Výsledky závodu: Cena střední Moravy 2016 - E1

Datum:
02.07.2016
Místo konání:
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
Ředitel závodu:
Vystavěl Dušan - R1
Hlavní rozhodčí:
Otrusina Jiří - R1
Stavitel tratí:
Fajkus Radim
Kategorie:
D10C     D12A     D14A     D21A     D21B     D35B     D35C     D45B     D45C     D55C     D65     DH10N     H10C     H12A     H14A     H16B     H18B     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H45B     H45C     H55B     H55C     H65     HDR     P     T    
D10C
1.80 km, 15 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušková Hana TBM0659 C KOS TJ Tesla Brno 15:32
2. Finstrlová Kristýna ZBM0752 C SK Žabovřesky Brno 20:07 + 4:35
3. Tomanová Eliška LBM0651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 21:07 + 5:35
4. Seidenglanzová Johana SSU0650 C SK Severka Šumperk 28:11 + 12:39
5. Kotková Adéla RIC0655 C OB Říčany 30:17 + 14:45
6. Jílková Pavla KON0799 C KOB Konice 36:18 + 20:46
7. Andrade Miriam 24C0650 C OK Vršovice 81:21 + 65:49
Jílková Lenka KON0666 C KOB Konice DISK
D12A
1.90 km, 15 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Doubravka ADA0651 C OOB Spartak Adamov 19:30
2. Kubecová Magdalena STB0550 C TJ Stadion Nový Bor 20:00 + 0:30
3. Rotková Markéta ZBM0455 C SK Žabovřesky Brno 20:16 + 0:46
4. Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava 20:49 + 1:19
5. Finstrlová Julie ZBM0552 C SK Žabovřesky Brno 21:01 + 1:31
6. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 21:39 + 2:09
7. Hrubá Klára JPV0579 C Oddíl orientačního sportu 22:58 + 3:28
8. Oujeská Simona ADA0551 C OOB Spartak Adamov 47:38 + 28:08
D14A
2.10 km, 15 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrózek Teresa TRI0251 B TJ TŽ Třinec 17:10
2. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 19:09 + 1:59
3. Černochová Michaela PLU0351 B TJ SOKOL Plumlov 19:27 + 2:17
4. Bednaříková Emma VLI0359 B Slavia Liberec orienteering 20:10 + 3:00
5. Lukšíková Eliška ZBM0256 C SK Žabovřesky Brno 20:48 + 3:38
6. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 21:22 + 4:12
7. Pekařová Jana TUR0252 B OOB TJ Turnov 22:36 + 5:26
D21A
4.20 km, 50 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8112
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šístková Iveta LPU8654 E OK Lokomotiva Pardubice 27:28 8199
2. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 27:39 + 0:11 8146
3. Hlavová Hana ZBM8888 E SK Žabovřesky Brno 28:11 + 0:43 7990
4. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 28:24 + 0:56 7927
5. Fučíková Hana VBM7751 C VSK Mendelu Brno 30:44 + 3:16 7245
6. Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 32:13 + 4:45 6812
7. Fenclová Marta LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice 32:44 + 5:16 6661
8. Plhalová Šárka ASU0097 A Magnus Orienteering 36:20 + 8:52 5609
9. Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice 37:06 + 9:38 5385
10. Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 37:08 + 9:40 5375
11. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 37:52 + 10:24 5161
12. Vlachová Eliška KON9572 C KOB Konice 38:47 + 11:19 4893
13. Zrníková Adéla OSN0099 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:27 + 14:59 3822
14. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 50:02 + 22:34 1607
D21B
3.80 km, 60 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5017
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Korpasová Tereza LBM9898 A TJ Lokomotiva Ingstav Brno 28:18 5229
2. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 28:41 + 0:23 5164
3. Vlachová Kateřina KON9898 A KOB Konice 31:40 + 3:22 4657
4. Otrubová Johana KON7852 C KOB Konice 31:43 + 3:25 4649
5. Smoradová Barbora ZBM9053 C SK Žabovřesky Brno 32:42 + 4:24 4482
6. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 33:17 + 4:59 4383
7. Oujeská Lenka ADA7654 C OOB Spartak Adamov 33:49 + 5:31 4292
8. Chloupková Barbora VBM8455 C VSK Mendelu Brno 33:50 + 5:32 4289
9. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 34:31 + 6:13 4173
10. Daňková Veronika SBK8151 C KOB Start Blansko 36:02 + 7:44 3916
11. Boumová Irena VSP7751 C USK Praha 36:26 + 8:08 3848
12. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 37:05 + 8:47 3738
13. Kubecová Kateřina BOR9959 B OK Jiskra Nový Bor 37:16 + 8:58 3707
14. Typltová Hana OOL8750 C SK Haná orienteering 39:34 + 11:16 3316
15. Hornová Lenka NESNE51 C Český svaz neslyšících sportovců 41:46 + 13:28
16. Stehlíková Alžbeta 7CC8750 C S-team 42:44 + 14:26
17. Štěpánová Petra OOL8950 C SK Haná orienteering 43:56 + 15:38 2575
18. Tesařová Eva RBK9253 C SK Radioklub Blansko 44:02 + 15:44 2558
19. Petříčková Zuzana MKP8251 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 47:32 + 19:14 1964
20. Grygarová Veronika NESNE52 C Český svaz neslyšících sportovců 52:45 + 24:27
D35B
3.40 km, 45 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Lucie ADA7651 C OOB Spartak Adamov 29:19
2. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 30:57 + 1:38
3. Vyškovská Radka ZVS7450 C TJ Zbrojovka Vsetín 31:02 + 1:43
4. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 31:22 + 2:03
5. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 32:22 + 3:03
6. Andrade Milena 24C7550 C OK Vršovice 32:28 + 3:09
6. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 32:28 + 3:09
8. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 34:29 + 5:10
9. Vellechová Radka AOV8050 C OOB TJ Baník Ostrava 35:22 + 6:03
10. Strýčková Monika ADA7454 C OOB Spartak Adamov 36:02 + 6:43
11. Binarová Jitka UOL7751 C SOB Olomouc 36:25 + 7:06
12. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 38:37 + 9:18
13. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 39:03 + 9:44
14. Biolik Agnieszka 46P7700 C Trackcourse 43:07 + 13:48
Jílková Hana KON8080 C KOB Konice DISK
D35C
3.10 km, 45 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kroutilová Eva ZBM7861 C SK Žabovřesky Brno 33:52
2. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 34:00 + 0:08
3. Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 35:03 + 1:11
4. Němečková Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 35:22 + 1:30
5. Richterová Nataša ADA7451 C OOB Spartak Adamov 35:56 + 2:04
6. Kašparová Marie ZAK7250 C OK Netopýr Zákupy 37:08 + 3:16
7. Holubová Eva SBR8051 C SKOB Bruntál 37:10 + 3:18
8. Tesařová Jitka RBK6451 C SK Radioklub Blansko 37:51 + 3:59
9. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 39:26 + 5:34
10. Linhartová Martina GIG7750 C GIGANT Orienteering 39:41 + 5:49
11. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 43:03 + 9:11
12. Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 43:37 + 9:45
13. Urbánková Lenka NNNUR51 C Neregistrovaní (NNN) 44:34 + 10:42
14. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 45:35 + 11:43
15. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 57:57 + 24:05
16. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 61:13 + 27:21
D45B
3.10 km, 45 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 25:17
2. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 26:39 + 1:22
3. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 28:32 + 3:15
4. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 32:24 + 7:07
5. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 33:34 + 8:17
6. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 35:24 + 10:07
7. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 35:39 + 10:22
8. Chroustová Petra VBM6655 C VSK Mendelu Brno 37:19 + 12:02
9. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 41:43 + 16:26
10. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 41:59 + 16:42
11. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 45:37 + 20:20
D45C
2.50 km, 35 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 26:44
2. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 27:30 + 0:46
3. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 27:41 + 0:57
4. Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 29:04 + 2:20
5. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 29:54 + 3:10
6. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 33:51 + 7:07
7. Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 37:21 + 10:37
8. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 37:45 + 11:01
9. Ženčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk 42:17 + 15:33
D55C
2.30 km, 30 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 19:32
2. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 20:50 + 1:18
3. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 22:01 + 2:29
4. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 22:42 + 3:10
5. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 22:59 + 3:27
6. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 24:05 + 4:33
7. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 25:33 + 6:01
8. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 30:22 + 10:50
9. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 32:40 + 13:08
10. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 32:48 + 13:16
11. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 34:18 + 14:46
12. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 35:09 + 15:37
13. Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko 37:35 + 18:03
14. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 60:56 + 41:24
D65
2.30 km, 25 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 34:11
2. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 34:15 + 0:04
3. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 38:36 + 4:25
DH10N
1.40 km, 10 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 12:29
2. Linhart Adam GIG0801 C GIGANT Orienteering 15:08 + 2:39
3. Linhart Jakub GIG0800 C GIGANT Orienteering 20:33 + 8:04
4. Mitrenga Jan TRI0702 C TJ TŽ Třinec 20:42 + 8:13
5. Odehnalová Tereza ADA0851 C OOB Spartak Adamov 21:22 + 8:53
6. Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice 22:13 + 9:44
7. Skřivanková Anna 1XC0800 C Skřivankovi 24:08 + 11:39
8. Holub Ivan SBR0800 C SKOB Bruntál 25:47 + 13:18
9. Strýčková Bára ADA0852 C OOB Spartak Adamov 25:53 + 13:24
10. Kroutil Jošt ZBM0701 C SK Žabovřesky Brno 26:28 + 13:59
11. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 30:44 + 18:15
12. Rotková Veronika ZBM0854 C SK Žabovřesky Brno 31:01 + 18:32
13. Bartalošová Ada PGP1050 C SK Praga 44:16 + 31:47
14. Mudrák Šimon LCE0601 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:47 + 33:18
15. Kroutil Tadeáš ZBM0901 C SK Žabovřesky Brno 48:21 + 35:52
16. Oujeský Dan ADA0701 C OOB Spartak Adamov 60:43 + 48:14
H10C
1.80 km, 15 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Jan TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno 20:12
2. Zřídkaveselý Martin ZBM0808 C SK Žabovřesky Brno 21:43 + 1:31
3. Richter Rudolf ADA0601 C OOB Spartak Adamov 41:53 + 21:41
4. Skácel Viktor NNNSK01 C Neregistrovaní (NNN) 127:08 + 106:56
H12A
2.10 km, 15 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušek Tomáš TBM0401 B KOS TJ Tesla Brno 12:55
2. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 C SK Žabovřesky Brno 17:12 + 4:17
3. Bukovác Filip ZBM0501 C SK Žabovřesky Brno 18:02 + 5:07
4. Bjolek Jan BFM0601 C SKOB Frýdek - Místek 18:09 + 5:14
5. Janků Martin STE0404 B SK SKI-OB Šternberk 18:34 + 5:39
5. Brosch Ondřej RBK0606 C SK Radioklub Blansko 18:34 + 5:39
7. Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 20:10 + 7:15
8. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 20:25 + 7:30
9. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 21:53 + 8:58
10. Bednařík Vilém VLI0509 C Slavia Liberec orienteering 23:04 + 10:09
11. Fousek Matěj RBK0402 C SK Radioklub Blansko 23:19 + 10:24
12. Kašpar Vojtěch BOR0402 C OK Jiskra Nový Bor 24:29 + 11:34
13. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 25:04 + 12:09
14. Kašpar Štěpán BOR0403 C OK Jiskra Nový Bor 25:40 + 12:45
15. Odehnal Tomáš ADA0500 C OOB Spartak Adamov 26:11 + 13:16
16. Štorek Jan JPV0505 C Oddíl orientačního sportu 26:45 + 13:50
17. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 27:12 + 14:17
18. Karásek Antonín PLU0503 C TJ SOKOL Plumlov 28:16 + 15:21
19. Karásek František PLU C TJ SOKOL Plumlov 29:49 + 16:54
20. Kasza Tomáš ZBM0512 C SK Žabovřesky Brno 33:19 + 20:24
21. Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 43:04 + 30:09
22. Pekárek Martin RBK0501 C SK Radioklub Blansko 51:36 + 38:41
23. Oujeský Lukáš ADA0504 C OOB Spartak Adamov 53:46 + 40:51
Fousek Vojtěch RBK0403 C SK Radioklub Blansko DISK
Holub Mikuláš SBR0500 C SKOB Bruntál DISK
H14A
2.70 km, 35 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mareček Šimon OSN0201 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 15:05
2. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 17:51 + 2:46
3. Coufal Jáchym ZBM0200 B SK Žabovřesky Brno 18:01 + 2:56
4. Lukašák Šimon STE0202 B SK SKI-OB Šternberk 19:17 + 4:12
5. Urbánek Adam ZBM0302 B SK Žabovřesky Brno 21:04 + 5:59
6. Bjolek Michal BFM0305 B SKOB Frýdek - Místek 23:27 + 8:22
7. Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec 26:19 + 11:14
8. Rajnoha Tomáš UBM0303 C MENISKOS Brno 27:34 + 12:29
9. Štorek David JPV0202 C Oddíl orientačního sportu 29:11 + 14:06
10. Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 29:17 + 14:12
11. Haltof Adam TRI0300 B TJ TŽ Třinec 33:09 + 18:04
12. Minx Oliver JPV0303 C Oddíl orientačního sportu 43:15 + 28:10
Biolik Emil 46P0300 C Trackcourse DISK
H16B
3.20 km, 45 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 21:33
2. Rajnoha David TBM0003 B KOS TJ Tesla Brno 22:15 + 0:42
3. Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 23:36 + 2:03
4. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl orientačního sportu 43:30 + 21:57
H18B
3.70 km, 50 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupka Josef UOL9801 B SOB Olomouc 24:51
2. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 28:33 + 3:42
3. Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl orientačního sportu 36:20 + 11:29
4. Janečka Viktor JPV9917 C Oddíl orientačního sportu 51:51 + 27:00
H21A
5.50 km, 80 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8375
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 29:18 8637
2. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 30:12 + 0:54 8388
3. Avner Asaf OOL9200 C SK Haná orienteering 31:14 + 1:56 8102
4. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 31:19 + 2:01 8078
5. Jirásek Michal SHK8901 C OK Slavia Hradec Králové 32:49 + 3:31 7663
6. Zřídkaveselý Libor ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno 32:57 + 3:39 7626
7. Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno 33:19 + 4:01 7525
7. Sklenář Martin AOP9501 R Orientační Běh Opava 33:19 + 4:01 7525
9. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 33:25 + 4:07 7497
10. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 33:49 + 4:31 7386
11. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 34:23 + 5:05 7229
12. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 35:34 + 6:16 6902
13. Kapal Tomáš KAM9402 C OK Kamenice 35:39 + 6:21 6878
14. Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 35:40 + 6:22 6874
15. Šesták Jakub RBK9001 C SK Radioklub Blansko 36:01 + 6:43 6777
16. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 36:06 + 6:48 6754
17. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 36:33 + 7:15 6629
18. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 36:40 + 7:22 6597
19. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 36:46 + 7:28 6569
20. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 36:59 + 7:41 6509
21. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 38:04 + 8:46 6209
22. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 38:06 + 8:48 6200
23. Mareček Petr OSN6900 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:19 + 9:01 6140
24. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 38:40 + 9:22 6043
25. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 38:41 + 9:23 6038
26. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 40:31 + 11:13 5531
27. Hamák Aleš 18C8500 C SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 41:53 + 12:35
28. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:03 + 13:45 4829
29. Kožoušek Adam ZBM8512 C SK Žabovřesky Brno 46:41 + 17:23 3823
30. Stehlík Ondřej 7CC8600 C S-team 48:06 + 18:48
30. Krajcar Ivo SKM9501 C KOB Směr Kroměříž 48:06 + 18:48 3431
32. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 52:37 + 23:19 2180
33. Karásek Michal ZPV7900 C KOB ZPV Prostějov 68:25 + 39:07 0
Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Fučík Karel VBM7246 C VSK Mendelu Brno DISK 0
H21B
4.90 km, 75 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 40:52 0
2. Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 63:50 + 22:58 0
H21C
3.80 km, 60 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3228
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kůr Jiří ZBM8304 C SK Žabovřesky Brno 28:50 3385
2. Oujeský Tomáš ADA7433 C OOB Spartak Adamov 30:35 + 1:45 3199
3. Jurek Radim 4EC8500 C Frenštát pod Radhoštěm 31:28 + 2:38
4. Cveček Martin PVP7400 C VSS Přírodověda Praha 31:31 + 2:41 3099
5. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 33:52 + 5:02 2849
6. Dressler Jan SBK7911 C KOB Start Blansko 35:03 + 6:13 2723
7. Toman Viktor 1ZS9300 C Neregistrovaní SVK 36:15 + 7:25
8. Šnyrch Marek OOL8700 C SK Haná orienteering 37:29 + 8:39 2464
9. Štěpán Marek OOL8900 C SK Haná orienteering 39:29 + 10:39 2251
10. Semerád Jan KON9411 C KOB Konice 40:45 + 11:55 2116
11. Otrusina David VBM8205 C VSK Mendelu Brno 41:27 + 12:37 2042
12. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 42:25 + 13:35 1939
13. Honkyš Pavel JPV9707 C Oddíl orientačního sportu 44:18 + 15:28 1738
14. Hrazdil Jiří 9BC8400 C NNN 46:04 + 17:14
15. Brodecký Radek RBK8004 C SK Radioklub Blansko 64:25 + 35:35 0
H35B
3.80 km, 60 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Martin TBM7327 C KOS TJ Tesla Brno 20:05
2. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 22:43 + 2:38
3. Mudrák Stanislav LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 23:11 + 3:06
4. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 24:55 + 4:50
5. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 26:30 + 6:25
6. Růžička Lukáš KSU7849 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:29 + 7:24
7. Šuráň René LCE7034 C OOB TJ Slovan Luhačovice 27:30 + 7:25
8. Biolik Grzegorz 46P7600 C Trackcourse 27:39 + 7:34
9. Hašek Jakub 5DX8000 C Neregistrovaní - Haškovi 27:53 + 7:48
10. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 28:59 + 8:54
11. Procházka Josef KON7219 C KOB Konice 29:28 + 9:23
12. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 31:41 + 11:36
13. Vondrouš Jaroslav PHK5201 C OK 99 Hradec Králové 32:49 + 12:44
14. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 32:59 + 12:54
15. Hubáček Libor LCE6721 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:45 + 17:40
16. Seidenglanz Marek SSU7401 C SK Severka Šumperk 41:03 + 20:58
17. Petříček Martin MKP8000 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 49:54 + 29:49
H35C
4.20 km, 50 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linhart Aleš GIG7200 C GIGANT Orienteering 29:43
2. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 33:58 + 4:15
3. Humlíček René UBM7101 C MENISKOS Brno 37:51 + 8:08
4. Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 39:36 + 9:53
5. Stibor Zbyněk KAR7601 C SK Karlovice 40:47 + 11:04
6. Rajnoha Miroslav UBM7104 C MENISKOS Brno 44:33 + 14:50
7. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 50:25 + 20:42
8. Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 51:47 + 22:04
9. Kroutil Petr ZBM7803 C SK Žabovřesky Brno 56:25 + 26:42
10. Vrána Jan 6HX7300 C Pivín 56:32 + 26:49
11. Urbánek Petr NNNUR01 C Neregistrovaní (NNN) 111:23 + 81:40
Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko DISK
Kašpar Ludvík ZAK7200 C OK Netopýr Zákupy DISK
H45B
3.70 km, 50 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice 23:54
2. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 24:34 + 0:40
3. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 25:30 + 1:36
4. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 25:48 + 1:54
5. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 26:25 + 2:31
6. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 26:28 + 2:34
7. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 26:49 + 2:55
8. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 27:57 + 4:03
9. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 29:36 + 5:42
10. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 32:00 + 8:06
11. Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 33:44 + 9:50
12. Volf Karel NNN C Neregistrovaní (NNN) 35:17 + 11:23
13. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 35:28 + 11:34
14. Eisner Leo PVP7003 C VSS Přírodověda Praha 36:40 + 12:46
H45C
3.40 km, 45 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 27:51
2. Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 28:37 + 0:46
3. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 32:30 + 4:39
4. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 34:01 + 6:10
5. Kazda Bohumil RBK6201 C SK Radioklub Blansko 35:09 + 7:18
6. Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice 35:58 + 8:07
7. Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 37:36 + 9:45
8. Světnický Alexandr STE6333 C SK SKI-OB Šternberk 39:28 + 11:37
9. Roubalík Radovan 3SX6400 C ZŠ Těšetice 45:55 + 18:04
10. Ruda Miroslav UBM7106 C MENISKOS Brno 47:51 + 20:00
11. Labudík Milan VRB6202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 48:03 + 20:12
12. Pánek Tomáš NNN C Neregistrovaní (NNN) 49:06 + 21:15
13. Vlach Josef KON6431 C KOB Konice 74:18 + 46:27
Strýček Jiří ADA6701 C OOB Spartak Adamov DISK
H55B
3.10 km, 35 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 22:14
2. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 23:57 + 1:43
3. Navrátil Antonín UOL5301 C SOB Olomouc 24:41 + 2:27
4. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 25:07 + 2:53
5. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 26:09 + 3:55
6. Piják Vlado SPE C KOB Sokol Pezinok 26:50 + 4:36
7. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 27:09 + 4:55
8. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 28:31 + 6:17
9. Komínek Jaroslav KON5713 C KOB Konice 29:01 + 6:47
10. Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 29:03 + 6:49
11. Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 31:36 + 9:22
12. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 34:19 + 12:05
H55C
2.70 km, 30 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 20:28
2. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 22:49 + 2:21
3. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 24:12 + 3:44
4. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 24:43 + 4:15
5. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 27:21 + 6:53
6. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 30:00 + 9:32
7. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 32:45 + 12:17
8. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 33:58 + 13:30
9. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 36:57 + 16:29
H65
2.50 km, 35 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 20:24
2. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 20:29 + 0:05
3. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 21:21 + 0:57
4. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 23:18 + 2:54
5. Horký Jan UOL4600 C SOB Olomouc 24:04 + 3:40
6. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 24:30 + 4:06
7. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 25:37 + 5:13
8. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 26:44 + 6:20
8. Blecha Ladislav FJI5106 C SK FREE Jihlava 26:44 + 6:20
10. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 28:32 + 8:08
11. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 29:58 + 9:34
12. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 31:54 + 11:30
13. Chmelík Milan ABM4501 C KOB Moira Brno 33:25 + 13:01
14. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 35:58 + 15:34
15. Sedlář Vladimír AOP4201 C Orientační Běh Opava 51:37 + 31:13
HDR
1.40 km, 10 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Ondřej TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno 12:58
2. Šnajdr Jakub PTE0700 C TJ Sokol Ptení 14:33 + 1:35
3. Šnajdrová Nikol PTE1050 C TJ Sokol Ptení 20:42 + 7:44
4. Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 22:23 + 9:25
5. Bruk Tomáš TRI0900 C TJ TŽ Třinec 22:29 + 9:31
6. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 23:06 + 10:08
7. Toman Matěj LBM0909 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 23:32 + 10:34
8. Bruk Lukáš TRI0901 C TJ TŽ Třinec 23:51 + 10:53
9. Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 24:04 + 11:06
10. Stiborová Blanka KAR7650 C SK Karlovice 25:07 + 12:09
11. Junek Šimon STH1001 C SK Studenec 25:31 + 12:33
12. Junek Matouš STH0801 C SK Studenec 25:36 + 12:38
13. Stříteský Tomáš ZVS0801 C TJ Zbrojovka Vsetín 28:14 + 15:16
14. Eisner Flora PVP1050 C VSS Přírodověda Praha 28:29 + 15:31
15. Tomíčková Eliška 19X1050 C ESOX ODEI 29:39 + 16:41
16. Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 30:02 + 17:04
17. Přikrylová Jana+Ivana JPVXX01 C Oddíl orientačního sportu 31:15 + 18:17
18. Skácelová Beáta NNNSK51 C Neregistrovaní (NNN) 32:33 + 19:35
19. Dneboský Erik 24C1400 C OK Vršovice 35:40 + 22:42
20. Hrubý Lukáš JPV0404 C Oddíl orientačního sportu 36:24 + 23:26
21. Růžička Matěj KSU0901 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:11 + 24:13
22. Holubová Pavlína SBR0350 C SKOB Bruntál 39:18 + 26:20
23. Jalová Anna RBK0955 C SK Radioklub Blansko 42:00 + 29:02
24. Jalová Kateřina NNN1155 C Neregistrovaní (NNN) 42:52 + 29:54
25. Smola Jakub NNNSM01 C Neregistrovaní (NNN) 44:19 + 31:21
26. Hájková Klára BBM C BETA URSUS Orienteering 50:41 + 37:43
27. Junek Kryštof STH1201 C SK Studenec 53:16 + 40:18
28. Tomíčková Ivana 47C C ASPV OA Šumperk 55:33 + 42:35
29. Daněk František SBK1010 C KOB Start Blansko 56:03 + 43:05
30. Hrabal František BFM1001 C SKOB Frýdek - Místek 56:58 + 44:00
31. Otrusinová Klára VBM1452 C VSK Mendelu Brno 57:22 + 44:24
32. Karlová Eva MOV8551 C SKOB Ostrava 72:01 + 59:03
P
2.60 km, 20 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horký Jan NNNHO01 C Neregistrovaní (NNN) 23:49
2. Vítek Michal PTI9009 C Sportovní klub Ptení 25:34 + 1:45
3. Tomíčková Dana 19X8050 C ESOX ODEI 25:39 + 1:50
4. Pekárek Aleš RBK6602 C SK Radioklub Blansko 29:37 + 5:48
5. Cigoš Pavel NNNCI01 C Neregistrovaní (NNN) 29:50 + 6:01
6. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 30:55 + 7:06
7. Vellech Aleš AOV8000 C OOB TJ Baník Ostrava 31:44 + 7:55
8. Csakvaryová Lenka SBK8383 C KOB Start Blansko 32:49 + 9:00
9. Dočkalová Marie NNN C Neregistrovaní (NNN) 34:44 + 10:55
10. Doležal Zdeněk 6YC7401 C Neregistrovaní 35:41 + 11:52
11. Skácel Pavel NNNSK02 C Neregistrovaní (NNN) 37:07 + 13:18
12. Haltof Jindřich TRI6201 C TJ TŽ Třinec 39:49 + 16:00
13. Odehnalová Radka ADA C OOB Spartak Adamov 39:56 + 16:07
14. Věžník Antonín ADA5505 C OOB Spartak Adamov 40:51 + 17:02
15. Rajnohová Pavla UBM7654 C MENISKOS Brno 42:06 + 18:17
16. Lusk Karel CHA5002 C OK Chrastava 42:10 + 18:21
17. Poláček Tomáš JPV0520 C Oddíl orientačního sportu 42:16 + 18:27
18. Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 42:34 + 18:45
19. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl orientačního sportu 42:47 + 18:58
20. Hrubý Ondřej JPV7901 C Oddíl orientačního sportu 45:13 + 21:24
21. Fousková Leona RBK7452 C SK Radioklub Blansko 45:14 + 21:25
22. Hala Mirek NNNHA01 C Neregistrovaní (NNN) 46:05 + 22:16
23. Roubalíková Iva 3SX6450 C ZŠ Těšetice 46:23 + 22:34
24. Vránová Helena UOL7652 C SOB Olomouc 47:02 + 23:13
25. Poláček Luboš JPV C Oddíl orientačního sportu 47:28 + 23:39
26. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 48:09 + 24:20
27. Vlachová Olga KON6969 C KOB Konice 48:11 + 24:22
28. Vítková Miroslava PTE6952 C TJ Sokol Ptení 48:59 + 25:10
29. Javůrek Antonín NNN C Neregistrovaní (NNN) 49:49 + 26:00
30. Šnyrchová Božena OOL5050 C SK Haná orienteering 49:51 + 26:02
31. Kukolová Alena LCE6651 C OOB TJ Slovan Luhačovice 49:59 + 26:10
32. Tomíček Oldřich 19X7900 C ESOX ODEI 50:16 + 26:27
33. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 52:29 + 28:40
34. Král Martin OTK0100 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 53:23 + 29:34
35. Přikryl Jiří JPVXX02 C Oddíl orientačního sportu 54:21 + 30:32
36. Hašková Arina 5DX8650 C Neregistrovaní - Haškovi 54:52 + 31:03
37. Přikrylová Jitka JPV C Oddíl orientačního sportu 80:00 + 56:11
38. Oulická Hana FJI5350 C SK FREE Jihlava 82:04 + 58:15
39. Štěpánová Michaela OOL C SK Haná orienteering 89:19 + 65:30
40. Fučík Štěpán NNNFU01 C Neregistrovaní (NNN) 96:14 + 72:25
41. Said Mahmoud UOL6900 C SOB Olomouc 129:02 + 105:13
Králová Věra OTK71XX C OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
Světnická Marcela STE7350 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Stejskal Ondřej LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
Andrade Telmo 24C7400 C OK Vršovice DISK
T
4.20 km, 55 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín 34:45
2. Dneboský František 24C8000 C OK Vršovice 36:43 + 1:58
3. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 41:54 + 7:09
4. Brychlec Lukáš MOV7501 C SKOB Ostrava 49:33 + 14:48
5. Jelínek Roman CHC6301 C K.O.B. Choceň 49:55 + 15:10
6. Martinek Pavel PTE7700 C TJ Sokol Ptení 58:18 + 23:33
7. Hrabal Zdeněk BFM7801 C SKOB Frýdek - Místek 63:06 + 28:21
8. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 65:54 + 31:09
9. Hrabalová Eva BFM8051 C SKOB Frýdek - Místek 69:24 + 34:39
10. Stříteský Tomáš ZVS7401 C TJ Zbrojovka Vsetín 73:23 + 38:38