Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
29.10.2016
Místo konání:
Suchý, penzion Athéna
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
Plavební kanál, 1 :10 000, E = 5 m, stav léto 2016
Ředitel závodu:
Soldán Vladimír - R3
Hlavní rozhodčí:
Otrusina Jiří - R1
Stavitel tratí:
Hynek Petr - R3
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P    
D10C
2.10 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíková Marie VCB0752 C TJ OB České Budějovice, z.s. 15:09
2. Dobrovolná Anna TBM0758 C TJ TESLA BRNO 16:18 + 1:09
3. Dvořáková Lucie BBM0750 C Beta Ursus Orienteering, z.s. 16:52 + 1:43
4. Šaňáková Marie UOL0651 C Spolek orientačních běžců Olomouc 18:05 + 2:56
5. Seidenglanzová Johana SSU0650 C SK Severka Šumperk 18:46 + 3:37
6. Dráčová Barbora UOL0652 C Spolek orientačních běžců Olomouc 19:25 + 4:16
7. Kopecká Nela UOL0650 C Spolek orientačních běžců Olomouc 27:25 + 12:16
D12C
2.50 km, 35 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lukašáková Sára STE0450 B Sportovní klub SKI - OB Šternberk 20:23
2. Smékalová Viktorie UOL0450 B Spolek orientačních běžců Olomouc 20:36 + 0:13
3. Smékalová Karolína UOL0451 B Spolek orientačních běžců Olomouc 20:53 + 0:30
4. Pospíšilová Stella STE0551 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 22:13 + 1:50
5. Šánová Julie KSU0494 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 27:10 + 6:47
6. Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 28:11 + 7:48
7. Vorlová Eva ASU0499 C Magnus Orienteering z.s. 28:36 + 8:13
8. Janošíková Eva VCB0552 C TJ OB České Budějovice, z.s. 31:39 + 11:16
9. Neumannová Kristýna STE0550 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 32:15 + 11:52
10. Karásková Denisa ZPV0555 C Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 32:53 + 12:30
11. Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 37:58 + 17:35
12. Lubrichová Veronika STE0451 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 57:57 + 37:34
D14C
3.30 km, 45 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Ema STE0252 A Sportovní klub SKI - OB Šternberk 24:21
2. Bednaříková Emma VLI0359 B Slavia Liberec orienteering, z.s. 27:45 + 3:24
3. Raclavská Vlaďka UOL0253 C Spolek orientačních běžců Olomouc 27:47 + 3:26
4. Procházková Doubravka ADA0651 B Spartak Adamov 29:09 + 4:48
5. Greschnerová Tereza ASU0299 C Magnus Orienteering z.s. 33:58 + 9:37
6. Smolková Sabina STE0250 B Sportovní klub SKI - OB Šternberk 35:27 + 11:06
7. Raclavská Zuzana UOL0251 C Spolek orientačních běžců Olomouc 35:39 + 11:18
8. Černochová Michaela PLU0351 B TJ SOKOL Plumlov 36:40 + 12:19
9. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 37:42 + 13:21
10. Hartmannová Anna PLU0354 C TJ SOKOL Plumlov 46:05 + 21:44
11. Raclavská Lenka UOL0252 C Spolek orientačních běžců Olomouc 47:50 + 23:29
12. Kličková Anna KON0272 C Klub orientačního běhu Konice 48:18 + 23:57
D16C
4.50 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skoupá Vendula STE0152 B Sportovní klub SKI - OB Šternberk 42:01
2. Hajduková Jana KSU0197 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 46:04 + 4:03
3. Novotná Tereza ZLH0051 B TJ Zlaté Hory 56:43 + 14:42
D18C
5.10 km, 120 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlachová Kateřina KON9898 A Klub orientačního běhu Konice 49:03
2. Plhalová Šárka ASU0097 A Magnus Orienteering z.s. 51:18 + 2:15
3. Pilcová Sabina JPV9898 A Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 51:59 + 2:56
4. Zrníková Adéla OSN0099 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 54:27 + 5:24
5. Novotná Klára ZLH9851 B TJ Zlaté Hory 58:33 + 9:30
6. Zatloukalová Romana SSU9950 A SK Severka Šumperk 60:42 + 11:39
7. Holečková Anna UOL9853 C Spolek orientačních běžců Olomouc 64:07 + 15:04
8. Škrabalová Šárka KON9888 C Klub orientačního běhu Konice 73:27 + 24:24
D21C
6.40 km, 150 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5755
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Skyvová Kristýna STE7054 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 54:27 5869
2. Kopcová Michaela KRN8456 C TJ Lokomotiva Krnov, z.s. 55:54 + 1:27 5718
3. Vernerová Radka VBM8558 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 56:18 + 1:51 5677
4. Janošíková Lenka UOL7651 C Spolek orientačních běžců Olomouc 57:25 + 2:58 5561
5. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering z.s. 58:59 + 4:32 5399
6. Chloupková Barbora VBM8455 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 62:11 + 7:44 5067
7. Vlachová Eliška KON9572 C Klub orientačního běhu Konice 66:33 + 12:06 4615
8. Mesiarkinová Kamila ASU8282 C Magnus Orienteering z.s. 72:52 + 18:25 3961
9. Muchová Barbora 6KC8550 C Neregistrovaný 98:28 + 44:01
Cetkovská Tereza 9CCPV52 C NEREG DISK
Čechová Jitka VBM8353 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. DISK 0
D35C
5.10 km, 120 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grycová Petra TBM7467 C TJ TESLA BRNO 42:10
2. Otrubová Johana KON7852 C Klub orientačního běhu Konice 43:30 + 1:20
3. Jemelíková Lada VBM6555 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 45:37 + 3:27
4. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 46:03 + 3:53
5. Hiršová Marcela VBM7079 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 46:15 + 4:05
6. Jarošová Petra ZPV6666 C Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 46:16 + 4:06
7. Daňková Veronika SBK8151 C Klub orientačního běhu Start Blansko 46:36 + 4:26
8. Chroustová Petra VBM6655 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 49:49 + 7:39
9. Jirková Renata ZPV6553 C Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 50:49 + 8:39
10. Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 51:28 + 9:18
11. Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 51:40 + 9:30
12. Zbraňková Magda STE7352 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 52:09 + 9:59
13. Křečková Petra ZPV7076 C Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 53:59 + 11:49
14. Němečková Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 54:55 + 12:45
14. Janků Renata STE7251 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 54:55 + 12:45
16. Karásková Marcela ZPV6970 C Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 55:13 + 13:03
17. Kuchařová Ada TBM5855 C TJ TESLA BRNO 55:18 + 13:08
18. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 58:34 + 16:24
19. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 58:53 + 16:43
20. Tesařová Jitka RBK6451 C SK Radioklub Blansko 59:21 + 17:11
21. Siatková Silvie ZLH7451 C TJ Zlaté Hory 59:28 + 17:18
22. Good Ludmila SBR8050 C Sportovní klub orientačního běhu Bruntál 60:46 + 18:36
23. Marková Eva STE7550 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 61:22 + 19:12
24. Seidenglanzová Irena SSU7450 C SK Severka Šumperk 63:18 + 21:08
25. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 66:01 + 23:51
26. Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 68:44 + 26:34
27. Benešová Petra KON7575 C Klub orientačního běhu Konice 80:08 + 37:58
28. Smékalová Jana UOL7850 C Spolek orientačních běžců Olomouc 81:57 + 39:47
29. Urbanová Edita STE7454 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 82:42 + 40:32
30. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 102:02 + 59:52
D45C
4.60 km, 90 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 50:41
2. Dittrichová Lenka KON6285 C Klub orientačního běhu Konice 53:37 + 2:56
3. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 55:56 + 5:15
4. Šišmová Hana TYN6850 C Sportovní klub Týniště nad Orlicí 58:08 + 7:27
5. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava, z.s. 58:23 + 7:42
6. Neumannová Kamila STE6751 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 60:43 + 10:02
7. Bravená Alexandra VBM6155 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 61:26 + 10:45
8. Šimková Hana UOL6653 C Spolek orientačních běžců Olomouc 64:35 + 13:54
9. Holečková Lenka UOL6750 C Spolek orientačních běžců Olomouc 70:02 + 19:21
10. Smičková Eva KON5887 C Klub orientačního běhu Konice 70:34 + 19:53
11. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 72:12 + 21:31
12. Kotrlová Gita UOL6953 C Spolek orientačních běžců Olomouc 80:52 + 30:11
13. Novotná Jitka ZLH7050 C TJ Zlaté Hory 85:28 + 34:47
D55C
3.70 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Papoušková Radka JPV5959 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 60:47
2. Janošíková Jaroslava UOL5858 C Spolek orientačních běžců Olomouc 61:24 + 0:37
3. Novotná Ludmila ZLH4850 C TJ Zlaté Hory 66:00 + 5:13
4. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 77:32 + 16:45
Künstlerová Milada UOL5651 C Spolek orientačních běžců Olomouc DISK
H10C
2.40 km, 35 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jordán Alexandr KSU0626 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 16:42
2. Šána Robert KSU0616 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 16:52 + 0:10
3. Mlček Vincenc KSU0700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 24:05 + 7:23
H12C
2.50 km, 35 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednařík Vilém VLI0509 B Slavia Liberec orienteering, z.s. 17:08
2. Beneš Jindřich KON0404 B Klub orientačního běhu Konice 17:42 + 0:34
3. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 17:53 + 0:45
4. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 18:10 + 1:02
5. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 20:05 + 2:57
6. Štorek Jan JPV0505 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 22:52 + 5:44
7. Kunt Stanislav ZAM0401 C Tělocvičná jednota Sokol Žamberk 23:41 + 6:33
8. Štoudek Martin ASU0448 C Magnus Orienteering z.s. 23:51 + 6:43
9. Dvořák Jakub BBM0502 C Beta Ursus Orienteering, z.s. 26:14 + 9:06
10. Bláha Adam KSU0525 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 28:51 + 11:43
11. Vodička Igor LPU0507 B OK Lokomotiva Pardubice, spolek 29:44 + 12:36
12. Karásek Antonín PLU0503 C TJ SOKOL Plumlov 30:10 + 13:02
13. Janků Martin STE0404 B Sportovní klub SKI - OB Šternberk 30:11 + 13:03
14. Kobylka David ASU0546 C Magnus Orienteering z.s. 38:47 + 21:39
15. Tomanek Lukáš KSU0502 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 41:27 + 24:19
16. Poláček Tomáš JPV0520 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 48:06 + 30:58
17. Greschner Adam ASU0547 C Magnus Orienteering z.s. 51:44 + 34:36
Plachý Ondřej JPV0707 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov DISK
Dvořák Štěpán KON0537 C Klub orientačního běhu Konice DISK
H14C
4.50 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svoboda Radek STE0207 B Sportovní klub SKI - OB Šternberk 29:30
2. Lukašák Šimon STE0202 A Sportovní klub SKI - OB Šternberk 30:35 + 1:05
3. Čech Vít AOP0302 B Orientační Běh Opava, z.s. 32:08 + 2:38
4. Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 32:29 + 2:59
5. Gryc Ondřej TBM0406 B TJ TESLA BRNO 33:32 + 4:02
6. Jirka Matyáš ZPV0201 B Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 36:12 + 6:42
7. Šišma Vojtěch LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice, spolek 37:02 + 7:32
8. Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 37:58 + 8:28
9. Novotný Erik ZLH0301 B TJ Zlaté Hory 39:40 + 10:10
10. Štorek David JPV0202 B Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 44:41 + 15:11
11. Dostál František UOL0201 C Spolek orientačních běžců Olomouc 45:55 + 16:25
12. Karásek Matyáš ZPV0302 C Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 54:36 + 25:06
13. Doseděl Štěpán STE0206 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 68:30 + 39:00
H16C
5.50 km, 130 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gryc Vojtěch TBM0106 A TJ TESLA BRNO 37:06
2. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava, z.s. 38:08 + 1:02
3. Karásek Adam ZPV0001 B Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 44:30 + 7:24
4. Šafář Martin KSU0105 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 45:11 + 8:05
5. Poštulka Lukáš STE0104 B Sportovní klub SKI - OB Šternberk 53:36 + 16:30
6. Prachař Matouš UOL0000 B Spolek orientačních běžců Olomouc 56:11 + 19:05
7. Šimek Štěpán UOL0104 B Spolek orientačních běžců Olomouc 57:10 + 20:04
8. Grulich Ondřej KSU0049 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 63:11 + 26:05
9. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 65:35 + 28:29
10. Neumann David STE0101 B Sportovní klub SKI - OB Šternberk 73:30 + 36:24
H18C
6.40 km, 150 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Müller Jonáš KSU9906 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 39:39
2. Beneš Miroslav KON9915 B Klub orientačního běhu Konice 54:44 + 15:05
Gedeon Dominik KSU9900 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. DISK
H21C
10.00 km, 220 m, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8170
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 53:52 8981
2. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 62:45 + 8:53 7768
3. Zelinka Jiří MBM8740 C TJ O-mikron z.s. 62:48 + 8:56 7761
4. Jirka Mikuláš STE0000 A Sportovní klub SKI - OB Šternberk 64:24 + 10:32 7542
5. Skoupý Jan STE9411 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 65:10 + 11:18 7437
6. Kopec Tomáš KRN8203 C TJ Lokomotiva Krnov, z.s. 65:39 + 11:47 7371
7. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering z.s. 68:07 + 14:15 7034
8. Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 68:11 + 14:19 7025
9. Fiala Jan BBM7205 C Beta Ursus Orienteering, z.s. 68:32 + 14:40 6978
10. Doležel Ondřej STE9202 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 70:30 + 16:38 6709
11. Šrubař Michal ASU8606 C Magnus Orienteering z.s. 70:49 + 16:57 6666
12. Pudel Jarda STE7505 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 72:35 + 18:43 6424
13. Kopecký David UOL7800 C Spolek orientačních běžců Olomouc 73:15 + 19:23 6333
14. Václavek Tomáš STE5809 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 76:20 + 22:28 5912
15. Procházka Jiří ADA7512 C Spartak Adamov 79:27 + 25:35 5486
16. Šesták Jakub RBK9001 C SK Radioklub Blansko 80:58 + 27:06 5279
17. Kořan Pavel VBM7401 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 86:42 + 32:50 4496
18. Jurek Radim 4EC8500 C Frenštát pod Radhoštěm 86:57 + 33:05
19. Berka Milan RBK9011 C SK Radioklub Blansko 93:31 + 39:39
20. Poštulka Tomáš STE9700 B Sportovní klub SKI - OB Šternberk 93:46 + 39:54 3531
Bencúr Juraj LCE7701 C TJ Slovan Luhačovice , spolek DISK 0
Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. DISK 0
Ptáček Pavel BBM9600 A Beta Ursus Orienteering, z.s. DISK 0
H21D
6.70 km, 220 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3895
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mazal Zdeněk VBM8103 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 47:24 3932
2. Daněk Roman SBK7541 C Klub orientačního běhu Start Blansko 47:28 + 0:04 3927
3. Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering z.s. 48:43 + 1:19 3825
4. Mikuš Oldřich PTE8204 C TJ Sokol Ptení 60:17 + 12:53 2884
5. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 62:15 + 14:51 2724
6. Čech Viktor VBM8001 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 64:32 + 17:08 2538
7. Hrazdil Jiří 9BC8400 C NNN 67:30 + 20:06
8. Hořínek Jaroslav VSP5000 C Universitní sportovní klub Praha 70:30 + 23:06 2053
9. Buřt Vladimír SBK6301 C Klub orientačního běhu Start Blansko 70:41 + 23:17 2038
10. Chloupek Tomáš VBM8404 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 71:09 + 23:45 2000
11. Dressler Jan SBK7911 C Klub orientačního běhu Start Blansko 71:40 + 24:16 1958
12. Dokoupil Zbyněk VBM8206 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 74:27 + 27:03 1731
13. Verner Tomáš VBM8204 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 74:39 + 27:15 1715
14. Honkyš Pavel JPV9707 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 77:26 + 30:02 1488
15. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering, z.s. 86:35 + 39:11 744
16. Kovář Jan 4KC8300 C neregistrovaní Kovář 87:34 + 40:10
17. Otrusina David VBM8205 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 90:28 + 43:04 428
18. Novotný Petr NNNNO01 C Neregistrovaní (NNN) 125:43 + 78:19
Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov DISK 0
H35C
7.90 km, 190 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horký Jan UOL7100 C Spolek orientačních běžců Olomouc 52:48
2. Janků Marek STE7102 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 54:08 + 1:20
3. Kratochvíl Karel HOB7001 C SKOB Horní Benešov 55:18 + 2:30
4. Marek Antonín STE7501 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 57:10 + 4:22
5. Grepl Ladislav KON6111 C Klub orientačního běhu Konice 59:13 + 6:25
6. Dvořák Miloslav KON7537 C Klub orientačního běhu Konice 60:27 + 7:39
7. Smolka Martin STE7100 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 60:32 + 7:44
8. Janošík Radek VCB7402 C TJ OB České Budějovice, z.s. 68:01 + 15:13
9. Šimek Roman UOL6503 C Spolek orientačních běžců Olomouc 69:07 + 16:19
10. Novotný Tomáš ZLH7001 C TJ Zlaté Hory 69:17 + 16:29
11. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 69:48 + 17:00
12. Karásek Martin ZPV7301 C Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 69:58 + 17:10
13. Smékal David UOL7503 C Spolek orientačních běžců Olomouc 71:04 + 18:16
14. Kašpar Jaroslav UOL7004 C Spolek orientačních běžců Olomouc 71:05 + 18:17
15. Hálek Jan UOL7000 C Spolek orientačních běžců Olomouc 71:26 + 18:38
16. Cveček Martin PVP7400 C Vysokoškolský sportovní spolek Přírodověda Praha 73:23 + 20:35
17. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 73:31 + 20:43
18. Možný Stanislav SSU7700 C SK Severka Šumperk 79:57 + 27:09
19. Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 84:52 + 32:04
20. Tomášek Tomáš STE8000 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 89:40 + 36:52
21. Horký Tomáš TBM6747 C TJ TESLA BRNO 92:06 + 39:18
22. Silnoušek Jiří STE7200 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 95:43 + 42:55
23. Kunt Stanislav ZAM7401 C Tělocvičná jednota Sokol Žamberk 99:34 + 46:46
24. Seidenglanz Marek SSU7401 C SK Severka Šumperk 107:33 + 54:45
25. Dvořák Miloš BBM7300 C Beta Ursus Orienteering, z.s. 116:25 + 63:37
26. Vrána Jan UOL7300 C Spolek orientačních běžců Olomouc 129:07 + 76:19
27. Zbořil Ctirad UOL7200 C Spolek orientačních běžců Olomouc 130:43 + 77:55
28. Jurenka Pavel 9CCPV01 C NEREG 159:50 + 107:02
29. Jadviščok Ladislav UOL7700 C Spolek orientačních běžců Olomouc 162:53 + 110:05
Kopecký Ivoš 9CCPV02 C NEREG DISK
Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering z.s. DISK
Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering z.s. DISK
H45C
6.40 km, 160 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Tomáš AOP7001 C Orientační Běh Opava, z.s. 52:42
2. Neumann Jaroslav STE5902 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 55:41 + 2:59
3. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 61:42 + 9:00
4. Vodička Luděk SBR5501 C Sportovní klub orientačního běhu Bruntál 62:53 + 10:11
5. Datel Jiří DKL7101 C Klub orientačního běhu Kladno, o.s. 64:49 + 12:07
6. Sklenář Josef SBR6601 C Sportovní klub orientačního běhu Bruntál 65:22 + 12:40
7. Kotrle Miroslav UOL7005 C Spolek orientačních běžců Olomouc 65:37 + 12:55
8. Navrátil Antonín UOL5301 C Spolek orientačních běžců Olomouc 65:55 + 13:13
9. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ SOKOL Plumlov 68:32 + 15:50
10. Pulec Pavel VBM6201 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 68:56 + 16:14
11. Navrátil Václav KON6427 C Klub orientačního běhu Konice 69:26 + 16:44
12. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 71:45 + 19:03
13. Plachý Martin JPV6515 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 85:32 + 32:50
14. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 89:25 + 36:43
14. Šišma Pavel TYN6901 C Sportovní klub Týniště nad Orlicí 89:25 + 36:43
16. Poštulka Zdenek STE6600 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 90:56 + 38:14
17. Raclavský Vladislav UOL6600 C Spolek orientačních běžců Olomouc 97:34 + 44:52
18. Roubalík Radovan 3SX6400 C ZŠ Těšetice 97:52 + 45:10
19. Zatloukal Tomáš SSU6700 C SK Severka Šumperk 101:54 + 49:12
Kovačič Marek OSN6600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
H55C
5.50 km, 130 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 47:45
2. Komínek Jaroslav KON5713 C Klub orientačního běhu Konice 53:47 + 6:02
3. Hirš Libor VBM6000 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 55:48 + 8:03
3. Gurka Jiří TUV4601 C TJ Turnov 55:48 + 8:03
5. Novotný Stanisl ZLH4800 C TJ Zlaté Hory 56:35 + 8:50
6. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 56:56 + 9:11
7. Babák Jiří ZLH4801 C TJ Zlaté Hory 58:51 + 11:06
8. Doseděl Emil STE6100 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 59:40 + 11:55
9. Bauer Emil VBM4410 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 62:26 + 14:41
10. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 62:33 + 14:48
11. Šváb Jan VSP5801 C Universitní sportovní klub Praha 63:50 + 16:05
12. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Praha, z.s. 64:04 + 16:19
13. Ptáček Ladislav BBM5300 C Beta Ursus Orienteering, z.s. 68:13 + 20:28
14. Dokoupil Vladimír VBM4806 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 75:45 + 28:00
15. Sklenář Antonín STE4801 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 80:30 + 32:45
16. Janošík Antonín UOL5201 C Spolek orientačních běžců Olomouc 81:10 + 33:25
17. Janošík Zdeněk UOL5600 C Spolek orientačních běžců Olomouc 103:23 + 55:38
H65C
3.70 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Toman Stanislav SBR4801 C Sportovní klub orientačního běhu Bruntál 37:41
2. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 41:07 + 3:26
3. Horký Jan UOL4600 C Spolek orientačních běžců Olomouc 41:59 + 4:18
4. Pilc Oldřich ZPV5100 C Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 46:18 + 8:37
5. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD, o.s. 47:38 + 9:57
6. Jadviščok Ladislav UOL5101 C Spolek orientačních běžců Olomouc 51:51 + 14:10
7. Dufek Jan TBM4231 C TJ TESLA BRNO 63:44 + 26:03
8. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 74:34 + 36:53
9. Dospíšil Jaroslav SBR4501 C Sportovní klub orientačního běhu Bruntál 74:42 + 37:01
HD10N
1.80 km, 20 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický Antonín STE0800 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 15:23
2. Mikuš Matěj PTE0808 C TJ Sokol Ptení 18:02 + 2:39
3. Rozsívalová Adéla KON0760 C Klub orientačního běhu Konice 20:46 + 5:23
4. Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 22:44 + 7:21
5. Šnajdr Jakub PTE0700 C TJ Sokol Ptení 23:13 + 7:50
6. Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 24:44 + 9:21
7. Kočandrlová Natálie KSU0979 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 25:37 + 10:14
8. Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 26:43 + 11:20
9. Kunt Martin ZAM0701 C Tělocvičná jednota Sokol Žamberk 27:31 + 12:08
10. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 30:41 + 15:18
11. Příhodová Veronika PTE0750 C TJ Sokol Ptení 41:34 + 26:11
12. Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 48:12 + 32:49
Kunstlerová Natálie NNN0651 C Neregistrovaní (NNN) DISK
HDR
1.90 km, 25 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Viktor AOP0801 C Orientační Běh Opava, z.s. 16:46
2. Šnajdrová Nikol PTE1050 C TJ Sokol Ptení 18:50 + 2:04
3. Sikora Jan NNN C Neregistrovaní (NNN) 18:52 + 2:06
4. Janošík Ivan VCB1002 C TJ OB České Budějovice, z.s. 18:53 + 2:07
5. Krňová Anna JPVXX61 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 20:21 + 3:35
6. Vavrdová Karolína PTE0880 C TJ Sokol Ptení 21:14 + 4:28
7. Procházka Ferdinand ADA1001 C Spartak Adamov 21:42 + 4:56
8. Rozsíval Martin KON1022 C Klub orientačního běhu Konice 21:58 + 5:12
9. Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 23:39 + 6:53
10. Balvanová Vendula JPVXX62 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 24:40 + 7:54
11. Hradiloná Karolina NNN C Neregistrovaní (NNN) 25:47 + 9:01
12. Vodičková Olga NNN C Neregistrovaní (NNN) 26:25 + 9:39
13. Kroupa Jakub NNN C Neregistrovaní (NNN) 27:55 + 11:09
14. Kurthová Amélie BBM0751 C Beta Ursus Orienteering, z.s. 29:27 + 12:41
15. Kurthová Julie BBM0950 C Beta Ursus Orienteering, z.s. 30:39 + 13:53
16. Janků Michala STE1150 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 31:53 + 15:07
17. Kroupová Magda NNN C Neregistrovaní (NNN) 32:21 + 15:35
18. Ratiborská Veronika JPV8077 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 37:14 + 20:28
19. Kratochvíl David HOB1101 C SKOB Horní Benešov 37:54 + 21:08
20. Kopecký Jan C 38:36 + 21:50
21. Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 40:36 + 23:50
22. Otrusinová Ivana JPV8687 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 41:51 + 25:05
23. Chytráčková Zuzana PLU0950 C TJ SOKOL Plumlov 42:45 + 25:59
23. Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 42:45 + 25:59
25. Miler Marek PLU0801 C TJ SOKOL Plumlov 45:19 + 28:33
26. Danek Františelk SBK1010 C Klub orientačního běhu Start Blansko 45:44 + 28:58
27. Hodačová Valerie JPV C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 58:06 + 41:20
28. Přehnil Filip NNN C Neregistrovaní (NNN) 79:11 + 62:25
29. Good Julie SBR0750 C Sportovní klub orientačního běhu Bruntál 95:40 + 78:54
30. Good Eliška SBR0550 C Sportovní klub orientačního běhu Bruntál 95:44 + 78:58
Kubeš David PLU0800 C TJ SOKOL Plumlov DISK
P
3.10 km, 50 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárek Michal RBK9015 C SK Radioklub Blansko 23:33
2. Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 27:10 + 3:37
3. Popelka Ondřej JPV C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 31:36 + 8:03
4. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 32:15 + 8:42
5. Csakvaryová Lenka SBK8383 C Klub orientačního běhu Start Blansko 33:00 + 9:27
6. Vlachová Dita SBR7750 C Sportovní klub orientačního běhu Bruntál 33:01 + 9:28
7. Vršková Dagmar ZBM7850 C SK Brno - Žabovřesky 34:42 + 11:09
8. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 35:05 + 11:32
9. Hanák Michal BBM7700 C Beta Ursus Orienteering, z.s. 35:28 + 11:55
10. Přikryl Jiří JPVXX01 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 35:31 + 11:58
11. Dosedělová Klára STE9751 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 37:05 + 13:32
12. Mikušová Ivana PTE8365 C TJ Sokol Ptení 39:17 + 15:44
13. Kovačičová Kateřina OSN C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:04 + 17:31
14. Vránová Helena UOL7652 C Spolek orientačních běžců Olomouc 41:14 + 17:41
15. Šauman Petr ODR6100 C Sportovní klub orientačního běhu Odry 43:19 + 19:46
16. Rozsívalová Petra KON8063 C Klub orientačního běhu Konice 44:00 + 20:27
17. Kovačičová Ivona OSN C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 44:59 + 21:26
18. Šebková Klára 9CCPV51 C NEREG 46:28 + 22:55
19. Smékalová Ladislava JPV C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 46:34 + 23:01
20. Šimek Vladimir NNN C Neregistrovaní (NNN) 47:59 + 24:26
21. Krňa Pavel NNN C Neregistrovaní (NNN) 50:36 + 27:03
22. Pavel Dráč 8VX7200 C Klub 50:41 + 27:08
23. Matuška Pavel NNN C Neregistrovaní (NNN) 51:10 + 27:37
24. Vorel Milan NNN C Neregistrovaní (NNN) 51:22 + 27:49
25. Janošíková Olga VCB7552 C TJ OB České Budějovice, z.s. 52:14 + 28:41
26. Poštulková Milada STE6850 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 58:40 + 35:07
27. Pivodová Iva NNN C Neregistrovaní (NNN) 61:02 + 37:29
28. Hanáková Kateřina BBM7451 C Beta Ursus Orienteering, z.s. 62:59 + 39:26
29. Tesařová Tereza KSU0393 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 64:42 + 41:09
30. Šubrt Zdeněk UOL4201 C Spolek orientačních běžců Olomouc 65:48 + 42:15
31. Skoumalová Marie KON4589 C Klub orientačního běhu Konice 71:21 + 47:48
32. Pikulová Alena NNN C Neregistrovaní (NNN) 72:35 + 49:02
33. Kobylka Roman ASUXXXX C Magnus Orienteering z.s. 72:37 + 49:04
34. Pikula Jiří NNN C Neregistrovaní (NNN) 74:33 + 51:00
35. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 91:39 + 68:06
36. Přibylová Veronika NNN C Neregistrovaní (NNN) 91:42 + 68:09
37. Přikrylová Jitka JPVXX51 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 92:43 + 69:10
Matušková Jana RBKXX51 C SK Radioklub Blansko DISK