Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D21K

Datum:
16.10.2016
Místo konání:
Alšovice - sokolovna
Pořadatel:
TUV - SOK TJ Turnov
Mapa:
Dupanda 2016
Ředitel závodu:
Zakouřil Václav
Hlavní rozhodčí:
Mellan Martin - R3
Stavitel tratí:
Zakouřil Tomáš - R3, Šritr Martin - R3, Žemlík Pavel
JURY:
Wolf Daniel, Pachnerová Dominika, Eiselt Miloš
Protokol:
Během závodu nebyl podán žádný protest, jury se nesešla. Pořadatelé se omlouvají za krátkodobý nesoulad čísla stojanu a krabičky na kontrolách 76 a 79 a problémy s vyčítáním čipů řady 10.

D21K 3.60 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4270

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Krticková Michaela CHA7952 OK Chrastava 44:09 4525
2. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 47:52 + 3:43 4187
3. Kopecká Johana VSP9950 USK Praha 48:52 + 4:43 4096
4. Masínová Anna TJN0152 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:14 + 7:05 3881
5. Hanusová Petra STB8297 TJ Stadion Nový Bor 56:05 + 11:56 3440
6. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:37 + 12:28 3392
7. Saffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 57:20 + 13:11 3327
8. Sákrová Michaela BOR8850 OK Jiskra Nový Bor 58:19 + 14:10 3237
9. Dolejsí Katerina STB0199 TJ Stadion Nový Bor 59:02 + 14:53 3172
10. Sklíbová Mísa TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:18 + 17:09 2966
11. Stemberová Natálie TJN9851 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:33 + 17:24 2943
12. Forstereviczová Jana DOR7653 OK Dobříš 66:38 + 22:29 2481
13. Bartáková Eva CHA7051 OK Chrastava 69:29 + 25:20 2222
14. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 70:02 + 25:53 2172
15. Poláková Veronika CHA8150 OK Chrastava 71:21 + 27:12 2052
16. Jirku Martina TUR8750 OOB TJ Turnov 71:38 + 27:29 2026
17. Kucerková Romana STB8196 TJ Stadion Nový Bor 73:34 + 29:25 1851
18. Neradová Eva LIT8951 KOB Chemopetrol Litvínov 78:23 + 34:14 1413
19. Heinlová Iva RUM8551 ZOOB Rumburk 79:47 + 35:38 1285
20. Matyásová Jana CHA7652 OK Chrastava 83:57 + 39:48 907
21. Kadavá Eva CHA5750 OK Chrastava 84:40 + 40:31 841
22. Sevcíková Alena CHA5351 OK Chrastava 85:21 + 41:12 779
23. Smetanová Alzbeta CHA9450 OK Chrastava 87:15 + 43:06 607
24. Korejcíková Dáda LLI5550 TJ Loko Liberec 88:50 + 44:41 463
25. Svorcová Lenka CHA7550 OK Chrastava 88:53 + 44:44 458
26. Lipenská Eva CHA7951 OK Chrastava 89:17 + 45:08 422
27. Houdová Miloslava CHA7653 OK Chrastava 95:45 + 51:36 0
28. Poláková Lucie VRL8254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 103:21 + 59:12 0
29. Vokálová Pavla CHA4951 OK Chrastava 114:41 + 70:32 0
30. Lusková Olga CHA5650 OK Chrastava 116:02 + 71:53 0
31. Brezinová Michaela CHA7751 OK Chrastava 121:08 + 76:59 0
32. Danková Irena CHA7551 OK Chrastava 122:20 + 78:11 0
33. Kasková Eva CHA4650 OK Chrastava 155:10 + 111:01 0