Logo

Výsledky závodu: Šumperský divočák - E1

Kategorie: H21L

Datum:
22.07.2016
Místo konání:
sedlo Skřítek
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
Mapa:
Štola
Ředitel závodu:
Paloncý Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Turczer Petr - R1
Stavitel tratí:
Šrámek Ondřej
JURY:
Kozáková Zdenka, Zbranek Roman, Košárek Pavel
Protokol:
Závod proběhl za podmračeného počasí. Nikdo nebyl zraněn.
Zúčastnilo se jej 274 závodníků. Nebyl podán žádný protest.

H21L 4.80 km, 135 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8711

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering 37:01 9151
2. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 39:38 + 2:37 8566
3. Vozda Vojtěch KSU9043 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:18 + 3:17 8417
4. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 42:57 + 5:56 7825
5. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 44:04 + 7:03 7575
6. Horák Patrik TUR9502 E OOB TJ Turnov 44:42 + 7:41 7434
7. Košárek Pavel AOP7102 C Orientační Běh Opava 44:54 + 7:53 7389
8. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 45:20 + 8:19 7292
9. Jirka Michal PTE8403 C TJ Sokol Ptení 45:35 + 8:34 7236
10. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 48:18 + 11:17 6629
11. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 48:36 + 11:35 6562
12. Liščinský Zdeněk TBM8215 C KOS TJ Tesla Brno 49:12 + 12:11 6428
13. Hanslian David LCE7835 C OOB TJ Slovan Luhačovice 50:56 + 13:55 6041
14. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 52:49 + 15:48 5620
15. Peths Jan KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 54:43 + 17:42 5195
16. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 58:31 + 21:30 4346
17. Tesař Jan 6YC9001 C Neregistrovaní 58:54 + 21:53
18. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 61:23 + 24:22 3706
19. Lehár Adam LPU9114 C OK Lokomotiva Pardubice 63:50 + 26:49 3158
20. Oujeský Tomáš ADA7433 C OOB Spartak Adamov 64:18 + 27:17 3054
21. Lesák Jakub ZAM9603 C OB T.J. Sokol Žamberk 67:23 + 30:22 2365
22. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 71:30 + 34:29 1445
23. Lounek Jakub PDY8200 C Běhej Poděbrady 91:23 + 54:22 0
Vozda Jiří KSU6149 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0