:54
5. Raclavská Zuzana UOL0251 C SOB Olomouc 40:33 + 16:41
6. Hartmannová Anna PLU0354 C TJ SOKOL Plumlov 41:24 + 17:32
7. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 42:18 + 18:26
8. Hegedüšová Viktorie KSU0353 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:20 + 33:28
Dzikova Veronika VIV C GIGANT Orienteering DISK
D16C
2.50 km, 165 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 42:31
2. Pšenčíková Adéla KSU0050 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:20 + 1:49
3. Hajduková Jana KSU0197 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:29 + 5:58
4. Greschnerová Tereza ASU0299 C Magnus Orienteering 49:42 + 7:11
5. Marková Eliška ASU0199 C Magnus Orienteering 54:56 + 12:25
6. Zatloukalová Hana SSU0158 C SK Severka Šumperk 60:19 + 17:48
D18C
2.70 km, 190 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zatloukalová Romana SSU9950 A SK Severka Šumperk 40:37
2. Vlachová Kateřina KON9898 A KOB Konice 40:38 + 0:01
3. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 46:33 + 5:56
4. Holečková Anna UOL9853 C SOB Olomouc 54:58 + 14:21
5. Holečková Jana UOL9951 C SOB Olomouc 68:15 + 27:38
D21C
3.80 km, 240 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4956
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 48:56 5039
2. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 49:32 + 0:36 4980
3. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 50:51 + 1:55 4848
4. Mesiarkinová Kamila ASU8282 C Magnus Orienteering 55:24 + 6:28 4395
5. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 66:12 + 17:16 3320
6. Rešová Kateřina ASU9090 C Magnus Orienteering 69:42 + 20:46 2972
7. Dzikova Anna VIV C GIGANT Orienteering 111:43 + 62:47
Mátlová Pavlína ASU9392 C Magnus Orienteering DISK 0
Dosedělová Klára STE9751 C SK SKI-OB Šternberk DISK 0
D35C
2.90 km, 200 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:24
2. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 41:19 + 0:55
3. Otrubová Johana KON7852 C KOB Konice 41:35 + 1:11
4. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 41:41 + 1:17
5. Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 43:59 + 3:35
6. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 46:02 + 5:38
7. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 46:12 + 5:48
8. Němečková Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 48:31 + 8:07
9. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 51:49 + 11:25
10. Moskvová Jitka ZLH7551 C OOB TJ Zlaté Hory 52:00 + 11:36
11. Matoušková Jana SSU7951 C SK Severka Šumperk 52:29 + 12:05
12. Jílková Hana KON8080 C KOB Konice 53:31 + 13:07
13. Siatková Silvie ZLH7451 C OOB TJ Zlaté Hory 55:10 + 14:46
14. Holasová Šarka AOP7853 C Orientační Běh Opava 55:41 + 15:17
15. Ondráčková Adéla KSU7676 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:15 + 18:51
16. Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc 60:05 + 19:41
17. Seidenglanzová Irena SSU7450 C SK Severka Šumperk 65:47 + 25:23
18. Stryková Vlasta KSU7667 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 71:25 + 31:01
19. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 76:19 + 35:55
20. Heclová Jana KSU7550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 78:12 + 37:48
21. Smékalová Jana UOL7850 C SOB Olomouc 89:42 + 49:18
Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
D45C
2.70 km, 170 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 38:52
2. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 40:25 + 1:33
3. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 45:51 + 6:59
4. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 48:10 + 9:18
5. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 57:07 + 18:15
6. Holečková Lenka UOL6750 C SOB Olomouc 59:05 + 20:13
7. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 60:59 + 22:07
8. Kotrlová Gita UOL6953 C SOB Olomouc 61:40 + 22:48
9. Polášková Jana KSU7171 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:00 + 26:08
10. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 67:03 + 28:11
11. Pšenčíková Eva KSU6950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 69:35 + 30:43
12. Slavíčková Katerina OOL6955 C SK Haná orienteering 70:47 + 31:55
13. Špacírová Danuše UOL5852 C SOB Olomouc 76:07 + 37:15
14. Vrtalová Gabriela UOL7050 C SOB Olomouc 93:16 + 54:24
Sedláčková Hana KON5481 C KOB Konice DISK
D55C
2.20 km, 165 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štáblová Jitka HSU5350 C Horizont klub Šumperk 49:09
2. Künstlerová Milada UOL5651 C SOB Olomouc 64:08 + 14:59
3. Čadilová Alena HSU5050 C Horizont klub Šumperk 100:51 + 51:42
DH10N
1.30 km, 65 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 17:48
2. Burdová Helena STE0653 C SK SKI-OB Šternberk 19:33 + 1:45
3. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:28 + 7:40
4. Skřivanková Anna 1XC0800 C Skřivankovi 25:44 + 7:56
5. Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:50 + 9:02
6. Akrap Kryštof STE0701 C SK SKI-OB Šternberk 32:44 + 14:56
7. Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:37 + 15:49
8. Matoušková Johana SSU0750 C SK Severka Šumperk 33:43 + 15:55
9. Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice 41:53 + 24:05
10. Kunstlerova Natalie UOL C SOB Olomouc 48:39 + 30:51
11. Janda Oskar STE0801 C SK SKI-OB Šternberk 50:33 + 32:45
12. Kočandrlová Natálie KSU0979 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:52 + 35:04
MS Mikošková Marie STE0552 C SK SKI-OB Šternberk 25:54 + 8:06
H10C
1.70 km, 70 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soldán Robin PLU0600 C TJ SOKOL Plumlov 13:58
2. Jordán Alexandr KSU0626 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:16 + 0:18
3. Mlček Vincenc KSU0700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:17 + 4:19
4. Ondráček Viktor KSU0600 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:54 + 4:56
5. Špok Petr KRN0601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 19:07 + 5:09
6. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 20:45 + 6:47
7. Navrátil Pavel ASU0747 C Magnus Orienteering 21:30 + 7:32
8. Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering 23:07 + 9:09
9. Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering 25:16 + 11:18
9. Polášek Filip KSU0818 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:16 + 11:18
11. Cveček Jan SSU0701 C SK Severka Šumperk 29:27 + 15:29
MS Bláha Adam KSU0525 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:47 +
H12C
1.70 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janků Martin STE0404 B SK SKI-OB Šternberk 13:26
2. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:27 + 1:01
3. Tomanek Lukáš KSU0502 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:50 + 1:24
4. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 15:17 + 1:51
5. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 16:00 + 2:34
6. Šána Robert KSU0616 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:56 + 3:30
7. Bartášek Tomáš ASU0447 C Magnus Orienteering 17:09 + 3:43
8. Kobylka David ASU0546 C Magnus Orienteering 17:47 + 4:21
9. Šperlich Jan KSU0403 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:50 + 4:24
10. Kroul Jiří KSU0505 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:00 + 5:34
11. Karásek Antonín PLU0503 C TJ SOKOL Plumlov 21:45 + 8:19
12. Štorek Jan JPV0505 C Oddíl OS SK Prostějov 22:51 + 9:25
13. Hohn Matěj ASU0548 C Magnus Orienteering 22:57 + 9:31
14. Opravil Vojtěch KSU0515 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:24 + 15:58
15. Dzik Ondrej VIV C GIGANT Orienteering 32:19 + 18:53
16. Greschner Adam ASU0547 C Magnus Orienteering 33:38 + 20:12
H14C
2.10 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:16
2. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:21 + 0:05
3. Dostál František UOL0201 C SOB Olomouc 26:21 + 2:05
4. Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 26:35 + 2:19
5. Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 26:50 + 2:34
6. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 41:56 + 17:40
7. Hájek Tomáš STE0200 C SK SKI-OB Šternberk 43:58 + 19:42
8. Novák Rostislav PLU0300 C TJ SOKOL Plumlov 61:05 + 36:49
9. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 62:30 + 38:14
10. Hošťálek Ondřej ZPV0300 C KOB ZPV Prostějov 66:31 + 42:15
H16C
3.00 km, 190 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kroul Josef KSU0044 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:20
2. Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:04 + 7:44
3. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 39:26 + 8:06
4. Grulich Ondřej KSU0049 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:51 + 13:31
5. Babišta Antonín KSU0111 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:24 + 16:04
6. Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 49:48 + 18:28
7. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 55:17 + 23:57
8. Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 56:27 + 25:07
H18C
3.70 km, 235 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ondráček Radek KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:28
H21C
4.70 km, 290 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7132
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Matoušek Jiří SSU7504 C SK Severka Šumperk 40:45 7414
2. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 42:31 + 1:46 7117
3. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 44:01 + 3:16 6865
4. Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 46:02 + 5:17 6526
5. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 48:18 + 7:33 6145
6. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 49:17 + 8:32 5979
7. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 49:38 + 8:53 5921
8. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:08 + 9:23 5837
9. Strachota Petr TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:06 + 10:21 5674
10. Poštulka Tomáš STE9700 B SK SKI-OB Šternberk 51:58 + 11:13 5528
11. Kala Matěj OOL8901 C SK Haná orienteering 52:13 + 11:28 5486
12. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 55:13 + 14:28 4982
13. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 55:23 + 14:38 4954
14. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 56:17 + 15:32 4803
15. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 57:37 + 16:52 4579
16. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 59:26 + 18:41 4273
17. Rohan Tomáš ASU9009 C Magnus Orienteering 74:26 + 33:41 1752
18. Dzik Martin VIV C GIGANT Orienteering 81:40 + 40:55
19. Karásek Michal ZPV7900 C KOB ZPV Prostějov 88:30 + 47:45 0
Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory DISK 0
H35C
3.80 km, 245 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 38:19
2. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 38:51 + 0:32
3. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 40:39 + 2:20
4. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:35 + 4:16
5. Binar Robert UOL7500 C SOB Olomouc 43:50 + 5:31
6. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 43:51 + 5:32
7. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 45:38 + 7:19
8. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 45:50 + 7:31
9. Stibor Zbyněk KAR7601 C SK Karlovice 56:36 + 18:17
10. Patterman Pavel KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:00 + 20:41
11. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 59:26 + 21:07
12. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:58 + 21:39
13. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 64:35 + 26:16
14. Cveček Martin PVP7400 C VSS Přírodověda Praha 67:40 + 29:21
15. Pavelka Martin KSU7503 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:17 + 29:58
16. Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 70:42 + 32:23
17. Zbořil Ctirad UOL7200 C SOB Olomouc 87:17 + 48:58
Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov DISK
Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice DISK
H45C
3.30 km, 185 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Souček Jan SSU6504 C SK Severka Šumperk 38:08
2. Navrátil Antonín UOL5301 C SOB Olomouc 39:40 + 1:32
3. Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 39:50 + 1:42
4. Slavík Tomáš VRB6808 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 40:10 + 2:02
5. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 43:03 + 4:55
6. Kotrle Miroslav UOL7005 C SOB Olomouc 45:45 + 7:37
7. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ SOKOL Plumlov 51:59 + 13:51
8. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 52:44 + 14:36
9. Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov 59:55 + 21:47
10. Zatloukal Tomáš SSU6700 C SK Severka Šumperk 61:02 + 22:54
11. Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 66:17 + 28:09
12. Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:26 + 28:18
13. Roubalík Radovan 3SX6400 C ZŠ Těšetice 75:23 + 37:15
14. Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 75:42 + 37:34
Zatloukal Radek STE7000 C SK SKI-OB Šternberk DISK
MS Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 92:55 + 54:47
H55C
2.40 km, 145 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:49
2. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 31:17 + 0:28
3. Komínek Jaroslav KON5713 C KOB Konice 33:00 + 2:11
4. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 38:05 + 7:16
5. Špičák František CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 38:41 + 7:52
6. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 40:34 + 9:45
7. Bednář Jan UOL5402 C SOB Olomouc 44:48 + 13:59
8. Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 51:40 + 20:51
Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice DISK
H65C
2.20 km, 140 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 33:28
2. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 38:49 + 5:21
3. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 40:20 + 6:52
4. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 41:17 + 7:49
5. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 42:54 + 9:26
6. Gottfried Jan UOL4602 C SOB Olomouc 61:40 + 28:12
7. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 67:33 + 34:05
8. Čermák Miloslav STE4101 C SK SKI-OB Šternberk 77:08 + 43:40
HDR
1.90 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Moskva Vojtěch ZLH0802 C OOB TJ Zlaté Hory 23:25
2. Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:00 + 0:35
3. Mikoska Eman STE C SK SKI-OB Šternberk 24:12 + 0:47
4. Matoušek Jan SSU0909 C SK Severka Šumperk 27:20 + 3:55
5. Bublova Matylda UOL C SOB Olomouc 27:33 + 4:08
6. Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 29:29 + 6:04
7. Matl Jachym a Adam KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:48 + 9:23
8. Stiborová Blanka KAR7650 C SK Karlovice 33:11 + 9:46
9. Možný Šimon SSU0800 C SK Severka Šumperk 34:08 + 10:43
10. Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 37:42 + 14:17
11. Chytráčková Zuzana PLU0950 C TJ SOKOL Plumlov 37:44 + 14:19
12. Mrkvica Jan ZLH9965 C OOB TJ Zlaté Hory 38:03 + 14:38
13. Burda Tomas STE C SK SKI-OB Šternberk 38:12 + 14:47
14. Dráčová Ema 8VX0900 C Klub 38:49 + 15:24
15. Krtička Antonín SSU1000 C SK Severka Šumperk 38:56 + 15:31
16. Krtička Mikuláš SSU1100 C SK Severka Šumperk 39:27 + 16:02
17. Pavelkova Eva KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:17 + 16:52
18. Tůnová Michala NNN9965 C Neregistrovaní (NNN) 41:17 + 17:52
19. Fendrychová Klára STE0750 C SK SKI-OB Šternberk 42:12 + 18:47
20. Slavík Ondřej VRB0505 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 42:53 + 19:28
21. Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 43:13 + 19:48
22. Skřivanek František 1XC1200 C Skřivankovi 43:55 + 20:30
23. Ticha Anna 78H C 45:03 + 21:38
24. Janků Michala STE1150 C SK SKI-OB Šternberk 45:07 + 21:42
25. Starostik Jakub UOL C SOB Olomouc 49:07 + 25:42
26. Tomášek Matěj STE1201 C SK SKI-OB Šternberk 54:09 + 30:44
Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc DISK
P
1.80 km, 90 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kroul Josef KSU7302 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:41
2. Štorek David JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov 19:50 + 5:09
3. Hruby Lukas 45N C 21:28 + 6:47
4. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:31 + 7:50
5. Zencakova Marie 47C C ASPV OA Šumperk 24:09 + 9:28
6. Pattermanová Ivana KSU7551 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:25 + 9:44
7. Halabrín Petr PLU0100 C TJ SOKOL Plumlov 25:00 + 10:19
8. Slavíček Stanislav OOL6708 C SK Haná orienteering 26:12 + 11:31
9. Pinkrtonová Štěpánka XXX C 27:35 + 12:54
10. Jurenka Pavel 45V C 27:47 + 13:06
11. Horký Jan UOL4600 C SOB Olomouc 28:17 + 13:36
12. Labudík Milan VRB6202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 28:31 + 13:50
13. Roubalíková Iva 3SX6450 C ZŠ Těšetice 30:42 + 16:01
14. Smolková Dagmar STE6451 C SK SKI-OB Šternberk 31:00 + 16:19
15. Hájková Stanislava STE7650 C SK SKI-OB Šternberk 32:21 + 17:40
16. Doseděl Štěpán STE0206 C SK SKI-OB Šternberk 33:47 + 19:06
17. Herman Jakub KRN0606 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 38:44 + 24:03
18. Cetkovska Tereza 45V C 38:45 + 24:04
19. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 46:43 + 32:02
20. Skoumalová Marie KON4589 C KOB Konice 46:44 + 32:03
Starostikova Zuzana UOL C SOB Olomouc DISK