Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.10.2016
Místo konání:
Autokemp Zvůle, GPS: 49°05'43.5"N 15°13'57.1"E
Pořadatel:
SJH - SJH Jindřichův Hradec
Mapa:
Zvůle 1:10 000, e 5m
Ředitel závodu:
Kubičko Petr - R2
Hlavní rozhodčí:
Beneš Jan - R2
Stavitel tratí:
Hojný Jaroslav - R2
Protokol:
Závod proběhl bez závad za slunného podzimního počasí. Nebyl podán žádný protest a hlavní rozhodčí výsledky schválil v plném rozsahu.
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
1.62 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komárková Zbyňka SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec 17:52
2. Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 18:02 + 0:10
3. Běloušková Kateřina CTB0752 C SK OB Chotěboř 18:43 + 0:51
4. Oranyová Sylva SJI0751 C OK Jihlava 21:15 + 3:23
5. Gregorová Julie RUZ0750 C TJ Růžená 22:15 + 4:23
6. Kopencová Anna SJH0752 C SJH Jindřichův Hradec 25:50 + 7:58
7. Mácová Amálie SJI0650 C OK Jihlava 26:59 + 9:07
8. Gregorová Alice CTB0751 C SK OB Chotěboř 30:03 + 12:11
9. Urbanová Anna SJH0753 C SJH Jindřichův Hradec 44:16 + 26:24
D10N
3.31 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skřivanková Anna 1XC0800 Skřivankovi 17:46
2. Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 23:44 + 5:58
3. Beranová Marie SJH0951 C SJH Jindřichův Hradec 24:55 + 7:09
4. Bubeníková Denisa SJH0852 C SJH Jindřichův Hradec 29:50 + 12:04
5. Potužníková Adéla SJH0754 SJH Jindřichův Hradec 31:27 + 13:41
6. Sobotková Gabriela PZR0850 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:42 + 15:56
7. Komínová Vendula RUZ0751 C TJ Růžená 39:03 + 21:17
8. Bubeníková Nicol SJH0853 C SJH Jindřichův Hradec 42:05 + 24:19
D12
2.27 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pecková Tereza EKP0551 C VŠTJ Ekonom Praha 29:34
2. Komárková Jindra SJH0453 B SJH Jindřichův Hradec 37:35 + 8:01
3. Teringlová Vendula VCB0451 C OB České Budějovice 37:48 + 8:14
4. Kubičková Kristýna SJH0452 B SJH Jindřichův Hradec 38:30 + 8:56
5. Kubáková Nela SJH0451 B SJH Jindřichův Hradec 39:54 + 10:20
6. Blahutová Martina MFP0550 C VŠSK MFF UK Praha 50:12 + 20:38
7. Kejvalová Radka SJC0552 C Sportcentrum Jičín 54:27 + 24:53
8. Kubičková Kateřina SJH0652 C SJH Jindřichův Hradec 55:36 + 26:02
Novotná Jitka SJH0454 B SJH Jindřichův Hradec DISK
D14
2.95 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednaříková Emma VLI0359 B Slavia Liberec orienteering 34:01
2. Starková Terezie CHT0251 B OOB SK Chrast 38:09 + 4:08
3. Veselá Aneta SJH0352 B SJH Jindřichův Hradec 39:50 + 5:49
4. Dočkalová Klára SJI0250 B OK Jihlava 41:16 + 7:15
5. Sobotková Klára PZR0351 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:09 + 10:08
6. Jelínková Adéla RUZ0251 C TJ Růžená 58:49 + 24:48
7. Nešporová Marie TTR0351 B OOB Třebíč 62:12 + 28:11
8. Sabolová Marie CTB0353 C SK OB Chotěboř 68:13 + 34:12
9. Pittnerová Adéla RUZ0250 C TJ Růžená 90:55 + 56:54
D16
3.22 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Polanská Nelly PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 42:12
2. Boháčová Anna CTB0051 B SK OB Chotěboř 57:22 + 15:10
D18
3.82 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechanická Klára OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:59
2. Foltýnová Eva SJI0051 A OK Jihlava 34:18 + 3:19
3. Nechutová Aneta PZR9951 A UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:03 + 6:04
D21C
4.25 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7795
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 30:16 8258
2. Matějů Martina PGP8556 R SK Praga 31:16 + 1:00 8016
3. Chudíková Barbora SJI7850 C OK Jihlava 35:00 + 4:44 7112
4. Hrstková Vladěna ZBM8787 C SK Žabovřesky Brno 35:24 + 5:08 7015
5. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 37:23 + 7:07 6534
6. Paulíčková Renata SJI8057 C OK Jihlava 37:38 + 7:22 6474
7. Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 37:43 + 7:27 6453
8. Korecká Lenka CHT8053 C OOB SK Chrast 39:09 + 8:53 6106
9. Wurzelová Hana OSN8972 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 39:57 + 9:41 5912
10. Jelínková Zora PGP8851 C SK Praga 42:08 + 11:52 5383
11. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 42:34 + 12:18 5278
12. Flašarová Kristýna PGP9054 C SK Praga 43:27 + 13:11 5064
13. Polednová Hana RUZ8051 C TJ Růžená 45:10 + 14:54 4649
14. Fencíková Lucie JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 45:29 + 15:13 4572
15. Fialová Zuzana TTR9051 C OOB Třebíč 46:22 + 16:06 4358
16. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:32 + 16:16 4318
17. Ondráčková Lucie CHT9254 C OOB SK Chrast 51:37 + 21:21 3086
18. Kubešová Eva RUZ8151 C TJ Růžená 62:17 + 32:01 502
19. Bulvová Hana CHT6655 C OOB SK Chrast 62:24 + 32:08 474
20. Pluháčková Markéta MLA8750 C MLOK Mariánské Lázně 68:02 + 37:46 0
21. Matrasová Vendula CHT8251 C OOB SK Chrast 69:46 + 39:30 0
MS Kovářová Lenka SJH8651 C SJH Jindřichův Hradec 62:32 + 32:16 0
D21D
3.02 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2801
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 26:29 3437
2. Procházková Michaela LPU8960 C OK Lokomotiva Pardubice 33:35 + 7:06 2857
3. Kučerová Marie PZR8851 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:19 + 10:50
4. Blahutová Hanka MFP7953 C VŠSK MFF UK Praha 42:46 + 16:17 2107
5. Kučerová Vladimíra CHT6460 C OOB SK Chrast 45:47 + 19:18 1861
6. Bulvová Tereza CHT8854 OOB SK Chrast 46:32 + 20:03
7. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 46:39 + 20:10 1790
8. Binková Jana CHT8651 C OOB SK Chrast 56:57 + 30:28 948
9. Peterková Viktorie LLI7551 C TJ Loko Liberec 57:22 + 30:53 914
10. Palátová Lenka TTR7551 C OOB Třebíč 62:25 + 35:56 502
11. Cíchová Pavlína TTR7452 OOB Třebíč 65:56 + 39:27
Hronová Iva RUZ6450 C TJ Růžená DISK 0
D35
3.67 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:44
2. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 43:08 + 6:24
3. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 53:21 + 16:37
4. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 55:28 + 18:44
5. Klusáčková Lenka CTB8051 C SK OB Chotěboř 60:19 + 23:35
6. Růžičková Jana KSU7797 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:36 + 29:52
7. Suková Renata PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 70:51 + 34:07
8. Zámečníková Jitka 3VX7450 Zámečníci 85:08 + 48:24
9. Křížová Lenka KRL7951 C Kometa Kralovice 93:52 + 57:08
D45
3.46 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudečková Helena KTA6951 C SK Kotnov Tábor 40:34
2. Čechová Zuzana BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrchů 41:36 + 1:02
3. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 41:45 + 1:11
4. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 45:16 + 4:42
5. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 46:19 + 5:45
6. Wurzelová Dana CHT6654 C OOB SK Chrast 47:04 + 6:30
7. Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 52:07 + 11:33
8. Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 54:15 + 13:41
9. Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 55:59 + 15:25
10. Klusáčková Jitka TTR6152 C OOB Třebíč 57:27 + 16:53
11. Nechutová Alena PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 62:53 + 22:19
12. Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 62:54 + 22:20
13. Pittnerová Lenka RUZ7150 C TJ Růžená 62:58 + 22:24
14. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 64:15 + 23:41
15. Rachůnková Markéta SJI7150 C OK Jihlava 65:00 + 24:26
16. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 66:35 + 26:01
17. Foltýnová Lenka SJI6751 C OK Jihlava 80:30 + 39:56
Žandová Hana CTB7052 C SK OB Chotěboř DISK
Drábková Jitka TTR6951 C OOB Třebíč DISK
D55
2.90 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínková Radana PGP5851 C SK Praga 49:42
2. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 57:52 + 8:10
3. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 59:33 + 9:51
4. Ryšavá Lubomíra TJP4750 C TJ Sokol Troja 67:31 + 17:49
5. Patáková Mária KSH5751 C OB Kašperské Hory 71:30 + 21:48
6. Fialová Dana TTR6153 C OOB Třebíč 72:03 + 22:21
7. Podhorská Věra CJI5252 C Fajn Club Jihlava 84:14 + 34:32
8. Oulická Hana FJI5350 C SK FREE Jihlava 89:34 + 39:52
9. Hudečková Alena KTA4351 C SK Kotnov Tábor 97:58 + 48:16
H10
1.62 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringl Vojtěch VCB0702 C OB České Budějovice 19:03
2. Jirků František SJI0600 C OK Jihlava 20:40 + 1:37
3. Blažek Cyril SJH0701 C SJH Jindřichův Hradec 23:33 + 4:30
4. Prášil Jakub SJI0702 C OK Jihlava 31:30 + 12:27
5. Kubík Dan 33:27 + 14:24
6. Palát Přemek TTR0601 C OOB Třebíč 51:58 + 32:55
7. Rachůnek Stanislav SJI0602 C OK Jihlava 53:50 + 34:47
8. Frýba Matyáš SJI0700 C OK Jihlava 62:01 + 42:58
9. Beran Jáchym SJH0602 C SJH Jindřichův Hradec 62:37 + 43:34
MS Splítek Petr PZR0401 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 21:30 + 2:27
MS Sitař Miroslav PZR0205 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:44 + 6:41
H10N
3.31 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Parkan Tomáš SJH0803 C SJH Jindřichův Hradec 15:40
2. Nouza Michal 16:29 + 0:49
3. Hofhanzl Antonín RUZ0902 C TJ Růžená 17:27 + 1:47
4. Sviták Václav SJH0801 C SJH Jindřichův Hradec 17:53 + 2:13
5. Prášil Adam SJI0901 C OK Jihlava 20:38 + 4:58
6. Prášil Šimon TTR0901 C OOB Třebíč 23:32 + 7:52
7. Jirků Ondřej SJI0904 C OK Jihlava 25:31 + 9:51
8. Dočkal Matouš SJI0900 C OK Jihlava 26:30 + 10:50
9. Kříž Matěj KRL0901 C Kometa Kralovice 31:04 + 15:24
10. Emmer Matouš SJI1000 C OK Jihlava 36:17 + 20:37
11. Rozsypal Jakub 48:30 + 32:50
12. Venhauer Štepán SJI0803 C OK Jihlava 55:23 + 39:43
Dvořáček Jan TTR0701 C OOB Třebíč DISK
H12
2.37 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Tomáš TTR0501 B OOB Třebíč 20:43
2. Bednařík Vilém VLI0509 B Slavia Liberec orienteering 23:43 + 3:00
3. Cícha Václav TTR0401 B OOB Třebíč 27:12 + 6:29
4. Jelínek Filip RUZ0500 B TJ Růžená 27:16 + 6:33
5. Gregor Jáchym RUZ0400 B TJ Růžená 27:20 + 6:37
6. Potužník Viktor SJH0504 C SJH Jindřichův Hradec 33:23 + 12:40
7. Beneš Roman SJI0403 C OK Jihlava 39:25 + 18:42
8. Kinšt Jan SJH0402 SJH Jindřichův Hradec 39:32 + 18:49
9. Mašek Jakub PZR0502 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:09 + 19:26
10. Hybeš Michal CHT0401 B OOB SK Chrast 40:58 + 20:15
11. Hendrych Vít SJI0601 C OK Jihlava 42:41 + 21:58
12. Venhauer Vojtěch SJI0505 C OK Jihlava 46:36 + 25:53
13. Nešpor Jiří TTR0502 C OOB Třebíč 57:50 + 37:07
14. Beneš Tomáš SJI0501 C OK Jihlava 104:22 + 83:39
H14
3.04 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mayer Šimon KSH0202 B OB Kašperské Hory 29:01
2. Orany Vojtěch SJI0401 B OK Jihlava 31:41 + 2:40
3. Kopecký Jan PZR0202 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:47 + 2:46
4. Jelínek Kryštof RUZ0301 B TJ Růžená 32:56 + 3:55
5. Pobuda Vojtěch SJH0302 B SJH Jindřichův Hradec 33:13 + 4:12
6. Peterka Jakub LLI0404 A TJ Loko Liberec 33:57 + 4:56
7. Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 36:36 + 7:35
8. Palát Bohuslav TTR0201 B OOB Třebíč 41:34 + 12:33
9. Venhoda Matěj SJI0301 B OK Jihlava 42:52 + 13:51
10. Stoklas Adam TTR0202 OOB Třebíč 79:36 + 50:35
Kouba Marek VTA0202 C SC vebr-sport DISK
H16
3.37 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechanický Jan OSN0200 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 24:58
2. Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:12 + 6:14
3. Cícha Matěj TTR0102 B OOB Třebíč 35:32 + 10:34
4. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 36:56 + 11:58
5. Drábek Vojtěch TTR0103 C OOB Třebíč 53:24 + 28:26
6. Pavlík Lukáš 115:12 + 90:14
H18
4.28 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Foltýn Tomáš SJI9801 B OK Jihlava 41:30
2. Sabol Josef CTB9902 B SK OB Chotěboř 42:52 + 1:22
3. Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 50:08 + 8:38
4. Hybeš David CHT9903 B OOB SK Chrast 80:42 + 39:12
H21C
4.98 km, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8047
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 30:32 8184
2. Flašar Jan PGP8610 E SK Praga 30:39 + 0:07 8153
3. Semerád Antonín DKP9801 A Oddíl OB Kotlářka 32:00 + 1:28 7804
4. Lauerman Jan SJI7419 C OK Jihlava 33:09 + 2:37 7506
5. Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 33:39 + 3:07 7376
6. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 35:11 + 4:39 6979
7. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 36:27 + 5:55 6651
8. Matějů Luboš PGP7601 R SK Praga 37:22 + 6:50 6413
9. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 37:38 + 7:06 6344
10. Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 38:25 + 7:53 6141
11. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 39:20 + 8:48 5904
12. Šafka Daniel KAM9105 C OK Kamenice 39:33 + 9:01 5848
13. Kafka Matěj SJI9903 A OK Jihlava 39:58 + 9:26 5740
14. Korecký Miroslav CHT7901 C OOB SK Chrast 41:49 + 11:17 5260
15. Fiala Martin TTR8801 C OOB Třebíč 41:55 + 11:23 5235
16. Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 42:01 + 11:29 5209
17. Frýba Dominik SJI9702 A OK Jihlava 42:42 + 12:10 5032
18. Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 42:44 + 12:12 5023
19. Vítek Pavel CHT7501 C OOB SK Chrast 42:49 + 12:17 5001
20. Blahuta Marek MFP7301 C VŠSK MFF UK Praha 42:59 + 12:27 4958
21. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 43:32 + 13:00 4816
22. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 43:56 + 13:24 4712
23. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 44:01 + 13:29 4690
24. Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast 46:30 + 15:58 4047
25. Štěňha Martin EKP7608 C VŠTJ Ekonom Praha 46:32 + 16:00 4039
26. Slabý Jan ZHR7900 C TJ Zhoř 46:50 + 16:18 3961
27. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 47:10 + 16:38 3874
28. Pitra Martin CHT9204 C OOB SK Chrast 48:19 + 17:47 3577
29. Hulec Filip PCB9401 C SKP České Budějovice 50:00 + 19:28 3140
30. Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:32 + 21:00 2743
31. Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 51:50 + 21:18 2665
32. Chaloupka Martin CHT7301 C OOB SK Chrast 53:09 + 22:37 2324
33. Žanda Matěj CTB9201 C SK OB Chotěboř 55:04 + 24:32 1828
34. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 61:27 + 30:55 174
35. Vacek Jan TTR9303 C OOB Třebíč 69:18 + 38:46 0
36. Kolařík Petr 6IX9200 Velkomoravský klub Uherské Hradiště 78:14 + 47:42
Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec DISK 0
H21D
3.73 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1072
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hrstka Daniel JHB8604 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 32:54 1372
2. Novohradský Petr PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 50:54 + 18:00 950
3. Záboj Petr SJI0101 B OK Jihlava 53:16 + 20:22 894
4. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 56:57 + 24:03 808
5. Skryja Ondřej PZR9502 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 62:15 + 29:21 683
6. Záboj Petr SJI7202 C OK Jihlava 84:56 + 52:02 151
H35
4.39 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 36:21
2. Izdný Pavel SJI7613 C OK Jihlava 38:38 + 2:17
3. Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 40:34 + 4:13
4. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 40:54 + 4:33
5. Gregor Petr RUZ7500 C TJ Růžená 41:02 + 4:41
6. Suk Jiří MFP6401 C VŠSK MFF UK Praha 43:10 + 6:49
7. Kejval Jaromír 43:15 + 6:54
8. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 43:50 + 7:29
9. Růžička Lukáš KSU7849 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:56 + 7:35
10. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C TJ Růžená 45:29 + 9:08
11. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 47:43 + 11:22
12. Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:48 + 11:27
13. Suk Marek PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:15 + 12:54
14. Leksa Robert CHT8002 C OOB SK Chrast 58:28 + 22:07
15. Kříž Dušan KRL7800 C Kometa Kralovice 61:49 + 25:28
16. Zámečník Pavel 3VX7200 Zámečníci 61:56 + 25:35
17. Dvořáček Jan TTR7701 C OOB Třebíč 62:30 + 26:09
18. Komín Petr RUZ7200 C TJ Růžená 62:36 + 26:15
19. Strnad Pavel HCE7100 C TJ Hostivice 65:11 + 28:50
20. Vacek František CHT7001 C OOB SK Chrast 66:13 + 29:52
21. Klusáček Luděk CTB7803 C SK OB Chotěboř 66:29 + 30:08
Cícha Radek TTR7503 OOB Třebíč DISK
H45
3.73 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 31:46
2. Klaška Jan 33:22 + 1:36
3. Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 34:08 + 2:22
4. Procházka Tomáš LPU6503 C OK Lokomotiva Pardubice 35:50 + 4:04
5. Flašar Jan KCK5701 C KOB Český Krumlov 37:18 + 5:32
6. Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 39:26 + 7:40
7. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 39:39 + 7:53
8. Kovačič Marek OSN6600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:35 + 9:49
9. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 42:35 + 10:49
10. Žanda Jan CTB6701 C SK OB Chotěboř 42:41 + 10:55
11. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 43:21 + 11:35
12. Jelínek Martin PGP5103 C SK Praga 44:01 + 12:15
13. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:13 + 13:27
14. Rachůnek Stanislav SJI6801 C OK Jihlava 46:10 + 14:24
15. Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 48:44 + 16:58
16. Nechuta Milan PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 53:17 + 21:31
17. Kafka Václav SJI6001 C OK Jihlava 54:37 + 22:51
18. Málek Martin 8FX6500 TJ Sokol Kobylisy 56:53 + 25:07
19. Sobotka Petr PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 57:03 + 25:17
20. Drábek Petr TTR6701 C OOB Třebíč 74:53 + 43:07
21. Špaček Robert 109:37 + 77:51
Beneš Martin SJI6900 C OK Jihlava DISK
H55
3.06 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 30:58
2. Hrstka Vladislav JHB5702 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 32:03 + 1:05
3. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 33:05 + 2:07
4. Mayer Ewald 34:21 + 3:23
5. Pidner Valentin 35:24 + 4:26
6. Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 36:08 + 5:10
7. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 36:39 + 5:41
8. Vítek Josef CHT4802 C OOB SK Chrast 36:48 + 5:50
9. Zlesák Milan CHT5101 C OOB SK Chrast 37:34 + 6:36
10. Klusáček Martin TTR5601 C OOB Třebíč 37:55 + 6:57
11. Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 37:57 + 6:59
12. Paulíček Jiří SJI4911 C OK Jihlava 38:49 + 7:51
13. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 43:59 + 13:01
14. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 45:18 + 14:20
15. Kodys Václav RUZ5105 C TJ Růžená 47:24 + 16:26
16. Bouček Václav OCB4101 C OC České Budějovice 50:31 + 19:33
17. Novohradský Jan PZR5309 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 52:17 + 21:19
18. Jelínek Luboš RUZ5504 C TJ Růžená 53:55 + 22:57
19. nechyba jiri 61C5300 Stara Hut 58:10 + 27:12
H65
2.42 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:06
2. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:35 + 0:29
3. Matějů Ivan UVP4600 C Slovan Praha 45:00 + 13:54
4. Blecha Ladislav FJI5106 C SK FREE Jihlava 46:41 + 15:35
5. Ryšavý Vít TJP4700 C TJ Sokol Troja 50:51 + 19:45
6. Starka František CHT4801 C OOB SK Chrast 58:32 + 27:26
7. Fiala Miloš KSH4801 C OB Kašperské Hory 63:29 + 32:23
HDR
3.31 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fraj David RUZ0900 C TJ Růžená 16:17
2. Blažek Vojtěch SJH1003 C SJH Jindřichův Hradec 17:03 + 0:46
3. Novotná Nicol SJI0953 C OK Jihlava 18:37 + 2:20
4. Polednová Helena RUZ1250 C TJ Růžená 20:24 + 4:07
5. Kejval Vojtěch SJC0902 C Sportcentrum Jičín 20:29 + 4:12
6. Dočkal Prokop 21:48 + 5:31
7. Rychtárik Tadeáš SJH0901 C SJH Jindřichův Hradec 21:52 + 5:35
8. Urban Jáchym SJH1102 C SJH Jindřichův Hradec 22:07 + 5:50
9. Venhoda Lukáš SJI0801 C OK Jihlava 22:09 + 5:52
10. Gregor Marek CTB0901 C SK OB Chotěboř 23:20 + 7:03
11. Růžička Matěj KSU0901 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:10 + 9:53
12. Kopenec Šimon SJH1002 C SJH Jindřichův Hradec 26:36 + 10:19
13. Klusáček Mikuláš CTB0902 C SK OB Chotěboř 28:07 + 11:50
14. Jelínková Anna 30:01 + 13:44
15. Hejlíčková Adéla 30:18 + 14:01
16. Jelínek Vít 30:25 + 14:08
17. Váchová Soňa MFP1050 C VŠSK MFF UK Praha 30:28 + 14:11
18. Mácová Rozálie SJI0855 C OK Jihlava 30:54 + 14:37
19. Svitáková Ludmila SJH1152 C SJH Jindřichův Hradec 32:06 + 15:49
20. Nevrklová Adéla 32:09 + 15:52
21. Komárková Radka SJH1151 C SJH Jindřichův Hradec 32:14 + 15:57
22. Veselý Matyáš SJH1103 C SJH Jindřichův Hradec 32:43 + 16:26
23. Kubáková Laura SJH1550 C SJH Jindřichův Hradec 32:50 + 16:33
24. Běloušek Matěj 33:09 + 16:52
25. Sytař Petr 33:40 + 17:23
26. Pobudová Marie SJH1050 C SJH Jindřichův Hradec 34:08 + 17:51
27. Charouzová Eliška CHT0851 OOB SK Chrast 34:55 + 18:38
28. Boučková Eva CHT0751 OOB SK Chrast 35:46 + 19:29
29. Rychtárik Jáchym SJH1201 C SJH Jindřichův Hradec 35:55 + 19:38
30. Boučková Elena CHT1151 OOB SK Chrast 38:46 + 22:29
31. Zhořela Ondřej Jakub 39:09 + 22:52
32. Michalová Anežka 41:37 + 25:20
33. Dvořáčková Eliška TTR0951 C OOB Třebíč 41:49 + 25:32
34. Korecká Eva CHT1054 C OOB SK Chrast 43:57 + 27:40
35. Skřivanek František 1XC1200 Skřivankovi 45:05 + 28:48
36. Nouza Vítek 53:02 + 36:45
37. Krninský Matěj 55:29 + 39:12
P
2.10 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Steinhauser František 20:52
2. Potužník Martin 21:15 + 0:23
3. Venhauer Jaroslav 21:31 + 0:39
4. Jirků Olga 29:40 + 8:48
5. Koukalová Jana 30:46 + 9:54
6. Sabol Petr 31:27 + 10:35
7. Haider Anna 26A5650 HSV Ried 33:32 + 12:40
8. Vladimíra Konečná KCK5953 C KOB Český Krumlov 34:03 + 13:11
9. Procházková Jitka 35:08 + 14:16
10. Poropatichová Marie 35:27 + 14:35
11. Kovačičová Ivona 38:04 + 17:12
12. Kovačičová Kateřina 39:12 + 18:20
13. Kouba Martin 39:34 + 18:42
14. Zvolánková Martina 39:38 + 18:46
15. Splítek Václav 42:36 + 21:44
16. Pluháčková Běla 43:29 + 22:37
17. Prášilová Mirka TTR7451 C OOB Třebíč 44:56 + 24:04
18. Boučková Ludmila OCB4351 C OC České Budějovice 49:20 + 28:28
19. Pásková Pavla 54:39 + 33:47
20. Macháčová Veronika 59:21 + 38:29
21. Vacková Iva TTR6451 C OOB Třebíč 61:44 + 40:52
22. Málková Věra 62:40 + 41:48