Výsledky závodu: Šumperský divočák - E3

Datum:
24.07.2016
Místo konání:
Klepáčov
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
Mapa:
Klepáčov
Ředitel závodu:
Paloncý Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Turczer Petr - R1
Stavitel tratí:
Vozda Vojtěch - R3
JURY:
Kozáková Zdenka, Zbranek Roman, Košárek Pavel
Protokol:
Závod proběhl za teplého a slunečného počasí. Po závodě bylo ošetřeno menší poranění Romana Zbranka. Závodu se zúčastnilo 263 závodníků. Nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
D10     D12     D16     D18     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D65     DH10N     H10     H12     H14     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P    
D10
1.80 km, 45 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychlá Karolína KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 25:14
2. Michálková Sabina LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 36:17 + 11:03
3. Hudosová Kristýna RIC0750 C OB Říčany 36:40 + 11:26
4. Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:51 + 13:37
5. Seidenglanzová Johana SSU0650 C SK Severka Šumperk 55:52 + 30:38
6. Kočandrlová Natálie KSU0979 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 88:57 + 63:43
D12
2.30 km, 55 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtrová Kamila VPM0451 B KOS Slavia VŠ Plzeň 21:52
2. Procházková Doubravka ADA0651 C OOB Spartak Adamov 22:50 + 0:58
3. Štraitová Jolana VSP0456 B USK Praha 24:16 + 2:24
4. Klechová Karolína AOP0452 C Orientační Běh Opava 27:58 + 6:06
5. Batani Valeria TZL0550 C SKOB Zlín 63:36 + 41:44
6. Kočarová Marie BFM0557 C SKOB Frýdek - Místek 63:52 + 42:00
7. Batani Valentina TZL0551 C SKOB Zlín 83:06 + 61:14
D16
3.80 km, 130 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Markéta KUO0099 C KOB Ústí nad Orlicí 58:53
2. Kosíková Eliška VSP0051 C USK Praha 60:50 + 1:57
Matulíková Aneta TZL0050 C SKOB Zlín DISK
D18
4.30 km, 155 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 56:30
2. Zatloukalová Romana SSU9950 B SK Severka Šumperk 57:12 + 0:42
3. Spěváčková Blanka VPM9850 C KOS Slavia VŠ Plzeň 91:17 + 34:47
D21L
5.60 km, 200 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 7284
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 50:43 7688
2. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 53:00 + 2:17 7324
3. Kopcová Michaela KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 57:21 + 6:38 6689
4. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 60:38 + 9:55 6204
5. Odehnalová Tereza ZBM9757 A SK Žabovřesky Brno 61:00 + 10:17 6109
6. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 66:33 + 15:50 5338
7. Koporová Petra ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno 73:06 + 22:23 4448
8. Křístková Veronika ZBM8379 C SK Žabovřesky Brno 76:36 + 25:53 3963
9. Lesová Markéta VPM8494 C KOS Slavia VŠ Plzeň 76:38 + 25:55 3929
10. Boháčová Lucie PTE8771 C TJ Sokol Ptení 78:33 + 27:50 3655
11. Matoušková Jana SSU7951 C SK Severka Šumperk 81:33 + 30:50 3249
12. Bohunská Monika KRN9151 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 104:15 + 53:32 390
13. Stískalová Eva KRN0000 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 140:50 + 90:07
Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK 0
D21K
4.60 km, 145 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 2408
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bejvlová Karolína LME0250 A SK Los Mělník 41:24 2571
2. Krtičková Michaela CHA7952 C OK Chrastava 44:39 + 3:15 2377
3. Otrubová Johana KON7852 C KOB Konice 47:07 + 5:43 2228
4. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 50:53 + 9:29 2011
5. Odvodyová Šárka LPU8352 C OK Lokomotiva Pardubice 53:05 + 11:41 1880
6. Pešková Jana CET8251 C TJ Loko Česká Třebová 54:12 + 12:48 1808
7. Kovářová Jana CET0251 B TJ Loko Česká Třebová 55:45 + 14:21 1714
8. Hájková Ludmila CET7554 C TJ Loko Česká Třebová 57:57 + 16:33 1587
9. Oujeská Lenka ADA7654 C OOB Spartak Adamov 64:22 + 22:58 1247
10. Mátlová Pavlína ASU9392 C Magnus Orienteering 71:33 + 30:09 874
11. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Chemopetrol Litvínov 71:48 + 30:24 854
12. Zavadilová Simona PTE8485 C TJ Sokol Ptení 81:57 + 40:33 341
13. Muchová Barbora 6KC8550 C Neregistrovaný 83:16 + 41:52
D35
4.60 km, 165 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 55:46
2. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 58:44 + 2:58
3. Horáčková Vladimíra MOV7750 C SKOB Ostrava 67:59 + 12:13
4. Siatková Silvie ZLH7451 C OOB TJ Zlaté Hory 71:09 + 15:23
5. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 77:09 + 21:23
D40
4.60 km, 165 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Batani Hana TZL7351 C SKOB Zlín 48:32
2. Fukátková Miroslava VIC7658 C OB Vizovice 64:37 + 16:05
3. Štraitová Jitka VSP7252 C USK Praha 65:55 + 17:23
4. Richtrová Lucie VPM7451 C KOS Slavia VŠ Plzeň 81:39 + 33:07
5. Bejvlová Martina LME7350 C SK Los Mělník 81:40 + 33:08
6. Čermáková Monika 23X7351 C XX 109:34 + 61:02
D45
3.80 km, 115 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 39:36
2. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 40:15 + 0:39
3. Hájková Jitka SOP7150 C OOB TJ Slezan Opava 49:12 + 9:36
4. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 51:17 + 11:41
5. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:08 + 14:32
6. Satoriová Katerina 23X7151 C XX 55:10 + 15:34
7. Ženčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk 58:22 + 18:46
8. Mědílková Iva DKL7152 C KOB Kladno 68:15 + 28:39
9. Kierebińska Paulina 23P6750 C OK!Sport Warszawa 89:53 + 50:17
D50
3.80 km, 115 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 46:51
2. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 48:52 + 2:01
3. Čechlovská Jana CHA6250 C OK Chrastava 49:48 + 2:57
4. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 55:51 + 9:00
5. Cabalková Ivana ZAM6351 C OB T.J. Sokol Žamberk 65:10 + 18:19
6. Nožková Dagmar ZAM6251 C OB T.J. Sokol Žamberk 68:37 + 21:46
7. Kosíková Helena VSP6550 C USK Praha 72:35 + 25:44
8. Bargiel Beata 23P6550 C OK!Sport Warszawa 100:06 + 53:15
Jelínková Jana TZL6556 C SKOB Zlín DISK
D55
3.00 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 43:07
2. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 47:11 + 4:04
3. Štáblová Jitka HSU5350 C Horizont klub Šumperk 55:06 + 11:59
4. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 76:38 + 33:31
5. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 80:39 + 37:32
6. Olbrycht Anna 73P5650 C OLBnO 86:10 + 43:03
D65
2.60 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 42:30
2. Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 42:44 + 0:14
3. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 44:36 + 2:06
4. Lhotská Hana ZAM4651 C OB T.J. Sokol Žamberk 77:21 + 34:51
5. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 78:27 + 35:57
DH10N
2.30 km, 45 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kočara František BFM0701 C SKOB Frýdek - Místek 24:48
2. Chlupáčová Anežka ZAM0761 C OB T.J. Sokol Žamberk 25:17 + 0:29
3. Satoriová Johana 23X0651 C XX 28:40 + 3:52
4. Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 31:25 + 6:37
5. Mayerová Daniela KSH0852 C OB Kašperské Hory 33:14 + 8:26
6. Krtičková Ester CHA0754 C OK Chrastava 34:27 + 9:39
7. Hájková Lucie CET0751 C TJ Loko Česká Třebová 34:35 + 9:47
8. Vlach Antonín AOV0700 C OOB TJ Baník Ostrava 39:26 + 14:38
9. Kunt Martin ZAM0701 C OB T.J. Sokol Žamberk 41:40 + 16:52
10. Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:17 + 38:29
11. Pavlíková Rozárie LIT0851 C KOB Chemopetrol Litvínov 66:11 + 41:23
H10
2.10 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrait Vilém VSP0701 C USK Praha 23:52
2. Hájek Dominik CET0601 C TJ Loko Česká Třebová 35:46 + 11:54
Jordán Alexandr KSU0701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H12
2.40 km, 55 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janků Martin STE0404 B SK SKI-OB Šternberk 22:12
2. Hudos Václav RIC0503 C OB Říčany 26:26 + 4:14
3. Bejvl Marek LME0400 B SK Los Mělník 28:59 + 6:47
4. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:46 + 8:34
5. Kovář Radim CET0501 C TJ Loko Česká Třebová 31:59 + 9:47
6. Satorie Kryštof 23X0401 C XX 32:53 + 10:41
7. Novotný Joel 23X0402 C XX 33:51 + 11:39
8. Čermák Jakub 23X0501 C XX 34:59 + 12:47
9. Kunt Stanislav ZAM0401 C OB T.J. Sokol Žamberk 54:09 + 31:57
10. Pavlík Matěj LIT0401 C KOB Chemopetrol Litvínov 68:26 + 46:14
Lesák Lukáš ZAM0502 C OB T.J. Sokol Žamberk DISK
H14
3.30 km, 110 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia VŠ Plzeň 27:40
2. Mayer Šimon KSH0202 C OB Kašperské Hory 32:34 + 4:54
3. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:48 + 5:08
4. Štábl Adam KSU0401 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:23 + 5:43
5. Spěváček Vojtěch VPM0205 C KOS Slavia VŠ Plzeň 33:41 + 6:01
6. Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 45:10 + 17:30
7. Ekert Tomáš VLI0302 C Slavia Liberec orienteering 50:32 + 22:52
8. Satorie Jáchym 23X0201 C XX 62:06 + 34:26
H21L
7.20 km, 300 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 8711
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 56:38 8852
2. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 57:23 + 0:45 8702
3. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering 58:41 + 2:03 8470
4. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 58:53 + 2:15 8404
5. Horák Patrik TUR9502 E OOB TJ Turnov 60:47 + 4:09 8086
6. Košárek Pavel AOP7102 C Orientační Běh Opava 61:34 + 4:56 7935
7. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 65:42 + 9:04 7291
8. Matoušek Jiří SSU7504 C SK Severka Šumperk 66:35 + 9:57 7130
9. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 67:46 + 11:08 6926
10. Jirka Michal PTE8403 C TJ Sokol Ptení 69:46 + 13:08 6605
11. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 71:21 + 14:43 6346
12. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 72:59 + 16:21 6083
13. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 78:11 + 21:33 5309
14. Lesák Jakub ZAM9603 C OB T.J. Sokol Žamberk 78:26 + 21:48 5250
15. Hanslian David LCE7835 C OOB TJ Slovan Luhačovice 80:19 + 23:41 4958
16. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 83:42 + 27:04 4456
17. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 84:52 + 28:14 4272
18. Oujeský Tomáš ADA7433 C OOB Spartak Adamov 85:47 + 29:09 4123
19. Tesař Jan 6YC9001 C Neregistrovaní 86:33 + 29:55
20. Lehár Adam LPU9114 C OK Lokomotiva Pardubice 92:07 + 35:29 3219
21. Lounek Jakub PDY8200 C Běhej Poděbrady 126:16 + 69:38 0
H21K
5.10 km, 190 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 5038
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šidla Jan TZL6808 C SKOB Zlín 40:32 5410
2. Krtička Jan PLU7931 C TJ SOKOL Plumlov 44:29 + 3:57 4925
3. Trávníček Jan UOL7501 C SOB Olomouc 46:18 + 5:46 4688
4. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 47:29 + 6:57 4525
5. Žaloudík Jiří KRN8600 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 49:24 + 8:52 4282
6. Mutina Jiří BFM9101 C SKOB Frýdek - Místek 50:14 + 9:42 4162
7. Pilgr Luděk CET7601 C TJ Loko Česká Třebová 55:30 + 14:58 3552
8. Vlach Oldřich AOV7700 C OOB TJ Baník Ostrava 56:44 + 16:12 3393
9. Jirous Jiří TAP7201 C KOB TRETRA Praha 57:17 + 16:45 3311
10. Odvody Zdeněk LPU8206 C OK Lokomotiva Pardubice 60:48 + 20:16 2907
11. Jurek Radim 4EC8500 C Frenštát pod Radhoštěm 61:08 + 20:36
12. Mutina Václav BFM9301 C SKOB Frýdek - Místek 62:10 + 21:38 2741
13. Andrš Petr ZAM8401 C OB T.J. Sokol Žamberk 65:53 + 25:21 2324
14. Cveček Martin PVP7400 C VSS Přírodověda Praha 73:01 + 32:29 1548
15. Pešek Kamil CET8002 C TJ Loko Česká Třebová 89:12 + 48:40 0
H35
6.10 km, 225 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 57:45
2. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 58:07 + 0:22
3. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 64:49 + 7:04
4. Les Martin VPM7906 C KOS Slavia VŠ Plzeň 67:34 + 9:49
5. Hrouza Jan KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 67:48 + 10:03
6. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 69:27 + 11:42
7. Tomášek Petr 5VC8001 C M 70:07 + 12:22
8. Ekert Vladimír VLI7600 C Slavia Liberec orienteering 72:48 + 15:03
9. Možný Stanislav SSU7700 C SK Severka Šumperk 85:44 + 27:59
10. Kunt Stanislav ZAM7401 C OB T.J. Sokol Žamberk 86:36 + 28:51
11. Seidenglanz Marek SSU7401 C SK Severka Šumperk 87:05 + 29:20
12. Morávek Martin SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 88:02 + 30:17
Patterman Pavel KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H40
6.10 km, 225 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 65:04
2. Čermák Radek 23X6401 C XX 71:18 + 6:14
3. Štrait Martin VSP7602 C USK Praha 71:25 + 6:21
4. Satorie Martin 23X7201 C XX 91:02 + 25:58
5. Lesák František ZAM7501 C OB T.J. Sokol Žamberk 98:22 + 33:18
H45
5.10 km, 165 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 38:47
2. Sytov Nikolay 16R7100 C Mosmeridian 41:46 + 2:59
3. Bejvl Jakub LME7100 C SK Los Mělník 49:05 + 10:18
4. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 50:43 + 11:56
5. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 52:16 + 13:29
6. Kočara Jiří BFM7001 C SKOB Frýdek - Místek 55:54 + 17:07
7. Kašpar Jaroslav UOL7004 C SOB Olomouc 58:08 + 19:21
8. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 59:05 + 20:18
9. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 63:07 + 24:20
10. Zatloukal Tomáš SSU6700 C SK Severka Šumperk 69:51 + 31:04
11. Holubář David KUO7101 C KOB Ústí nad Orlicí 72:01 + 33:14
12. Mayer Tomáš KSH6900 C OB Kašperské Hory 72:07 + 33:20
13. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 78:16 + 39:29
H50
5.10 km, 165 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 56:34
2. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 60:49 + 4:15
3. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 65:41 + 9:07
4. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 66:15 + 9:41
5. Richtr Aleš VPM6601 C KOS Slavia VŠ Plzeň 66:40 + 10:06
6. Dragowski Marek 23P6500 C OK!Sport Warszawa 72:30 + 15:56
7. Konstanciak Andrzej 23P5901 C OK!Sport Warszawa 75:15 + 18:41
H55
4.20 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 40:12
2. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 44:02 + 3:50
3. Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 45:43 + 5:31
4. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 46:28 + 6:16
5. Fikejs Vladimír ZAM5702 C OB T.J. Sokol Žamberk 49:07 + 8:55
6. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 60:21 + 20:09
7. Andrš Milan ZAM5801 C OB T.J. Sokol Žamberk 61:11 + 20:59
8. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 73:46 + 33:34
H60
4.20 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 43:31
2. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 47:48 + 4:17
3. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 50:33 + 7:02
4. Šroler Zdeněk KUN5201 C TJ Sokol Kunvald 53:21 + 9:50
5. Třasák Milan LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice 62:21 + 18:50
6. Olbrycht Janusz 73P5500 C OLBnO 67:58 + 24:27
7. Nechyba Jiri 61C5300 C Stara Hut 95:22 + 51:51
H65
3.40 km, 85 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 33:30
2. Pilgr Bohuslav CET5101 C TJ Loko Česká Třebová 36:07 + 2:37
3. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:57 + 3:27
4. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 37:04 + 3:34
5. Tobiška Václav ZAM4401 C OB T.J. Sokol Žamberk 37:44 + 4:14
6. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 39:31 + 6:01
7. Šponar Josef ZAM4701 C OB T.J. Sokol Žamberk 39:58 + 6:28
8. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 40:44 + 7:14
9. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:45 + 11:15
10. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 47:05 + 13:35
H70
3.40 km, 85 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 39:03
2. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 40:48 + 1:45
3. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 58:23 + 19:20
HDR
2.20 km, 50 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čermáková Anna 23X1051 C XX 28:42
2. Sedláček Matěj HLV1000 C KČT - OB Holešov 32:52 + 4:10
3. Satorie Josef 23X0801 C XX 33:04 + 4:22
4. Popieluchová Michaela BFM0457 C SKOB Frýdek - Místek 33:17 + 4:35
5. Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:31 + 5:49
6. Krtička Jáchym CHA1000 C OK Chrastava 37:18 + 8:36
7. Popieluch Martin BFM0801 C SKOB Frýdek - Místek 43:09 + 14:27
8. Procházková Lucie ADA7651 C OOB Spartak Adamov 45:56 + 17:14
9. Kozák Vojtěch TBM1101 C KOS TJ Tesla Brno 54:25 + 25:43
10. Tomášková Anna C 57:49 + 29:07
11. Tomášek Josef 5VC0000 C M 58:55 + 30:13
12. Tomankiewicz Pawel 23P0600 C OK!Sport Warszawa 62:21 + 33:39
13. Lounek Alexandr PDY1100 C Běhej Poděbrady 68:02 + 39:20
14. Hanslianová Julie LCE1551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 71:14 + 42:32
15. Vlachová Hana AOV1151 C OOB TJ Baník Ostrava 77:27 + 48:45
16. Beberová Julie C 78:38 + 49:56
17. Odvodyová Nikola LPU1252 C OK Lokomotiva Pardubice 90:45 + 62:03
Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava DISK
P
2.80 km, 55 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašpar Jakub ASU9747 B Magnus Orienteering 25:59
2. Popieluch Michal BFM7301 C SKOB Frýdek - Místek 33:10 + 7:11
3. Zubíčková Jana 6FX8300 C HS EPO Hemenex 35:26 + 9:27
4. Kutálek Jan TAP8301 C KOB TRETRA Praha 39:02 + 13:03
5. Holubář Patrik KUO C KOB Ústí nad Orlicí 39:10 + 13:11
6. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 40:28 + 14:29
7. Jirásková Dora 74C C NER 40:38 + 14:39
8. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 40:56 + 14:57
9. Dragowski Pawel 23P0100 C OK!Sport Warszawa 43:05 + 17:06
10. Šidlová Klára C 47:22 + 21:23
11. Kovář Lukáš CET0102 C TJ Loko Česká Třebová 47:25 + 21:26
12. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 48:24 + 22:25
13. Čermáková Klára 23X0351 C XX 50:37 + 24:38
14. Bargiel Włodzimierz 23P6401 C OK!Sport Warszawa 56:06 + 30:07
15. Kupcová Věroslava HSU4850 C Horizont klub Šumperk 58:26 + 32:27
16. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 59:32 + 33:33
17. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 61:39 + 35:40
18. Čadilová Alena HSU5050 C Horizont klub Šumperk 71:41 + 45:42
19. Švarc František C 73:10 + 47:11
20. Volencová Ivana TZL C SKOB Zlín 80:19 + 54:20
21. Malíková Miloslava C 128:52 + 102:53
Kočarová Klára BFM7251 C SKOB Frýdek - Místek DISK
Popieluchová Ivona BFM7453 C SKOB Frýdek - Místek DISK
Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek DISK