Výsledky závodu: Veřejný závod (Vodňanský kapr)

Kategorie: H21L

Datum:
16.10.2016
Místo konání:
Bavorov
Pořadatel:
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
Mapa:
Haniperk - 1:10 000, E - 5m
Ředitel závodu:
Bláha Petr - R3
Hlavní rozhodčí:
Vojtěch Jaroslav - R3
Stavitel tratí:
Bláha Petr - R3, Pecka Jan
H21L
8.10 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 8606
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 51:08 8754
2. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 51:21 + 0:13 8694
3. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 53:36 + 2:28 8300
4. Vištejn Jiří KRL9305 Kometa Kralovice 55:55 + 4:47 7897
5. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 57:01 + 5:53 7695
6. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 57:24 + 6:16 7611
7. Hošek Radim DOB8737 KOB Dobruška 58:04 + 6:56 7481
8. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 59:15 + 8:07 7268
9. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 59:24 + 8:16 7224
10. Šafařík Ivo CST7401 OB Strakonice 59:46 + 8:38 7144
11. Teringl Radek VCB6502 OB České Budějovice 61:11 + 10:03 6896
12. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 64:34 + 13:26 6334
13. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 65:28 + 14:20 6172
14. Klimeš Petr KRE7701 OOB TJ Sokol Křemže 65:39 + 14:31 6125
14. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 65:39 + 14:31 6107
16. Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice 66:13 + 15:05 6000
17. Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice 70:59 + 19:51 5229
18. Blažek Vojtěch OPI8700 Orientační sporty Písek 72:17 + 21:09 5009
19. Hošek Lubomír VCB6101 OB České Budějovice 72:48 + 21:40 4913
20. Pračka Tomáš RIC7302 OB Říčany 74:52 + 23:44 4575
21. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 80:07 + 28:59 3741
22. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 83:48 + 32:40 3156
23. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia VŠ Plzeň 89:48 + 38:40 2215
24. Krška Vojtěch KTA8901 SK Kotnov Tábor 89:52 + 38:44 2198
25. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 92:32 + 41:24 1780
26. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 93:15 + 42:07 1664
27. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 106:09 + 55:01 0
28. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 118:01 + 66:53 0
29. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 121:02 + 69:54 0
30. Míka Pavel DKP7800 Oddíl OB Kotlářka 122:47 + 71:39 0
Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga DISK 0
Čermák Adam PGP9701 SK Praga DISK 0